Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 22/10/2021)

Jei planuojate savo pirmąją kelionę į Europą, yra keli dalykai, apie kuriuos labiausiai reikia žinoti gražūs miestai pasaulyje. sukūrėme puikų vadovą 10 kelionių klaidų, kurių turėtumėte vengti Europoje. Kelionė į pilių kraštą, išskirtinės virtuvės, Nacionalinis parkas, ir vaizdingi kaimai, gali būti viena iš įsimintiniausių atostogų. Kita vertus, ji taip pat gali virsti nedora legenda ir turėti blogą pabaigą, jei nesate tinkamai pasirengęs.

Nesvarbu, ar keliaujate į Europą pirmą kartą, ar grįžtate atgal, šie patarimai padarys jūsų kelionę saugiausią, patogiausia, ir tikrai epas.

 

1. Nelankyti mažų miestų ir vietų, kurios nėra įveiktos

Jei tai jūsų pirmoji kelionė į Europą, tada jūs tikrai einate į vietas, apie kurias visi kalba. Tačiau, jei norite atrasti ypatingą Europą, then not visiting small villages and known cities are one of the travel mistakes to avoid in Europe. You should plan your trip to the most unforgettable off the beaten path places in Europe.

Žinoma, jei norite pamatyti ir turėti tokias pačias nuotraukas kaip ir kiti milijonai turistų, besidriekiančių Paryžiaus gatvėse, Milanas, ir Prahoje, paskui seki minias. bet, jei turite tyrinėtojo sielą, ir ieško tuos paslėptus brangakmenius, tada planuokite kelionę aplink mažų ir unikalių kaimų Europoje.

Traukinių iš Florencijos į Milaną kainos

Traukinių iš Florencijos į Veneciją kainos

Milanas į Florencija traukinių kainos

Traukinių iš Venecijos į Milaną kainos

 

woman walking on grass

 

2. Kelionių klaidos, kurių turėtumėte vengti Europoje: Nenaudoju viešojo transporto

Vienas iš pirmųjų dalykų, kuris ateina į galvą išgirdus viešasis transportas, yra perkrautas ir karšti autobusai, eilės, ir eismas. Tačiau, viešasis transportas Europoje yra ne tik autobusai, bet ir tramvajai bei traukiniai. Kai kurie turistai mieliau išsinuomotų automobilį, nei važinėti, tačiau viešasis transportas Europoje yra labai patogus, punktualus, pigus, ir rekomenduojama.

Galite lengvai pasiekti atokiausias Europos vietas, nuostabūs gamtos draustiniai, pilys, ir kvapą gniaužiantys vaizdai, traukiniu. Nėra geresnio būdo keliauti po Europą nei traukiniu, tai yra absoliutus laiko ir pinigų taupymas.

Miunchenas į Zalcburgą Traukinių kainos

Vienos į Zalcburgo traukinių kainos

Gracas į Zalcburgą Traukinių kainos

Lincas į Zalcburgą Traukinių kainos

 

Not Using Public Transport is a Travel Mistakes You Should Avoid In Europe

 

3. Negaunate kelionių draudimo

Taip, Europos miestai yra vienas iš labiausiai išsivysčiusių ir saugiausių miestų pasaulyje. bet, tu vis dar esi žmogus, o Europos nacionalinių parkų skardžiai yra statūs ir negailestingi. Nors tu gali būti labiausiai patyręs žygeivis ir keliautojas, vis tiek galite peršalti, susukti kulkšnį, ar pavogti fotoaparatą.

Kelionių draudimas Europoje yra svarbus dėl sveikatos ir kitų kelionės priežasčių. Kelionės draudimo įsigijimas Europoje yra būtina, ir neturėtumėte taupyti tokioje būtinybėje. Negauti kelionių draudimo yra klaida, kurios turėtumėte vengti keliaudami į Europą, nes tai gali kainuoti nedidelę sumą.

Marselio į Lioną traukinių kainos

Paryžiaus - Liono traukinių kainos

Lionas į Paryžių traukinių kainos

Liono į Avinjoną traukinių kainos

 

Travel Mistakes to Avoid in Europe is not a hike in the great outdoor

 

4. Kelionių klaidos, kurių turėtumėte vengti Europoje: Nepirkite bilietų iš anksto

Europa brangi. Net jei keliaujate į labiausiai prieinamas vietas, muziejai ir lankytinų vietų bilietai jums kainuos mažą turtą. Nepirkti bilietų iš anksto yra viena didžiausių klaidų, kurių reikėtų vengti Europoje, milijonai turistų kasmet lankosi Europoje, garantuos tau tai.

