Skaitymo laikas: 9 protokolas
(Atnaujinta: 03/09/2021)

Pasaulis yra graži vieta, tačiau pirmą kartą keliautojai gali patekti į turistines pinkles ir tapti didelių kelionių sukčių aukomis. Tai yra 12 didelių kelionių sukčiavimų, kurių reikia išvengti visame pasaulyje; nuo Europos iki Kinijos, ir bet kur kitur.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

1. Kelionių sukčiai, kurių reikia išvengti visame pasaulyje: Taksi permokėjimas - apvažiavimas

Didelis eismas, taksistas pasakoja jums miesto pasakas, o iš lango atsiveriantys nauji vaizdai leidžia labai lengvai patekti į taksi per didelę kelionių aferą.

Kelionė taksi atrodo patogiausia turizmo kelionių galimybė, bet gali pasirodyti, kad tai viena didžiausių kelionių aferų visame pasaulyje. Kaip turistas nežinosite greičiausio ir geriausio maršruto iš oro uosto į viešbutį, arba nuo vienos traukos prie kitos, todėl taksi vairuotojai gali švęsti jūsų vardu ir paprašyti piktinančio tarifo arba nusivesti jus į didžiulį aplinkkelį, kelionei, kuri turėtų trukti ne ilgiau kaip 15 man.

Kaip išvengti taksi permokos?

Iš anksto ištirkite, ar jūsų automobilyje yra priimta taksi norma kelionės paskirties. Be, įsitikinkite, kad turite puikią žemėlapių programą, tam nereikia „Wi-Fi“, kad galėtumėte visada patikrinti maršrutą, ir, svarbiausia,, pasirinkti patikimą taksi kompaniją, arba keliauti traukiniu.

Bazelis į Interlakeną su traukiniu

Ženeva į Zermatą su traukiniu

Bernas į Zermatą su traukiniu

Liucerną į Zermatą su traukiniu

 

2. Išpylimas ant drabužių - balandžių triukas

Jei planuojate keliauti į Argentiną, pavyzdžiui, turėtumėte žinoti apie balandžių išsiliejimą ant drabužių kelionių suktybės. Šis kelionių sukčiai yra labai populiarūs Buenos Airėse, kai ateina draugiškas vietinis gyventojas, nori padėti, nes ant tavo drabužių išsilieja visi drabužiai.

Įsivaizduokite, kad grožitės miesto centru ar praleidžiate puikią dieną parke, apsižiūrėti, ir staiga prie tavęs ateina draugiškas nepažįstamasis, pranešdamas, kad ant jūsų drabužių yra išsiliejimas. Padėjai maišą ant žemės, apstulbęs dairykis dėl išsiliejimo, o tuo tarpu pasą, piniginė, ir visi tavo brangūs daiktai dingo.

Kaip išvengti drabužių kelionių suktybės?

Naršykite kaip vietinis, žinok savo aplinką, ir pabandyk užbėgti už akių.

Liucerna į Lauterbrunnen su traukiniu

Ženevą į Lauterbrunneną su traukiniu

Liucerną į Interlakeną su traukiniu

Ciurichas į Interlakeną su traukiniu

 

 

3. Kelionių sukčiai, kurių reikia išvengti visame pasaulyje: Bankomatų kelionių suktybė

Pinigai priverčia pasaulį apeiti, taigi akivaizdu, kad viena didžiausių kelionių aferų pasaulyje apima pinigus. Viena iš didžiausių kelionių aferų visame pasaulyje yra bankomatų sukčiai, kai nuimamas kredito kortelių skaitytuvas iš esmės nukopijuoja jūsų kredencialus ir juos panaudoja, kad išvalytų visą likutį.

Kaip išvengti bankomatų suktybės?

Jei tai tikrai būtina, pasiimti pinigų iš didelio ir žinomo bankomato banko. į pagrindinių Europos bankų, yra saugumas, taigi galimybė patekti į bankomatų kortelių skaitytuvus yra beveik lygi nuliui.

