Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 02/09/2022)

Ramus ir malonus. Du žodžiai, kuriuos tėvai retai girdi sakydami Kelionės šventė istorijas su vaikais. Taigi, nusprendėme pateikti svarbiausius patarimus, kaip keliauti traukiniu su vaikais Europoje.

Traukiniuose yra kažkas, kas nuramina vaikus taip, kaip nenuramina kelionės oru ar automobiliais. (Mes rašė visą dienoraštį apie tai, kodėl traukinys kelionės yra geriau greičiausias ir Geriau nei vairavimas Jei reikia labiau įtikinantis). Tas pats pasakytina ir apie suaugusiuosius! šeimos stalai, artimųjų peizažai, Kambarių vaikščioti, kavinė įrenginiai, laikas kalbėtis ir pasivyti ir, iš džiaugsmų džiaugsmas, nėra bagažo apribojimai. Ėjimas geležinkeliu yra saugus, patogus, ir prieinamos, kai planuojama iš anksto. Mokykite savo vaikus su džiaugsmais traukinys kelionės nuo mažens, ir jie bus viso gyvenimo atsivertėliai. Šiuo metu, Čia yra patarimų keliaujantiems traukiniu su vaikais Europoje.

 

Patarimai keliaujantiems traukiniu su vaikais Europoje: Suderinti veiklą, užimantiems tą Kids

Listening to Music is among the Tips for traveling by train with kids

 

Važiuodami traukiniu yra įdomus pats savaime ir ieško ne gali išlaikyti vaikus pramogauti už valandos, Taip pat siūlome pareikšti tam tikrą veiklą per. Užsisakykite iš anksto ir užsitikrinti vietą prie lango su lentele, kuri leidžia jums skleisti spalvinimo knygelės ir užkandžiai!

Kai rekomenduojami traukinių veikla apima:

  • Lentelės: Panašus į lėktuvą, tabletė gali būti puikus būdas praleisti laiką. Iš traukinių daug Europoje pasiūlymas nemokamas wiFi interneto ryšys, bet paslauga ne visada garantuota, Todėl įsitikinkite, kad Parsisiųsti Filmai ir žaidimų namuose. Daugumoje traukinių, beveik kiekvieną sėdynė turi išėjimo anga išlaikyti savo elektronikos mokėti, bet imti juos namuose, nepriklausomai – ir pareikšti ausines!
  • spalvinimo knygelės: spalvos knygos ir spalvotieji pieštukai yra mėgstamiausia nesvarbu, kokio amžiaus.
  • žaidynės: Jei galite patraukti sėdynės su stalu, yra daug vietos žaisti kortelės arba bet kurios kitos kelionių žaidimas. Skirtingai kelionės lėktuvu, Jums nereikės jaudintis dėl neramumų, todėl rinkitės savo šeimos mėgstamą žaidimą ir eiti žaisti. Tai gali būti puiki galimybė iš tikrųjų baigti monopolijos žaidimą!
  • žaisti žaislai: Priklausomai nuo vaiko amžiaus ir interesų, atnešti degtukų dėžutės automobilius ar kitas figūrėlės (manau Polly kišenėse). Mano sūnus apsimeta lentelė yra hipodromas, o mano dukra įkuria savo mažai lėlės nudžiuginti juos.

 

Paryžius Lilis traukiniai

Roma į Milaną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

Ženevos į Paryžių traukiniai

 

Patarimai keliaujantiems traukiniu su vaikais Europoje: Būkite dėmesingi kitiems keleiviams

Dauguma žmonių bus labai suprasti, jei turite verkiantį kūdikį ar nusiminusi pyplys, kad reikia laiko nusiraminti. ne planavimas į priekį ir leidžia jūsų mažylis pasinerti į nuobodulio dėl planavimo trūkumo negali gauti kuo daugiau simpatijų. Planas pramogų, kad nėra įkyrūs arba gali sukelti argumentus. Mes nenorime, kad rašyti Patarimai keliaujantiems traukiniu su vaikais Europoje, kad ne priklauso jums…tik juokauju!

Florencija Levanto traukiniai

Florencija La Spezia traukiniai

Roma La Spezia traukiniai

Roma į Levanto traukiniai

 

Patarimai keliaujantiems traukiniu su vaikais Europoje: Kelionės naktį?

Visada stenkitės užsisakyti kupė miegamoji traukinys. Atsižvelgiant greitųjų traukinių yra awesome, ir miegas yra paprastai didelis dėl natūralaus perkėlimas iš traukinio. Taip pat taip įdomu miegą ir atsibunda kitą šalį. Miegamosios skyriai gali skirtis pagal šalį, bet jei esate tik trys ir nenorite svetimas dalintis su jumis, tada jums tikriausiai reikia biudžeto pirkti papildoma lova išlaikyti savo miegantį skyrelio privatų.

