Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 04/11/2022)

Nesvarbu ilgio kelionė - tai būtų savaitgalis paplūdimys pabėgimas ar trijų savaičių Himalajų žygis - turėsite susikrauti bet kokio dydžio krepšį, ir jūs norėsite žinoti, kaip organizuoti, šiame tinklaraštyje daugiausia dėmesio skirsime jūsų rankiniam bagažui. Yra daug apsvarstyti nustatant ką atsinešti: tipas ir ilgis kelionės, jūsų maršrutas, Oras, Jūsų bagažo dydis, ir bet kokio svorio ribas, jūsų būdas transportuoti. Ir tiek daug veiksnių, ne žaisti, jis yra lengvai transporto paketus arba pagal pakuotėje, ypač jei laukėte iki paskutinės minutės. Venkite overpacking, kapstytis po savo krepšius, ir kitus nepatogumus įlipant į traukinį su šiais 10 patarimų, kaip organizuoti savo rankinį bagažą.

 

Kaip organizuoti savo rankiniame bagaže Patarimas 1: Laikykite savo kelionės dokumentai Atskirkite

Tai yra vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti, kai jūs nuspręsti, kaip organizuoti savo rankinį bagažą. Laikykite savo kelionės dokumentai atskirti. Tai ne tik patogus dalykas, bet ir saugus dalykas. Įdėkite juos į mažai maišelį, kad būtų lengva pašalinti iš savo rankiniame bagaže. Tokiu būdu jūs neturite kasti, kai jums reikia savo pasą, bilietai, arba pinigai.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

How To Organize Your Hand Luggage and Travel Documents

 

Tvarkykite savo rankiniame bagaže Patarimas 2: Padaryti apyrašas

pasas? Patikrinti. dantų šepetėlis? Patikrinti. Apsaugos nuo saulės? Ramybė, kad jūs turite, kad pagrindai, kuriems, Pasidaryk pats kelionių kontrolinis sąrašas likus kelioms dienoms iki kelionės jaudulio!

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

List of How To Organize Your Hand Luggage

 

Tvarkykite savo rankiniame bagaže Patarimas 3: Venkite Dėmės

Nėra nieko labiau erzina, nei atsižvelgiant tiek daug laiko pasirinkti, ką drabužiai jūs ketinate imtis tik rasti galite net juos naudoti! Niekada šią problemą vėl. Pirmiausia Jūs visada turėtų įsitikinkite, kad jūsų šviesios spalvos drabužiai supakuoti vidaus į išorę, ir, antra,, palaikykite ant viešbučių vienkartiniai dušo kepuraitės ir naudoti juos padengti savo batus bazę.

Kelnas Mainz traukiniai

Frankfurtas prie Mainz traukiniai

Berlynas į Mainz traukiniai

Briuselis Mainz traukiniai

Avoid Clothing with Stains

 

patarimas 4: Sporto salė ir vakuuminis paketas

Norėdami sutaupyti vietos ir sustabdyti susiglamžymo, Roll savo drabužius, o ne lankstymo juos, tada įdėkite juos į dulkių suspaudimo maišeliai. Norėdami naudoti šiuos maišelius, įdėti savo drabužius, užsandarinti maišelį, tada išspausti orą iš. Tai paliks Jums daug daugiau vietos savo lagamine ir padės išvengti raukšles.

Ciuricho į Chur traukiniai

Ženevos į Chur traukiniai

Milanas Tirano traukiniai

Bergamas į Tirano traukiniai

Roll And Vacuum Pack

 

patarimas 5: Bagažo sauga

Užrakinkite savo maišus ir laikyti juos užrakinta. Paimkite juos su jumis, kai jūs naudojate tualetas. Jei tai neįmanoma, o jūs keliaujate vienas, atsineškite su savimi visus savo vertingus daiktus. Niekada nepalikite fotoaparatai, pinigai, elektronikos ar kelionės dokumentai nesaugoma.

Laikykite savo skyrių užrakinta, o jūs miego, jei įmanoma. Nepasitikėkite nepažįstamais žmonėmis. Net gerai apsirengęs nepažįstamasis gali pasirodyti esąs vagis. Jei miegoti skyrius su keliautojų jūs nežinote, būtinai miegoti ant savo pinigų diržu taip, kad jūs pastebėsite, jei kas nors bando imtis jį iš tavęs.
Organize Your Hand Luggage in Safety

patarimas 6: Naudokite Pakavimo Kubai

” Yra ne daug, kad daro mane jaustis kaip organizuota žmogaus kiek dalijant savo daiktus į spalvomis kubeliais. Tai taip nuostabu tiksliai žinoti, kur viskas, ką atnešė yra kuo greičiau išpakuokite jūsų lagaminas. Pliusas, galite labai lengvai perkelti savo pakavimo kubeliai į savo viešbučio odininkas stalčiai ir iš karto galima padaryti išpakavimas ir pasiruošę eiti.” Rišelė Szypulskis, Vyresnysis redaktorius

