Užsakyti traukinio bilietą DABAR

Geriausios kainos Eurail Global Pass bilietai

Čia rasite visą informaciją apie Geriausios kainos Eurail Global Pass bilietai ir Eurail kelionių kainos ir nauda.

 

tematika: 1. „Eurail by Train Highlights“.
2. Apie Eurail 3. Geriausios įžvalgos, kaip įsigyti „Eurail Global Pass“ bilietą
4. Kiek kainuoja Eurail Global Pass bilietai 5. Kodėl geriau pasinaudoti „Eurail Pass“ pasiūlymu, o ne keliauti lėktuvu
6. Kuo skiriasi 1 ir 2 klasės ir skirtingi Eurail Global Pass variantai 7. Ar yra „Eurail Global Pass“ prenumerata
8. Kiek laiko iki išvykimo atvykti 9. Kokie yra Eurail palaikomi traukinių tvarkaraščiai
10. Kurias stotis ir šalis aptarnauja „Eurail Global Pass“. 11. „Eurail Global Pass“ DUK

 

„Eurail by Train Highlights“.

  • „Eurail“ įmonė buvo įkurta m 1959
  • Eurail yra vienas didžiausių kelionių traukiniais šalininkų visame pasaulyje ir padeda supaprastinti keliones po Europą daugeliui turistų
  • Skirtingai nuo tradicinių traukinių bilietų, „Eurail Global Pass“ veikia 33 įvairių šalių geležinkelių operatoriai 1 Praeiti
  • Nuo trumpo nuotolio traukinių iki tolimųjų traukinių, „Eurail“ palaiko visas keliones traukiniais Europos regione šalyse, kuriose ji aptarnauja
  • Keliaudami su Eurail būtinai patikrinkite savo laikrodį, nes kai kurios šalys turi skirtingą laiko juostą
  • Šiuo metu dauguma „Eurail“ leidimų yra pritaikyti mobiliesiems.

 

Apie Eurail

„Eurail Global Pass“ yra paslauga, jungianti daugelį Europos šalių traukiniais, Ryšiai yra iš visos Europos, bet taip pat ir Šveicariją Turkiją, ir keletas kitų. Europoje, Prancūzijoje galite rasti tokius miestus kaip Paryžius ir Lilis, Briuselis, ir Antverpene Belgijoje, ir Roterdamas bei Amsterdamas Nyderlanduose, kurie įtraukti į Eurail Global Pass – Apskritai 33 šalys ir 35 geležinkeliai įtraukti į Eurail Global Pass.

Taip pat, Traukiniu taip pat galite nuvykti Bosnijoje ir JK, jis taip pat prieinamas sezoninės kelionės tikslai. Visi traukiniai, kuriuos palaiko „Eurail Global Pass“, nekainuoja daugiau nei pradinis bilietas.

Į Eurail Pasaulinis Pass " remiami traukiniai važiuoja iki 320 km per valandą greitųjų traukinių linijose ir reguliariose regioninėse linijose. Nuo tada, kai „Eurail“ pradėjo veikti 1959, naujos linijos buvo nutiestos kiekvienoje šalyje, kurioje ji veikia (Eurail veikia 33 skirtingos salys) sutrumpinti kelionės automobiliu laiką ir sutrumpinti taršą žemyne. Vėliau „Eurail“ taip pat pristatė „Interail“ produktus ir „Pass“ paslaugas pagal šalį.

 

what is eurail

Eiti į Išsaugokite pagrindinį traukinio puslapį arba naudokite šį valdiklį ieškodami Eurail Global Pass bilietai

Išsaugokite traukinio „iPhone“ programą

Išsaugokite „Android“ programą „Traukinys“

 

 

Geriausios įžvalgos, kaip įsigyti „Eurail Global Pass“ bilietą

skaičius 1: Užsisakykite „Eurail Global Pass“ iš anksto, kiek galite

Eurail Pasaulinis Pass " galima naudoti iki 11 mėnesius po pirkimo. Galite iš anksto užsisakyti traukinio bilietą naudodami „Eurail Pass“, kad įsitikintumėte, jog turite galiojantį traukinio bilietą & bilietas traukiniuose, kuriais norite keliauti (didelis greitis, Naktiniai traukiniai, ir populiariais maršrutais). Mes rekomenduojame tai padaryti kiek įmanoma anksčiau.