Zalcburgas Viena traukiniai

Miunchenas į Vieną traukiniai

Gracas į Vieną traukiniai

Praha Viena traukiniai

 

Patarimai keliaujantiems traukiniu su vaikais Europoje: Leiskite sau daug laiko, kai išlipate

All the family should read Tips for traveling by train with kids

 

Dauguma traukiniai sustos tik iš ne daugiau poros minučių kiekvienoje stotyje, taip aplink penkias minutes prieš atvykstant jums turėtų būti pakavimo viską, sužadinantis miega vaikai, apsivilkdama paltus, ir išnešdamas maišus nuo viršutinės lentynos. Ši organizacija lygis suteikia ramybė daug, ypač jei jūs turite vaikų ar daug daug bagažo. Jeigu platforma užimtas, užtikrinti, kad jūsų maišai Nueiti pirmasis iš durų būdu, paskui nuleiskite vaikus, kad niekas nepasiklystų.

Briuselis Roterdamas traukiniai

Antverpenas Roterdamas traukiniai

Berlynas Roterdamas traukiniai

Paryžius Roterdamas traukiniai

 

Patarimai keliaujantiems traukiniu su vaikais Europoje: Bring Your Vėžimėliai laive

Kids Stroller On Board A Train

 

Dar viena priežastis naudoti traukiniai vietoj kelionių lėktuvu yra tai, kad galite dirželis savo vaikus į dešinę vežimėlis ir sukite juos tiesiai ant traukinio, be galvos skausmo, kai teks išardyti, o po to vėl surinkti vežimėlį. Kartais netgi galite pastatyti savo vežimėlį užkandžių zonoje ar kitose atvirose traukinio vietose (toks kaip prieinama plotas tol, kol jis nėra užimtas kažkas invalido vežimėlyje), kuri yra naudinga jauniems vaikams, kurie bus miegoti jų vežimėlis. Tai didžiulis pranašumas lėktuvo kelionės kaip man rasti gauti vaikui miegoti ant traukinio daug lengviau.

Brėmenas Niurnbergas traukiniai

Leipcigas Niurnbergas traukiniai

Hanoveris į Niurnbergo traukiniai

Hamburgas į Niurnbergo traukiniai

 

Patarimai keliaujantiems traukiniu su vaikais Europoje: atvyksta Apie 30 minučių per anksti

Vienas iš pagrindinių kelionių traukiniu privalumai su vaikais Europoje ar bet kur kitur pasaulyje. Ar duoti sau laiko atvykti! Skirtingai kelionės lėktuvu, jums nereikia atvykti į geležinkelio stotį per toli iš anksto. Keliaudami su vaikais, siūlome atvyksta apie 30 minučių anksti gauti sau įsikūręs, gal šiek tiek anksčiau, jei Vonios sustoja ir užkandžiai pertraukos į darbotvarkę. paprastai, įlaipinimo procesas nebus pradėtas, kol 10 minučių iki išvykimo daugiausiai, bet jūs nenorite peštynės ir rasti sau veikia per užimtas stotis.

Miunchenas į Bazelis traukiniai

Ciuricho į Bazelis traukiniai

Bernas Bazelis traukiniai

Ženevos į Bazelis traukiniai

 

Pack užkandžiai!

Galbūt svarbiausias patarimas visiems. UŽKANDŽIAI! Daugelyje tolimojo susisiekimo maršrutų yra pilno aptarnavimo restoranų automobiliai su daugybe vaikams tinkamo maisto – manau skrudinta duona, keptas sūris, mėsos su Penne. Dėl trumpesnių maršrutų, traukiniai turi batonėliams siūlo sumuštinius, riestainiai, traškučiai, ir kiti užkandžiai. Nepaisant to, galbūt norėsite supakuoti kai kuriuos savo vaiko mėgstamus užkandžius! Kelionės su kūdikiu? Atneškite kūdikių maistą ar formulę ir paprašyti maisto aptarnaujančio personalo šiltas tai už jus. Galite rezervuoti už valgomojo automobilį netrukus po įsodinimo. Kaip visada keliaujant su vaikais, Jūs visada turėtų atnešti užkandžių ir gėrimų, jei jūs negalite gauti išlygą arba užkandžių baras nusprendžia uždaryti tik tada, kai jūsų vaikai pranešti, kad jie badauja.

 

Paruošta drąsus traukinio kelionę su vaikais, kad dabar jūs ginkluoti mūsų Patarimai keliaujantiems traukiniu su vaikais? puikus! Užsisakyti bilietus su Išsaugoti traukinį, be vargo!

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?? galite padaryti mūsų nuotraukas ir tekstą arba tiesiog nurodyti mums nuorodą į šį tinklaraščio įrašą. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftips-travelingy-train-kids-europe%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)