Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 16/12/2022)

Bendradarbiavimo erdvės tapo gana populiarios visame pasaulyje, ypač technologijų pasaulyje. Tradicinių biurų pakeitimas, peržiūrimos geriausios bendradarbystės erdvės Europoje, kad būtų suteikta galimybė tapti pasaulinės bendruomenės dalimi. Keliais žodžiais, bendrai dalijantis darbo vietomis, o priešais jus dirbantis asmuo gali priklausyti kitai pramonės šakai ar verslui.

Iš tikrųjų, bendradarbystės erdvės idealiai tinka nuotoliniam darbuotojui, startuolių, ir smulkaus verslo savininkai technologijų ir rinkodaros pramonėje. Socialinės kultūros ir susibūrimo renginių siūlymas yra puikus būdas bendrauti ir bendrauti su vietiniais žmonėmis, jei dirbate toli nuo namų vienoje geriausių bendradarbystės erdvių Europoje..

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

ŽIVE Bendradarbiavimo erdvė Budapešte

Su puikiu renginių kalendoriumi ir šviesiomis darbo erdvėmis, jaunieji verslininkai Budapešte mėgsta bendradarbystės erdvę „Kaptar“.. Ši vieta traukia Z karta didesniu mastu, dėl neįtikėtinai jaunatviškos atmosferos ir didžiulės profesionalių dirbtuvių gausos. Todėl, be unikalios darbo aplinkos, taip pat gausite daug galimybių užmegzti ryšius su vietiniais gyventojais.

Taigi, jei ieškote vietos, kur pasidaryti savo bazę dirba nuotoliniu būdu ir gyvena Vengrijoje, siūlome apsvarstyti Kaptarą. Jei dvejojate, pradėkite nuo dienos bilieto, išbandyti patalpas, patirti vibracijas, ir susimaišyti su didžiuliais vietiniais protais. Manome, kad geriausi dalykai bendro darbo erdvėse yra lankstumas ir bendruomeniškumas.

Privilegijos: Penktadienio vakaro renginiai ir dirbtuvės verslininkams.

Vieta: 1065 Revay Koz 4., Budapeštas, Vengrija

Traukiniai iš Vienos į Budapeštą

Traukiniai iš Prahos į Budapeštą

Traukiniai iš Miuncheno į Budapeštą

Traukiniai iš Graco į Budapeštą

 

Top Coworking Spaces In Europe

„Mindspace“ bendro darbo erdvės

Bendradarbystės erdvės Mindspace siūlo prabangią ir tinkamą darbo aplinką vadovams ir aukšto lygio įmonėms.. Nors „Mindspace“ yra populiari tarp butikų įmonių, ji taip pat tinka didesnėms korporacijoms ar vidutinės klasės įmonėms. Nors dekoras yra labai patrauklus, visi klientai, ypač dideli, Prieš nuspręsdami pakeisti nuolatinius biurus į bendrai naudojamas patalpas, turėtumėte atidžiai apsvarstyti.

„Mindspace“ bendradarbystės erdvėse yra atviros erdvės, privačios posėdžių salės, gražūs holai, ir renginių erdvės. Elegantiškas šiuolaikiškas dizainas prisideda prie išskirtinio klubinio „Mindspace“ bendradarbystės erdvių atmosferos visame pasaulyje. – JAV, Europa, ir Izraelis. Klientai gali rinktis dienos bilietą arba patalpų nuomą ilgam laikui.

Populiariausios Mindspace vietos in Europa: Frankfurtas, Berlynas, Amsterdamas.

Berlynas Acheno traukiniai

Frankfurtas prie Kelno traukinių

Drezdenas Kelnas traukiniai

Achenas Kelnas traukiniai

 

Coworking For Business Travelers

Tribes Coworking Spaces

Šviesios erdvės gentys buvo patenkintos įkvėptos skaitmeniniai klajokliai ir nuotoliniai darbuotojai nuo 2015. Gentys’ žemės tonų dekoras, šviežiai paruošto maisto porcijos, ir puikios patalpos sukuria gentis’ bendradarbystės erdvės yra vienos geriausių Europoje. Viršuje, kad, Genčių šakos yra patogiausiose vietose, netoli tokių geležinkelio stočių kaip Amsterdam Amstel.

