Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 19/08/2022)

Nėštumas yra vienas nuostabiausių jūsų gyvenimo laikų. Ji, tačiau, ateiti su tam tikrais apribojimais. Ypač jei planuojate keliauti nėščia. Nešiojant ir statant kūdikį ribojama transporto rūšis, kuriomis galite keliauti, ypač keliaujant nėštumo metu tarptautiniu mastu. Nėštumo metu negalima skristi ir naudotis daugeliu kitų formų, kai jie būna tam tikrą mėnesį, arba jei patiriate komplikacijų. Nepamirškite visa tai įtraukti į nėštumo kelionių planą. Labai lengvas būdas nuvykti į kelionės tikslą, kai esate nėščia per traukinio. Traukinių kompanijos dažnai aptarnauja nėščias moteris, todėl tai viena populiariausių transporto priemonių, kai keliaujate nėščia.

  • Traukinys transportas yra Eco-Friendly būdas keliauti, Ypač kai Traveling Nors nėščia. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

Prieš tau pradedant

Prieš pradėdami savo kelionę su savo mažuoju laive, skirkite šiek tiek laiko savo kūno paruošimui kelionei nėščia. Stenkitės atlikti kuo daugiau mankštos, tai bus įsitikinkite, kad jūsų kūnas yra geriausios formos nušlifuoti iki kelionių negandų. Kelionės nėštumo metu gali iš jūsų atimti daug. Praktikos tempimas, ir stiprinti savo šerdį ir kojas. Miegame kelioniniuose skyriuose dažnai būna ankštesni nei esate įpratę, ir jums gali prireikti papildomo lankstumo, kad jaustumėtės patogiai keliaudami nėščia.

Amsterdamo į Londoną

Paryžius į Londoną

Berlynas į Londoną

Briuselis Londonas

 

Kelionė nėščiajai Patarimas 1: Pasitarkite su gydytoju

Prieš pradėdami keliauti nėščia, pasitarkite su savo gydytoju, ar jums tai iš tikrųjų patvirtinta. Būtinai paaiškinkite, kad keliaujate nėščia traukiniu o ne oru, nes greičiausiai tai turės didelį skirtumą tarp rezultatų. Didelės rizikos nėščiosioms ir toms, kurios labai vėluoja į savo trečiąjį trimestrą, gali būti neleidžiama keliauti nėštumo metu, todėl visada geriausia būti iš anksto išvalytam, kad būtų išvengta nusivylimo. Kai jau viskas bus aišku, užsisakykite traukinys bilietą internetu.

Amsterdamas į Paryžių

Londonas į Paryžių

Roterdamas į Paryžių

Briuselis Paryžius

 

Doctor check

 

Traveling Nors nėščia patarimas 2: Planaukite atsargiai

Visi žinome, kad tokie renginiai kaip vestuvės ir vakarėliai ne visada patenka į jūsų tobulą laiką, ypač jei planuojate keliauti nėščia. Kur įmanoma, tačiau, pabandykite įsitikinti, kad jūsų kelionės sutampa su patogiausia nėštumo dalimi. Pirmasis trimestras būna dažnai varginamas pykinimo, apetito stoka ir apskritai bloga savijauta, kuri yra bloga žinia keliaujant nėščia. Trečias trimestras yra tada, kai pradedi jaustis kaip banginis, o stovėjimas bet kurį laiką verčia kojas nukristi. Pridėti patinusius kulkšnis, miego trūkumas, ir vis augantis kūdikio judėjimo ciklas į jį, ir jums gali būti labai nepatogu kelionė, jei keliaujate nėščia. Antrasis trimestras paprastai yra geriausias laikas pradėti kelionę. Jūs dar nesate per didelis, ir daugeliu atvejų, pykinimas išnyko. Keliauti nėštumo metu visada geriausia, jei visą laiką praleidžiate norėdamas mesti, arba atsigulkite!

Milano į Romą

Florencija į Romą

Piza į Romą

Neapolis į Romą

 

 

Kelionė nėščiajai Patarimas 3: Atsineškite savo pagalves

Patogu jaustis keliaujant nėščia nėra lengva. Tai ypač pasakytina apie nėštumą šiek tiek vėliau. Kelionei būtinai įpakuokite savo mėgstamiausias pagalves. Savo pagalvių turėjimas ne tik garantuos didesnį komfortą keliaujant nėštumo metu, tačiau tai taip pat suteiks pažinimo jausmą, padėsiantį jaustis mažiau streso. Keliaudami nėščia galite nugarą padaryti, kaklas, ir beveik visos jūsų dalys skauda. Pažvelkime į tai, nėštumo metu beveik viskas gali sukelti stresą, todėl visada stenkitės padaryti viską kuo paprasčiau kai keliaujate nėščia.

Milanas į Veneciją

Paduja į Veneciją

Bolonija į Veneciją

Roma į Veneciją

 

Bring your own pillow when Traveling while pregnant

 

Traveling Nors nėščia patarimas 4: Laikykitės savo laiko lentelės

Kelionės nėštumo metu dažnai sukelia daug nenumatytų vėlavimų. Niekada negali žinoti, kaip jautiesi kelionės rytą, arba jei jūsų kūnui reikės šiek tiek laiko praleisti keliaujant nėštumo metu. Viskas yra daugiau streso, ir dažnai gali bėgti vėlai. Prieš kelionę traukiniu sudarykite tvarkaraštį, ir būtinai įtraukite į jį kuo daugiau papildomo laiko. Siekite būti pakankamai anksti vėlavimų, tokių kaip eismas ar dar kas nors nesukels skubėjimo keliaujant nėštumo metu. Žinoma, sėdėjimas laukiant jūsų traukinio gali būti skausmas, bet tai yra be galo geriau nei skubėti, būdama nėščia, kad pagauk.

