Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 21/02/2021)

Šveicarijos traukiniai yra geriausias Europoje pagal Bostono konsultacinė grupė. Pirmiausia, šveicarai pasiekė aukštus reitingus, nepaisant nuleisti kokybės. Šveicarijos pasiektas 7.2 Bendras įvertinimas iš 10. o Danijoje, Suomija, ir Vokietijoje visiems pasiektas 6+ įvertinimas. Tarp atsiliepimų, tai ypač aktualu paminėti, kad Bulgarija pasiekti mažą reitingas 1.9. Šveicarija pasiekė savo aukštą reitingą, nes ji gavo visas žymes ant intensyvumas naudoti.

 

Šveicarijos traukiniai
Nuostabiu kraštovaizdžiu laivą Šveicarijos traukinių.

Detalės ataskaitos

Be to pasiekti aukštus reitingus, Šveicariški traukiniai taip pat laikomi geru kainos ir kokybės santykiu. Indekso reitingai taip;

pakopa 1

Šveicarija (7.2)

Danija (6.8)

Suomija (6.6)

Vokietija ir Austrija (6.1)

Švedija ir Prancūzija (6.0)

————————————————————————-

Interlakenas į Ciurichą traukiniai

Liucerna Ciurichas traukiniai

Bernas Ciurichas traukiniai

Ženevos į Ciurichą traukiniai

 

pakopa 2

Britanija ir Nyderlandai (5.3)

Ispanija (5.0)

Belgija (4.6)

Italija (4.5)

————————————————————————-

Lionas Ženeva traukiniai

Ciurichas Ženeva traukiniai

Paryžius Ženeva traukiniai

Lugano į Ženevos Traukiniai

 

pakopa 3

Rumunija ir Bulgarija (1.9)

————————————————————————-

Miunchenas į Bazelis traukiniai

Ciuricho į Bazelis traukiniai

Bernas Bazelis traukiniai

Ženevos į Bazelis traukiniai

 

Ką daro Šveicarijos traukiniai geriausių Europoje?

Pirmiausia, yra keletas veiksnių, kurie daro Šveicarijos keliones traukiniu geriausių Europoje. Ne tik Šveicarijos traukiniai suteikti geriausią patikimumo ir punktualumą Europoje, bet taip pat jie yra laikomi labai saugus geros kokybės paslaugų. Šveicarai yra dažniausios traukinių keliautojai Europoje su per 10,000 traukiniai veikia kasdien ant 3000 km geležinkelių tinklas. Šveicarijos geležinkelių tinklas yra didžiausias pajėgumų panaudojimas Europoje.

Bazelis į Interlaken traukiniai

Bernas į Interlaken traukiniai

Liucernos į Interlaken traukiniai

Ciuricho į Interlaken traukiniai

 

hTTPS://www.youtube.com/watch?v = D2wPhSjx09I

 

Mažas yra geriau

Yra priežastis, kodėl Šveicarijos traukiniai buvo reitinguojami numeris 1 nuo 2012. Šalys su mažais geležinkelių tinklų (pagal 6,000 km) visi matė jų reitingai pagerinti per šį laiką. Tai apima Šveicarija, Danija, Suomija, Norvegija, Olandija, ir Liuksemburgas. Šios šalys teikia didesnį punktualumą, greitųjų geležinkelių procentais ir pasiūlyti mažesnę kainą už km už jų tarnybą. Vienodai svarbu, Šios šalys traukiniai turi mažiau nelaimingų atsitikimų ir mirčių, kuris pagerina savo bendrą saugos rezultatą.

Ciuricho į St Moritz traukiniai

Zermatt į St Moritz traukiniai

Lionas į St Moritz traukiniai

Bazelis į St Moritz traukiniai

 

Geriausių vietų aplankyti Šveicarijoje Šveicarijos traukinių

Yra daug gražių miestai aplankyti Šveicarijoje, nepaisant savo mažo dydžio. Alpių ir ledynai yra pagrindinis akcentas, bet keliautojai taip pat patinka senovės pilys, aiškus turkis ežerai, ir Pastorāls kaimo. Bet kuriuo metų laiku galite mėgautis žygiai, Čiuožinėjimas, Festivaliai ir karnavalai Šveicarija. Papildomai, Šveicarijoje nusikalstamumas yra labai žemas, todėl keliautojams tai saugesnė vieta. Į must-see vietų Šveicarijoje yra Materhorno, Zermatas, kuris yra labiausiai fotografuojamas pasaulio kalnas. vienodai, "Chateau de Chillon, Montrė yra turi pamatyti turistams. Tai senovės vandens tvirtovė, kurią sudaro 25 pastatai ir trys kiemeliai yra viena iš labiausiai lankomų istorinių pastatų pasaulyje.

 

Užsisakykite Šveicarijos traukinį su Išsaugoti traukinys

Apibendrinant, yra tiek daug priežasčių važiuoti Šveicarijos traukinyje. Traukinių stotys Šveicarija yra tikriausiai labiausiai gražūs traukinių stotys Europoje. Jei jūs ieškote romantiška atostogų ar Įspūdingos tiltai, Šveicarija yra vieta eiti. imti 3 minučių dabar užsakyti bilietus Šveicarijos traukinyje mūsų lengva naudoti traukinio svetainę. Bilietus galima įsigyti naudojant kredito korteles, ir daug alternatyvių mokėjimai.

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje savo svetainėje, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fswiss-trains-ranked-best-europe%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)