Miunchenas į Halštatą su traukiniu

Insbrukas į Halštatą su traukiniu

Pasau į Halštatą su traukiniu

Rosenheimas į Halštatą su traukiniu

 

4. Bump and Grab

Viena klasikinių kelionių aferų pasaulyje, smūgis ir griebimas yra populiarūs viešasis transportas, ir orientyruose. Atsitiktinai esi traukinyje, metro, arba laukdamas Prahos aikštėje garsiojo laikrodžio, kai staiga kažkas netyčia atsitrenkia į tave.

Nors tai gali būti nelaimingas atsitikimas, tai greičiausiai bus suplanuotas kišenvagių susidūrimas. Tai gali būti sekundės dalis, a “atsiprašau”, ir tavo piniginė, žiūrėti, ar papuošalų nebėra. „Aiškumas“ ir „sugriebimas“ yra vienas iš svarbiausių dalykų, kurį reikia žinoti keliauti po Europą.

Kaip išvengti smūgio ir patraukti?

Palikite brangius daiktus viešbučio kambaryje, ir paskleiskite viską, ką pasiimate su savimi: piniginė, pavyzdžiui, vidinėje striukės kišenėje.

Lionas į Nicą su traukiniu

Paryžius į Nica su traukiniu

Kanai į Paryžių su traukiniu

Kanai į Lioną su traukiniu

 

„Travel Scam Bump And Grab“ sausakimšoje erdvėje

 

5. Kelionių sukčiai, kurių reikia išvengti visame pasaulyje: Spiečius

Panašus į guzą ir griebtuvą, būrio sukčiai, yra tada, kai jus staiga užplūsta grupė nepažįstamų žmonių, gerai, kad jums atrodo svetimi. Faktiškai, šie nepažįstami žmonės gana gerai pažįsta vienas kitą, ir gražiai suplanavo keistą susitikimą, ar spiečius. Tokiu būdu atrodo visiškai nekalta, kol esi apsuptas ir kišenėje.

Dažniausiai tai vyksta sausakimšoje vietoje, kur ši grupė susilieja su minia ir chaosu. Jie pradeda judėti aplink tave ir iš tikrųjų atitraukia tavo dėmesį, kai kiti viską griebia. Grynųjų pinigų laikymas vienoje vietoje yra vienas iš 10 kelionių klaidų, kurių turėtumėte vengti Europoje.

Kaip išvengti būrio suktybės?

Paprasčiausiai laikykite atokiau nuo minios, ir užsegsi paltą, ar stebėkite savo daiktus, geriausia, prieš save padėkite bet kokį krepšį.

Amsterdamas į Paryžių su traukiniu

Londonas į Paryžių su traukiniu

Roterdamas į Paryžių su traukiniu

Briuselis į Paryžių su traukiniu

 

Kelionių sukčiai, kurių reikia išvengti visame pasaulyje: Spiečius Milane, Italija

6. Draugiškas vietinis

Gražus ir draugiškas nepažįstamasis yra garsi kelionių afera visame pasaulyje. Nesvarbu, ar vaikštote Raudonojoje aikštėje, ar Paryžiuje, visada bus draugiškas vietinis, kuris pasiūlys savo pagalbą pasiekti Eifelio bokštą ar parodyti gerą laiką mieste.

be to, jie bus labai naudingi parodydami visus puikius klubus, kad suktybę atliksite tik kitą rytą, pabusti, ir pastebėjus savo pinigus nebėra. taip, pavyzdžiui, kelionė solo, visame pasaulyje gali būti neeilinė galimybė susitikti su vietiniais gyventojais, bet tai taip pat gali virsti blogiausiu košmaru.

Kaip išvengti draugiško vietinių kelionių suktybės?

Puiku susitikti su vietiniais jūsų kelionėse, ir viena geriausių patirčių. tačiau, būk atsargus, kuo pasitiki, ir praleisti naktis su. Nuotykis svetimoje šalyje gali greitai virsti katastrofa, todėl būk atsargus.