skaičius 2: Keliaukite „Eurail Global Pass“ ne piko metu

„Eurail Global Pass“ bilietų kainos yra tokios pačios ne piko metu, žiemos pradžioje, ir net žiemos metu. Tačiau „Eurail“ kartais siūlo reklamas, kurias siūlome savo klientams. Tačiau ne piko metu, turite tylesnius traukinius ir daugiau laisvų vietų, dienos viduryje išduodamus Eurail Global Pass bilietus lengviau rasti arba vėlai vakare, metu valstybinių švenčių dienomis, taip pat per mokyklines atostogas „Eurail Global Pass“ vietų ir prieinamumas mažėja.

skaičius 3: Užsisakykite Global Rail Pass per Eurail, kai būsite tikri dėl savo kelionės tvarkaraščio

„Eurail Global Pass“ visada turi didelę paklausą ir šiuo metu, Tik „Eurail“ bendrovė siūlo tuos leidimus, kurie yra prieinami 33 skirtingos salys, todėl, nėra konkurencijos. „Eurail“, būdama vienintelė bendrovė, siūlanti šį specialų produktą tiek daugybei geležinkelio maršrutų visoje Europoje ir už jos ribų, nustatė tam tikrus apribojimus.. Tai priklauso nuo perkamo bilieto kainos, ar ją galima pakeisti, Kai kurių leidimų negalima pakeisti arba grąžinti pinigus, bet kartais internete galite rasti forumų, kuriuose galite parduoti savo leidimą naudotus. Taigi, Išsaugoti traukinio rekomendaciją Eurail kelionės yra rezervuoti, kai esate tikri dėl savo kelionės tvarkaraščio.

skaičius 4: Pirkite „Eurail“ bilietus naudodami „Save A Train“.

„Save a Train“ siūlo didžiausius traukinių bilietų pasiūlymus Europoje ir visame pasaulyje – taip pat Eurail Global Pass ir konkrečių šalių leidimai, ir dėl mūsų galios, randame geriausius Eurail leidimus. Esame prisijungę prie daugelio geležinkelių operatorių ir šaltinių, o mūsų technologijų algoritmai visada suteikia geriausius „Eurail“ bilietus, o kartais būna ir akcijų..

 

Užsisakykite „Eurail Global Pass“.

 

Kiek kainuoja Eurail Global Pass bilietai?

Bilietų kainos gali prasidėti nuo 195 € akcijos laiku, bet gali siekti net 911 €. Eurail Global Pass kainos priklauso nuo jūsų pasirinktos klasės. Čia yra suvestinė lentelė, kurioje pateikiamos vidutinės klasės kainos, tačiau vis tiek galite keliauti joje 33 šalyse, kuriose galioja leidimas:

2antroji klasė 1St klasė
4 Dienos per mėnesį 195 € 248 €
5 Dienos per mėnesį 225 € 284 €
7 Dienos per mėnesį 266 € 338 €
10 Dienos per 2 Mėnesių 318 € 405 €
15 Dienos 352 € 448 €
22 Dienos 412 € 523 €
1 mėnuo 533 € 676 €
2 Mėnesių 580 € 738 €
3 Mėnesių 718 € 911 €

* „Eurail Global Pass“ parduodamas tik ne ES rezidentams.

 

Kodėl geriau pasinaudoti „Eurail Pass“ pasiūlymu, o ne keliauti lėktuvu?

1) Kelionės „Eurail“ ir traukiniu pranašumas yra tas, kad jūs važiuojate ir atvykstate tiesiai į bet kurio miesto, iš kurio keliaujate, centrą., tai yra kažkas, kas labai būdinga traukiniams, Taigi, jei jūs traukiniu keliaujate iš Paryžiaus, Berlynas, Milanas, Viena, Stambulas, Praha ar Ciurichas yra didelis privalumas traukiniams. Kai kalbama apie Eurail Rail Pass kainodara, tai skiriasi, bet jei planuojate keliauti kelioms dienoms ir į kelis miestus, „Eurail Pass“ kainos visada laimi. Jei jums patinka sklandžiai keliauti, „Eurail“ ir „Traukiniai“ skirti jums!