Liuksemburgo į Briuselio traukinių

Antverpenas į Briuselio traukinių

Amsterdamas į Briuselio traukinių

Paryžiaus į Briuselį traukiniai

Organize Your Hand Luggage in Packing Cubes

patarimas 7: Dydis apribojimai rankinį bagažą

Panašus į plokštumų, daug traukiniai turi apribojimus dėl dydžio ir dydžio maišus, kad jums leidžiama vykdyti. Apskritai, Jums bus suteikta galimybė vykdyti visus savo bagažo, bet jūsų traukinio vežėjas gali reikalauti, kad patikrintumėte savo bagažo perteklių, jei jis viršija vežamo dydžio ar svorio apribojimus. Daugumai traukiniai, galite vykdyti du maišus traukinyje, tol, kol kiekvienas maišas neviršija 50 lbs arba yra didesnis nei 28 X 22 X 14 colių. Mažos ir asmeniniai daiktai, kaip antai medicinos prietaisų ir vaistų, pagalvės, antklodės, aušintuvai, ir piniginės ar krepšiai mažiau nei 12 X 12 X 12 colių nebus skaičiuojami link Carry On bagažo limitas.

 

patarimas 8: Gadgets rankiniame bagaže

Kaip Jūs dažniausiai organizuoti visus savo elektronikos, kabeliai, ir tos niūrios detalės, dėl kurių užtrunka amžių amžius, kad išsiaiškintumėte saugumą? Daiktai juos kaip ir mes visi? gerai, jei norite organizuoti savo rankinį bagažą tada gauti sau Ziplock krepšiai slėptuvės. Telefono pakrovėjas, fotoaparatas įkroviklis, adapteriai, ausinės - imtis papildomų plastikinius maišelius (tie patys, jums naudoti rankiniame bagaže skysčių) ir naudoti juos saugoti elektros elementus, viskas apie kelionę namo (namų raktus, bilietą, ir automobilio raktus), vaistai ir kitų birių priedai.

Venecija Bolonija traukiniai

Florencija Bolonijos traukiniai

Roma Bolonija traukiniai

Milanas Bolonija traukiniai

Gadgets In Hand Luggage

 

patarimas 9: Kaip pakuoti Knygos. Nereikia!

Nesvarbu, ar tai, kad Įsimintina romantika romanas, jaudinantis sci-fi, arba šuo ausų kelionės instrukciją, parsisiųsti jį prieš kelionę. Net jei namuose esate popieriaus til I die rūšiuoti, sutaupykite vietos ir svorio rankiniam bagažui, o ne pasikliauti wifi peršokti atgal į istoriją iš savo puikiai pastatytas paplūdimio kėdės, tiesiog įsitikinkite, kad jis yra atsparus vandeniui, kuriems prietaisas.

Berlynas į Rostoką traukiniai

Hamburgas į Rostoką traukiniai

Saras į Rostoką traukiniai

Wismar į Rostoką traukiniai

kindle

 

patarimas 10: Paguldykite it all out

Esu itin nepatogus. Prisipažinsiu, kad. ir neorganizuotas! Bet kas man padeda gauti savo galvą tiesiai, net kai aš pakuoti į paskutinę minutę, yra man reikia laiko atiduoti viską prieš kokią nors prekę eina į mano maišą. Grupavimas dalykus kartu ant mano lovos padeda man pamatyti greitai, kokie elementai netraukite jų svoris. Kelnes, kad gali būti dėvimi tik su vienu viršų, ar reikalauja batus man nebuvo jau planuoja pakuoti? Atgal į stalčių, tu eik! Matydamas viską aiškiai, kol aš taip pat pradėti padeda man tinka daiktus į mano maišą logiškai būdu. Dėl manęs, tai reiškia, pradedant mano bulkiest daiktų, tada vyšnių skinti lengvas elementus Tuck į tarpus aplink juos formuoti tvirtą atramą sluoksnis sukurti iš.

Diuseldorfas Miunchenas traukiniai

Drezdenas į Miuncheną traukiniai

Niurnbergas į Miuncheną traukiniai

Bona į Miuncheną traukiniai

jeans, shoes, watch and more

 

Ar šie patarimai jums padėjo išsiaiškinti, kaip organizuoti savo rankinį bagažą? Mes norėtume žinoti! Užsisakykite traukinio bilietą per Išsaugoti traukinį ir przystawkę kirtikliai savo rankiniame bagaže po naudojant šiuos patarimus!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “10 Patarimai, kaip organizuoti savo rankiniame bagaže” į jūsų svetainę? galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftips-organize-hand-luggage%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)