Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 13/05/2022)

Brisbenas yra Queensland sostinė ir yra palaiminti A sąrašas atrakcionai kaip Sea World, Smulkios vejos ir sodai South Bank, ir „Istorijos tiltas“, ir daug daugiau - Australijos ilgiausias Console tiltas.

Tai taip pat kūrybingi miesto, su menas Muziejai ir galerijos ir Chic kavinės gausiai, plius tai puikus tramplinas Gold Coast paplūdimiai, jūra, ir naršyti.

 

 

Jei esate neabejingi mokyti kelionės, geležinkelių sistemos centrinė miesto transporto infrastruktūra ir kultūros istorija.

Taigi, jei norite pamatyti Brisbane traukiniu, Čia yra penki geriausi patarimai.

 

  1. Centrinė stotis

Įsikūręs šiaurinėje pakrantėje linija, Centrinė stotis yra miesto tinklo Main station ir yra sprogimo į Brisbenas centriniame verslo rajone.

Atidarytas atgal 1889, jos klasikinis fasadas atsiveria Anzac Square ir tai pagrindinė arterija maršrutais aptarnaujančių Kvinslandas ir Australijos poilsio.

Jei norite patalpos arti, Oaks Charlotte Towers Hotel yra puikus pasirinkimas - tai ne pernelyg brangus ir prabangus apartamentai pamiršti miesto panoramoje.

 

  1. Brisbenas metro

Brisbenas metro dar neveikia - bet masė sparčiai tranzito sistema yra visiškai finansuojamos, statybos prasideda rimtai šiais metais ir jis turėtų atverti visuomenei 2023.

At 21 km ilgio, jis bus tarnauti 18 stočių visame mieste, ir gyventojai ir turistai tiek galės šokinėti ant ir išjungti, kaip jie prašom.

Tai kainuoja A $ 944 mln, bet nauda apima mažesnį spūstis ir mažiau spaudimą Brisbenas beleaguered autobusų.

 

  1. Steam Train sekmadienis

Jei norite sprogimas iš praeities (daugiau būdų nei vienas), galva į Brisbenas roma Gatvė stotis reguliaraus Steam Train Sekmadienis renginį.

Žingsnis viduje manieringas medinių vežimų, ir jūs iš karto bus vežami atgal į labiau elegantiškas eros, kaip jūs ir jūsų šeima Buchać kartu praeityje Brisbenas gražių vietos.

Tai įdomus visų amžiaus grupių, bet vaikai ir pagyvenusių žmonių yra ypač žavėjo jos pakabukai.

 

  1. Seminaras "Rail muziejus

„Ipswich“ yra į pietvakarius nuo Brisbeno didmiesčio zonos, čia rasite nuostabų „Workshops Rail“ muziejų.

Tai interaktyvus ir įkvepiantis paveldas patirtis įsikūręs seniausių Australijos geležinkelio dirbtuvėse ir yra supakuota su retomis garvežiai, didžiulis pramoninės mašinos, ir daugialypės terpės eksponatai.

Kai nori an edukacinė ir maloni ekskursija visai šeimai, neziurek i prieki.

 

  1. AirTrain

Brisbenas oro uostas yra užimtas transporto mazgas, kuris padidino kavinėse kaip Fonzie Abbot, barų, tokių kaip „Transit Tavern“, ir automobilių stovėjimo paslaugų teikėjai.

Tačiau daugeliui nuotykių, kurie atvyksta oru, geriausias dalykas, apie tai AirTrain, į 13 kilometrų priemiesčio geležinkelio linija, kuri nuo tada greitai įkvepia keliautojus iš oro uosto į centrinę stotį 2001.

Po varginančių skrydžio, Oro traukinys nuskraidins jus į miesto centrą vos 20 minučių - gana įspūdingas.

Sekite mūsų Penki patarimai naršyti Brisbane traukiniu ir jūs likti ant bėgių dėl puikios šventė.

 

Ar turite patarimų Brisbane keliones traukiniu? Dalytis juos komentarų skiltyje, ir jei jūs reikia traukinį Išsaugoti traukinys.

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda šiam bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftips-brisbane-train%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)