Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 19/08/2022)

Jei esate Pavienis keliautojas ir jums patinka mokyti keliones kaip Nomad, tada jūs esate tinkamoje vietoje. Traukinio kelionės yra vienas iš geriausių būdų, kaip keliauti per Europą Jei norite patirti viską, kad Europa turi pasiūlyti. Būk miestai, ar apsvaiginimo gamtos peizažai galite mėgautis visi keliauti traukiniu.

Kas daugiau, kelionės traukiniu, kaip Nomad turi kitų privalumų daug. Jūs gaunate patirti viską savo laiką, ir traukiniai pasiūlyti jums galimybę tai padaryti sklandžiai ir be jokių hassles. Tai gali būti retkarčiais lėtai, bet ten nėra šio keliavimo būdo stresas, kadangi plokštumos yra visiškai skirtingas dalykas. Jei keliaujate lėktuvu, ten pastovus stresas perkrautas oro ir užbaigti ir saugumo priemonės. Kas daugiau, kai kuriais atvejais, Jūs gausite į savo paskirties vietą greičiau, jei jūs imtis traukiniu!

Dėl šių ir daugelio kitų priežasčių, kelionės traukiniu nuo jūsų požiūriu yra geriausias dalykas, kad jūs galite padaryti. Jei norite pradėti šią magišką klajoklišką nuotykius, Šis straipsnis padės jums suteikdama jums patarimų ir patarimų, kaip tai daryti gerai.

 

Pagrindiniai dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti, jei norite keliones traukiniu kaip Nomad

Traukinio Kelionės kaip Nomad ir pamatyti nuostabius vaizdus

 

Prieš pradėdami savo keliones traukiniu kaip Nomad nuotykių, turite turėti valios tai padaryti, ir jūs turite turėti pinigų.

Jei nori būti pusverpaliai traukinys keliautojas, turėsite jokių problemų, jei dirbate kaip laisvai samdomas arba jūsų namuose. Bet koks darbas, kad jūs galite padaryti jūsų nešiojamas, galite tai padaryti bet kurioje vietoje.

Jei tu nori atsipūsti nuo darbo iki atostogų, Jums reikės išleisti savo pinigus protingai. Geras dalykas yra yra keletas sprendimų, kurie padėtų.

Žinokite, kad jei keliaujate traukiniu 30 dienų ar daugiau nei pasirinkite „Interrail“ visuotinį bilietą. Bet Vienviečiai bilietai pasiūlyti jums galimybę keliauti visoje dauguma Europoje Jūsų patogumui, todėl Nomad svajonė. Jums eiti, kada ir kur norite, ir tai geriausias būdas sukurti unikalų keliaujančią patirties.

Ką gi, jūs pasirenkate savo keliones traukiniu, vis dar galite sutaupyti pinigų tokiu būdu.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Roterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

Kaip sutaupyti pinigų, kai keliaujate traukiniu kaip Nomadas

Šis geras dalykas apie šią patirtį tipo yra ta, kad jūs iš prigimties išleisti mažiau pinigų. iki šio, turime galvoje, kad kai traukinys kelionės kaip Nomad, gausite geriausią patirtį, jei jūs likti nakvynės namai, virėjas tavo maistas, ir dar.

Pasirinkę šį keliavimo būdas bus jums sutaupyti pinigų.

Dauguma pinigų išleidžiama, kai keliones traukiniu kaip Nomad eina į kambarius mieste. Tačiau, jei knyga nakvynės, galite sutaupyti daug pinigų, nes jie daug labiau prieinamos nei viešbučių ir pasiūlyti geresnį ir labiau įsimintinas. Kas daugiau, kai keliaujate vienas, Jūs galite užsisakyti bet kokį kambarį su tiek žmonių, jame, kuris yra pigiausias variantas. Ir pasitiki mumis, to norėsite, nes tai leis jums bendrauti su kitais bendraminčiais keliautojais.

