Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 24/01/2020)

Vieną kartą, kai biudžetas nebuvo atlikti svarbų vaidmenį pasirenkant paskirties (ar bent jau, ne tokie dideli vaidmenį!) viskas buvo lengva; šių dienų, jei norime keliauti, mes turime būti protingas su tuo, kaip mes tvarkome savo biudžetą. Nors traukinys keliauja Europoje yra labiausiai biudžeto draugiškas galimybė visiems, kurie žiūri patirti labiausiai jaudinantis (ir atsipalaiduoti!) būdas keliauti, vis dar gali būti piniginė-problemines situacijas norite išvengti.

Taigi, siekiant padėti jums gauti maksimalią naudą iš savo kelionių, mes kartu sudėjus tai, ką mes manome yra viršuje pinigų taupymo patarimų traukinių Kelionės po Europą sąrašą.

 

Nevažinėja tuo Peak Holiday Times

Taip, tai vienas turėtų būti savaime suprantama, bet ten jokios žalos priminti jums apie tai dar kartą. Kai jis ateina į traukinių kelionės Europoje, šventės Norite išvengti pirmiausia Kalėdas, Naujieji metai, ir Velykų taip pat rugpjūčio mėnesį. Dėl priežasties, į kainos Raketa Per šiuos mėnesius, taip ... dirbti aplink juos šiek tiek.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

Keliaudami traukiniu po Europą laikykitės Rytų Europos

Nors patarti jums ne tyrinėti dalys Europą norite matyti rūšies neteisinga ir nerealu, mes darome jį savo naudai. Traukinio kelionės Europoje, pamatysite, kad viskas vakariniame gale yra būdas brangesnis nei rytų bloko. Taigi, iki jūsų piniginėje sutirštės, Eikite į rytus ir ištirti šio Europos pusėje grožį!

PASTABA: Kai Rytų Europoje, Įsitikinkite, kad jums sustabdyti Prahoje (Čekijos Respublika), Budapeštas (Vengrija), Belgradas (Serbija), Bukareštas (Rumunija), Zagrebo miestas ir Splitas (Kroatija), Sarajevas (Bosnija ir Hercegovina) ir Maskva (Rusija).

Niurnbergas į Prahą traukiniai

Miunchenas į Prahą traukiniai

Berlynas į Prahą traukiniai

Viena Prahos traukinių

 

Venkite 1-os klasės traukiniui Kelionės po Europą

gerai, akivaizdžiai! dar, nebūk vienas iš tų keliautojų, kurie "netyčia" sėdėti 1-os klasės. Kodėl? Kadangi jums bus baigti mokėti labai brangiai baudą jei pagaus, kuri jums kainuos daugiau nei 1-os klasės bilietą pats!

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

 

Traukinio Kelionės Europoje Nakvynė

Užsakyti greitųjų traukinių, jei traukinys Kelionės Europoje tarp šalių

Vienos nakties traukiniai, dar žinomas kaip Naktiniai traukiniai yra labiausiai ekonomiškas pasirinkimas Europos keliautojams. Ne tik jūs sutaupyti kainą lovos, bet jūs taip pat gausite patirti Europą nuo visai naują perspektyvą.

Milanas Roma traukiniai

Florencija į Romą traukiniai

Bolonija į Romą traukiniai

Neapolis į Romą traukiniai

 

Pack iškylą

gerai, ne pažodžiui iškylą bet "Stash" maisto iš namų, todėl jūs neturite pirkti brangių maisto laive. Sutaupysite likimo, jei atsargomis gydo prekybos centruose!

Kelnas Frankfurtas traukiniai

Miunchenas Frankfurto traukinių

Hanoveris Frankfurto traukinių

Hamburgas Frankfurto traukinių

 

Venkite pirkti Išplėstinė bilietus Trumpesni kelionėms žemyninėje Europoje

Kai traukinys keliauja Europoje, tikėtis trumpų atstumų, kad būtų pricier nei ilgais; dar, ten yra ne atsižvelgdamas į knygos nauda iš anksto, kokios nėra įtraukti į savo kelionę lankstumo ir jo Taupymas. Kai jūs keliaujate žemyninėje Europoje galite įsigyti stotyje bilietą prieš įlipdami į traukinį.

 

Išsaugoti-A Traukinys yra geriausias būdas užsakyti fantastinis paskirties ne pigūs tarifai ir mėgautis savo traukinį Kelionės po Europą su proto gabalas.

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftips-train-traveling-europe%2F%0A%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)