Milanas į Veneciją su traukiniu

Florencija į Veneciją su traukiniu

Bolonija į Veneciją su traukiniu

Trevizas į Veneciją su traukiniu

 

7. Kelionių sukčiai, kurių reikia išvengti visame pasaulyje: Apyrankės suktybė

Laisvas suvenyrai iš užsienio šalies skamba nuostabiai, bet pasaulyje, kuriame gyvename, iš tikrųjų nėra nemokamų dalykų. Todėl, nepatenkite į nemokamą apyrankių suktybę, kurioje paprastai dalyvauja vietinė moteris, artėjanti prie jūsų šypsodamasi, uždėti apyrankę ant riešo.

Šypsenėlė ir draugiška, jie jums pasiūlys autentiškų apyrankių ar karolių, kuriuos galėsite išsinešti namo, o visa kita jų ranka visą laiką siekia tavo piniginės, ir papuošalai. Siūlyti kažką gražaus ir nemokamo yra didelis blaškymasis ir veikia daugelį nekaltų turistų.

Kaip išvengti apyrankių suktybės?

Nepatenkite nemokamų suvenyrų, ir tiesiog atidaryk akis, ir maloniai atsisakykite priimti bet kokius nemokamus svetimų aukų pasiūlymus.

Niurnbergas į Prahą su traukiniu

Miunchenas į Prahą su traukiniu

Berlynas į Prahą su traukiniu

Viena - Praha su traukiniu

 

8. Elgetaujantis vaikas

Apsivilkęs varganais drabužiais, purvinas, prašydamas pinigų ar maisto, elgetaujantis vaikas yra vienas iš skaudžių kelionių aferų pasaulyje. Nuo Europos iki Kinijos, šalia kelio stovi vaikai, dainuodamas už dolerį centrinėse aikštėse, arba bakstelėjus taksi langą.

Dažniausiai šie vaikai nėra tokie pasimetę, kaip atrodo, bet buvo išsiųsti atlikti tam tikrą vaidmenį. Akivaizdu, yra vaikų, kuriems tikrai reikia maisto ir pagalbos.

Kaip išvengti elgetaujančio vaiko suktybės?

Tai keblu, nes pasaulyje pilna neturtingų vaikų, kurie neturi kitos išeities, kaip tik prašyti. tačiau, galite pasiūlyti jiems nusipirkti valgį arba padėti kitu būdu, nei duodant pinigų. Tokiu būdu, galite patikrinti jų reakciją, ir jei jų tikrai reikia, ar iškart po turisto piniginės.

Liuksemburgas į Kolmarą su traukiniu

Liuksemburgas į Briuselį su traukiniu

Antverpenas į Liuksemburgą su traukiniu

Mecas į Liuksemburgą su traukiniu

 

9. Kelionių sukčiai, kurių reikia išvengti visame pasaulyje: Atrakcija uždaryta

Darbo laiką patikrinote iš anksto, bet jūsų nuostabai, kai atvykstate į šventyklą ar parduotuvę, vietinis gyventojas sako, kad ji uždaryta. tada, kai jie pamatys jūsų nusivylimą, jie siūlo nuvesti jus į kitą fantastišką lankytiną vietą ar parduotuvę, net geriau už uždarą.

Vietiniai gali pasiūlyti nuostabų nuotykį, bet jie iš tikrųjų jus nuplėšė, prašydamas per didelės įėjimo kainos, arba nuvežti jus apsipirkti ten, kur jie gauna riebų komisinį mokestį.

Kaip išvengti šios kelionių suktybės?

Lankymasis užmuštos kelio vietos yra nuostabus, tiesiog būtinai patikrinkite aplinką ir ar yra alternatyvų. Papildomai, iš anksto ištirkite geriausias lankytinas vietas Europoje. Jei atrakcija nemokama, tada nėra jokios priežasties jo pakeisti per brangia, ir tas pats parduotuvėms su puikiais atsiliepimais.

