Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 10/09/2021)

Keliautojams, kurie atsitiktų būti domina sporto, turistinis Anglija Premier Lygos varžybos gali būti specialus patirtis. Nors keletas komandos kyla į ir kristi iš lygoje kiekvieną sezoną, tai reiškia, kad niekada tiksliai tą patį du kartus iš eilės, ji visada teisinga, kad jis išplito visame Anglijoje ir Velse. Tai iš tikrųjų daro „Premier“ lygą natūraliu maršrutu tiems, kurie gali norėti apžiūrėti šalį. Jis apima iškiliausius miestų, kai kurie iš labiausiai aistringai ekranų vietinis kultūra, o kai kurie tikrai neįtikėtini stadionai. plius, kad važiuoja iš vieno miesto į kitą gali suteikti jums gana žvilgsnius garsaus britų kaime!

Teisingai tai kelionė natūra gali būti skirta visų rūšių skirtingais būdais, turint omenyje, kad "Premier" lygos susideda iš 20 komandos per sezoną. Tai yra kažkas, pavyzdžio, nors, skirtingų maršrutų galite imtis ir miestai, stadionai, ir komandos matote.

 

 

Londone Brighton

Tai geriausia pradėti šią kelionę rūšiuoti Londone dėl dviejų priežasčių. Pirmas, tai kur jūs esate labiausiai tikėtina, kad skristi į vistiek. ir antra, tai gyvena keletas "Premier" lygos klubų, tai reiškia, kad tai puiki vieta prasideda ir baigiasi jūsų kelionė gražus kilpos aplink Britanijos. Galite pradėti su keliais klubais, bet aš rekomenduoju pamatyti Chelsea ne Stamford Bridge. Vieta yra puikus, su vienu reitingą "Premier" lygos stadionuose Cituojant 140 metų istoriją ir charakterį kaip elementų, kad išlaikyti jį tarp geriausių. Ir komanda yra beveik visada konkurencinga (ir turėtų būti 2018 taip pat).

Iš Londono, viena logiška maršrutas pradėti yra į pietus link Brighton. Tai labai greitai važinėti, kad baigiasi vienas iš Anglijos geriausių paplūdimio miestų Brighton. London Victoria stoties, London Bridge stoties, ir London St. Pancras stoties visi turime tiesioginių važiuoja, kad išsiveržti maždaug valandą.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

Braitonas Kardifas

Kai Braitonas, galite ištiesti kojas vaikščioti aplink tikrai specialių saugomų teritorijų. Miesto Pier yra žinomas (ir labai linksmas dėl savo tikrosios atmosferą), ir ten yra keletas senų parduotuvių ir restoranų rajonai verta tyrinėti. Futbolas išmintingas, Jūs būsite nukreipti į Falmer stadionas, kuris yra vienas iš naujesnių lygoje. Braitonas & Hovė Albion nėra viršutiniame skrydžio Anglijos futbolo stipruolis, tačiau jo gerbėjai gali būti aistringi, o rungtynės yra puikus būdas praleisti popietę ar vakarą šiltas paplūdimys miestas rudenį.

 

Lilis į Londono „Eurostar“ traukinį

Lionas į Londono „Eurostar“ traukinį

Roterdamas į Londono „Eurostar“ traukinį

Į Antverpeną į Londono „Eurostar“ traukinius

 

po Brighton, jums reikia norint pradėti ratu iki į vakarus, ir yra nedaug variantų. Jūs galėtų kelionė į Bournemouth ar Sautamptonas pietvakarių, pavyzdžiui, kaip abiejų miestų turime "Premier" lygos komandas. Bet kadangi futbolas yra geriau iki šiaurę (ir taip yra miestai, tikriausiai), tai geriausia pradėti judėti į šiaurę, taip pat. Taigi aš rekomenduoju pozicijoje Kardifas, Velsas. Traukiniai iš Braitono stotį į Cardiff Central gali veikti maždaug nuo keturių iki keturių ir puse valandos, su užtrukti nuo vienos iki trijų pokyčių. traukiniai šiuo maršrutu paleisti daugiau ar mažiau visą dieną.

