Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 11/04/2022)

Kelionės po Europą traukiniu yra vienas iš gražiausių, vaizdingas, kultūrines keliones pasaulyje. Nesvarbu, ar jūs ieškote tiesioginiai traukiniai tarp didžiųjų Europos miestų, pavyzdžiui, nauja Londonas į Amsterdamą mokyti ar ieškote Romantiškas traukiniu, Europos traukinys kelionės yra viskas.

Žmonių skaičius tarprailingas per Europą kasmet yra 400,000 žmonės. Jūs galite aplankyti per 30 šalių, naudojančių interralingo bilietus. Nuo interrailing prasidėjo 1972, milijonai žmonių keliavo per Europą naudojant šį vieną geležinkelio bilietą.

Kelionės Europoje su vienu bilietu ateina su savo privalumus ir trūkumus. Yra keletas svetainių internete, skirta patarimai keliautojams kurie nori pamatyti Europą traukiniu. Šios svetainės yra maršruto planavimo programas ir svetainės / Dienoraščiai kad jums pasiūlyti patarimų Kaip biudžetas.

 

Keliaudamas po Europą vienas

Kelionės po Europą patys turi daug naudos. Kai esate patys, Jūs turite pilną kontrolę savo kelionė.

Being alone suteikia Jums galimybę nuspręsti savo maršrutą, valgyti viską, maistas norite ir kada nori, ir išvengti turintys su kitais žmonėmis argumentą per savo kelionę,

Tokia laisvė gali lemti daugiau savęs atradimas ir galimybė susipažinti su naujais žmonėmis ir kitais klajokliais, o išradinėjimo save. Tai Solo patirtis gali sukelti savęs augimo.

Dortmundas Hanoveris traukiniai

Esenas Hanoveris traukiniai

Bona Hanoveris traukiniai

Liuksemburgas Hanoveris traukiniai

 

Moteris, keliaujanti po Europą viena, sėdi su navigacijos vadovu

 

turintys draugui su jumis, kai jūs keliaujate, duoda tau kam nors pasidalink savo prisiminimais su, Kuris yra didžiulė dalis keliauja po Europą.

 

Patarimai

Keliaudami po Europą vien bandyti likti nakvynės namai.

Nakvynės namai alsuoja žmonių, kurie Solo keliaujantiems po Europą, Taigi bendrauti ir susitikti su žmonėmis.

Stenkitės būti draugiškas ir išeinantis, kaip jūs galite, kai keliaujate vienas ir, jei yra intravertai žmogus, Jums reikės įdėti papildomų pastangų, kad būtų draugiškas kitų keliautojų. Tai gali užtrukti keletą dienų priprasti prie yra labiau atviras ir draugiškas, bet tai bus verta savo laiką, kaip jūs pradėsite kurti ryšius su kolegomis keliautojams.

Taip pat rekomenduojama virti valgius bendrabutis, kuri suteiks daugiau galimybių bendrauti su kitais.

Lionas į Nica traukiniai

Paryžius į Nica traukiniai

Avinjonas į Nica traukiniai

Marselis Nica traukiniai

 

 

Jei esate labiau domina susitikti su vietos gyventojais, nei kitų keliautojų, tada Couchsurfing gali būti geras pasirinkimas už jus.

CouchSurfing, kuri apima savo susitikimus ir baruose ir kavinėse sujungs jus į vietos kultūrą taip pat yra galimybė susitikti su buvusiais žmonėmis.

Kai kuriuose Europos miestuose yra daug kišenvagiai ir kitos rūšies nusikaltėliai kurie galbūt nori paimti pranašumas turistų, Pasinaudokite savo sveiku protu, taip pat skaitykite kelionių forumus ar kita aktuali informacija, kad pamatytumėte vietas ir vengti žmonių.

 

Norėdami rasti geriausias kainas kelionei per Europą, prisijunkite prie mūsų svetainėje dabar. Imk 3 minučių traukinio bilietą užsakymą.

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fspain-by-train%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)