Susitikimų kambariai, virtualaus biuro paslaugos, ir lanksčios biuro patalpos yra keletas privalumų, kuriais galite mėgautis „Tribes“.. Taigi, jei ketinate pakeisti savo namų biurą į madingą erdvę, „Tribes“ bendradarbystės erdvės yra prieinamos kasdien, kas savaitę, arba mėnesinė nuoma. Jis ypač tinka hibridiniam darbui.

Populiariausios genčių vietos Europoje: Amsterdamas, Briuselis.

Liuksemburgo į Briuselio traukinių

Antverpenas į Briuselio traukinių

Amsterdamas į Briuselio traukinių

Paryžiaus į Briuselį traukiniai

 

WeWork bendro darbo erdvės

WeWork dominavo bendradarbystės erdvių pramonėje visame pasaulyje. Nors pastaraisiais metais, WeWork populiarumas sumažėjo, patalpas ir paslaugas „WeWork“ pasiūlymai yra aukščiausios klasės. Pavyzdžiui, darbo erdvės sprendimai yra vieni universaliausių visame pasaulyje, nuo viso aukšto nuomos iki konferencijų salių – WeWork erdvės turi sprendimą bet kokiam verslui.

Todėl, „WeWork“ bendradarbystės erdvės sukuria infrastruktūrą ir bendradarbiavimo galimybes gerai suplanuotuose renginiuose ir laimingomis valandomis. Randasi 127 miestai visame pasaulyje, WeWork siūlo unikalią bendro darbo patirtį populiariose Europos vietose, Artimuosiuose Rytuose, Šiaurės Amerika, Afrika, ir Azijos-Ramiojo vandenyno. Šiuo metu, apima WeWork tinklas 23 šalys.

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

 

Digital Nomads having fun

„CoWomen“ bendradarbystės erdvė Berlyne

Prieglobstis moterims kurti, vystytis, ir tinklą – „CoWomen“ erdvės yra aktyvi bendruomenė. Be to, bendruomenė laukia įvairios kilmės moterų, norinčių pasidalinti savo profesinėmis žiniomis ir įgūdžiais. „CoWomen“ siūlo jaukumą, intymi darbo stalo vieta, miela virtuvėlė, ir graži poilsio zona.

Jei pradedate savo verslą, derinant darbą ir keliones – „CoWomen“ yra puiki erdvė užmegzti ryšius ir susitikti su kolegomis verslininkėmis. Dėl prieinamos ir lanksčios narystės „CoWomen“ erdvės Berlyne idealiai tinka visoms moterims, kurios žengia pirmuosius žingsnius ir daugiau investuoja į savo verslą..

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Leipcigas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

 

Geriausios bendradarbystės erdvės Londone

Centrinėje vietoje, dar toli nuo miesto šurmulio, Klubas Lether yra kur steigiami vietiniai startuoliai. Todinis klubas yra visai šalia London Bridge stoties, todėl turite prieigą prie bet kurio Londono taško, Tai didžiulis pranašumas, jei važinėjate po visą miestą, bet jums reikia bazės, kurioje galėtumėte plėtoti savo verslą ir pasivyti darbą.

Be to, Galite pasirinkti darbą patalpoje arba lauke su vaizdais į Shard ant stogo. Kaip ir dauguma bendradarbystės erdvių Europoje, Odos klubas siūlo įvairius leidimus, nuo mėnesio arba praeina diena. Taigi, nesate susaistytas sutartimi su brangia nuoma ar vieta, o turite lankstumą, o tai ypač svarbu greitame pasaulyje.

Apibendrinant, jei esate individas arba turite nedidelę komandą, šios septynios bendradarbystės erdvės Europoje atitinka visus jūsų poreikius. Puikus dizainas ir infrastruktūra sukuria idealias sąlygas tinklų kūrimui visoje Europoje, padidinti savo pelną ir sutaupyti nuomos išlaidų.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

Puiki kelionė traukiniu prasideda ieškant geriausių traukinio bilietų pačiame nuostabiausiame ir patogiausiame traukinio maršrute. Mes Išsaugoti traukinį mielai padės pasiruošti kelionei traukiniu ir rasti geriausius traukinio bilietus geriausiomis kainomis.

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „Į viršų 7 Bendradarbiavimo erdvės Europoje“ į savo svetainę? Galite padaryti mūsų nuotraukas ir tekstą arba nurodyti mums nuorodą į šį tinklaraščio įrašą. Arba spauskite čia: hTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/en/top-coworking-spaces-in-europe/ – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)