Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 29/03/2020)

Genuja, kuris yra dalis Roma ir Florencija, kuris yra Italijos Toskanos regiono sostinė, yra populiarūs turistinių vietų taigi maršrutas iš Genuja į Florenciją yra populiarus ir dažnai keliavo maršrutas ir atstumas, kuri gali būti perduota su lengvumu. Genuja yra Italijos šiaurės vakarų dalis į Ligūrijos regiono, yra žinomas dėl centrinio vaidmens jūrų prekybos per šimtmečius. Florencija yra įsikūręs šiaurės vakarinėje Italijoje ir yra žinomas dėl daugybės ir įvairių šedevrų Renesanso architektūra ir menas, kuri randama visur.

 

 

Yra daug būdų, kaip keliauti ir gauti tarp dviejų. Į Greičiausias ir greičiausias būdas kelionės tikrai yra Genuja Florencijos traukiniu.

Milanas Genuja traukiniai

Roma Genuja traukiniai

Florencija Genuja traukiniai

Venecija Genuja traukiniai

 

 

Genuja Florencijos traukiniu

Yra apie 28 Genuja į Florenciją traukiniai su pirmuoju traukiniu išvykimas 00:02 ir paskutinis traukinys išvyksta iš Genujos ne 19:56. Dauguma šių traukinių skirtos kelionės dieną; tačiau, traukiniai, kurios veikia vėlai vakare arba anksti ryte, paprastai būna miegamoji paslaugos. Kelionė metas Genuja Florencijos traukiniu yra apie 2 valandos ir 58 protokolas, kurie yra tiesiogiai traukiniu be jokių pokyčių. Tuo atveju, yra pakeisti vidurio kelią, kad kelionė metas Genuja Florencijos traukiniu gali būti iki 3 valandos ir 33 protokolas, kuris gali dar labiau skirtis priklausomai nuo kelionės dieną.

Riminis į Florenciją traukiniai

Roma Florencija traukiniai

Florencija į Romą traukiniai

Genuja į Florenciją traukiniai

 

 

Yra žinoma, kad mažiau traukiniai per savaitgaliais ir šventės. Tai paprastai įtakos kelionės kartus, taip pat. Dazniausiai geriausias variantas būtų patikrinti traukiniai, kaip vienam iš savo kelionės datą, kuri suteiktų daugiau aiškumo, kiek į tai laiko Genuja Florencijos traukiniu Manoma ir taip pat kiek kelionė laikas būtų.

 

Genuja į Florenciją: Kiti režimai kelionės

Genuja Florencija yra populiarus maršrutas ir gali būti perduodamos per autobusu, traukinys ar net kelias. Kiekvienas iš režimai kelionės turi net priklauso kelionės laiką ir kitus parametrus, kuriuos reikia pažvelgė į. Yra "tranzas" variantą taip pat galima kuri tikriausiai yra pigiausias būdas keliauti šiuo maršrutu ir gali imtis Apie 3 valandų kelionės pildoma. Taip pat yra galimybė Kelionės autobusu, kuris trunka apie 4 valandų. Tačiau, yra tik 2 autobusai šiuo maršrutu. Galutinis pasirinkimas kelionės priklauso nuo jūsų ar asmuo keliauja priklausomai nuo to, kas patogu ir patogiai, kaip už savo pageidavimus.

 

Ieško Genuja Florencija traukinių bilietų sutaupys jums daug laiko ir "Išsaugoti" Traukinio "suteikia jums galimybę gauti savo Genuja Florencija bilietus internetu. Jūs taip pat galite gauti geras nuolaidas rezervuojant laikas nuo laiko, Prašome prisijungti, IšsaugotiAtrain Tikrinti savo paslaugas ir kainą prieš užsisakyti Genuja į Florenciją bilietai.

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su ryšys šiam bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftraveling-from-genoa-to-florence%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)