Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 02/03/2023)

Pavasaris yra geriausias metas keliauti po Europą, bet kartu ir valstybinių švenčių sezonas. Jei planuojate keliauti į Europą nuo balandžio iki rugpjūčio, turėtumėte žinoti apie banko šventes. Nors valstybinės šventės yra švenčių ir festivalių dienos, Tai taip pat dienos, kai europiečiai imasi laisvo laiko keliauti. Taigi, tai gali turėti įtakos vietinių įmonių darbo dienoms, oficialios svetainės, ir viešasis transportas.

Todėl, turėtumėte iš anksto ištirti savo atostogų vietą. Tai ypač pasakytina apie atostogas nuo balandžio mėnesio, Velykų metu, iki rugpjūčio. Atidžiai perskaitykite viską, ką reikia žinoti apie keliones į Europą per valstybines šventes.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

Kelionės traukiniu per banko šventes

Per valstybines šventes Europoje traukiniai važiuoja įprastai. Tačiau, kadangi bankų šventės Europoje yra šventės, vietiniai naudojasi galimybe keliauti per valstybines šventes. Taigi, jei jūsų kelionės datos patenka į valstybinių švenčių dienas, po to geriau vengti kelionių 10 AM per 6 PM. Be to, nurodytomis valandomis, gali pritrūkti traukinio bilietų, todėl traukinio bilietą geriau įsigyti iš anksto.

Nepaisant to, valstybinių švenčių dienomis vyksta patys reikšmingiausi festivaliai Europoje. Pavyzdžiui, rugpjūčio švenčių dienomis, spalvinga Noting Hilo karnavalas Londone, ir Gone Wild festivalis Devone, yra 2 geriausių bankų švenčių festivalių JK.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

Travelers Couple Admire View of Mountain Lake

Svarbiausios banko šventės Europoje

Karaliaus diena Nyderlanduose, Balandis 27

iš pradžių King diena buvo skirtas princesės Vilhelminos penktojo gimtadienio atminimui 1885. Nuo tada, Olandai užpildo gatves, ypač Amsterdame, kanalų dažymas oranžinėmis spalvomis, Karaliaus dienos oficiali spalva. Taigi, prieš išvykstant į Amsterdamą, iš anksto užsisakyti traukinių bilietus, ir laivo bilietus, kad kuo geriau praleistumėte savo laiką.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

Bastilijos diena Prancūzijoje, liepos mėn 14

Svarbiausia nacionalinė šventė Prancūzijoje, Bastilijos Dieną, nuo tada buvo priežastis išeiti į Paryžiaus gatves 1789. Keliautojai iš visos Prancūzijos ir už jos ribų Bastilijos dieną keliauja į Paryžių pasigrožėti Eifelio bokšto šviesomis. Šios dienos planai prasideda prieš kelis mėnesius. Jei manote, kad per Valentino dieną ar Kalėdas Paryžius yra perpildytas, tada Bastilijos diena yra visai kitokio lygio.

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

 

Belgijos nacionalinė diena, liepos mėn 21

Belgijos nepriklausomybės diena yra banko šventė, vienas iš 10 šalyje. Kol vietiniai švenčia visoje šalyje, galite tikėtis įspūdingiausios šventės Briuselyje, kur karinės procesijos, Belgijos estakada, ir vyksta fejerverkai. Taigi, jei ketinate keliauti į Belgiją liepos mėnesį, 21-oji – data, kurią reikia prisiminti ir traukinio bilietus į Briuselį užsisakyti iš anksto.

