Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 06/08/2021)

Ryškios spalvos fasadai, į didžiųjų miestų širdis Europoje, ir gyvena įspūdingiausi orientyrai pasaulyje, šie 10 nuostabiai stulbinančios aikštės pritraukia keliautojus iš visų pasaulio kampelių. Gražiausios Paryžiaus gatvės, Londonas, Maskva, o Miunchenas nuveš jus į šias įspūdingas senamiesčio aikštes.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

1. Senamiesčio aikštė Praha

Rokoko, Barokas, gotikinis architektūrinis mišinys, ir akmens grindinys sukuria nuostabiausiai gražias aikštes Europoje. Senamiesčio aikštė Prahoje, dominuoja reikšmingiausių ir seniausių Europos aikščių sąraše, nuo XII a.

Stovėdami kvadratiniame centre nustebsite grožiu, paminklai, ir orientyrai aplink. Kiekviena nuostabi svetainė papasakos jums istoriją iš Prahos turtinga istorija. Aikštė tikrai yra viena iš gražiausios vietos Prahoje ir jūs galite lengvai skirti visą dieną vienai aikštei: apsilankymas Dievo Motinos bažnyčioje prieš Tyną, Mikalojaus bažnyčia, Kinsky rūmai, ir dar.

Niurnbergas į Prahą su traukiniu

Miunchenas į Prahą su traukiniu

Berlynas į Prahą su traukiniu

Viena - Praha su traukiniu

 

Prague's Old Town Square

 

2. Nuostabiai stulbinanti aikštė Belgijoje: Didžioji Briuselio aikštė

Gotikinis viešbutis „Ville“, miesto rotušė, ir jos varpinė dominuoja Briuselio Didžiosios aikštės grožio vaizduose. Šis pastatas valdo kiekvieną paveikslėlį ir atviruką, kartu su Karaliaus namais, Karaliaus namai.

Taigi, Didžioji aikštė yra nuostabus miesto turtų pavyzdys, didybė, ir spindesys per amžius. Ši nuostabi aikštė yra gerai išsaugota, ir a UNESCO pasaulio paveldo sąrašą nuo 1998. Todėl, tai daugelio festivalių centras Briuselyje ištisus metus: garsioji gėlių kilimų šventė rugpjūtį, eglutę, ir koncertai.

Liuksemburgas į Briuselį su traukiniu

Antverpenas į Briuselį su traukiniu

Amsterdamas - Briuselis su traukiniu

Paryžius į Briuselį su traukiniu

 

Grand Place Brussels is a beauty

 

3. San Marco aikštė, Venecija

Žemiausias taškas Venecijoje, vienintelė Venecijos aikštė, graži San Marco aikštė yra pirmoji, užlieta, kai yra Acqua alta. Todėl, jei dar neaplankėte šios nuostabiai stulbinančios aikštės Italijoje - skubėkite ir geriausia vasaros sezonu.

San Marco aikštė yra stačiakampio formos, su kavinėmis iš visų pusių, ir šimtai turistų, fotografuojančių ir asmenukių su Šv. Marko bazilika, Dodžo rūmai, Kampanilas, o fone - „Museo Correr“. Asfaltuotos grindys, bazilikos papuošalus, ar keletas gražiausių bruožų, jau nekalbant apie aikštės dydį. Nors dienos metu jis stulbinantis, saulėlydžio atmosfera ir šviesa daro San Marco aikštę dar gražesnę.

Milanas į Veneciją su traukiniu

Florencija į Veneciją su traukiniu

Bolonija į Veneciją su traukiniu

Trevizas į Veneciją su traukiniu

 

Piazza San Marco In Venice

 

4. Nuostabiai stulbinanti aikštė Rusijoje: Raudonoji aikštė Maskva

Rusų kalba „Raudonoji aikštė“ reiškia „Gražioji aikštė“, todėl nenuostabu, kad didžiausia Maskvos aikštė, taip pat yra nuostabiausiai graži aikštė. Raudonoji aikštė yra stulbinančio dydžio, ir pamatysite, kad garsūs orientyrai yra dar didesnio dydžio ir grožio.

Gėlėmis nupiešta Šv. Bazilijaus katedra, raudonosios uolos Kremliaus pastatas, valstybinis istorijos muziejus, Raudonoji aikštė atrodo kaip vaizdas, paimtas iš senos vaikų pasakos. Spalvos, ir fasadai, yra kvapą gniaužiantys vasarą, o juo labiau baltame snieguotame fone žiemą.

 

The Red Square In Moscow Russia

 

5. Place de la Concorde, Paryžius

Didžiausia Paryžiaus aikštė yra viena iš 10 nuostabiai stulbinančios aikštės Europoje. Concorde aikštė yra pradinis taškas pasivaikščiojimui Eliziejaus laukais, ir namo auksinis obeliskas su vaizdu į miestą. Papildomai, La Concorde aikštėje galėjai grožėtis 3 iš gražių fontanų Europoje, kaip Jūrų fontanas.

Šimtmečiais Concorde aikštė turėjo daug pavadinimų, nuo Luis XV aikštės iki Revolution aikštės, kur giljotinuota Marija Antuanetė ir Liudvikas XVI. Į 1839 architektas Louisas Phillipe'as I priėmė darbą perdaryti aikštę, taigi ji tampa grožio, o ne politikos vieta. Todėl, šiandien pamatysite du gražiausius fontanus, Fontaine des Mers ir Fountaine de Fleurs.

