Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 05/03/2021)

Kelionės bet visada nuostabi ir mes tai darome atrasti gražių miestų, iš šalies ar kultūros istorija labai skiriasi nuo mūsų. Tačiau, Jūs neturite eiti toli nuo namų iki atrasti gražių vietų. Yra keletas Europos traukinių ekskursijos su unikaliu žavesiu, kad neabejotinai nusipelno vietą mūsų keliautojo pageidavimų sąrašą. Iš žavus Europos miestai į sostinės su turtinga istorija ir kultūrinių įtakų, reikia laiko atrasti, kuri miestai aplankyti.

 

Štai keletas Europos traukinių turai jums neturėtų praleisti:

San Sebastianas

Mes einame į šiek tiek šilčiau žemės, konkrečiai, prie gražaus regione Baskijos. Čia randame ką antrasis Europos kultūros sostine buvo 2016: San Sebastianas. Tai gražus miestas įsikūręs ant šiaurinėje pakrantėje visada viršūnių pasaulio diagramas savo Skonio pasiūlymas ir jos gyvas naktinis gyvenimas. Iš kitos pusės, banglenčių sportas, šalys ir atmosfera yra kažkas jums bus įsimylėti. Jis yra bendras rasti renginiai apie meną, muzika, ir šokti visų miesto kampelių. Todėl, it is one of the greatest in Ispanija ir dalis mūsų Europos traukinių turai apsilankyti ir praleisti dieną atrandant geriausius savo vietas ir baigti vakarą su skaniu vakarienė ir kokteiliai prie jūros.

Jūs galite gauti su Europos traukinių Tours į San Sebastijanas

Leipcigas

Atsižvelgiant į širdį Vokietija, apie valandą iš Berlyno, yra dar vienas miesto jums neturėtų praleisti. Leipcigas vis iškyla kaip moderniausiame ir perspektyvią alternatyvą sostinėje. Galbūt tai yra dėl jos garsus istorija, susijusi su vardų, pavyzdžiui, Bacho ir Wagner; arba, gal, savo didelių žalių erdvių, dar užkariavo spekuliacinių rankas. Ji taip pat gali būti jo ramioje sielai, kur menas ir muzika yra neeilinis. Kiek Splendid Europos traukinių turai eiti, tai yra tikrai verta.

Brėmenas į Leipcigo traukinių

Berlynas į Leipcigo traukinių

Hanoveris Leipcigas traukiniai

Hamburgas Leipcigas traukiniai

 

Vakaruose Reino Geležinkelio Europos traukinių Ekskursijos, Vokietija

Visiems, kurie myli sodrus, Knockout grožis, pilys, ir saulėlydžio maudėsi vynuogynus, Tai vaizdingas ruožas palei Reino upę, kur jums reikia eiti. Traukiniu tarp Vokietijos miestai Kelnas, ir Maincas yra vienas jums prisiminti amžinai ir niekada. Jos paveikslėlį tobulas kraštovaizdis paliks jums uždusęs! tiesa romantikai kurie tiki laimingų pabaigų ir pasakų magija dievina žavinga pilių Nežiūrėti per žalia vynuogynai. Vakarų Reino geležinkelio yra žinoma visame pasaulyje kaip dalis "Romantiškas Reino" kelionė, Taigi, jei jūs turite ką nors jums patinka pasiimti, daryk taip. Jūs turėsite nepamirštamą laiką, tas pats, kaip ir daugelis kitų, kurie Vakarų Reino geležinkelį pavertė Europos kelionių traukiniais dalimi.

Kelnas Mainz traukiniai

Frankfurtas prie Mainz traukiniai

Berlynas į Mainz traukiniai

Briuselis Mainz traukiniai

 

Lionas, The French European Train Tours

Gražusis Lionas yra trečias pagal dydį miestas Prancūzija ir tiesa, dinamiškas centras šalyje. Tai tikrai daugiau sugyvenamas ir atsipalaidavęs paskirties nei sostinėje, siūlo pramogas ne kiekvieno kampo. Lionas yra viskas: Muziejai, restoranai, parduotuvės, ir originalios parduotuvės, taip pat a daug barų ir klubų. Jis taip pat yra energingas universitetas miestas, verta aplankyti jūsų Europos traukinių turai. gražūs pastatai su vaizdu į Rona, didelis parkai, ir aplinka giriasi įvairių Prancūzų kultūros įtakas - kas ne mylėti?

Briuselis Lionas traukiniai

Paryžius Lionas traukiniai

Marselis į Lioną greičio traukiniu

Amsterdamas į Lioną greituoju traukiniu

 

[hTTPS://www.youtube.comwatch?= MozmhlEKk0E

 

Toskana

Nieko Europos traukinių turai yra visiškai be jojimo per vaizdingos peizažai Toskanos. Šis regionas yra centrinėje Italijoje pasiūlymais Įspūdingos taikikliai ir suteikia nemažai taškų interesų jums būtinai reikia apsilankyti. Iš labiausiai iconic Renesanso meno Mikelandželas ir Botticelli į Motinos Gamtos geriausių darbų Apeninų, Toskana yra puikus. Gerai suplanuota traukinys kelionė gali užtrukti palei Tirėnų jūros pakrantėje, ar jums matyti garsus vynuogynų Chianti.

Milanas Chianti CASTELLINA traukiniai

Florencija Chianti CASTELLINA traukiniai

Neapolis į Chianti CASTELLINA traukiniai

Roma į Chianti CASTELLINA traukiniai

 

Išsaugoti traukinį Jums padės užsisakyti traukinį į savo paskirties vietą 3 protokolas, ne pigiausių normos ir atleidžiamas bjaurius rezervavimo mokesčių!

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje savo svetainėje, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftop-european-train-tours%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)