Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 25/06/2021)

Įdomi dalis keliaujantis užsienyje yra patirties nenuspėjamumas. Kai keliaujate į užsienio žemės, Jums bus veikiami skirtingos kultūros, Nustatymai, ir patirtys. Net jei jūs darote kai tyrimas, esate tikri, kurių turi būti imtasi nustebino kai kurių ką radote. Deja, ne visi staigmenų jūs susitinkate gali būti gerų, ir tik todėl, kad esate atostogose nereiškia, kad jūs esate apsaugota nuo žalos.

Jūs negalite noriu tikėti, kad šie nelaimės gali atsitikti su jumis, bet jūs turite būti pasirengę galimybė, kad jums, ar mylimam vieną, reikės kreiptis į gydytoją, o toli nuo namų. Nesvarbu, ar tai yra taip paprasta, kaip skaldos savo dantis, spraining jūsų kulkšnis, nusileidęs karščiuodamas, ar patyręs širdies priepuolį, gauti medicininį gydymą, ko jums reikia, gali būti ne taip paprasta, kaip tai būtų JAV.

Tai yra todėl, kad dauguma tradicinių sveikatos draudimo planus nepailgina aprėptį už tai, kas vyksta Amerikos žemėje. Tai reiškia, kad gali būti ant kablio tūkstančius dolerių medicininių išlaidų už jums suteiktas paslaugas užsienyje. Tai kodėl ne keliautojas turėtų būti be sveikatos draudimą kelionės metu. Šie specialiuosius planus bus ten, kur jūsų vidaus padengimas nebus, užtikrinti, kad jums bus suteikta galimybė mėgautis savo kelionę nesibaimindami apie nenuspėjamą vyksta.

Daugiau informacija apie keliones medicininį draudimą ir kodėl turėtumėte galvoti apie jo gavimą, matyti vadovas žemiau esančią.

 

Kodėl sveikatos draudimas kelionės metu gera idėja?

• keliaujate į užsienio šalis gali pristatyti pavojų daug sveikatos. Pavyzdžiui, vandens kokybė gali būti ne tas pats, todėl sunkių infekcijų. Įvairūs klimatas gali padermė savo iš anksto esamų sąlygų, tokių kaip širdies ligos ar alergijos, palikdami jus blogai pasirengę dirbti situaciją.

• Net jei jau turite sveikatos draudimą, jis gali apimti tave už JAV ribų. Tai reiškia, jokių ligų ar traumų jums patirti keliaujant į užsienį gali sukelti labai dideles medicinos sąskaitas.

• Jei lankotės nuotolinio pasaulio dalį ir reikalauja nedelsiant kreiptis į gydytoją, Jums gali tekti evakuoti į ligoninę. Be tinkamo draudimo, Tai gali kainuoti dešimtis tūkstančių dolerių ant bet kokių kitų susijusių išlaidų.

• Kai kuriais atvejais, Jums gali būti reikalaujama turėti sveikatos draudimą kelionės už jūsų kelionės trukmę. Pavyzdžiui, lankytojai į Rusiją, Kuba, ir tautos į Šengeno erdvę ES turi įrodyti, kad jie turi aprėptis.

• Nors kelionės sveikatos draudimas gali būti labai vertingas, ji paprastai sudaro mažiau nei 10 procentų visų kelionės draudimo produktų nupirktais Keliautojai, būdami santykinai nebrangu.

 

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

Kaip sveikatos draudimas kelionės metu apsaugo jus


• Sveikatos draudimas kelionės skiriasi nuo standartinių kelionės draudimo polisų pirmiausia tuo, kad jame nėra numatyta aprėptį išlaidų, susijusių su atšaukimą, vėlavimai, ar pertraukimai.

• Su sveikatos draudimu kelionės, Jūs galite turėti aprėptį netikėto sveikatos avarijos atveju. Tai gali svyruoti nuo sugedęs dantis ar bijau apsinuodijimo maistu gyvybei pavojingą traumų ir širdies priepuolių.

• Vienas iš pagrindinių privalumų šios politikos yra tai, kad jie suteiks jums 24/7 Daugiakalbė parama, siekiant padėti jums koordinuoti su sveikatos priežiūros darbuotojais užsienio šalyje.

• Šie principai paprastai teikia aprėptį, kas paprastai laikoma svarbiausia medicinos išlaidos. Tai apima avarinės kambarių vizitai, evakuacijos paslaugos, ir transportas išlaidos, patirtos pasiekti tinkamą medicininę priemonę.

• Dažniausiai planai apima vieną kelionę, bet jie taip pat gali būti perkamos padengti laikotarpius tol, kol 12 mėnesių. Ilgalaikis sveikatos draudimą tiems, kurie keliauja dažnai ar ilgą laiką taip pat gali būti perkamos per mėnesį žingsniais.

 

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

Pasiruošę pradėti peržiūrėti savo galimybes? Užsisakykite traukinio bilietą dabar, o šiltas oras trunka, su pagalba Išsaugoti Traukinys!

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “Įspūdingiausių Europos universitetų” į jūsų svetainę? galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fthe-need-for-travel-medical-insurance%2F%3Flang%3Dlt- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)

 

Parsisiųsti čia PDF už šį straipsnį, kuri buvo numatyta, kad išsaugotumėte traukinio Vyresnieji Paslaugos Ilinojaus