Taigi, galite rasti puikių Europos žymių vietų pasiūlymų, atrakcionai, ir veikla, jei tyrinėjate ir užsisakote iš anksto. Kartais galite gauti tikrai puikių pasiūlymų paprasčiausiai bilietų pirkimas internetu, ir taip sutaupote tiek brangaus laiko kelionėje. Papildomai, jei tai tavo pirmoji kelionė į Europą, turėtumėte būti pasirengę ilgoms eilėms. Taigi, Pirkdami kelionių ir atrakcionų bilietus internetu sutaupysite nuo stovėjimo pliaupiant lietui, karštomis vasaros dienomis, ir palieka tam laiko požiūriu ir iškylą.

Niurnbergas - Praha traukinių kainos

Miunchenas į Praha traukinių kainos

Berlyno į Prahą traukinių kainos

Vienos į Prahą traukinių kainos

 

woman laughing next to flowers

 

5. Keitimasis pinigais oro uoste

Kelionės į svečią šalį gali kelti įtampą, nemokėdamas kalbos ar nerasdamas kelio mieste. Tvarkyti savo biudžetą ir užsienio valiutą taip pat gali kelti įtampa. Nors keistis pinigais oro uoste yra labai patogu ir patikima, tai viena iš klaidų, kurių reikia išvengti Europoje.

Mokesčiai, kuriuos mokėsite mokėti ir keistis valiuta kainuos jums, todėl geriausia savo tyrimus atlikti elkeitimo taškai. Taip pat, visada galite paklausti viešbučio registratūroje, jie mielai rekomenduos patikimų pinigų taškų srityje. Kelionei iš oro uosto rekomenduojama pakankamai pasikeisti, ir suma, kuri padengs pirmąją 1-2 kelionės dienos.

Traukinių kainos iš Paryžiaus į Ruaną

Paryžiaus - Lilio traukinių kainos

Ruano į Brestą traukinių kainos

Ruanas į Havrą traukinių kainos

 

Travel Mistakes to Avoid in Europe is to exchange money in the airport

 

6. Užsakymas nakvynei neteisingoje kaimynystėje

Vieta yra vienas iš svarbiausių veiksnių kuriant tobulos atostogos Europoje. Neatliekate geriausios miesto dalies tyrimų, kaimynystėje, ar kaime apsistoti, yra klaida, kurios reikia vengti keliaujant po Europą. Pasirinkti apgyvendinimo vietą yra taip pat svarbu, kaip ir apgyvendinimo tipą. Apsistojus ne toje miesto vietoje, jums gali prireikti kelionės laiko, eismas, kaina, ir saugumas.

Traukinių kainos iš Briuselio į Amsterdamą

Londono į Amsterdamo traukinių kainos

Berlyno į Amsterdamo traukinių kainos

Paryžiaus - Amsterdamo traukinių kainos

 

Accommodating on a mountain

 

7. Kelionių klaidos, kurių turėtumėte vengti Europoje: Valgymas pirmajame restorane, kurį matote

Jei esate tipiškas turistas, tada eisite į populiarius greito maisto tinklus pietums ar pirmąjį restoraną savo kelyje. Tačiau, galite praleisti nuostabius restoranus, su fantastiškais vietiniais patiekalais ir požiūriais, kurie atims kvapą.

Jei prieš kelionę skirsite tik šiek tiek laiko tyrimams, palepinsite save nepamirštama kulinarine patirtimi. be, skanaus maisto bandymas, galėtum sutaupyti kelis pinigus, užuot pliaukštelėjęs pirmajame restorane aplinkui. Puiki kava, kepinys, vietinė virtuvė, ir sensacingi patiekalai juokingais tarifais, gali būti visai šalia.

