Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 25/02/2022)

Šeimos atostogos Europoje gali būti labai įdomios bet kokio amžiaus tėvams ir vaikams, jei gerai jas planuojate. Europa yra pilių ir tiltų kraštas, žali prabangūs parkai, ir rezervai kur jaunos mergaitės o berniukai gali vieną dieną apsimesti princesėmis ir princais. Yra puikūs pėsčiųjų takai ir daugybė vietų nuotykiams puikiame lauke, bet keliauti su vaikais yra iššūkis.

Nuo planavimo iki pakavimo, sukūrėme svarbiausią išsvajotos šeimos kelionės vadovą. Tiesiog sekite mūsų 10 geriausi patarimai šeimos atostogoms Europoje, siekiant užtikrinti epinę šeimos kelionę.

 

1. Šeimos atostogų Europoje patarimai: Įtraukite savo vaikus

Paslaptis Puikios šeimos atostogos yra tada, kai visa šeima yra laive ir jaudinasi. Europoje gausu nuostabių orientyrų, atrakcionai, Atrakcionų parkas, ir lankytinų vietų, o jūsų vaikai dalyvaus planuojant kelionę į Europą - tai svajonių atostogos. Atlikite tyrimus iš anksto, pasirinkite lankytinas vietas, kurias norite aplankyti, ir vietų, kurias jūsų vaikai norėtų, o paskui vaikus rinkti 3-4 lankytinų vietų sąraše. Tokiu būdu visi yra patenkinti ir turi ko laukti kiekvieną dieną.

Traukinių kainos iš Briuselio į Amsterdamą

Londono į Amsterdamo traukinių kainos

Berlyno į Amsterdamo traukinių kainos

Paryžiaus - Amsterdamo traukinių kainos

 

kid sitting on a suitcase in an airport

 

2. Likite „AirBnB“

„Airbnb“ yra pigesnė, privačiau, ir turi jaukų jausmą, o tai labai svarbu vaikams esant toli nuo namų. "Airbnb" yra puikus apgyvendinimo variantas šeimos atostogoms Europoje, nes viešbučiai Europoje brangsta, net ir su pusryčių pasiūlymu. Apsistoję „Airbnb“ galėsite gaminti virtuvę, iki pietų, pusryčių laikas, kai galite aptarti dieną.

Taip pat, yra daug vietos ir privatumo vaikams ir tėvams, pailsėti po ilgos tyrinėjimo dienos.

Traukinių iš Florencijos į Romą kainos

Neapolio į Romą traukinių kainos

Florencijos į Pizą traukinių kainos

Traukinių iš Romos į Veneciją kainos

 

3. Šeimos atostogų Europoje patarimai: Išeik iš užimto ​​miesto centro

Europoje gausu vaizdingų gamtos draustinių ir nacionalinių parkų, su puikiais pėsčiųjų takais ir iškylų ​​vietomis. Natūrali didybė Europoje yra tokia universali, kad net jei keliaujate su mažais vaikais, vis tiek galite tyrinėti kriokliai ir apžvalgos taškai.

Dauguma parkų yra prieinami per traukinio nuo didžiųjų miestų centrai. Jei planuojate iš anksto ir ateinate pasiruošęs, nėra jokios priežasties, kodėl neturėtumėte linksmintis lauke ir mėgautis grynu oru, miškai, ir teminius parkus.

Milano į Romą traukinių kainos

Traukinių iš Florencijos į Romą kainos

Piza į Romą traukinių kainos

Neapolio į Romą traukinių kainos

 

Get Out Of Busy City Center and do A Family Vacation In European Alps

 

4. Užsisakykite savo transportą

Žinojimas, kaip apvažiuoti svetimą vietą yra itin svarbus keliaujant su vaikais. Nenorite pasiklysti ir klaidžioti po miestą pėsčiomis ar keliaudami iš oro uosto, nepriklausomai nuo oro sąlygų. Todėl, planuoti ir užsisakyti transporto priemones Europoje žadės puikias atostogas šeimai.