2) Kelionės lėktuvu turi oro uosto saugumo procedūras, ir tai reiškia, kad jūs turite būti bent jau toks 2 valandos iki numatyto išvykimo, su „Eurail“ ir „Trains“ apskritai turite būti mažesni nei 1 valandą iš anksto (Nebent Eurostar ar Naktiniai traukiniai su pasų kontrole, ir tada jums reikia aukščiau 1 Valanda iki išvykimo). Taip pat ir su skrydžiais, turite važiuoti į oro uostą iš miesto centro. Taigi, jei suskaičiuosite visą kelionės laiką, Eurail & Traukiniai visada laimi per visą kelionės laiką.

3) Kartais traukinio kainos yra didesnės nei lėktuvo, atsižvelgiant į bilieto nominalią vertę, tačiau palyginimas turėtų apimti, kiek jums kainuoja nuvežti bet kurią transporto priemonę į oro uostą, be to, kai kuriais atvejais jūs taip pat gaunate laisvo laiko, kai keliaujant Traukiniais su Eurail, ir galiausiai su Eurail & Traukiniai, kurių bagažo mokesčiai netaikomi ir su savimi galite vežtis neribotą kiekį lagaminų.

4) Lėktuvai yra viena iš didesnės mūsų planetos taršos priežasčių, palyginimo lygiu, traukiniai yra daug ekologiškesnis, ir jei palyginsite lėktuvą su kelione traukiniu, Kelionės traukiniu metu yra 20 kartų mažiau teršiančios anglį nei lėktuvai.

train vs airplane

 

Užsisakykite „Eurail Global Pass“.

 

Kuo skiriasi 1 ir 2 klasės ir skirtingi Eurail Global Pass variantai?

Traukiniuose, kuriuos palaiko „Eurail Global Pass“, teikiamos kelios klasės paslaugos, skirtos bet kokiam biudžetui, ir bet kokio tipo keliautojų, Nesvarbu, ar esate senjoras / suaugęs / jaunimas, ar turtingas, ar tik laisvalaikio keliautojas, ar abu 🙂

  • Jaunimas gauna 25% nuolaida ir Senjoras 10%.

2nd klasės Eurail leidimai:

Į Eurail Global Pass 2nd Class yra pigiausias iš visų galimų bilietų ir kainų. Geriausia šį traukinio bilietą užsisakyti iš anksto, nes 2 klasės „Eurail Pass“ kaina gali būti labai žema, palyginti su kitomis alternatyvomis.. Keliautojai, turintys 2-osios klasės „Eurail Pass“, gali pasiimti 2 lagaminai + 2 rankinis bagažas nemokamai, o kartais ir daugiau (tikrai daugiau, nei galite gabenti į aviakompaniją). „Eurail“ 2 klasės keleiviai taip pat gali mėgautis nemokamu belaidžiu internetu jį palaikančiuose traukiniuose ir vietų pasirinkimu. 2„Eurail“ klasės bilietas kartais negrąžinamas, todėl patikrinkite sąlygas.

1st klasės „EuRail“ leidimai:

Ši praeiti klasė (1St) Žinoma, yra brangesnis nei 2 klasė, šio Eurail Global Pass 1 klasės bilieto tipo, į 1st klasės Eurail leidimas siūlo papildomas paslaugas. Be 2 klasės „Eurail Pass“ pranašumų, apie kuriuos rašėme aukščiau, Eurail Pass 1st Class siūlo gražesnes sėdynes ir daugiau vietos kojoms, kai kuriose šalyse ir traukiniuose, žurnalai ir laikraščiai dovanojami nemokamai, ir jūs gausite lengvą maistą ir gėrimus į savo vietą daugelyje geležinkelių, kuriuos palaiko šis leidimas. 1st Class Eurail Global Pass bilietai keičiami kartais už mokestį, o kartais be – priklausomai nuo jūsų bilieto kainos.

 

Ar yra „Eurail Global Pass“ prenumerata?

Kelyje, „Eurail Passes“ yra prenumerata, iš 3 dienų nemokamų bilietų, jei pirkote bilietą iki iki 3 mėnesių vertės nemokamą kelionę traukiniu, jei turite tinkamą leidimą.

