Užsakyti traukinio bilietą DABAR

Dienoraštis Pradėti

10 Patarimai, kaip miegoti traukinyje

Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 13/11/2021)

3 valandos arba 8 valandų – Kelionė traukiniu yra puiki vieta atsipalaiduoti. Jei dažniausiai kyla problemų užmigti keliuose, mūsų 10 patarimai, kaip miegoti traukinyje, leis miegoti kaip kūdikis. Nuo būtinų kelionių traukiniu iki patarimų viešai neatskleista informacija apie geriausią vietą saldiems sapnams bet kuriame traukinyje, pradedame kelionę į saldžius sapnus!

Geležinkelių transportas yra labiausiai tausojanti aplinką būdas keliauti. Šis straipsnis buvo parašytas šviesti apie keliones traukiniu ir buvo padaryta Išsaugoti traukinys, Pigiausi traukinių bilietai Europoje.

 

1. Patarimai, kaip miegoti traukinyje: Atneškite antklodę

Traukiniuose oras paprastai būna čili, o jei turite ilgą ar naktinė kelionė traukiniu priekyje, Būk pasiruošęs. Turėtumėte jaustis visiškai atsipalaidavę ir atsipalaiduoti savo kelionėje, o lengva antklodė gali būti atsakymas į jaukiausias keliones traukiniais.

Kad išvengtumėte bemiegių naktų ir šiurpulių kelionėje nuo laukimo ar tiesiog AC, visada turėtumėte susikrauti antklodę. Nepriklausomai nuo sezono lauke, traukiniuose visada arti žiemos. Taigi, atsinešti antklodę yra vienas iš mūsų viršų 10 patarimai, kaip miegoti traukinyje. Prisiglaudę po antklode nusiųsite tiesiai į svajonių šalį.

Lionas į Nicą su traukiniu

Paryžius į Nica su traukiniu

Kanai į Paryžių su traukiniu

Kanai į Lioną su traukiniu

 

Tips How To Sleep On A Train: Bring A Blanket

 

2. Įdėkite atpalaiduojantį grojaraštį „Spotify“

Raminančios melodijos ausyse yra tarsi lopšinė, kai salone triukšmaujama ar pilna žmonių. Todėl, turėtumėte parengti keletą grojaraščių „Spotify“, kad įsitikintumėte, jog vienintelis dalykas, kurį girdite, yra muzika. Tokiu būdu būsite apsaugotas nuo bet kokio šalia esančio keleivio knarkimo ar plepėjimo.

Gamta skamba, atpalaiduojančių vibracijų grojaraščius, ar mėgstamiausio atlikėjo melodijos, yra geriausias grojaraščio parinktis už gerą miegą traukinyje. Muzika yra viena iš 10 geriausi būdai užmigti traukinyje, trumpas arba ilga kelionė.

Amsterdamas į Londoną su traukiniu

Paryžius į Londoną su traukiniu

Berlynas į Londoną su traukiniu

Briuselis į Londoną su traukiniu

 

3. Patarimai, kaip miegoti traukinyje: Pasiimkite pripučiamą kaklo pagalvę

Nėra nieko blogiau, kaip pabusti su surūgusiu ir sustingusiu kaklu. Todėl, traukiniams būtina keliauti yra pripučiama kaklo pagalvė. Tokiu būdu, tavo kaklas yra palaikomas, ir jūs pabusite iš saldaus miego, su šypsena veide.

kitaip, rizikuojate pradėti naują nuotykį kietu kaklu, jokiu būdu nesižavėti visomis naujomis vietomis ir pagauti geriausių vaizdų.

Diuseldorfas į Miuncheną su traukiniu

Dresdenas į Miuncheną su traukiniu

Niurnbergas į Miuncheną su traukiniu

Bona į Miuncheną su traukiniu

 

4. Pasiimkite ausines

Gerai, garso izoliacinės ausinės arba ausinės yra kiekviename kelionių kontrolinis sąrašas. Ausinės yra būtinos puikiai kelionei traukiniu, ir tuos „Spotify“ grojaraščius, skirtus kelionei.

Jei pamiršote ausines namuose ar viešbutyje, traukinių stotyje yra daugybė parduotuvių. Nuo centrinio ir judrios traukinių stotys į mažąsias ir užmuštas takus, ausinės yra ta prekė, kurią rasite bet kur.

Venecija į Boloniją su traukiniu

Florencija į Boloniją su traukiniu

Roma į Boloniją su traukiniu

Milanas į Boloniją su traukiniu

 

Bring Headphones for your train journey

 

5. Patarimai, kaip miegoti traukinyje: Apsirenk patogiai

Sluoksniai, medvilnė, ir ekologiškų audinių drabužiai yra būtini važiavimams traukiniais. įsivaizduoti 8 valandų traukinyje niežtinčiu megztiniu ar plonais marškiniais, pažadas dėl bemiegės nakties ir galvos skausmo ryte.

Traukinyje vilkėdama pižamą galite nesijausti patogiai, bet treniruokliai ir megztinis yra puikūs traukinių miegmaišiai. Patogiai rengtis yra viena iš viršutinių 10 kaip miegoti traukinyje, ir turi geriausią kelionę.