Viešasis transportas yra labai patikimas ir patogu Europoje. Miesto centruose ir už jų yra daugybė kelionių variantų. Kelionė traukiniu ir tramvajumi yra ideali vieta vaikams, nes galite pasiekti visur, venkite eismo iš savo kelionės biudžeto.

Palyginti su išsinuomoti automobilį ir praleisdamas daug laiko ieškodamas automobilių stovėjimo aikštelės ar tiesiog susitelkdamas į kelią, galėjai mėgautis važiavimu ir užkandžiais, kada traukinys keliauja su vaikais Europoje. Didžiulis kelionės po Europą privalumas su vaikais traukiniu yra tai, kad vaikai nemokamai keliauja su „Euro“ traukinio abonementu.

ALondono traukinių kainos nuo msterdamo

Traukinių iš Paryžiaus į Londoną kainos

Traukinių kainos iš Berlyno į Londoną

Traukinių kainos iš Briuselio į Londoną

 

5. Šeimos atostogų Europoje patarimai: pack Šviesos

Kelionės į Europos traukinių stotys su vežimėliais ir dideliais lagaminais gali būti sudėtinga. Kai kuriose traukinių stotyse nebus liftų ar eskalatorių, todėl geriausia susikrauti daiktus ir keliauti lengvai. Būtinai supakuokite sulankstomus vežimėlius ir rankinius krepšius, tokiu būdu, jei vaikai yra pakankamai seni, jie gali vežtis savo bagažą.

be, pakuoti šviesą reiškia supakuoti visus būtiniausius dalykus kelionėms su šeima. Taigi, kad vaikai būtų užimti traukiniais važiuojant su spalvinimo reikmenimis, garso knygos, ar animacinių filmų žiūrėjimo laikas „iPad“, bus puiki pagalba.

Miunchenas į Zalcburgą Traukinių kainos

Miuncheno į Pasau traukinių kainos

Niurnbergas į Pasau traukinių kainas

Zalcburgas į Pasau traukinių kainas

 

6. Valgymas su vaikais Europoje

Turėtumėte žinoti, kad Europos restoranuose vaikai nevalgo, taigi tai suaugusieji’ porcijos visiems. Tai ypač svarbu atkreipti dėmesį, pavyzdžiui, jei keliaujate į Italiją, nerasite vaikų dydžio picų ar makaronų porcijų, todėl būk pasirengęs.

bet, nereikia vakarieniauti. Vienas geriausių mūsų patarimų keliaujant su vaikais Europoje yra šeimos iškylos. Daug buvo pasakyta apie Europos parkus ir gamtą, nes žalios, gausios žemės yra tiesiog sukurtos jūsų šeimos iškylai surengti. Griebkite kepinius, šviežias vaisius, ir daržovių vietiniame turguje, ir jūs esate pasirengęs pietų iškylai. Kainos ūkininkų turguose yra žymiai pigesnės nei prekybos centruose ir restoranuose. Prie viso to, tiesiog pagalvokite apie vaizdus, ​​kurie jums patiks kiekvieną kartą įkandant ir visiškai nemokamai.

Miuncheno į Ciurichą traukinių kainos

Berlyno į Ciurichą traukinių kainos

Bazelio į Ciurichą traukinių kainos

Vienos į Ciurichą traukinių kainos

 

Picnic is a good Tip For Family Vacation In Europe

 

7. Šeimos atostogų Europoje patarimai: Ekskursijos valtimis ir nemokamos pėsčiųjų kelionės Europoje

Viską galite padaryti patys naudodamiesi žemėlapiu, knygomis ir programomis, bet geriausia prisijungti prie laivo ar ekskursijos pėsčiomis. Daugumoje Europos miestų yra nemokamos ekskursijos po miestą su vietiniu gidu. Šis linksmas gidas parodys ir pasakos geriausiai saugomas miesto paslaptis, jums nepasiklydus gatvių labirinte. Gidas taip pat nurodys vietinius restoranus su nustatytais pietų meniu ir duos geriausių patarimų, ką veikti mieste.

