Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 21/04/2023)

Europa yra graži pavasarį. Senovinės akmenimis grįstos gatvės be turistų, Šveicarijos žalieji slėniai, o intymios kavinės yra keletas dalykų, dėl kurių verta keliauti į Europą balandžio ir gegužės pradžioje. Atraskite 7 nuostabios pavasario atostogų vietos Europoje, iš kurių atsiveria nuostabūs vaizdai, nepaprastų kulinarinių potyrių, ir vakarėlių mėgėjams – fantastiški klubai. Taigi, jei ieškote savaitgalio ar ilgesnių atostogų artėjantį pavasarį, Tai idealus pasirinkimas tiek pavieniams keliautojams, tiek grupinėms kelionėms.

1. Pavasario atostogos Amsterdame

Važiavimas dviračiu per parką, ir užkąsti Albert Cuyp turguje, Tai keletas dalykų, dėl kurių Amsterdamas yra tobula pavasario atostogų vieta. Kai pakyla temperatūra, puikūs Amsterdamo kanalai pasipuošia spalvingais žiedais. Be to, vietiniai išeina iš savo gražių olandų namų atsigerti, šaltai užplikyta kava, prie kanalų, ir turistai knibždėte knibžda miestą, pradžios gražiausias laikas Nyderlanduose.

Nors visa tai yra nuostabūs dalykai, kuriuos reikia padaryti balandžio mėnesį Amsterdame, Gegužės mėnuo dar geresnis. Kelionės į Amsterdamą gegužės mėnesį yra pagrindinė pavasario atostogos. Gegužės mėnesį Lisse tulpės žydi, o oras labai puikus piknikui Zaanse Schans prie senųjų vėjo malūnų. Amsterdamas yra kvapą gniaužiantis nuo balandžio iki gegužės ir yra viena geriausių priežasčių keliauti Europoje pavasario sezono metu.

Geriausi dalykai, kuriuos reikia nuveikti Amsterdame pavasario atostogų metu:

Mėgaukitės tulpėmis a visos dienos išvyka į Keukenhof sodą.

Važiuokite į Volendamą ir Zaanse Schans, Olandijos kaimas.

Leiskitės į kelionę laivu aplink miesto kanalus.

Pagaliau, važiuokite traukiniu į Utrechtą.

Vidutinė balandžio mėnesio temperatūra: 7°C iki 16 °C

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

The Tulip Fields In The Netherlands

 

2. Pavasario atostogos Berlyne

Su naktiniu gyvenimu, Kultūra, ir laisvos dvasios virpesiai, Berlynas yra geriausia pavasario atostogų vieta Europoje. Jaunimas Berlyną mėgsta visus metus, bet nutirpus sniegui, atmosfera jaudina, pridedant prie to, į geriausi vakarėlių klubai Europoje, Berlynas laimėjo geriausios pavasario atostogų vietos Europoje titulą.

Bakalauro ir mergvakario kelionės, linksma savaitgalio poilsis su draugais – Berlynas idealiai tinka tiek tiems, kurie nori roko & ritinys, ir labiau atsipalaidavusioms kelionėms. Berlyne pilna keistų kavinių, barai, ir kultūrinė veikla. Taigi, negalite suklysti pasirinkę Berlyną kaip pavasario atostogų vietą Europoje.

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Berlyne pavasario atostogų metu:

Leiskitės į kelionę laivu aplink Šprė upę.

Leiskitės į dviračių miesto turą.

Eikite į gatvės meno turą.

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Leipcigas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

Spring Holiday In Berlin

 

3. 7 Nuostabi pavasario atostogų vieta Europoje: Budapeštas

Balandžio ir gegužės mėnesiai Budapešte yra tobuli. Nors Budapešto klimatas yra vienas vėsiausių tarp miestų, įtrauktų į mūsų nuostabių pavasario atostogų vietų sąrašą, siūlo miestas pirčių, puikus maistas, ir kultūrinė scena, puikiai tinka trumpoms pavasario atostogoms Europoje.

Pasibaigus tyrinėjimų dienai pėsčiomis būtina pasinerti į atpalaiduojančius vandenis terminėje vonioje. Budapešto terminės pirtys yra žinomos visoje Europoje. Balandžio popietės čili oras idealiai tinka praleisti vakarą terminėje pirtyje. Patirkite geriausius Budapešto dalykus, geriau susiplanuokite 3 dienų kelionę. Tokiu būdu, Galite mėgautis geriausiais Budapešto lankytinais objektais iš kelionės laivu, virtuvė, ir išbandyti termines vonias.

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Budapešte pavasario atostogų metu:

Mėgaukitės vaizdingu „Gellert“ 101 metų SPA lauko baseinu.

Leiskitės į kruizą Dunojaus upe.

Aplankykite Godollo karališkuosius rūmus.

Vidutinė balandžio mėnesio temperatūra: 10°C iki 19 °C

Traukiniai iš Vienos į Budapeštą

Traukiniai iš Prahos į Budapeštą

Traukiniai iš Miuncheno į Budapeštą

Traukiniai iš Graco į Budapeštą

 

 

4. Pavasaris Londone

Londonas yra nuostabi pavasario atostogų vieta. Pilna maisto turgaus, barai, mados butikai, ir vintažinių parduotuvių, jis turi kažką kiekvienam. Papildomai, garsėja Haid parku ir Kensingtono sodais, pavasaris yra tada, kai Londonas pats gražiausias. Taigi surengti pikniką parke yra vienas geriausių dalykų Londone.

