Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 24/02/2022)

Galima žinoti jų ateitį, žinodamas praeitį, ir koks geresnis būdas sužinoti apie praeitį, nei keliaujant. Šios 1o populiariausios istorijos geeks paskirties vietos yra puikus būdas sužinoti apie senovės kultūras, ir galbūt kur ateitis mus gali nuvesti.

Paslėptas tolimoje Kinijoje, arba už kampo nuo Koliziejaus, jei atidžiai klausysitės, išgirstumėte senovės imperijų vadovus šnabždančius švenčiausias pasaulio paslaptis.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

1. Populiariausios istorijos Geeks kelionės vietos: Berlynas

Nuo East Side galerijos iki memorialo nužudytoms žydų tautoms, už kiekvieno Berlyno kampo yra istorijos gabalėlių. Taigi, madingas miestas visada buvo Europos įvykių centras. Todėl, tik 48 valandos bet kuris istorijos mėgėjas gali sužinoti apie socialinius dalykus, kultūrinis, ir politinius įvykius Europoje, tik nuo klajonių po Berlyno įžymybes ir muziejus.

Be to, istorijos mylėtojai gali rinktis, ar apsilankyti, ar bendrauti su istorija. Pavyzdžiui, viduje DDR muziejus, galite atidaryti stalčius, kuriuose atskleidžiamos nuotraukos ir įžvalgos apie gyvenimą Rytų Vokietijoje. sudaryti, nuo Prūsijos eros iki Antrojo pasaulinio karo ir Rytų Vokietijos sienos, Berlynas yra daugelio namų namai istorinės vietovės svarbiausių istorijos įvykių.

Iš Frankfurto į Berlyną su traukiniu

Leipcigas į Berlyną su traukiniu

Hanoveris į Berlyną su traukiniu

Hamburgas į Berlyną su traukiniu

 

Walking the History Geeks Destinations: East Germany Wall

 

2. Roma

Su 2000 metų istoriją ir 10 nuostabios istorinės archeologinės vietos, Roma yra vieta, kurią privalo aplankyti kiekvienas istorijos mylėtojas. Italijos sostinėje yra istorinių vietų kiekviename kampe, nuo Palatino kalvos, kurioje gimė Roma, iki Romos forumo ir Koliziejaus. Be to, Koliziejus yra vienas iš garsiausi lankytini objektai, kuriuos galima aplankyti geležinkeliu pasaulyje.

Kadaise buvo Romos imperijos ir politinio gyvenimo centras, šios nuostabios vietos sužavi tiek istorijos mėgėjus, tiek keliautojus. Nei vienas lankytojas, žiūrintis į nuostabias lankytinas vietas, nenorės daugiau sužinoti apie svarbiausių Italijos istorinių vietų istoriją..

Milanas į Romą traukiniu

Florencija į Romą su traukiniu

Venecija į Romą traukiniu

Neapolis į Romą su traukiniu

 

St. Angelo Bridge In Rome in the afternoon

 

3. Populiariausios istorijos Geeks kelionės vietos: Vatikano miestas

Mažas, bet klaidžiojimas po jos gatves ir vietas nesunkiai užpildo visą savaitę, Vatikanas yra vieta, kurią kiekvienas istorijos mylėtojas turėtų aplankyti bent kartą gyvenime. Vieta, kur kažkada atgijo krikščionybė 2 prieš tūkstantį metų, Vatikanas išlieka piligrimystės vieta tiek krikščionims, tiek ne krikščionims.

Nepaisant mažo dydžio, valstybė Vatikane yra daug istorinių vietų kur galite sužinoti viską apie krikščionybės istoriją, menas, ir miestas. Nuo žmonijos pasakojimų Siksto koplyčios freskose iki Šv. Petro bazilika, geriausias būdas atrasti patrauklius istorijos faktus yra sekti meną. Kelionę į laikų pradžią galite pradėti nuo nuostabių Renesanso ir Baroko menininkų kūrinių.

Geriausias būdas išnaudoti visas savo galimybes istorinė kelionė po Vatikaną yra prisijungti prie ekskursijos po miestą. Siksto koplyčioje ir muziejuose rengiamos puikios ekskursijos su gidu, st. Petro baziliką kartu su kopimu į Šv. Petro katedra su miesto vaizdais, nėra geresnio būdo patirti šią unikalią istorinę vietą Italijoje.

 

Top History Geeks Destinations: The Vatican Museum Inside

 

4. st. Peterburgas

Istoriniai įvykiai, nutikę Šv. Sankt Peterburgas amžiams suformavo Rusijos kultūrinį gyvenimą ir sielą. Šis nuostabus miestas yra vienas iš geriausių 10 istorijos geeks vietų visame pasaulyje. Nuo revoliucijų, Carai, pilys, ir Įspūdingos architektūros, st. Sankt Peterburgo objektai yra vieni gražiausių ir žaviausių pasaulyje.

Taigi, jei esate istorijos mėgėjas, kelionė į Šv. Sankt Peterburgas bus nuostabi kelionė 300 metų atgal laiku. Galėjai pasirinkti, ar mokytis Romanovų šeimos gyvenimo, išvykti į Putino turą. Papildomai, nereikėtų pamiršti ir puikios kultūrinės veiklos, kaip klasikinis baletas ar folkloro šou. Muzikos šou ir šokių pasirodymai Sankt Peterburge gali būti puikus būdas sužinoti apie jo kūrėjų istoriją.

 

Savior On The Spilled Blood in good weather

 

5. Populiariausios istorijos Geeks kelionės vietos: Jorkas

Nedaugelis žino, kad Jorkas Anglijoje turi turtingą vikingų paveldą. Tačiau, Jei esate tikras istorijos mėgėjas, tikriausiai žinote šiek tiek apie vikingus’ kelionė iš Skandinavijos į Angliją. Jorviko centras Jorko mieste yra vienas iš 10 populiariausios istorinės atostogų vietos Europoje. Į 1976 archeologai padarė stulbinantį atradimą ir rado vikingų relikvijų’ kasdienybė ir miestas.

Taigi, šiandien galite atsekti 1000 metų atgal į vikingų amžių, ir vieną dieną galite gyventi pagal tradicijas, kalba, ir kultūra. Nors Jorkas turi daug kitų puikių lankytinų vietų ir istorijos, vikingų istorija daro miestą fantastišku istoriniu atostogų kryptis.

 

History Geeks Destinations: Yorkvik Center

 

6. Shaanxi

Pasiruošę mūšiui, netoli Siano miesto, yra tūkstančiai natūralaus dydžio terakotinių kareivių. Terakotos armija yra nuostabus atradimas 1974, ir įspūdingiausia istorinė vieta Kinijoje. Šie nuostabūs kariai buvo sukurti lydėti mirusį imperatorių pomirtiniame gyvenime.

Vienas iš dalykų, kuriuo istorijos mylėtojus sužavės, yra tai, kad terakotos kariai nebuvo vienintelis atradimas Šaansi mieste.. Be to, archeologai mano, kad kartu su pirmuoju imperatoriumi galima atrasti visą Siano miestą.

Tai 259 – 210 m. pr. Kr. atradimą Siane privalo pamatyti kiekvienas istorijos mėgėjas dienos išvykoje iš Siano. Ekskursijos metu sužinosite apie Qin Shi Huang, kuris pradėjo planuoti ir projektuoti, yra mauzoliejus būdamas metų 13, kai atėjo į sostą kaip pirmasis suvienytos Kinijos imperatorius.

 

 

7. Populiariausios istorijos Geeks kelionės vietos: Londonas

Domina gamtos istorija, karalienė Elžbieta, arba Džekas Skerdikas? Anglijos sostinė yra vieta, kur galite keliauti atgal į bet kurį istorijos laikotarpį. Ar Antrasis pasaulinis karas, Juodoji istorija, o gal Stounhedžas, yra tai, kas skatina jus žiūrėti istorijos kanalą, tuomet Londonas puikiai tiks istorinėms atostogoms.

