Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 11/12/2020)

Kelionės per Italiją traukiniais yra nepamirštama patirtis. Italijos traukinių tinklas jungia beveik visuose didžiuosiuose miestuose Italijoje, todėl lengva gauti iš vienos vietos į kitą. Kelionės aplink traukiniu yra ne tik greitas ir efektyvus būdas pamatyti Italiją, tačiau ji taip pat siūlo labiausiai įspūdingas vaizdas į savo kaimą. Štai keletas paprastų Kelionių patarimai tyrinėti Italija traukiniu, kad bus jums garantuoti, kad gyvenime kelionę.

 

Kelionių patarimai Exploring Italija – Užsisakykite kuo anksčiau

Sėdynės ir vežimėliai yra švarūs ir patogūs, nesvarbu, kur jums pasirinkti sėdėti. tačiau, kada perkant bilietą, pabandyk užsakyti anksti užtikrinti, kad jūs gaunate vietą, kad jums tinka.

Briuselis į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

 

 

Peržiūrėti šį postą apie Instagram

 

Įrašas, kurį bendrino „Save A Train“ (@saveatrain)

Priklausomai nuo jūsų paskirties turime skirtingus kelionės patarimų tyrinėti Italija traukiniu, jums gali būti keliaujate kelias valandas, todėl galvoti apie savo poreikius. Ar malonu sėdėti prie lango? išleisti šiek tiek laiko atsipalaiduoti ir žvelgdamas, kaip jums žiūrėti apsvaiginimo peizažai praeiti, ar jums, o būti praėjimo? kur jūs galite pereiti nuo savo sėdynės laisviau, tačiau vis dar vertiname vaizdais iš didelio salono langai.

 

Pasinaudokite savo laiko laive

Laiko praleidžiate ant ilgas traukinys važiuoja gali būti galimybė gauti organizuotas, pasivyti pamiegoti arba padaryti planus kitą paskirties vietą.

Tai ne dažnai, kad jūs tikrai gali išjungti ir šiek tiek laiko už save. Ar norėtumėte paskaityti knygą, dirbti jūsų Italų arba sužinoti apie istorija ir svetainių Jūsų pasirinktą vietą, tavo pasirinkimas. Mėgaukitės kelionę ir nepamirškite užmesti akį pro langą imtis Italijos vaizdingas kraštovaizdis.

Kelnas į Berlyną traukiniai

Miunchenas į Vieną traukiniai

Frankfurtas Miunchenas traukiniai

Praha Viena traukiniai

 

Pasitarkite su vietos gyventojais arba kitų keliautojų

Vienas iš geriausių patarimai šio dienoraščio įrašas, Kelionių patarimai tyrinėti Italija traukiniu yra tai, kad iš tikrųjų keliauja traukiniu yra puiki galimybė susitikti vietiniai ar mąstančių keliautojai. Tai nuostabi, ką jūs galite mokytis iš kitų. Vietiniai gali papasakoti geriausias-paslėpti brangakmenių aplankyti, o kiti keliautojai gali pasidalinti savo patirtimi ir rekomendacijomis. Jūs galite sėdėti priešais tylus, bet įspūdingi ir draugiškas žmogus už visą traukiniu, ar galima pralaužti ledus klausia klausimą. Būkite atviri pokalbyje, Jūs niekada nežinote, ką gali išmokti arba kurie gali atitikti pakeliui.

Offenburg į Konstanz traukiniai

Štutgartas į Offenburg traukiniai

Leipcigas Dortmundas traukiniai

Dortmundas į Štutgartą traukiniai

 

 

Sekite traukinio etiketo – Kelionių patarimai tyrinėti Italija traukiniu

Kelionės aplink Italiją traukiniais yra nuostabi patirtis. Svarbu, kad būtų atsižvelgiama į kitų keleivių traukinyje įsitikinti kiekvienas turi maloni kelionė. Personalas visada užtikrina svečiams atrodė po ir jaustis patogiai, tačiau, tai iki visiems traukinyje veikti considerately.

Milanas Roma traukiniai

Florencija į Romą traukiniai

Pompėja Roma traukiniai

Neapolis Pompei traukiniai

 

Atkreipkite dėmesį į triukšmo lygį savo vežimą ir pabandyti klijuoti tai. Žaidžia garsiai muziką ar naudojant sėdynę priešais jus kaip pakoja niekada vertinama. Su manieras ir atsižvelgiant į kitų, Tai leis jūsų kelionę traukiniu, ir visi kiti plaukiant, kad daug maloniau.

 

Ar norėtumėte patirti Italija traukiniu ir naudoti mūsų kelionės patarimų tyrinėti Italija? Eiti į SaveATrain Prisijungę patikrinti visus mūsų išskirtinių bilietą ir pradėti planuoti savo kitą nuotykį!

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje į jūsų svetainę, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftravel-tips-for-exploring-italy-by-train%2F%3Flang%3Dlt - (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)