Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 28/01/2022)

Liuksemburgo miesto yra stebuklinga kombinacija senovės ir šiuolaikinės kartu su vietos ir pasaulio, paprastumas ir prabanga. Tai drąsiai sakyti, kad su visais šių eklektiškas parinkčių, ten jokių šansų norite gauti nuobodu. Štai kodėl tai buvo sunku mums tik pavadinimas Į viršų 5 ką daryti trumpą vizitą Liuksemburge. bet, mes give it a go!

 

1. Istorija, menas & Kultūra

Tai puikus miesto siūlo intriguojantį mišinys istorijos, kultūra, menas, ir natūralus peizažai. Su daugeliu iš Europos Sąjungos tarnybų ir padalinių Patalpinta Luxembourg City, yra reali daugiakultūris požiūris į šią miesto.

Su daugybe parodose ir muziejų, pilys, ir įtvirtinimai, Liuksemburgas jungia Neįtikėtinai įvairovė įdomių kultūrinių vietų. Kultūra ir menas Liuksemburge yra tikras atspindys jo gyventojų, įvairi ir daugiakultūrė. Liuksemburgas gali būti jo visame pasaulyje unikalus kultūrinės veiklos svyruoja nuo meno ir tradicijų pasididžiavimas šou ir Festivaliai. Kad tai lengviau jums atrasti menas ir kultūra Liuksemburge, Liuksemburgas turizmo sukūrė Liuksemburgas kortelė: nemokama prieiga prie daugiau nei 60 kultūros vietų Liuksemburge ir Didžiojo regiono.

Kaip dalis viršų 5 ką daryti trumpą vizitą Liuksemburge, jums reikia būtinai aplankyti Letzebuerg miesto muziejus. Muziejus yra įsikūręs keturių istorinių pastatų. Nuolatinė paroda "Liuksemburgo istorija" iliustruoja daugiau nei tūkstančio metų istoriją Didžiosios Kunigaikštystės sostinėje. Šalia daug originalių objektų, Paroda pristato miesto plėtrą, naudojant miestų modelių serija. Laikinosios parodos nuolat vyks kitų dviejų lygių muziejaus. Būtinai patikrinkite, ką jie, kai apsilankote!

Antverpenas Liuksemburgo traukinių

Briuselis Liuksemburgo traukinių

Mecas Liuksemburgo traukinių

Paryžius Liuksemburgo traukinių

 

2. Bock Casemates - Casemates du Bock "

visit the wall when you do a short visit to Luxembourg

Kazematai du Bock "yra gana lengvai prieinama po buvusios pilies, Montée de Clausen. Bock Casemates yra 17 kilometras ilgio tunelis, iš pradžių iškirpti iš uolos, padarytais ispanų tarp 1737 ir 1746. Kazematai yra žinomi dėl savo istorinės svarbos Liuksemburge, yra pastogę daugiau nei 35,000 vietiniai ir tūkstančiai karių per Pirmąjį pasaulinį karą ir Antrojo pasaulinio karo. Susideda iš atmosferos ištraukas ir įspūdingas roko laiptų, istorinis tunelyje kazematus yra UNESCO pasaulio paveldo objektas. Imti tuos mobiliuosius telefonus ir pakuotė maišą. Tai turi pamatyti savo viršų 5 ką daryti trumpą vizitą Liuksemburge!

Kelnas Liuksemburgo traukinių

Frankfurtas prie Liuksemburgo traukinių

Amsterdamas Liuksemburgo traukinių

Roterdamas Liuksemburgo traukinių

 

3. Religinio paveldo Liuksemburge

Quirinus chapel is a must on a short visit to Luxembourg

Tiems, kurie domisi religinio paveldo privalo aplankyti Quirinus koplyčią. buvo pastatyta gotikinė piligrimystės koplyčia 1355 ir iš dalies tašytų uoloje. Savo svetainėje, ten iš pradžių buvo pagonys šventovė kuri romėnai vėliau garbino kaip ankstyvosios krikščionių šventovės. Akmuo šaltinis šuolių čia. Žmonės priskirta teigiamą sukietinančio galią jos vandenyse atveju akių negalavimai.

Nuo 11 amžiaus, svetainė buvo pašventinta Saint Quirin ir nuo 13 metų pradžioje, paslaugos vyko dviejų urvų koplyčios.

Gotikinė piligrimystės koplyčia buvo pastatyta 1355, o vėliau buvo pastatytas stogas ir nedidelės varpinės, ties 19-ojo amžiaus pabaigoje.

Šv Mykolo bažnyčia yra seniausia bažnyčia Liuksemburge miestas ir buvo sugriautas, o rekonstruotas kelis kartus per pastaruosius šimtmečius. Saint Michel bažnyčia yra viena seniausių religinių pastatų Liuksemburge. Pastatai istorija datuojamas 1987 kai Liuksemburgo Grafas pastatyta nedidelė koplyčia per jo pilis priežasčių. Dabartinė bažnyčia jungia romaninis fasadas su gotikos struktūrinių elementų ir baroko interjero dekoracijos. Atkreipkite dėmesį į aštrius arkos navos. Dideli vitražai. Iš religinių skulptūrų skaičius. Ir didžiulis prisiėmimas Mergelės paveikslo montuojamas ant baroko altoriaus.

 

 

4. "Palais Grand-Ducale trumpą vizitą Liuksemburge

jei architektūra yra jūsų dalykas, tada Palais Grand-Ducal turi būti Top dalis 5 ką daryti trumpą vizitą Liuksemburge. Kaip originalus gyvenamosios didžiojo kunigaikščio ir karališkosios šeimos, Kunigaikščių rūmai Liuksemburgo miestas yra įspūdingas kūrinys architektūroje, pastatytas 16 amžiuje per Flandrijos Renesanso. Rūmų interjero dizainas atrodo rafinuotas derinys stilių įvairovė. Subtilus sąveika tarp romantiškas ir viduramžių gotikos stilius, ir pramonės šviesos dizaino Iki vokiečių pramoninis dizaineris – ingo Maurer.

 

5. Šokoladas Namas Luxembourg City

Chocolate house in Luxembourg

Šokoladas Namas Liuksemburge yra žinomas dėl savo šokolado žinoma. Tačiau be saldžių įkandimų ir pyragaičių įvairovę, Jūs taip pat galite mėgautis savo pikantiškų pyragų ir salotos. Kai terasa yra pilna, Jūs visada galite sėdėti viduje pirmame aukšte ar laiptais.

Šokoladas Namas įsikūręs priešais Didžiosios Hercogystės rūmai. Taigi imtis savo vietą ir mėgautis Hotchocspoon. Esame tikri, jums bus padaryti šokolado namai jūsų mėgstamiausia vieta. nepamirštamas, aukščiausias patirtis, visais atžvilgiais.

*Papildomas patarimas:

Už papildomą sumą įdomus, nepraleisk Vasara į miesto festivalyje. Jis vyksta nuo birželio pabaigos iki rugsėjo pradžios. Per šį laikotarpį jūs galite patinka nemokamų koncertų, rinkos, parodos, ir sportas įvykiai visame mieste.

 

Sugavimo traukinys Liuksemburgas naudojant IšsaugotiAtrain! Greičiausias ir lengviausias vieta užsisakyti nuotykius visoje Europoje.

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftop-things-short-visit-luxembourg%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)