Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 19/09/2020)

Italija turi keletą nuostabių traukinio kelionės. Ji turi daug gražių traukinių skaičių ir puikūs stotys visoje šalyje, Bet kur buvo pirmoji kelionė traukiniu kada padaryta Italija?

 

pirmasis traukinys Kelionės kada pagamintas Italijoje

Pirmasis traukinys Kelionės kada Pagaminta Italijoje – Pradžia

Pirmoji kelionė traukiniu kada padaryta Italija įvestas geležinkeliai buvo, kai Italijoje buvo suskirstyti Šalis. Jis paėmė keletą metų susieti ir sujungti esamas geležinkelio linijas po Italija Jungtinė. Pirmoji Italijos nutiesta traukinių linija buvo Neapolis – Portici, kuri buvo tuometinėje Dviejų Sicilijų karalystėje.. Linija buvo 7.25 km ilgio. Linija atidarytas 3RD spalio 1839. Tai buvo 9 metų po pirmojo "Modern" vidinis-City linija buvo pastatyta kuris buvo "Liverpool" ir "Manchester geležinkelio.

Pradinė takelis buvo dvikelis ir ji tęsėsi nuo dabartinės svetainėje Corso Garibaldi Neapolyje į Valdovų rūmai ne Portici. Karališkieji rūmai buvo garsaus Vezuvijaus papėdėje. Žmonės pirmą kartą tapo traukinio kelionę į Italiją čia, ir ši linija dabar sudaro dalį Neapolis-Salerno geležinkelio linija.

Neapolis į Salerno traukinių

Florencija Salerno traukinių

Baris į Salerno traukinių

Roma į Salerno traukinių

 

Moderni diena

Neapolio-Salernas geležinkelio linija yra pagrindinė geležinkelio linija Italijos geležinkelių tinklas šiandien ir yra vieta, Pirmoje Kelionė Traukiniu Kada nors Pagaminta Italijoje. Jis yra pagrindiniame Magistralė nuorodą į Pietų Italiją. Linijos pirmas kilometras yra pirmoji geležinkelio linija. Žmonės dabar naudoja traukiniu į vieną iš labiausiai gerai žinomi miestai, garsus pakrantės miestą, vadinamą Amalfi regione Kampanija. Tai įspūdingas pakrantės miestas. Tai galima pasakyti, kad traukiniu ten patekti palei pakrantę yra tas pats. Pagalvokite krištolo vandenis, baltas smėlis ir Sultingas žaluma ir tarp kai kurių gražus senosios ir naujosios architektūros. Jums bus jūsų būdas įsivaizduoti savo kelionė traukiniu iš Neapolio į Salerno, kur jūs tada sugauti autobusu ar kitus savo organizuotus transporto priemones į Amalfi.

Taigi, kas atsitiko Neapolis-Portici linija? Žemės ūkio fakulteto universitetas Neapolio Frederiko II yra pagrindinis vartotoją šioje eilutėje, nes jos lengvai prieiti prie Vezuvijaus. Pirmoji kelionė traukiniu trasa Italijoje vis dar egzistuoja šiandien.

Genuja Milanas traukiniai

Roma į Milaną traukiniai

Bolonijos į Milaną traukiniai

Veronos į Milaną traukiniai

 

Pirmosios Italijos geležinkelio linijos nutiesė kelią kelionių traukiniais ateitis šalyje. Kai kurie iš gražiausių traukiniu esate čia. Prisiminus pirmą kelionė traukiniu vis Pagaminta Italijoje, mes galime būti tikri, kad nors daug kas pasikeitė. Peizažas išliko tik kaip gražūs tada, kaip yra dabar.

 

Gamta traukiniu

 

Taigi dabar, kad jūs sužinojote apie pirmą kelionė traukiniu kada nors Italijoje, jūs galvojate Užsakymo traukinio bilietą Europos traukinio kelionė? Kodėl gi ne 3 minučių mūsų svetainėje rasti pigiausią bilietą už savo maršrutus. Prisijunk prie mūsų svetainę dabar Rezervuokite traukiniai.

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje savo svetainėje, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fthe-first-train-trip-ever-made-in-italy%2F%3Flang%3Dlt - (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti.