Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 27/08/2021)

Kai keliautojas pamini apsilankymą Prancūzija, Dauguma žmonių iš karto galvoti apie Paryžių. Tačiau, Prancūzijos sostinėje nėra vienintelis miestas verta aplankyti šią nuostabią šalį, Kelionės į Strasbūrą yra nauja. Daugelis kitų vietų yra vertas dėkingi už visus spalvingas taikikliai ir patirtimi jie gali pasiūlyti.

Strasbūras yra vienas iš tų, miestai kad galėtume labiau vertinti, tiek savo grožiu ir ką ten daryti gausa. Kelionės traukiniu į Strasbūrą iš didžiųjų Europos miestų ketinate imtis Jūsų kvėpavimas. Leiskite atidžiau pažvelgti, kaip galite keliauti į tai fantastiška vieta ir ką galite pamatyti ir nuveikti čia:

 

Keliaudami į Strasbūrą aplankyti Strasbūras Katedros

Katedros nuo viduramžių laikotarpio kerintis, gąsdinantis, ir tiesiog nuostabu tyrinėti. Ir Strasbūro katedra stendai aukščio tarp jų - pažodžiui, kaip jis naudojamas būti aukščiausias pastatas pasaulyje iki 1874! Kai ji datą dalys, kaip toli atgal 1100, kuri yra tikras įrodymas, kaip ilgai šis istorinis statinys buvo nuolatinis. Nesvarbu, ar norite tyrinėti viduje arba prilimpa prie stebint fasadas, jūs ketinate būti sužavėtas.

Paryžius Strasbūras traukiniai

Liuksemburgo į Strasbūrą traukiniai

Nancy Strasbūras traukiniai

Bazelis į Strasbūrą traukiniai

 

Fotografuoti La Petite France

Traveling to Strasbourg to La Petite France

 

Žengia į La Petite France jaučiasi beveik kaip grįžta laiku. Su nuostabus juodos ir baltos karkasinių konstrukcijų sukrauti rajone, kad naudojama priklausyti pirklius visų rūšių, grindiniu gatvėse, ir tradicinis restoranai, tai vieta, jūs turite patirti. Fotografuoti ir įsivaizduoti save laikais seniai.

Marselio į Strasbūrą traukiniai

Dižonas į Strasbūrą traukiniai

Antverpenas į Strasbūrą traukiniai

Lionas į Strasbūrą traukiniai

 

Mėgstu vietinės virtuvės

Dėl maisto turistai, ten yra ypatingą Skonio gydyti turi būti imami mėginiai, vykstantiems į Strasbūrą: Elzaso maisto, ir išskirtinis vyno ir alaus. Strasbūras karaliauja virš Elzaso regione, kur vynai dažniausiai veislės, ir pagrindinis dviejų pabandyti yra Gewürtztraminer ir "Riesling". Suporuoti pastarasis su visos kepti karpio ar Choucroute garnie, gerai žinomų alsatian klasika, ir malonumas jūsų gomurio.

Kelnas į Strasbūrą traukiniai

Lilis į Strasbūrą traukiniai

Ciuricho į Strasbūrą traukiniai

Mecas į Strasbūrą traukiniai

 

 

Laiveliu kelionę aplink Strasbūre

petite France

 

Kitas puikus būdas tyrinėti Strasbūras yra per kateris. Tai graži proga patikrinti kai gražiausių miesto vietų ir sužinoti apie jos istoriją, tuo pačiu metu. Yra daug kateris parinkčių pasirinkti iš, ir tu gali gauti idėjų pora AS kuri hotSpot aplankyti šalia.

 

Kelionės į Strasbūrą Traukiniu

Strasbūras yra antras pagal dydį traukinių stotis Prancūzijoje, iš karto po Paryžių. Pasiekti ją traukiniu yra gana paprasta, ir jūs turite galimybę imtis variantą greitųjų traukinių TGV (Greitasis traukinys) Tai galėtų jus iš Paryžiaus į Strasbūrą tik 2 valandos ir 20 protokolas, vietoj įprastų 4 valandos automobiliu.

Tai taip pat reiškia, kad kelionių kartus iš kitų didžiųjų Europos miestų, taip pat žymiai trumpesnė. Jei keliaujate į Strasbūrą iš Šveicarija, Belgija, Nyderlandai, Vokietija, ir kitose Europos šalyse ir miestai, Jūs galite patekti į Strasbūrą lengvai ir greitai. Ieškoti Naktiniai jungtys jei esate ant griežtesnė biudžeto nes tie bilietai paprastai yra pigiau.

 

Pasiruošę turėti savo gyvenimo laiko tyrinėti žavinga miestą Strasbūrą? Užsisakykite traukinio bilietus dabar, ir mėgautis tiek kelionę ir paskirties.

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda šiam bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftraveling-strasbourg-train%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)