Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 27/03/2021)

Per pastaruosius 10 metų, milijonai jau suprato, kaip naudinga tai, kad vykti traukiniu! Turtingas sritys žalumos, putojančios pakrantės, ir nesugadintas kalnas rifai niekada neminimi kelionių brošiūrose ar tinklaraščiuose. Atsižvelgiant į traukinį yra įdomus, patogu, ir piniginei patogus būdas patekti iš taško A į tašką B, todėl nereikia galvoti, Važiuoti traukiniu!

Antras puikus dalykas traukiniuose Europoje ir apskritai yra tai, kaip jie gali būti draugiški biudžetui. Ne tik ten tiek daug Pigūs miestai pasirinkti iš, bet taip pat daugybė būdų, kaip sumažinti bendruosius kelionės išlaidų. Taigi, jei jūs ilgesys hit geležinkelio kartais greičiau, Čia yra keletas puikių patarimų, kaip naudoti:

 

Paimkite šiek tiek laiko padaryti Aplinkos tyrimų ir planavimo Prieš pradėdami vartoti šį traukinį

Daugeliu atvejų, kai išgėrėte traukinį, jūs galite padaryti labiausiai iš jūsų bilietą(ai) su greitai paieškos internete. Užsisakykite bilietą iš anksto, jei įmanoma,. Patikrinkite, koks metų laikas Bilietų kainos mažiausios, ir įsitikinkite, kad esate dėl tų nuolaidų Lookout. paprastai, kiekviena šalis turės šiek tiek pigesnės galimybe rūšiuoti turimas bilietų pirkimo. Taigi, padaryti savo mokslinių tyrimų! Perskaitykite tai Dienoraštis norint tapti labiau susipažinę su įvairių variantų.

Monpeljė Tulūza traukiniai

Malonu Tulūza traukiniai

Paryžius Tulūza traukiniai

Marselis į Tulūza traukiniai

 

vykti traukiniu, o ne lėktuvu, ir jūs galite naudoti savo mobilųjį prietaisą

Kai You Take traukinys, Kelionė naktį

Nesvarbu, ar esate studentas, kuris mėgsta keliauti arba nuolatinis keliautojas, kuris kasdien važiuoja traukiniu, miega ant traukinio gali potencialiai sumažinti pinigai apgyvendinimo beveik perpus. Tai neįtikėtinas būdas sutaupyti laiko per kaip jums užmigti viename mieste ir pabusti kitą. Įvertinusi pasakė, kad, svarbu suprasti įvairių tipų naktį traukinių apgyvendinimo.

Geriausi yra traukiniai, kurie skyriai. Sėdynės gali būti traukiamas kartu, kai jums imtis traukinio suformuoti lova kartu su privatumo užuolaidos. Kitas yra vagonuose, pigiausias ir labiausiai paplitęs variantas. Šie kambariai turi keturių iki šešių gultai ir yra unisex, todėl jūs turite paaukoti savo privatumą truputį. Paskutinis ir brangiausias variantas yra miegamoji. Tai vienas iš toli patogesnis ir privataus, visus variantus vis dar pigiau nei viešbučio kambaryje.

Viena Hanoveris traukiniai

Kopenhaga Viena traukiniai

Venecija į Paryžių traukiniai

Viena į Ciurichą traukiniai

 

Išsaugoti Maisto produktai ir gėrimai ir vykti traukiniu

Pakavimo savo maistą yra bene pigiausias būdas eiti apie tai. Skirtingai reguliarios kelionės autobusu ar automobiliu, kai išgėrėte traukinį jūs iš tikrųjų galite valgyti patogiai. Dauguma vietų turi ištraukiamą stalą arba fiksuota lentelę tarp dviejų vietų. Tačiau, jei turite pirkti maistą ir gėrimai kelionės metu, tai gerai. Valgio traukinyje nėra pernelyg brangu ir dažnai gali kreiptis dėl kortelės, kurios suteikia nuolaidos.

Bordo Nantas traukiniai

Paryžius Nantas traukiniai

Lionas Nantas traukiniai

Marselis Nantas traukiniai


Planavimas savo kelionę traukiniu gali padėti jums padaryti labiausiai iš jūsų kelionių fondą! Rasti gerą ryšį dažnai gali būti pigiau nei gaudyti lėktuvą, ir patogiau nei keliaujant automobiliu. Paimkite traukiniu unikali patirtis, kuri tikrai praturtins visą savo atostogas!Take A Treniruokis Išsaugoti-A Traukinys, pasirinkite savo kelionės tikslą, ir važiuokite traukiniu praktiškai bet kur Europoje už prieinamiausią kainą rinkoje! Ir, spėk? Kai jūs gaunate savo traukinio bilietą su Išsaugoti traukinys, Rezervacijos procesas yra atliekamas per 3 protokolas, taip pakuoti savo maišus ir mėgautis viską, kad taip!

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftake-train-europe%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)