Tačiau „Eurail“ skirtingi leidimai nepriverčia mokėti kiekvieną mėnesį ar kasmet, jie perkami 1 kartą kiekvieną kartą.

 

Kiek laiko iki išvykimo atvykti?

Norėdami gauti savo traukinius, į kuriuos galėjote patekti su „Eurail Pass“, ir atvykti laiku, geležinkelis rekomenduoja bent atvykti 30 minučių prieš išvykstant traukiniui (Nebent keliaujate tarp šalių, kuriose reikalinga pasų kontrolė, o tada turite būti bent 1 valanda iki išvykimo). Mes, Save A Train, nes daug keliavome po Europą įvairiais traukiniais, kuriuos palaiko Eurail, garantuojame, kad tiek laiko pakaks ir tuo atveju, jei keliausite už ES ribų. – prie pasų kontrolės gali susidaryti eilė, bet tai nebus ilga, taip pat galite mėgautis parduotuvėmis ir įsigyti reikalingų daiktų Kelionė traukiniu turi būti kuo sklandesnė.

 

Užsisakykite „Eurail Global Pass“.

 

Kokie yra Eurail palaikomi traukinių tvarkaraščiai?

Tai sunkus klausimas, į kurį „Save A Train“ gali atsakyti realiuoju laiku, eikite į mūsų pagrindinį puslapį ir įveskite savo kilmę bei paskirties vietą, ir galite rasti tiksliausią „Eurail“ palaikomi traukinių tvarkaraščiai yra, Nuo ankstaus ryto iki vėlyvo vakaro kursuoja traukiniai į bet kurį „Eurail“ palaikomą maršrutą ir labiausiai užimtus maršrutus, pvz., Paryžių į Londoną arba Briuselį į Paryžių arba Berlyną į Frankfurtą., traukiniai važiuoja kas valandą pusvalandį, tereikia išsirinkti tinkamą „Eurail“ traukinio bilietą „Eurail Rail Planner“ programa kuris yra patogus jūsų kelionės tvarkaraščiui.

 

Užsisakykite „Eurail Global Pass“.

 

Kurias stotis ir šalis aptarnauja „Eurail Pass“.?

33 Šalys aptarnaujamos per „Eurail Global Pass“.:

Austrija
Belgija
Bulgarija
Bosnija ir Hercegovina
Čekijos Respublika
Kroatija
Danija
Estija
Didžioji Britanija
Prancūzija
Suomija
Vengrija
Vokietija
Graikija
Airija
Italija
Lietuva
Liuksemburgas
Latvija
Šiaurės Makedonija
Juodkalnija
Nyderlandai
Norvegija
Lenkija
Portugalija
Rumunija
Serbija
Slovakija
Slovėnija
Ispanija
Švedija
Šveicarija
Turkija

 

Kiekviena geležinkelio stotis kiekvienoje iš aukščiau paminėtų šalių aptarnaujama tarp didžiausių Paris Gare du Nord ", Berlyno centrinė stotis, Stambulo centrinė stotis, ir daug daugiau. visos pagrindinės stotys yra miestų centruose. kai išduodate sau traukinio bilietą per programėlę, skirtą bilietams, įeisite į stotį ir galėsite atvykti į savo traukinio platformą ir keliauti traukiniu.

 

„Eurail“ DUK

Ką turėčiau pasiimti su savimi į „Eurail Travel“.?

Būtina atvykti į kelionę „Eurail“., bet papildomai turėtumėte pasirūpinti, kad su savimi turėtumėte Eurail Global Pass arba kitą leidimo kelionės dokumentą, dar vienas privalomas yra galiojantis pasas ir jis yra visada gera turėti kelionių draudimą.

Kokiai įmonei priklauso Eurail?

Nė vienai įmonei nepriklauso „Eurail“., „Eurail“ yra kelių geležinkelių, įskaitant SNCF, koalicijos dalis, Belgijos geležinkelių SNCB, Vokietijos geležinkelių, ir kiti Europos geležinkelių operatoriai.

„Eurail“ DUK apie tai, kur galiu kreiptis su „Eurail“ leidimais?

