Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 08/10/2021)

Kelionės traukiniu gali būti vienas iš labiausiai atsipalaiduoti ir malonus būdų, kaip gauti aplink. Jūs turite žinoti, kaip padaryti, kad geriausias iš jūsų kelionė ir būti protingas. Būdamas gerai organizuota ir žinant, kas yra kas eina ilgą kelią link priėmimo savo traukinio A pabrėžti savo atostogas arba nuotykių. Pažvelkite į šias viršų išvaizdą 10 Lengvas Patarimai traukinių jojimo Smart. Būkite pasirengę už savo kitą kelionę.

 

Į viršų 10 Lengvas Patarimai traukinių jojimo Smart – PATARIMAS VIENAS: Nusipirkti bilietą iš anksto

Į viršų 1 TOP 10 Lengvas Patarimai traukinių jojimo Smart, Įsitikinkite, kad planuoti kelionę ir įsigyti savo traukinio bilietus iš anksto įsitikinkite, kad jūs gaunate į traukinių norite. Būtinai paklausti apie bet ypatingų ar nuolaidas, kurios gali būti jums neprieinamos. Kas nemyli taupymo šiek tiek pinigų! Tu galesi sutaupyti tiek pinigų išleisti kitose kelionės.

Milanas Neapolis traukiniai

Florencija Neapolis traukiniai

Baris į Neapolis traukiniai

Roma Neapolis traukiniai

 

Geležinkelio stotis Moteris - Į viršų 10 Lengvas Patarimai traukinių jojimo Smart
Moteris traukinių stotyje

Du Patarimas: Sukrauna savo bagažą

Geriausias Lengvas Patarimai traukinys, kad Jūs ne visada reikia patikrinti savo krepšiai ir jei jie yra tinkamo dydžio, taip pat galite juos laikyti lentynoje virš sėdynės arba įkišti į trikampę erdvę tarp atlošų ir sėdynių. Tokiu būdu jūs turite savo maišus Arti visais laikais.

Mesina Palermo traukiniai

Sirakūzai į Palermas traukiniai

Sicilija Palermas traukiniai

Katanija į Palermas traukiniai

 

PATARIMAS TRYS: Būkite protingas Su savo maišus

Mes nesakome, kad kiekvienas traukinys turi vagis paruoštas užšokti pirmo atsitiktinai jie gauna, o bus ant saugi pusė. Būkite budrūs, kai jis ateina į jūsų maišus. Laikyti juos pažvelgti, o ne kaip traukinio automobilio gale. Jei turite kuprinę, taip pat galite klipas savo dirželiai bagažo laikiklius, kad būtų papildomai saugūs.

Milanas Turinas traukiniai

Komo ežeras Turinas traukiniai

Genuja į Turiną traukiniai

Parmos į Turiną traukiniai

 

 

PATARIMAS KETURIŲ: Ieškoti savo vietos

Jei naudojamas mūsų ankstesnius Easy Patarimai keliones traukiniu ir turi saugomos vietą jūs visi rūšiuojami. Jūs galite pereiti tiesiai į savo vietą. Jei ne, kviečiame reikalauti išlygų vietą. Jei jų nėra daug iš jų galima, Tikrinti rezervaciją žymes virš sėdynių arba skyriaus durys paskelbtas. Žymės parodyti kelionės ruožas, kad sėdynė yra nubaustas už. Jie taip pat rodo, jei jūs gaunate ne prieš savininko net patenka ant esate laisvai imtis, kad sėdynė.

Milanas Venecija traukiniai

Padujos į Veneciją traukiniai

Bolonija į Veneciją traukiniai

Roma Venecija traukiniai

 

PATARIMAS PENKTASIS: Naudokite traukinių laiką išmintingai

Paimkite galimybę naudotis laiką ant traukinio gauti sau organizavo. Galite planuoti savo kitą paskirties vietą. Naudokite šį kartą skaityti jūsų vadovas,, Tikrinti kryptis į kitą vietą. Eiti per savo nuotraukomis, Tvarkykite savo kuprinė, dar kartą patikrinkite savo ryšį arba užbaigti visas kitas užduotis, jūs turite, o turite laiko. Jei jūsų kelionė yra ilgesnė tai taip pat yra puiki galimybė imtis kai kurių įžymybių.