Traukinių iš Florencijos į Romą kainos

Neapolio į Romą traukinių kainos

Florencijos į Pizą traukinių kainos

Traukinių iš Romos į Veneciją kainos

 

Eat at the right place and avoid Travel Mistakes in Europe

 

8. Laikytis vadovo, o ne nemokamų ekskursijų po miestą

Vadovas yra puikus įkvėpimo šaltinis kelionei į Europą, ir už tai, kad turite bendrą kelionės planą. Tačiau, laikytis savo vadovo yra viena didžiausių klaidų, kurių reikia vengti Europoje. Tai reiškia, kad aplankysite tas pačias vietas kaip ir milijonai kitų turistų, ir kaip turistas.

Miesto atradimas a nemokama ekskursija pėsčiomis yra geriausias būdas mėgautis nuostabiausiais Europos miestais. Vietinis angliškas gidas nuveš jus po miestą. Be populiarių ir garsių vietų rodymo, miesto pėsčiųjų kelionių vadovas jums pasakys geriausiai saugomas miesto paslaptis ir gaus daugybę rekomendacijų bei patarimų miestui. Tai įtraukia maisto rekomendacijos, puikūs pasiūlymai, paslėptos dėmės, ir svarbiausia, kaip išlikti saugiam.

ALondono traukinių kainos nuo msterdamo

Traukinių iš Paryžiaus į Londoną kainos

Traukinių kainos iš Berlyno į Londoną

Traukinių kainos iš Briuselio į Londoną

 

 

9. Kelionių klaidos, kurių turėtumėte vengti Europoje: Ne pakuotė Europai

Saulėta, lietingas, vėsu, arba drėgna, vienas ypatingiausių dalykų Europoje yra tai, kad jūs galite patirti visus 4 sezonai per dieną. Taigi, ne pakavimas specialiai Europos orams yra kelionės klaida, kurios reikia vengti bet kokia kaina.

Marškinėliai, lietaus ir vėjo striukė, patogūs batai yra tiesiog būtini daiktai kelionei į Europą. Geriausia pakuoti ir dėvėti sluoksnius, tokiu būdu jums bus patogu bet kokiu oru, ir nenešiosi viso Drabužinė.

Miuncheno į Ciurichą traukinių kainos

Berlyno į Ciurichą traukinių kainos

Bazelio į Ciurichą traukinių kainos

Vienos į Ciurichą traukinių kainos

 

eiffel tower black and white

 

10. Laikykite savo grynuosius pinigus vienoje vietoje

Europos miestai garsėja nuostabumu, bet ir už kišenvagystė, turistų spąstai, ir įvairios turistų apgaulės schemos. Nardymas jūsų kelionės biudžetas tarp dienos kelionė maišas, saugus, o kreditinė kortelė yra geriausias būdas saugiai keliauti ir mėgautis.

Geriausia likti saugioje vietoje ir vengti grynųjų pinigų bei kreditinės kortelės vienoje vietoje. Taigi, turėdamas savo brangų priklausymą visais laikais ir visose vietose, yra kelionės klaida, kurios turėtumėte vengti Europoje.

Amsterdamo į Paryžių traukinių kainos

Londono į Paryžių traukinių kainos

Roterdamo į Paryžių traukinių kainos

Traukinių kainos iš Briuselio į Paryžių

 

Travel Mistakes to Avoid in Europe is not to take a Canal trip

 

išvada

sudaryti, Europoje yra daugybė nuostabių vietų, kurias galima atrasti. Galite praleisti nuostabų savaitgalį arba suplanuoti ilgą kelionę eurais, galimybių yra begalės. bet, kai keliaujate į svečią šalį, žaidimo taisyklės skirtinguose miestuose skiriasi. Vienintelis dalykas, kuris lieka nepakitęs, yra klaidos, kurias daro turistai kiekvieną kelionę. Mūsų 10 kelionių klaidų, kurių reikėtų vengti Europoje, apsaugos jus ir padarys jūsų kelionę tikrai nepakartojamą.

 

čia Išsaugoti traukinį, mes mielai padėsime jums traukiniu suplanuoti atostogas į pasirinktą Europą.

 

 

Ar norite į savo svetainę įdėti mūsų tinklaraščio įrašą „10 kelionių klaidų, kurių turėtumėte vengti Europoje“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: hTTPS://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftravel-mistakes-avoid-europe%2F%3Flang%3Dlt Visiem, kas noklusina, tacu– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)