Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 21/02/2020)

Dienoraščio yra apie vietas švęsti Naujųjų Metų stiliaus su kelionė traukiniu į savo mėgstamą Europos miestas nepamirštamas žiemos atostogas. Nesvarbu, ar jūs ieškote už romantišką kultūros naktį, įspūdingas fejerverkų ar metų partija, mes jus apsaugome. Pasirinkite Europos tikslą ir mėgautis žymiai daugiau unikalių Naujųjų metų, nei jūs kada nors turėjo prieš. Here is our list of top places to celebrate New Year’s – and you can reach them all by train!

 

Florencija

New Year’s is a magical time to visit Florence, Italija. Florencija turi unikalią atmosferą per šį laiką ir prieinama traukiniu. Mėgaukitės vakarėliams, romantiškas vakarienė iš, pirotechninių rodo, kad pritraukia tūkstančius žmonių iš visos Europos ir tikisi, kad jų naktį nepamirštama. Visitors can also go to a concert in Piazza Della Signoria or Piazza Pitti, kur garsūs dainininkai kaip Alessandro Mannarino ir Irene Grandi norėtumėte atlikti.

Milanas Florencija traukiniai

Roma Florencija traukiniai

Florencija į Romą traukiniai

Venecija Florencija traukiniai

 

fireworks in Florence is one of the places to celebrate New Year's

 

Florence is a favorite destination for people when it comes to ringing in the New Year and once you have been there, jūs žinote, kodėl.

 

Berlynas vietų švęsti Naujųjų Metų

Smagiai Vokietijos sostinė naujieji Metai ir mėgautis savo pasaulinio lygio naktinis gyvenimas. Berlin is a busy rail hub in northern Germany and luckily there are regular trains that run throughout the country to neighboring tarptautinis miestai.

Berlin is one of Europe’s Karštos vietos Per Naujųjų metų. Jos gyvumas ir įvairovė vakaro įvykius yra neprilygstamas. Už ypatingą vakarą, planas vakarėlio prie Brandenburgo vartų, kur yra profesionalių fejerverkų šou. Papildomai, there is usually live DJs and food stands to feature an international array of cuisines.

Miunchenas į Berlyną traukiniai

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

Paryžius

eiffel tower is one of the places to celebrate New Year's

 

Jei jūs ieškote kažkur daugiau romantiškas, tada Paryžius yra vieta praleisti Naujuosius Metus. Eiti į Eifelio bokštą ir žiūrėti Šviesų spindesys ekranas. Nepraleiskite nepaprastą šviesos šou, kuris veikia nuo 11:30 esu garsaus bokšto pakankamai muzikos ir specialiųjų efektų, kad ji naktį jūs niekada nepamiršiu.

Jei mieliau praleisti vakarą patalpose, užsisakyti vakarienę dviems į vieną iš geriausių Paryžiaus restoranai ar mėgautis vienas iš daugelio gyvi pasirodymai kad paleisti per Naujųjų metų. Su keliais traukiniais į Paryžių iš visoje Prancūzijoje, taip pat per naktį ir greitaeigiai traukiniai daug skirtingų miestų, nuvykti į Paryžių Naujųjų Metų išvakarės turi niekada nebuvo taip paprasta.

Briuselis į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Marselis į Paryžius traukiniai

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

 

Londonas – Geriausios vietos švęsti Naujuosius metus

New Year’s Eve in London is always an extraordinary experience. You will be spoilt for choice with the masyvas renginius kad vyksta Londone per šiuo metų laiku. Nuo žiūri fejerverkus vakarėlio metu karščiausių Londono barų ir klubų, yra kažkas, kad tiktų visiems. Nesvarbu, ar lankotės miestą iš arti ar toli, there are plenty of Europos traukiniai kad gali priimti jus į Londoną.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

Amsterdamas vietų švęsti Naujųjų Metų

Amsterdam bridge is among the places to celebrate New Year's

 

Amsterdamas yra dar vienas Europos miestas gera rimta šaliai ištisus metus, bet kai jis ateina į Naujųjų Metų išvakarės, nėra kaip ji vieta. Su keletą greitųjų vietos ir tolimojo susisiekimo traukinių į ir iš Amsterdamo, ji tikrai yra lengva miestą pasiekti geležinkeliu.

Ar jūsų gyvenimo laiko, kiek Jums prisijungti prie neoficialias grupes, kad išsiliejimas iš ant miesto gatvelės. Stebėkite, kaip fejerverkai visą vakarą nušviečia dangų ir pasiekia savo piką vidurnaktį, kad atitiktų augančias šventes.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

Barselona – Paskutinis mūsų sąrašą vietų švęsti Naujųjų Metų

Barselona yra Pasakų miestas aplankyti bet kuriuo metų laiku, bet per Naujųjų metų atmosfera yra elektros. dauguma Barai ir klubai, ir net restoranai organizuoti tam tikrą Naujųjų Metų išvakarės šventės formą, kuri paprastai veikia iki paryčių iš ryto. Daugelis žmonių taip pat pasirinkti praleisti vakarą gražiame paplūdimyje kai lauko šventėms, su galimybe, kad jums būtų elgiamasi su įspūdingo fejerverko apie vidurnaktį. Nesvarbu, ar jūs keliaujate iš Paryžiaus, Ciurichas arba kitoje Europos šalyje, Jums nebus įstrigo transportas nes yra keli traukiniai, kad paleisti į Barseloną.

 

Ar jūs kada nors praleido Naujųjų metų kitoje Europos miesto? Praneškite mums apie savo mėgstamą vietą, kurią aplankėte per šį laiką, parašydami mums „Twitter“ @SaveATrain! ar Eiti į Išsaugoti traukinys internete patikrinti visus mūsų išskirtinių bilietą ir pradėti planuoti savo kitą nuotykį!

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fthe-best-places-to-celebrate-new-years%2F%3Flang%3Dlt(Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)