Be to, oras Londone yra šiek tiek keblus. Ryte šlapdriba, o vidurdienį saulėta, oras Londone nenuspėjamas. Tačiau, Geguže, oras stabilizuojasi, saulė šviečia virš Temzės upės, ir oras geras. Dėl visų aukščiau išvardytų dalykų ir daug daugiau, Londonas yra vienas iš 7 nuostabiausios pavasario atostogų vietos Europoje.

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Londone pavasario atostogų metu:

Išgerkite kokteilių „The Shard“..

Prisijunkite prie slapto Londono pėsčiųjų turo.

Eikite į Brick Lane turgų, kur rasite geriausio gatvės maisto ir vintage.

Vidutinė balandžio-gegužės mėnesio temperatūra: 7°C iki 18 °C

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

7 Most Amazing Spring Holiday Destinations In Europe

 

5. Nuostabios pavasario kelionės: Amalfio pakrantė

Viduržemio jūros oras, gražūs paplūdimiai, puiki itališka virtuvė, ir senovinėmis gatvėmis pasivaikščioti – Amalfio pakrantė yra svajingiausia pavasario atostogų vieta. Amalfio pakrantė yra vienas gražiausių Italijos regionų, su spalvingais namais su vaizdu į gražias pakrantes. Kaprio kelnės, Sorentas, ir Positano yra 3 geriausių vietų aplankyti pavasario atostogų metu, ir net vasaros pradžioje.

Pavasario atostogos yra idealus laikas mėgautis Amalfio pakrantės magija. Kol paplūdimiai neužpilami saulėje besikaitinančių turistų, ir siauros alėjos su fotografais. Į Italijos kaimai žavūs, ir jūs galite lengvai pasiklysti klajodami. Geriausias būdas mėgautis regionu yra automobiliu, važiuojant pakrante, ir sustodami prie kiekvieno kaimo.

Iš Neapolio Amalfio pakrantę galima pasiekti traukiniu. Taigi, į Neapolį galite atvykti traukiniu, išsinuomoti automobilį, ir pradėkite pavasario atostogas Amalfio pakrantėje.

Geriausi dalykai, kuriuos galima nuveikti Amalfyje pavasario atostogų metu:

Apsilankykite Ravello vilose.

Žygiuokite Dievų keliu.

Aplankykite Kaprio salą.

Vidutinė balandžio-gegužės mėnesio temperatūra: 15°C iki 22 °C

 

6. Vyšnių žiedai Šveicarijoje

Dar viena puiki vieta gėlių mylėtojams – Šveicarija. Daugelis žmonių nežino apie vyšnių žiedus Šveicarijos pietuose, nes Alpių parkai ir slėniai yra šios nuostabios šalies simboliai. Vyšnių žydėjimo pradžia galima grožėtis nuo kovo pabaigos iki balandžio pradžios. Už gražiausią žiedą, turėtumėte keliauti į Askoną arba Lozaną, kalvotas miestas ant Ženevos ežero kranto. Jei turite daugiau nei savaitę, tada išleisti 2-3 dienų Lozanoje, o likusieji – Ženevos ežere.

Yra 7 nuostabios vietos, kur galima pamatyti vyšnių žiedus. Lozana, Arianos parkas, arba Jardin des Alps Ženevoje yra keletas vietų su gražiausiais vyšnių žiedais Šveicarijoje. Puikus būdas aplankyti visas šias vietas – važiuoti traukiniu ir sustoti 1-2 naktų kiekviename iš jų.

Interlakenas į Ciurichą traukiniai

Liucerna Ciurichas traukiniai

Bernas Ciurichas traukiniai

Ženevos į Ciurichą traukiniai

 

Where To See Spring Blossoms In Europe

7. Nuostabios pavasario atostogų vietos Europoje: Mergelė, Šveicarija

Skirtingai nei kitose mūsų vietose 7 nuostabios pavasario atostogų vietos Europoje, Alpių slėnis Jungfrau yra gana čili balandžio mėnesį. Nepaisant to, Jungfrau gaivus oras, miglotos kalvos, ir snieguotas kalnas užsitarnavo vietą geriausiose Europos vietose, kad galėtų praleisti įsimintinas pavasario šventes.

Jungfrau galite apsistoti mediniame namelyje, su vaizdu į pievas ir kalvas. Tada pasigrožėti ankstyvu žydėjimu, galite pasivaikščioti į nuostabius Jungfrau kraštovaizdžius, tyrinėti girgždesius ir krioklius, ir žygiuoti į kalnus. Nors oras Jungfrau yra geriausias nuo birželio iki rugpjūčio, šie mėnesiai yra sezonas. Todėl, jei nori kalnus turėti sau, Balandis – Gegužės mėn. yra geriausias laikas vykti į Jungfrau.

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Jungfrau regione:

Važiuokite traukiniu į Lauterbrunnen slėnį.

Skristi parasparniu.

Žygis nuo Schynige Platte iki Faulhorn.

 

7 Most Amazing Spring Break Destinations In Europe

 

sudaryti, šie 7 nuostabios pavasario atostogų vietos Europoje yra a kelionei traukiniu. Vešliai žali Šveicarijos slėniai, Vengrijos rūmai, vietiniai maisto produktai Londone, o dėl vėsių Berlyno atmosferų trumpas pavasaris bus geriausias iki šiol.

 

čia Išsaugoti traukinį, mielai padėsime surasti pigiausius traukinio bilietus kad jūsų pavasario šventė būtų nepamirštama.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „7 nuostabiausios pavasario atostogų vietos Europoje“? Galite padaryti mūsų nuotraukas ir tekstą arba nurodyti mums nuorodą į šį tinklaraščio įrašą. Arba spauskite čia: hTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/en/spring-break-destinations-europe/ – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)