Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 04/11/2022)

Šie viršų Patarimai keliaujant su jūsų augintiniai turėtų padėti palengvinti jūsų nerimą. Kadangi tegul face it, keliaujant su jūsų augintiniai yra įtemptas! Bet kas daugiau streso, yra mintis palikti savo gyvūnai namuose ar kitų globoje. Akivaizdu, niekas jų neprižiūri taip, kaip jūs! teisė?

Yra daug variantų, ką daryti kai jūs keliaujate toli nuo namų. Šunų viešbučiai, samdydamas prižiūrėtoją, ar perkelia naštą, nors mielas vienas, Jūsų draugas tarp pasirinkimų. Tai yra labiausiai paplitusi, kad žmonės griebiasi. Tačiau, kartais nėra kito pasirinkimo, ir jūs turite keliauti su savo augintiniu. Nors ji gali būti gana sudėtinga procedūra, Išsaugoti traukinys turi keletą geriausių patarimų, kurie padės jums, o jūs keliaujate su gyvūnais!

 

pet patarimai 1: Pareikšti gydyti!

dog playing with his toy

Kelionės į naują vietą gali ir tikriausiai bus įtemptas jūsų augintiniui. Taigi įsitikinkite, kad jis lieka kaip atsipalaiduoti, kaip įmanoma, yra raktas į gerą kelionę visiems dalyviams. Atneškite jo ar jos reguliariai žaislai, antklodės, ir Kiti daiktai kad jūsų šuniui ar katei būtų patogu. Jie buvo ramus ir nebuvo nieko blogo padaryti? Įsitikinkite, kad jūs apdovanoti juos padaryti keliaujant su gyvūnais patogiau ateityje.

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

 

pet patarimai 2: Bet ne per daug daugelis treats…

groom before traveling with your pets

Jaučiu, kaip tai yra akivaizdu, bet aš einu rašybos jį už jus vistiek! Neduokite jiems dar vieną sunkaus valgio arba leisti jiems gerti per daug vandens, kad jūsų augintinis neturės noras atleisti save į nepatogią vietoje! (Mes įspėja, kad keliaujate su jūsų augintiniai gali būti sudėtinga!)

Florencija į Romą traukiniai

Neapolis į Romą traukiniai

Florencija Piza traukiniai

Roma Venecija traukiniai

 

pet patarimai 3: Pratimas

running and traveling with your pets

Ar jums patinka tai ar ne, Šie populiariausi patarimai keliaujant su augintiniais reiškia, kad turėsite atlikti tam tikrą mankštą! Tiesiog, prieš pradėdami keliauti, juos tam tikrą energingomis treniruotėmis! Dėl itin ilgai vaikščioti ar intensyviai grojimo su savo mylimu purus draugui, jis arba ji gali būti tik pernelyg pavargę, kad nerimauti dalykų. Jei turite katę, kuri nėra taip mėgsta imamasi palakstyti, pabandyti juos stimuliuoja viduje. „Make-shift“ žaislai gali būti, pavyzdžiui, dulkių šluostės! Pasitikėk manimi… Turiu patirties keliaujant su gyvūnais!

Berlynas ir Potsdamo traukiniai

Berlyno į Hamburgą traukiniai

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Berlynas Miunchenas traukiniai

 

pet patarimai 4: Tyrimai Embassy Reikalavimai

dog pawn

Skirtingos šalys turi skirtingus reikalavimus. Daugelis valstybių reikalauja karantino laikotarpiai, Taigi, jei jūs norite praleisti laiką keliaujant su jūsų augintiniai, įsitikinkite, kad jums dar kartą patikrinkite tai! Dauguma valstybių reikalauja kadrus pasiutligės, Bordetella (veislynas kosulys), ir Mažoji. Skambinkite ambasadą ir padaryti savo mokslinių tyrimų internete pamatyti, kas šalies reikalavimai, ir įsitikinkite, kad turite savo popierizmo patogu, kai kertant sieną.

Galite tyrinėti keliones su naminiais gyvūnais ir šalies reikalavimus PetTravel.com.

Briuselis Antwerp traukiniai

Amsterdamas Antwerp traukiniai

Lilis Antwerp traukiniai

Paryžius Antwerp traukiniai

 

5. Gauk sveikatos sertifikatas

Vet checking on a dog

Sveikatos sertifikatai yra reikalaujama pagal oro, pasienio institucijos, viešbučiai, Pet priežiūros centrai, ir kiti keliaujant su jūsų augintiniai. Daugeliu atvejų, keliaujant su gyvūnais jums reikia gauti savo sveikatos pažymėjimą per 10 dienų pradedant savo kelionę. Tyrimai konkrečius reikalavimus jūsų maršrutas Prieš apsilankymą veterinarą, todėl jie gali būti viską, ko reikia sertifikate.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

6. Laikyti elektroninė kopija Jūsų augintinio sveikatos sertifikatas

daugelis viešbučių, Kelionių operatoriai, Augintiniams centrai, oro, ir muitinės ir imigracijos agentūros reikalauja atspausdintą įrašą savo augintinio veterinarijos sertifikato. Vietoj spausdinti ne šūsnis kopijų visų galimų instancijos, atsispausdinti pora ir išlaikyti elektroninę kopiją keliaujant su gyvūnais.

Myscha Theriault yra geriausiai parduodama autorė ir tarptautiniu mastu sindikuota kelionių apžvalgininkė, kuri visą darbo dieną keliauja su savo vyru, žurnalistu ir milžinišku labradoro retriveriu.. Su jos elektroninė kopija patogu, ji visada pasiruošę pagaminti jos šuns sveikatos sertifikatus, kiek reikia.

“Viešbučio verslo centras spausdintuvas leidžia man spausdinti PDF kopiją mūsų Labradoro nesužaidė įrašų, kaip reikalaujama, Pavyzdžiui, kai mums reikia užsisakyti iš darželiai popietę jai nuo kelio. Jis saugo popieriaus griozdai žemyn kiekvieną dieną, o likusios pasirengę paskutinės minutės pokyčiai mūsų grafiką.”

Reggio Emilia į Florenciją traukiniai

Genuja į Florenciją traukiniai

Sestri Levante į Romą traukiniai

Parmos į Florenciją traukiniai

 

7. Tyrimų vietos Veterinarai

Tik tuo atveju, kažkas atsitinka kelyje, Jūs nenorite būti stengiamasi rasti reputacijos veterinaras. Įrašykite kontaktinę informaciją kelias veterinarai šioje srityje lankotės, prieš pradėdami keliauti su gyvūnais.

Genuja į Veneciją traukiniai

Turinas Venecija traukiniai

Parmos į Veneciją traukiniai

La Spezia į Veneciją traukiniai

 

Mes tikimės, kad šie viršų Patarimai keliaujant su jūsų augintiniai palengvino savo nervus truputį! Leiskite mums žinoti, jei turite kokių nors kitų populiariausių patarimų, pasidalinti su Išsaugoti traukinį ir mūsų bendruomenei. Mes norėtume išgirsti iš tavęs!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “Į viršų Patarimai Kelionės su jūsų augintiniai” į jūsų svetainę? galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftips-traveling-with-your-pets%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)