Ciurichas į Liucerną su traukiniu

Bernas į Liucerną su traukiniu

Ženeva į Liucerną su traukiniu

Konstanzas į Liucerną su traukiniu

 

„Atrakcija“ uždaryta kelionių suktybė

10. Leisk man fotografuoti

Keliauti solo gali būti nuostabu, o kartais kupina apgailestavimo, nėra nė vieno, kuris padarytų tobulą socialinės žiniasklaidos paveikslą. Didysis Benas arba Firenze fone, apsidairai ir tada jie prieina prie tavęs ir pasiūlo padaryti nuostabų vaizdą, dideliu kampu.

2 po sekundžių jūsų fotoaparatas ir visi puikūs vaizdai dingo, nes mielas nepažįstamasis pabėgo kartu su jais. Tai gali atsitikti bet kurioje pasaulio vietoje, bet kam, nes kokia tikimybė tai įvyks? bet tai daro.

Kaip išvengti šios kelionių suktybės?

Ieškokite kitų turistų, galbūt ir pavieniai keliautojai, ar poros. Tai yra saugiausias būdas gauti tobulą vaizdą ir išlaikyti fotoaparatą, ir mainais, pasiūla nufotografuoti.

Zalcburgas į Vieną su traukiniu

Miunchenas į Vieną su traukiniu

Gracas į Vieną su traukiniu

Praha - Viena su traukiniu

 

Leisk man nufotografuoti kelionių aferas

11. Kelionių sukčiai, kurių reikia išvengti visame pasaulyje: „Switcheroo“

Geriausias būdas tvarkyti pinigus keliaujant yra nuolat turėti su savimi mažas sąskaitas. kitaip, būkite atsargūs su didelėmis sąskaitomis, mokant taksi vairuotojams ar vietiniuose restoranuose. Galite pateikti didelę sąskaitą už nedidelį mokėjimą, bet imtuvai apsimeta, kad numes didelę sąskaitą ir pakeis ją į daug mažesnę sąskaitą. Tokiu būdu, jie sutrumpina turistą.

Kasininkės, taksi vairuotojai, ar padavėjai, gali būti šios „switcheroo“ suktybės žaidėjai. Tu čia būsi didžiausias nevykėlis, jei ne atsargus.

Kaip išvengti „Switcheroo“ suktybės?

Nurodykite išrašomos sąskaitos sumą, ir žinok pakeitimą, kurį turėtum gauti atgal.

Lionas į Tulūzą su traukiniu

Paryžius į Tulūzą su traukiniu

Malonu Tulūzoje su traukiniu

Bordo į Tulūzą su traukiniu

 

12. Pagrindiniai kelionių sukčiai, kurių reikia išvengti visame pasaulyje: Nekantrūs anglų kalbos studentai

Jie kalba sulaužyta anglų kalba, bet maldauja, kad išmokytum juos. Norintys anglų kalbos studentai tykoja kavinėse ir baruose, pradės draugišką pokalbį su jumis, o tada paprašykite privačios anglų kalbos pamokos viešbučio kambaryje.

Kartą viešbutyje, norintis anglų kalbos studentas gali virsti naktiniu dangteliu, ir pabundi prie pavogtos piniginės ir paso. Tiesa, neįmanoma pagerinti kalbos įgūdžių per naktį, ir net kažkas nori praktikuoti savo anglų kalbą, ši pamoka neturi vykti viešbučio kambaryje ar dėl alkoholio.

Apibendrinant, protingas keliavimas yra geriausias būdas keliauti šiomis dienomis, visur pasaulyje. Priežastis ta, kad kelionių sukčiavimus vis sunkiau atskleisti. Tai buvo pasakyta, niekada nebuvo taip lengva keliauti po pasaulį kaip šiandien.

Ciurichas į Wengeną su traukiniu

Ženeva į Wengeną Traukiniu

Bernas į Wengeną su traukiniu

Bazelis į Wengeną su traukiniu

 

čia Išsaugoti Traukinys, mes mielai padėsime jums suplanuoti įdomias lankytinas vietas ir laimingai užbaigti kelionę, išvengdami kelionių sukčių.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „12 pagrindinių kelionių sukčiavimo, kurių reikia išvengti visame pasaulyje“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Ftravel-scams-avoid-worldwide%2F- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)