Kaip minėta aukščiau skyriuje “Kurias stotis ir šalis aptarnauja „Eurail“.” naudodamiesi „Eurail Global Pass“ galite keliauti į visas geležinkelio stotis 33 šalys, Austrija, Belgija, Bulgarija, Bosnija ir Hercegovina, Čekijos Respublika, Kroatija, Danija, Estija, Didžioji Britanija, Prancūzija, Suomija, Vengrija, Vokietija, Graikija, Airija, Italija, Lietuva, Liuksemburgas, Latvija, Šiaurės Makedonija, Juodkalnija, Nyderlandai, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Rumunija, Serbija, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Švedija, Šveicarija, ir Turkija.

Ar man reikės papildomai mokėti už įlipimą į traukinį, jei nusipirkau „Eurail Global Pass“??

Regioniniuose traukiniuose, atsakymas yra NE, bet greituosiuose ir naktiniuose traukiniuose, kai kuriuos iš jų už papildomą mokestį tektų įsigyti iš anksto, bet mokestis labai mažas, lyginant su įprasto bilieto pirkimu be Eurail Global Pass.

Kokios yra „Eurail Support“ traukinių įlaipinimo procedūros?

Kai pateksite į traukinių stotį ir nurodytą vietą, naudojate „Eurail App“ gautą traukinio bilietą ir jį nuskaitote, tada jūs turite praeiti saugumo patikrą, jei keliaujate už ES ribų (ES viduje nėra saugumo eilės – „Eurostar“ traukiniuose yra saugos eilės), tada eini į savo traukinį ir pakeliui turi keletą parduotuvių.

Kokios paslaugos teikiamos „Eurail“ palaikomuose traukiniuose?

Kai kuriuose traukiniuose yra vieta, skirta gėrimams ir lengvam maistui, Meniu yra sumuštiniai, šokolado drožlių, užkandžiai, Šokolado gabalėliai, kava, karštas šokoladas, arba arbata. Tada galėsite valgyti ir gerti šiame restorano geležinkelyje ar pasiimti tai, ką nusipirkote. Naujesniuose traukiniuose galite naudoti maitinimo lizdus šalia savo sėdynės.

Kuo skiriasi skirtingų „Eurail“ leidimų naudojimo dienos??

Yra 2 „Eurail“ leidimų tipai,

A. Eurail flexi leidimas – Lankstus bilietas gali būti naudojamas tam tikram kelionės dienų skaičiui per bendrą to geležinkelio bilieto galiojimo laikotarpį.

B. Eurail Nuolatinis leidimas – Nuolatinis (arba iš eilės) geležinkelio leidimai kaip Eurail Global Pass, galioja neribotas kelionės traukiniu dienas per leidime nurodytą laikotarpį.

Ar traukiniuose yra belaidis internetas, kuriuo galite važiuoti su Eurail Global Pass?

Galite džiaugtis Daugumoje traukinių nemokamas belaidis internetas ir bus paminėtas įėjus į traukinio saloną, šalia durų.

 

Jei pasiektumėt taip toli, Jūs žinote viską, ką reikia žinoti apie savo Eurail skirtingų tipų bilietus ir esate pasirengęs įsigyti savo Eurail bilietą SaveATrain.com

 

Šiems geležinkelio operatoriams turime traukinių bilietus:

DSB Denmark

Danijos DSB

Thalys railway

Thalys "

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belgija

intercity trains

Tarpmiestiniai traukiniai

SJ Sweden Trains

SJ Švedija

NS International Cross border trains

NS Tarptautinė Nyderlandai

OBB Austria logo

OBB Austrija

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norvegija

Switzerland Sbb railway

SBB Šveicarija

CFL Luxembourg local trains

CFL Liuksemburgas

Thello Italy <> France cross border railway

gilina

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

„Deutsche Bahn ICE Germany“

European night trains by city night line

Naktiniai traukiniai

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Vokietija

Czech Republic official Mav railway operator

Mav čekų kalba

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

eurail logotipas

Eurail

 

Ar norite įterpti šį puslapį į savo svetainę?? Paspauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-eurostar%2F%0A%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą), Arba galite tiesiog susieti tiesiogiai su šiuo puslapiu.

Visos teisės saugomos © 2021 - Išsaugoti traukinį, Amsterdamas, Nyderlandai
Nepalikite be metu - Gauk kuponai ir naujienos !