Iš Frankfurto į Berlyną su traukiniu

Leipcigas į Berlyną su traukiniu

Hanoveris į Berlyną su traukiniu

Hamburgas į Berlyną su traukiniu

 

hTTPS://youtu.be/Bkzfm2R1_BI

 

6. Atsineškite miego kaukę

Kita, žinoma, būtina kelionė yra pagrindinė miego kaukė. Atsigulk, Užmerk akis ir laikykis toli nuo šviesos yra viskas, ko reikia norint gerai išsimiegoti. Žinoma faktas, kad jei norite gerai išsimiegoti, turite pašalinti visus dirginančius trukdžius, ir pašalink save nuo bet kokios šviesos.

Jei keliaujate ne privačiame namelyje, ir nevaldys šviesos jungiklio, būtinai įsidėkite miego kaukę. Tada, neturėsite dėl ko jaudintis, jei šalia esantis keleivis nuspręs perskaityti visą naktį arba jei traukinyje bus per ryšku.

Amsterdamas į Paryžių su traukiniu

Londonas į Paryžių su traukiniu

Roterdamas į Paryžių su traukiniu

Briuselis į Paryžių su traukiniu

 

7. Patarimai, kaip miegoti traukinyje: Saugokite savo priklausymus

Maža rankinė ar krepšys ant pečių ir po sluoksniais yra geriausias būdas apsaugoti savo priklausomybę. Įsitikinkite, kad jūsų pase yra pakankamai vietos, piniginė, mobilusis, ir visas kitas programėles, kurias planuojate atsinešti.

Tokiu būdu turėsite gerą ir nerūpestingą kelionę traukiniu, o ne miegoti atmerkta viena akimi.

Milanas į Veneciją su traukiniu

Florencija į Veneciją su traukiniu

Bolonija į Veneciją su traukiniu

Trevizas į Veneciją su traukiniu

 

Tips How to Sleep on A Train: Keep Your Belongings Safe

 

8. Užsisakykite vietą vežimo viduryje

Geriausia vieta saldiems sapnams yra viduryje vežimo. To priežastis yra ta, kad vidurys yra pakankamai toli nuo bet kurio įėjimo, tuo atveju pakeliui yra sustojimų. Papildomai, būsite saugūs ir sveiki nuo vonios ir bet kokių kvapų.

Tačiau, jei keliaujate miegamuoju traukiniu, greičiausiai nesusidursite su jokiu iššūkiu. Taip yra dėl to, kad miega traukiniai yra A-B traukiniai, be sustojimų kelyje, ir todėl, jokių trukdžių.

Milanas į Romą su traukiniu

Florencija į Romą su traukiniu

Piza į Romą su traukiniu

Neapolis į Romą su traukiniu

 

Book A Place In The Middle Of The Carriage

 

9. Atidėk savo telefoną

Šiuo metu visas pasaulis yra jūsų mobiliajame telefone. Su begalė programų ir žaidimų, didžiausias iššūkis yra atsijungti ir padėti savo telefoną. Tai ypač sunku, kai keliaujate tolimais atstumais, traukinyje, neturėdamas kur eiti.

Tačiau, vienas iš mūsų geriausių patarimų miegant traukinyje yra įdėti telefoną į krepšį, ar net skrydžio režimu.

Milanas į Neapolį su traukiniu

Florencija į Neapolį su traukiniu

Venecija į Neapolį su traukiniu

Piza į Neapolį su traukiniu

 

10. Patarimai, kaip miegoti traukinyje: Pasiimkite skaitymo medžiagą

Niekas nekelia ramybės, kaip gera istorija, ir tai yra būtent tai, ko reikia norint gerai išsimiegoti traukinyje. Pasiimkite savo mėgstamą žurnalą, arba užsisakyti a kelionė traukiniu yra vienas iš geriausių patarimų, kaip miegoti traukinyje.

Kai skaitote, mintys keliauja į kitą erdvę, nustatymas, ir visi dienos rūpesčiai išnyksta. Puikus skaitymas yra puikus atsipalaidavimo pratimas, atitraukdamas galvą nuo smulkmenos. Valandai ar dviem, nutolstate, ir to pakanka užmigti ir svajoti.

Amsterdamas į Briugę su traukiniu

Briuselis į Briugę su traukiniu

Antverpenas į Briugę su traukiniu

Gentas į Briugę su traukiniu

 

Bring Reading Material

 

čia adresu Išsaugoti traukinį, mielai padėsime suplanuoti nepamirštamą kelionę traukiniu, su geriausiomis sėdimomis vietomis ir geriausiomis kainomis už puikų miegą traukinyje.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „10 patarimų, kaip miegoti traukinyje“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftips-how-sleep-on-train%2F%3Flang%3Dlt Visiem, kas noklusina, tacu– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)

Visos teisės saugomos © 2021 - Išsaugoti traukinį, Amsterdamas, Nyderlandai
Nepalikite be metu - Gauk kuponai ir naujienos !