Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 06/03/2021)

Jei tai yra jūsų pirmą kartą keliaujant traukiniu, nėra abejonių, tai bus pirmasis daugelio. dorai, kas davė galimybę keliauti traukiniu, dėl to visiškai pašėlo! Kodėl? Nes tai puikus! Priešingai nei beasmenis plokštumos važiuoja, nemalonus kelionės autobusu, ar per daug atsakingi važiavimai automobiliu, traukinys kelionė saugus, Greita bet neįtikėtinai žavinga ir romantiška. Galima teigti, kad kelionė traukiniu yra tikras Virginijos Woolf nesąmoningumo ir šiuolaikinio praktiškumo derinys. Ak, pamatysite jį sau jau.

Kadangi jūs jau turite jūsų bilietas pasiruošę - čia yra geriausia 4 taktika gauti maksimalią naudą iš savo kelionę traukiniu:

 

Likti nuošalyje nuo jūsų nešiojamas & telefonas

Mes rekomenduojame jums išvengti spoksoti jūsų nešiojamas visą kelionės, kaip jums bus trūksta ant tiek daug! užuot, apsižvalgyti, pamatyti, kas vyksta; patinka lango vaizdą, o įspūdingas gamtos už. Stebėkite žmones aplink jus ir galvoti apie ką jūs paprastai neturi laiko padaryti. Tai puiki galimybė detoksikuoti nuo savo kasdienių dalykėlių ir priimti gražus sudėtingumą kelionę traukiniu į – bet kur.

Milanas Venecija traukiniai

Padujos į Veneciją traukiniai

Bolonija į Veneciją traukiniai

Roma Venecija traukiniai

 

moteris sėdi savo sėdyne, o ant kelionę traukiniu

 

Mėgaukitės traukiniu Naujumas

Mes negalime garantuoti, jūs turite, kad Ethan Hawke – Julie Delpy traukiniu situacija jūsų pirmas važiavimas traukiniu (Oi, Nagi, mes visi matėme ir swooned per Prieš trilogija, slapta, tikiuosi mes turime tą patį meilės istorija atsitikti mums.) Sumušė savo kiauto ir tegul patirtis atsiranda. Kiek protingas, įkvepia, ir įdomus pokalbiai Jūs turėsite? Patirtis ir gauti bendrauti su skirtingų kultūrų žmonių yra fantastinis jausmas! Jūs niekada nežinote, kiek gražus draugystę jums sukurti, kiek sutriuškinsite, ar kiek kvapą gniaužiančių asmenybių sutiksite. Jei nesate pernelyg drovus, būti pirmasis pralaužti ledus ir pasikalbėti su žmonėmis, kuriuos įdomu.

Lionas Ženeva traukiniai

Ciurichas Ženeva traukiniai

Paryžius Ženeva traukiniai

Bernas Ženeva traukiniai

 

Kelionės grupėse

Niekas neprilygsta kelionei aplink ir kelionei traukiniu pas jus Mėgstamiausios miestų Europoje su žmonėmis, kuriuos dievina grupės. Taip, mes žinome, ką jūs dabar galvoju – Kaip aš Daugiafunkcinis per kiekvieno žmogaus pageidavimus, prašymai, kiekvieno nuotaika, ir iš anksto suplanuota poilsio – ir mes šiek tiek su jumis, kad. bet, dalykas yra – jei jums organizuoti gerai ir turi sąžiningai kalbėti prieš jums pradėti šią kelionę, viskas bus geriau, nei jūs galite įsivaizduoti.

Kelionės grupėmis ir ypatingomis dienomis mažina kainą gerokai už traukinio bilietą (taip, jūs iš tikrųjų galite gauti nuolaidą jūsų bilietas į, pasakyti, Trenitalia jei jūs einate į savaitgaliais). Tai taip pat suteikia jums galimybę pasidalinti patirtimi ir pamatyti dalykus iš kitų žmonių perspektyvos. kad, ir – girtaujantis užsienio užsienio šalyje yra tikrai geriau tarp žmonių, kuriuos pažįstate, nei tai daro Solo… ar mes teisūs, ar mes teisūs?

Liuksemburgo į Briuselio traukinių

Antverpenas į Briuselio traukinių

Amsterdamas į Briuselio traukinių

Paryžiaus į Briuselį traukiniai

 

Pradėti traukiniu leidinys & Fotografuoti

Vienas iš geriausių būdų, kaip naudoti savo laiką traukinyje yra pradėti žurnalą užrašyti jūsų patirtys. Mes visi per daug suvynioti į mūsų tyrimų, Biuro gyvenimai, kasdienės problemos, kad mes paprastai pamiršti išeiti iš šio probleminio proto rėmo ir kvėpuoti sekundę. Rašymas žurnalą duos jums tam tikrą perspektyvą dalykų, ypač kai grįžti į ją po kurio laiko. Pliusas, tai bus puiki atmintis savo kelionę, ir dalykų priminimas norite jaustis / galvoti / patirtis vėl.

 

 

Mėgaukis savo kelionė traukiniu, duokite sau leidimą atsipalaiduoti, ir apimti viską apie kelionę traukiniu! Patikimiausia vieta užsisakyti traukinio bilietus yra saveatrain.com tikrai, taip – gauti movin "!

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-journey-4-tactics%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)