Liono oro uostas į Nicą traukiniu

Paryžius į Nica traukiniai

Avinjonas į Nica traukiniai

Marselis Nica traukiniai

 

 

PATARIMAS ŠEŠIŲ: Naudoti vonios traukinyje

Norėdami sutaupyti laiko ir pinigų, pabandykite pasinaudoti šiais lengvais patarimais traukiniui ir naudokitės traukinio tualetu, o ne stotyje esančiais.. Traukinių tualetų paprastai yra pabaigoje Automobiliai ir dažnai yra daug švaresnis nei stotyse tualetai, taip pat yra nemokama.

Milanas Roma traukiniai

Florencija į Romą traukiniai

Venecija į Romą traukiniai

Neapolis į Romą traukiniai

 

Traukinio Merginos fotografuodami - Į viršų 10 Lengvas Patarimai traukinių jojimo Smart

PATARIMAS SEPTYNIOS: Pasitarkite su vietos gyventojų ir kitų keliautojų

patarimas 7 iš mūsų viršų 10 Lengvas Patarimai traukinių jojimo Smart, Kas yra geriausias būdas sužinoti apie miesto ar šalies, nei kalbėti su kai kurių jos vietiniai, ar kitų Keliautojams, kurie gali būti į tą vietą, jūs ketinate? Jie galės papasakoti Jums Tajniki savo Kelionės tikslas ir patars, ką daryti ir ko nedaryti. Pabandykite nesilaikantiems ledo klausia klausimą, siūlydamas saldumyną, arba parodyti ką nors iš savo gimtojo miesto.

Milanas Levanto traukiniai

Milanas La Spezia traukiniai

Siena į La Spezia traukiniai

Siena iki Levanto traukiniai

 

PATARIMAS AŠTUONI: Pack užkandis

Kelionės yra alkanas darbas ir galite pakuoti kažką užkandžiauti, kai esate ant traukinio. Jūs galite atsargomis jūsų mėgstamų maisto produktų vietinėje parduotuvėje ar Deli arba apsilankykite vyno rūsys prieš šokti į traukinį; dauguma traukinių stotys turėti bent vienas iš šių. Į ėdesio traukiniuose dažnai nuobodus ir brangiau, jei jūs mokate už pirmos klasės sėdynės.

Ciuricho į Insbrukas traukiniai

Zalcburgas Insbrukas traukiniai

Viena Insbrukas traukiniai

Kelnas Insbrukas traukiniai

 

PATARIMAS NINE: Žinokite, kur išlipti

Žinoti, kuris stotis yra viena iš esminių Easy Patarimai keliones traukiniu. Atvykę į miestą galite sustoti keliose priemiesčio stotyse su ženklais, rodančiais jūsų paskirties vietą ir apylinkės pavadinimas, bet ne hop išjungti, kol jums pasiekti centrinę stotį. Jūs visada galite paprašyti kolegų keleivius arba patikrinti savo atmintinėje tolesniam pagalbos.

Hamburgas į Kopenhagą traukiniai

Hanoveris į Kopenhagą traukiniai

Berlyno į Kopenhagos traukinių

 

PATARIMAS TEN: Visada atminkite, vietinį traukinį etiketas

Atkreipkite dėmesį, kaip kiti keleiviai jūsų vagonas veikia. Jei jie yra ramioje, būtinai sekti jų pavyzdžiu. Stebėkite, kad gali reikšti, kad tu sėdi tam skirtoje ramioje automobilį, kur žmonės ateina miegoti ar dirbti. Nesvarbu, kur tu sėdi, pabandykite negali būti garsiai asmuo netoli. Būkite tikri, kad poilsio savo kojas ant sėdynės priešais jus per, nebent jūs turite tavo batai išjungti.

Jei pamenate šias Labiausiai 10 Lengvas Patarimai traukinių jojimo Smart mes garantuojame jums super kelionę ir bendrą didelę patirtį. Jūs netgi galite susitikti keletą naujų vietinių gyventojų ir padaryti keletą naujų draugų! Viskas yra įmanoma, kai jis ateina į mokymo kelionės. Kai jūs įsisavinome jų, tada apsvarstyti Bernina ekspresas ir dar!

 

– Jei jums patiko mūsų postą viršų 10 Lengvas Patarimai traukinių jojimo Smart, nedvejodami pasidalinti ja, mes turime mygtukus dalintis tik žemiau šios bloge.

 

Paruošta imtis traukiniu? Užsisakykite savo vietą ir nereikia mokėti jokių užsakymo mokesčių už – www.saveatrain.com

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje savo svetainėje, tada spustelėkite čia: hTTPS://„iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/top-10-easy-tips-for-train-riding-smart?lang=lt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)