Iš kitos pusės, jeigu nori susitikti su vietos gyventojais, jums reikia naudoti CouchSurfing, nes tokiu būdu Jūs gausite likti su gyventojais. Pliusas, jie gali pasakyti daugiau apie savo miestą ir parodyti jums, visi įdomus vietos, kurias verta aplankyti.

Kitas dalykas, kad griauna savo santaupas yra, gerai, valgymas. Galite sutaupyti pinigų maistui rengiant savo maistą bendrabutyje ar butų. Daugumoje nakvynės namų ir apartamentų yra virtuvės, kurias galite naudoti nemokamai. Kas daugiau, kita nakvynės galimybė yra hang out su žmonėmis ir rengti kai patiekalai Dalintis.

Briuselis į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Marselis į Paryžius traukiniai

Kelnas į Paryžių traukiniai

 

 

Kelionės traukiniu yra „Nomad“ patarimai

Traukinio Kelionės kaip Nomad ir susitikti naujų draugų

 

  • Jei esate keliones traukiniu kaip Nomad tipo ekstravertas, apsistojantys namai yra dalykas, kurį jūs dievina, nes ji yra žmonių kaip jūs.
  • Jei esate keliones traukiniu kaip Nomad tipo intravertas, jūs turite įdėti šiek tiek pastangų, jei norite pakabinti su kitais. Geras dalykas yra tai, kad po kelių dienų, jums priprasti prie jo. ilgainiui, Jums patinka, kaip jums hang out su kitais būdamas Nomad keliautojas.
  • Jūs neturite naudoti CouchSurfing likti su gyventojais; Jūs taip pat galite naudoti ją hang out su jais. Programai gali būti naudojamas nustatyti susitikimus su vietiniais gyventojais, kurie myli atsižvelgiant užsieniečius į naktį.
  • Saugokitės pickpockets! Kaip ir su bet kuria kita miesto pasaulyje, Europos miestai turi pickpockets ir kitus nusikaltėlius, kurie bando pasinaudoti turistų. Jūs turite būti atsargūs, ir jūs turėtumete perskaityti ant pickpocket padėtį vietoje lankotės. Prieš apsilankydami mieste, visada pasidomėkite internete.
  • Visada naudokite programas, kad gali padaryti jūsų Nomad keliaujate gyvenimą patogesnį. Sekti savo išlaidas, daug programos gali būti jūsų geriausias kompanionai.
  • Prisimink Keliauk lengvai. Jei jūs ketinate būti traukinys keliauja Nomad, Jūs turėsite tik lengviau laiko vykdyti tai, kas būtina. Nakvynės namai siūlo esminius patogumus, kaip rankšluosčiai daug, plaukų džiovintuvai, ir panašiai, todėl jūs neturite, kad tavo. Pliusas, jie paprastai turi Skalbimo mašinos ir džiovintuvai kad jūs galite naudoti už eurą ar du, todėl jūs neturite imtis per daug drabužių su jumis arba. Jei norite keliauti su daug daiktų, turistinius gali būti geresnis pasirinkimas.

Miunchenas į Berlyną traukiniai

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

 

Baigiamosios mintys

Apskritai, traukinys kelionės kaip Nomad yra gražus ir be jokių rūpesčių patirtis. Galite aplankyti daug vietų, lengvai visoje gražių šalių, pavyzdžiui, Prancūzija, Vokietija, Italija, ir dar. Pliusas, jums pamatyti gražus kraštovaizdis ir apsvaiginimo peizažai Gamta turi pasiūlyti. Joks kitas kelionių pasirinkimas suteiks jums tokį nepamirštamą ir įdomus patirties.

 

Padaryti puikią keliones traukiniu kaip Nomad planas iš anksto ir Pirkti traukinio bilietus You Need, ir jums bus nustatyti pradėti savo nuotykius!

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su ryšys šiam bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-travel-nomad-europe%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)