Liuksemburgo į Briuselio traukinių

Antverpenas į Briuselio traukinių

Amsterdamas į Briuselio traukinių

Paryžiaus į Briuselį traukiniai

 

Amsterdam Open Boat Tours

Vasaros atostogos Europoje

Liepa-rugpjūtis yra aktyviausias kelionių sezonas Europoje. Nuo mokyklos pabaigos, dauguma žmonių teikia pirmenybę keliauja į Europą su vaikais per vasaros atostogas. Taigi, Europa tampa labai perpildyta, ir tai nepaisant to, kad europiečiai taip pat skiria laiko kelionėms. Pastarasis gali būti naudingas jums. Vienas geriausių būdų pažinti Europą yra vietinis, o tai reiškia, kad galite pasinaudoti galimybe keliauti kūrybiškai. Norėdami paaiškinti toliau, vienas is labiausiai kūrybingi keliavimo būdai yra keičiantis namais su Europos šeima, keliaujančia į užsienį, ir tai veikia, jei esate iš Europos ir už jos ribų. Tačiau, Tam reikia planuoti iš anksto ir atlikti tyrimus, kad rastumėte savo namus toli nuo namų.

 

Geriausios banko švenčių vietos

Dauguma žmonių keliauja į Europos sostines arba pajūrio vietas. Tačiau, Europoje yra daug gražių ir ypatingų vietų. Taigi, geriausios bankų atostogų vietos yra paslėpti Europos brangakmeniai, kuriuos galite aplankyti ilgoje ar trumpoje kelionėje traukiniu. Pavyzdžiui, DUtch kaimai, viduramžių pilių Vokietijoje, ir vešlūs Prancūzijos slėniai yra keletas vietų, kur galite pabėgti nuo minios.

Papildomos puikios banko atostogų vietos yra Alpių nacionaliniai parkai. Skirtingai nuo nacionalinių parkų JAV ar Azijoje, traukiniu galite pasiekti bet kurį nacionalinį parką. Nesvarbu, ar nuspręsite dėl šveicarų, Prancūzų kalba, arba Italijos Alpėse, atminkite, kad per valstybines šventes keliauja ir vietiniai. Taigi, planuokite kelionę traukiniu iš anksto.

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Leipcigas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

 

Svarbiausi patarimai planuojant pirmąją banko atostogų kelionę

Kaip minėta anksčiau,, planuodami iš anksto galite patekti į puikias Europos vietas. Taigi, pirmas dalykas – atsisėsti ir sudaryti kelionės planą, įskaitant visas vietas, kurias norite aplankyti ir nuveikti. antra, padaryti išankstinis išvykimo sąrašas visiems svarbiausiems kelionės dalykams, kuriame apibendrinta viskas, ką turite padaryti prieš kelionę. Tai gali apimti traukinio bilietų užsakymą ir apgyvendinimo tipo pasirinkimą.

Atlikę šiuos du svarbius veiksmus, kitas žingsnis planuojant pirmąją kelionę į valstybines šventes yra patikrinti, ar pagrindinėse svetainėse yra specialių darbo valandų valstybinių švenčių dienomis. Nors yra nedidelė tikimybė, kad kai kurios vietos bus uždarytos, dauguma orientyrų dirba kaip įprasta arba veiks kaip sekmadieniais. Ši informacija padės planuoti kelionės maršrutą.

Apibendrinant, bankų šventės Europoje yra nacionalinės šventės. Nors viešasis transportas, kaip traukiniai, veikia kaip įprasta daugelyje šalių, traukiniai labai užimti, nes europiečiai taip pat skiria laiko keliauti. Todėl, planavimas į priekį yra geriausias būdas užtikrinti fantastiškas Europos banko šventes.

 

Neįtikėtina kelionė traukiniu prasideda ieškant geriausių traukinio bilietų pačiame nuostabiausiame ir patogiausiame traukinio maršrute. Mes Išsaugoti traukinį mielai padės pasiruošti kelionei traukiniu ir rasti geriausius traukinio bilietus geriausiomis kainomis.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „Kelionė į Europą per valstybines šventes“.? Galite padaryti mūsų nuotraukas ir tekstą arba nurodyti mums nuorodą į šį tinklaraščio įrašą. Arba spauskite čia: hTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/en/traveling-to-europe-during-bank-holidays/ – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)