Amsterdamas į Paryžių su traukiniu

Londonas į Paryžių su traukiniu

Roterdamas į Paryžių su traukiniu

Briuselis į Paryžių su traukiniu

 

Fountain in Place De La Concorde, Paris

 

6. Trafalgaro aikštė Londone

Įsikūręs Vestminsterio mieste, prieš Nacionalinę galeriją, Trafalgaro aikštė yra gražiausia aikštė Londone. Nelsono kolona yra iškilus paminklas aikštėje, statula, vaizduojanti Trafalgaro mūšį 1805. Be liūto skulptūrų, ir nuostabus fontanas.

Trafalgaro aikštė kasmet pritraukia milijonus turistų ir yra pagrindinė koncertų vieta, kultūros renginiai, ir „Hangout“ vietos londoniečiams.

Amsterdamas į Londoną su traukiniu

Paryžius į Londoną su traukiniu

Berlynas į Londoną su traukiniu

Briuselis į Londoną su traukiniu

 

 

7. Marienplatz Miuncheno aikštė

Visos gražios gatvės veda į Miuncheno širdį, Marienplatz aikštė. Nuo 1158, ši nuostabi aikštė buvo vieta, kur galite mėgautis kiekvienu svarbiu Miuncheno ir apsvaiginimo architektūra. Pradedant auksine Bavarijos globėjo statula, Mergelė Marija, ir nepamirštant įspūdingų Naujųjų ir Senųjų salių.

Dvi salės simbolizuoja aikštę kaip tašką, kur nauja ir senovės istorija, kultūra, ir gyvenimas atgyja. Kai žengsi į nuostabiai stulbinančią Marienplatz aikštę, jus baugina Bavarijos šedevro šlovė ir grožis.

Diuseldorfas į Miuncheną su traukiniu

Dresdenas į Miuncheną su traukiniu

Niurnbergas į Miuncheną su traukiniu

Bona į Miuncheną su traukiniu

 

Above view on Marienplatz Square In Munich

 

8. Piazza Navona Roma

Kadaise buvęs „Domitian“ stadionas, Piazza Navona yra gražiausia aikštė Romoje. Centre, rasite nuostabų fontaną, su Bernini skulptūromis, ir surengė gladiatorių kovas. Piazza yra trys fontanai: keturių upių fontanas, Fontana del Moro ir Fontana del Nettuno.

Tačiau, Italijos aikštės pavadinimą, Navona, verčiamas kaip „didelis laivas“, nes jis anksčiau buvo užlietas. Aikštė kažkada buvo vieta, kur buvo imtasi jūrų mūšių. Šiandien, Berninio „Fontana di Quattro Fiumi“ kasdien vilioja keliautojus, norėdami pamatyti nuotrauką su nuostabiu fontanu. Fontanas yra keturių upių susitikimo taško vaizdavimas: Gangos, Nilas, Dunojus, ir Rio de la Plata. Šventosios Agnesės bažnyčia agone yra dar vienas orientyras, kuris nustebins apsilankius Piazza Navona. Bernini keturių upių fontanas yra priešais bažnyčią.

Milanas į Romą traukiniu

Florencija į Romą su traukiniu

Venecija į Romą traukiniu

Neapolis į Romą su traukiniu

Piazza Navona, Rome, Italy

 

9. Rūmų aikštė Šv. Peterburgas

Didelis, didžiulis, ir su vaizdais į žiemos rūmus, rūmų aikštėje Šv. Peterburgas yra viena nuostabiai gražių aikščių Europoje. Nors galite aplankyti daugelį Europos rūmų, šie žiemos rūmai yra nuostabaus grožio dėl ryškių fasado spalvų.

Garsus pastatas turi 1500 kambariai, užima 9 ha, todėl sunku nepastebėti, ir žavisi viskuo. Ermitažas, generalinio personalo pastatas, ir Aleksandro stulpelis yra nacionalinių ir istorinių įvykių simboliai 8 metų statyti. Pirmasis pastatas tapo Rusijos imperatorių namais, bet šiandien tai yra pagrindinė viešoji aikštė Šv. Peterburgas.

 

A horse and carriage in Palace Square St. Petersburg

 

1O. Nuostabiai stulbinantys kvadratai Europoje: "Piazza del Duomo", Florencija

Marmuriniai fasadai įvairiaspalviai, Santa di Maria del Fiore katedra dominuoja Piazza del Duomo. Duomo dominuoja Florencijos panoramoje ir senajame miesto centre, ir nuostabi architektūra jus nustebins iš pirmo žvilgsnio. Netoliese yra Šv. Jonas, o Giotto varpinė yra nuostabiausių Europos aikščių centre.

Taigi, pagrindinis dalykas, dėl kurio ši itališkoji aikštė yra viena iš nuostabiausių pasaulyje, yra architektūra. Aikštę supa kavinės ir didingi pastatai. Su daugybe vietų atsisėsti ir pasigrožėti vieno gražiausių Italijos miestų vaizdais, iš kiekvieno kampo.

Riminis į Florenciją su traukiniu

Roma į Florenciją traukiniu

Piza į Florenciją su traukiniu

Venecija į Florenciją traukiniu

 

čia Išsaugoti traukinį, mes mielai jums padėsime suplanuoti vieną iš šių dalykų 10 nuostabiai stulbinančios aikštės Europoje. Traukiniu galite lengvai keliauti į bet kurį iš šių Europos miestų, iš daugelio, jei ne visų Europos traukinių stočių.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „10 nuostabiai stulbinančių aikščių Europoje“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Fstunning-squares-europe%2F– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)