Zalcburge į Vieną

Miunchenas į Vieną

Gracas į Vieną

Iš Prahos į Vieną

 

Kelionė nėščiajai Patarimas 5: Negalima pasikliauti nusipirktu maistu

Nėštumo metu jūsų skrandį gali nugirsti įvairiausi dalykai. Jau neminint to, kad yra sąrašas tol, kol yra rankos daiktų, kurių neturėtum valgyti. Savo maisto pasiėmimas kaip kelionės plano dalis panaikins daugelį šių problemų keliaujant nėštumo metu. Kai pakuojate savo patiekalus, jūs tiksliai žinote, kas jame yra, ir ko tikėtis. Būtinai supakuokite juos į vėsesnę dėžę ar kokią kitą izoliuotą pakuotę, kad keliaujant nėščia ji būtų vėsi ar šilta.

Niurnbergas į Prahą

Miunchenas į Prahą

Berlynas į Prahą

Viena į Prahą

 

Food to eat while pregnant

 

Traveling Nors nėščia patarimas 6: Trigubai patikrinkite vaistus

Tas grimstantis jausmas, kai suprantate, kad palikote svarbų vaistą, yra kažkas, ko nė vienas iš mūsų nenori patirti, ypač keliaujant nėštumo metu. Kai tikiesi, kasdieniniame gyvenime galite vartoti įvairius vaistus. Tai gali ne akimirksniu pasirodyti jūsų mintyse, kai pakuojate kelionei nėščia. Nepamirškite ne tik tris kartus patikrinti, ar turite daugiau nei pakankamai vaistų važiuodami nėščia, bet ir paprašykite, kad kažkas kitas juos patikrintų ir jūs..

Frankfurtas į Berlyną

Leipcige į Berlyną

Hanoveris į Berlyną

Hamburgas į Berlyną

 

Kelionė nėščia patarimas 7: Nekelkite savo bagažo!

Į tai dažnai nepaisoma galvojant apie keliones nėštumo metu. Taigi dažnai mes nešiojamės lagaminą ar krepšį tik tam, kad susitvarkytume ir išeitumėme iš kelio. Lagaminai sunkūs, todėl pakelti jį nėštumo metu nėra! Pakvieskite ką nors kitą, jei tik galite, priešingu atveju pažymėkite apsaugą, kuris padėtų jums keliaujant nėščia.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

Traveling while pregnant

 

Traveling Nors nėščia patarimas 8: Nevažiuokite vieni

Net jei planuojate kelionę savarankiškai, pabandykite tai susieti su bendradarbiu ar draugu, kuris turi vykti į tą pačią vietą. Kelionė nėščia vienas kelia jums didžiulę riziką. Niekada negali žinoti, ar kažkas gali nutikti ne taip, taigi jums ten reikia draugiško veido, kuris padėtų jums. Priimdami sprendimą dėl savo kelionės planų, pabandykite įtraukti bent vieną kitą asmenį, kuriuo pasitikite, keliauti su savimi.

Miunchenas į Ciurichą traukiniai

Berlynas į Ciurichą traukiniai

Bazelis į Ciurichą traukiniai

Viena į Ciurichą traukiniai

 

Kelionė nėščia patarimas 9: Atneškite šiek tiek muzikos

Visa esmė už nugaros pasiruošęs, kai keliaujate nėštumo metu yra sumažinti stresą. Stresas gali sukelti visokius nepageidaujamus ir nesveikus padarinius jūsų kūnui. Į traukinį būtinai atsineškite muzikos. Iššokinėkite ausines, ir tiesiog atsisėskite ir atsipalaiduokite, kai pateksite į savo tikslą. Nepamiršk kvėpuoti.

Liuksemburgo į Briuselio traukinių

Antverpenas į Briuselio traukinių

Amsterdamas į Briuselio traukinių

Paryžiaus į Briuselį traukiniai

 

Bring Some Music and Headphones

 

patarimas 10: Užsisakykite bilietus iš anksto

Įsitikinkite, kad ne tik užsisakote bilietus internetu, kai esate nėščia, bet taip pat gaunate pigiausius traukinio bilietus naudodami „Save A Train“. Įsitikinkite, kad turite ramybę dėl geriausių bilietų įsigijimo, padarykite tai kiek įmanoma iš anksto, ir gauti tinkamus traukinio bilietus yra būtina norint turėti gerą patirtį keliaujant nėštumo metu.

Diuseldorfas Miunchenas traukiniai

Drezdenas į Miuncheną traukiniai

Niurnbergas į Miuncheną traukiniai

Bona į Miuncheną traukiniai

 

Nėštumas yra nuostabi ir kartais bauginanti patirtis. At Išsaugoti traukinį mes norėtume padėti jums mėgautis kelione, planuoti iš anksto, ir venkite galimų spąstų. Tsiautėja nėščia traukiniu yra tokia miela patirtis, ir tai neturėtų pasikeisti, nes laukiatės kūdikio!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “10 Kelionės nėščiosioms patarimai” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą ir duoti mums kreditą su nuoroda į šį bloge. Arba spauskite čia: hTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/tips-traveling-pregnant/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)