Su tiek daug istorinių paminklų viename mieste, neturėtumėte stebėtis, kad Londone vyksta geriausios istorinės kelionės Europoje. Todėl, galite rinktis ekskursijas po rūmus ir parlamentą, Kruvinas Londono turas, dienos ekskursijos iš Londono į Batą, arba Oksfordas, ir net smagi ekskursija su gidu Džekas Skerdikas. Variantų yra begalė, todėl būkite gerai pasiruošę su gerais vaikščiojimo batais, ir noras klausytis ir iš arti įsisavinti stebinančius istorinius faktus įdomiausiose istorinėse vietose.

Amsterdamas į Londoną su traukiniu

Paryžius į Londoną su traukiniu

Berlynas į Londoną su traukiniu

Briuselis į Londoną su traukiniu

 

History Geeks Destinations: London in Fall time

 

8. Paryžius

Gražūs sodai, žavingos alėjos, kerintys pastatai, ir kavinės, Paryžius yra grožis ir žavesys, neprilygstamas visoje Europoje. Klaidžiojant Paryžiaus gatvėmis, niekada negali žinoti, kada įžengi į istorinę vietą Paryžiuje. Su istorija, kuri siekia VI a, Paryžius yra puiki atostogų vieta istorijos mėgėjams.

Kiekvienas istorijos mylėtojas žino, kad gražiausias Europos miestas susiformavo daugiausia viduramžiais. Taigi, beveik kiekvienas akmuo suvaidino vaidmenį kuriant Paryžių, kokį mes jį žinome šiandien. Iš Sen Žermeno, Paryžiaus salų katakombos, Marė, į Luvrą, yra tik keletas svarbių istorinių orientyrų, kuriuos galite aplankyti savo istorijos atostogų metu.

Amsterdamas į Paryžių su traukiniu

Londonas į Paryžių su traukiniu

Roterdamas į Paryžių su traukiniu

Briuselis į Paryžių su traukiniu

 

Parisian Streets on a cloudy day

 

9. Populiariausios istorijos Geeks kelionės vietos: Barselona

Gražios Barselonos alėjos nuves jus į nuostabias vietas ne tik erdvėje, bet ir laike. Barselona yra nuostabus miestas, garsėja Gaudi Sagrada Familia bažnyčia, Guelio parkas, ir daug daugiau kvapą gniaužiančių orientyrų. Be nuostabios architektūros ir dizaino, Barselonos lankytinos vietos yra pakrautos istorija.

Istorinę kelionę turėtumėte pradėti Casa Amatller, Pirmasis Gaudi kūrinys. Šis nuostabus namas yra puikus Gaudi gotikinio darbo pavyzdys. Papildomai, taip pat galite pabandyti pastebėti maurų įtaką Casa Amatller architektūroje. Paskutinis, bet ne prasčiausias, galite aplankyti daugybę unikalių pastatų, be Pikaso muziejaus, ir romėnų archeologines vietoves galima įtraukti į istorijos atostogas Barselonoje.

 

Mobile phone Picture of the Top 10 History Geeks Destinations: Park Guell

 

1O. Atėnai

Atėnai yra gražus muziejus po atviru dangumi. Panteono miestas yra 3 km pėsčiųjų, be sienų, kad galėtumėte tiesiog prieiti arčiau ir prisiliesti prie vienos seniausių pasaulio kultūrų reliktų. Kitos nuostabios istorinės vietos yra Dzeuso šventykla, senovės Dioniso teatras, ir pats įspūdingiausias iš visų, Akropolis.

Per alyvmedžius teka filosofų dvasios, kalnai, ir kiekviena istorinė Atėnų vieta. Taigi, jei domitės graikų mitologija, žavinga Graikijos istorija, ir ankstyvoji civilizacija, Tada Atėnai yra puiki istorinė vieta jums iš viršaus 10 istorijos geeks paskirties vietas pasaulyje.

 

Filming The Pantheon In Athens

 

Mes Išsaugoti traukinį bus malonu padėti jums suplanuoti kelionę į šiuos 10 Populiariausios istorijos Geeks kelionės vietos.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „10 populiariausių istorijos mėgėjų kelionių vietų“.? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Ftop-history-geeks-destinations%2F – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)