 

Kardifas į Liverpulį

Kardife, jums bus matyti Cardiff City Kardifo miesto stadionas, kuris yra gana intymi vieta šiame lygmenyje. Ir jei atsitiktų laiko savo kelionę pamatyti konkurencija rungtynes ​​prieš Swansea City, jums bus už realią gydyti. Tai galiausiai turėtų būti gana greitai sustoti, tačiau pakeliui į didesnių futbolo miestuose toliau į šiaurę. Trys- keturių valandų traukiniu iš Kardifo Vidurio Liverpulis Lime Street yra mano rekomendacijos. Tai gana įprastas ir nesudėtingas maršrutas, paprastai tik su vienu ar dviem pokyčių, ir pateksite tiesiai į Anglijos futbolo širdyje. Jau nekalbant traukinys, pateksite į dešinę palei Cotswolds, spalvingas gamtos teritorija tai yra turistų atrakcijos ir pati.

Londono į Briuselį traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Londonas Lionas traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

 

"Liverpool Newcastle

Liverpulyje, galbūt norėsite atidėti šiek tiek laiko patyrinėti, nes ji tikrai autentiškas ir nuostabus miestas. Tačiau futbolas yra vis dar pagrindinis akcentas. Anfield, kur Liverpulis vaidina, yra žinoma, kad būti tarp geriausių "Premier" lygos stadionuose, ir daugelis mano tai gali būti metų komandai atgauti "Premier" lygos šlovės ir užfiksuoti čempionatą. Tai tiesiog pasakyti, kad stadiono, jau žinomas dėl savo energijos, turėtų būti šurmuliuos kitais metais ar panašiai, ir taip pat galėtų padaryti už geriausią futbolo patirtį visi Jungtinėje Karalystėje.

nuo šio vieta, yra keletas variantų. Jei jūsų laikas yra ribotas, tai gali būti geriausia imtis labai trumpą kelionę į Manchester prieš pozicijoje atgal į Londoną. Jei yra laiko, tačiau, Norėčiau rekomenduoti vyksta praeityje Manchester ir į šiaurę, maždaug po trijų valandų kelio nuo Liverpulio Lime gatvės iki Niukaslio. Jūs galite gauti tiesiogiai važinėti, ir nors tai atrodo ilgiausią ruožas visą šį kontūrą žemėlapyje, tai tikrai nėra blogas Kelionės.

 

"Newcastle" į Mančesterį

st. James 'Park Newcastle gali būti gražiausių stadionas lygoje, net jei jis gali ne visai atitiktų Barselonos istorija panašaus Anfield vietoje. Tai gražus, vieno atėjo, ir vienas ten, kur gali būti gana aistros tiek. Iš tikrųjų, prieš neseniai lygos atidarytuvas, buvo pasiūlyta "Newcastle" gali sutrikdyti Tottenham Hotspur dėl naujo sezono Buzz Tyneside o aistra ir tikėjimas, kad gali ateiti iš šios minios. Kad nusiminusi neatėjo, kad būtų, bet tai vis tiek įkvepiantis vieta stebėti dėl tų pačių priežasčių cituojamų sportas. Tai leidžia labai vertas apvažiavimas.

Po greito rungtynių Newcastle, Jūs galite sugauti traukinio atgal į Mančesteris, galbūt apie tą pačią dieną, jeigu planavimo darbus atlikti. "Newcastle" Centrinė stotis Mančesteris Viktorija turėtų būti dvi su puse valandos kelionė be daugiau nei vieno pakeitimo.

 

Mančesteris į Londoną

Yra keli variantai, esantys Mančesteris, kaip du lygos ryškiausių komandų – "Manchester City" ir "Manchester United" – skambinti City Home. Jei esate ypač į futbolo, o jūs nesate naudojant jį kaip priemonę į gerą maršrutą, jūs turėtumėte pabandyti sugauti abiejų komandų vienu ypu, jei grafikas leidžia. kitaip, Jums gali taip pat flip moneta. "Man Utd". Old Trafford istorinis Stadionas ir vienas su neįtikėtinais gerbėjai; "Man City" savo "Etihad" stadionas yra state-of-the-art, ir miestas buvo geresnė komanda vėlai.

Kai baigsite Mančesteryje jis sklandžiai, du su puse ar trijų valandų traukiniu atgal į Londonas nuo Mančesterio Viktorijos ar Manchester Piccadilly. Tuo momentu, kelionė yra įvyniojimas! Nors jūs galbūt norėsite naudoti savo laiką, likusį Londone pamatyti vieną iš klubų tu negali pamatyti kelionės pradžioje. kaip minėta, Yra keletas gerų variantų.

 

Ar jūs pasiruošę ištirti keliones traukiniu ir mėgautis šiek tiek futbolą? geriausias svetainėje Užsakyti Traukiniai bilietus yra išsaugoti Traukinys

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje į jūsų svetainę, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftouring-the-english-premier-league-by-train%2F%0A%3Flang%3Dlt- (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)