Europa yra pilna kanalų ir upių, todėl kelionė laivu yra dar viena pramoga ir unikalus būdas keliauti ir tyrinėti. Tai bus ir įdomu vaikams, ir atsipalaiduos.

Interlakenas į Ciurichą Traukinių kainos

Liucernos į Ciurichą traukinių kainos

Berno į Ciurichą traukinių kainos

Ženevos į Ciurichą traukinių kainos

 

Boat And Walking Tours while doing a Family Vacation In Europe

 

8. Skirkite laiko pasivažinėjimams karuselėmis

Daugelyje Europos miestų bus šviesi ir spalvinga karuselė pagrindinė miesto aikštė. Užuot bėgęs į kitą svetainę, sustabdyti, ir leisk kiddoms važiuoti tiek, kiek nori. Mėgaukitės pasivažinėjimu karuselėmis, kai Eifelio bokštas yra už jūsų, yra gana įsimintina akimirka mažiems vaikams ir suaugusiesiems.

Amsterdamo į Paryžių traukinių kainos

Londono į Paryžių traukinių kainos

Roterdamo į Paryžių traukinių kainos

Traukinių kainos iš Briuselio į Paryžių

 

Make Time For Carousel Rides in a fun fair

 

9. Šeimos atostogų Europoje patarimai: Skirkite laiko „Oi“

Vien todėl, kad esate Šveicarijoje, negarantuoja, kad jūsų šeimos kelionėje viskas vyks sklandžiai. Kai keliaujate su vaikais, visko gali atsitikti, net Europoje, todėl kelionėje būtinai palikite laiko och. Skirkite laiko neplanuotiems netikėtumams, vėlavimai, pasikeičia planai dėl niūrių kiddų, būkite ir pasiruošę prisitaikyti.

Zalcburgas - Viena traukinių kainos

Miuncheno į Vieną traukinių kainos

Gracas - Viena traukinių kainos

Traukinių iš Praha į Vieną kainos

 

10. Parodykite vaikams Europoje užmušto kelio

Vienas iš geriausių mūsų patarimų keliaujant su vaikais yra parodyti jiems, kaip tai padaryti keliauti nuo užmušto kelio Europoje. Venkite masių pagrindinėse aikštėse, linijos gelato, ir šeimos nuotraukos, nunešdamas juos į tas paslėptas vietas, vaizdingi kaimai, ir nepaprasto pobūdžio.

Vaikams patinka pasakos ir nuotykiai, todėl nunešk juos į tas legendas. Tai puikus būdas praleisti kokybišką laiką kartu, pasinaudokite šeimos atostogomis Europoje, ir mokyti juos apie turtingą Europos kultūrą ir istoriją.

Europa yra puiki šeimos atostogų vieta bet kuriuo metų laiku. Nesvarbu, ar esate nuotykių ieškanti šeima, ar mėgstate apžiūrėti lankytinas vietas ir muziejus, Europa viską gavo. Papildomai, Europa yra draugiška šeimai, kai kalbama apie susisiekimą ir specialius miesto važiavimus. Mūsų 10 geriausi patarimai šeimos atostogoms Europoje bus puiki pagalba planuojant kitą ar net pirmąją kelionę į pilių ir legendų kraštą.

Milanas – Venecija traukinių kainos

Paduvos į Veneciją traukinių kainos

Bolonijos į Veneciją traukinių kainos

Traukinių iš Romos į Veneciją kainos

 

Hiking is among the best Tips For Family Vacation In Europe

 

čia Išsaugoti traukinį, mes mielai padėsime jums suplanuoti geriausias šeimos atostogas traukiniu.

 

 

Ar norite į savo svetainę įdėti mūsų tinklaraščio įrašą „10 geriausių šeimos atostogų patarimų Europoje“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: hTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/tips-family-vacation-europe/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)