Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 10/09/2021)

Kodėl toks didelis JK traukiniu kainos?

Jungtinės Karalystės traukinių kainos išaugo per didelės. Europa yra laikoma, kad geriausi traukiniu pasaulyje. ekologiška traukiniu Europoje yra gražus peizažas. Traukinio keleiviai patekti visur iš atokių kaimų didieji miestai. Europoje, traukiniu konkurencingomis kainomis, taupymo keleiviams laiką ir pinigus. Jungtinėje Karalystėje, tačiau, kelionės traukiniais yra labai brangūs.

 

 

UK traukiniu kainos palyginti lentelę

 

Priemiesčių Jungtinėje Karalystėje

Pastaruoju metu kelionės į darbą ir atgal kaina Jungtinėje Karalystėje padidėjo vidutiniškai 700 svarų 7 metų pagal kurią sukelia darbo analizės. Kelionė, kuri buvo labiausiai paveikė tai traukinys iš Birmingemas Londonas. Šiuo traukiniu besinaudojantys keleiviai dabar turi sumokėti 10 567 svarų sterlingų traukiniu už abonementą. Į kainų padidėjimas tuo pradžios 2018 jau kai kuriais atvejais pridėta papildomai £ 100 kai jau brangių sezono bilietus.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Kelnas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Liuksemburgas į Londonas traukiniai

 

JK traukinių kainų palyginimas su Europa

Vokietijoje keliaujantys keleiviai gali nusipirkti „BahnCard100“, kuris apima visus Vokietija už 3795 svarus.

Keleiviai, keliaujantys tarp Mančesterio ir Liverpulio, moka 3 152 GBP ir negali naudoti šio bilieto keliauti niekur kitur JK.

Į Prancūzija, metinės kelionėms į Paryžius-Traukinys kelionės kainos gali siekti 750 GBP, o Italijoje keleiviai, keliaujantys tarp Velletri ir Romos, moka tik 442 GBP..

Jungtinės Karalystės traukinių kainos yra tokios aukštos, kad metinis bilietas keliauti į London Waterloo nuo 20 mylios už Londono kainuoja 3,248.

Traukinių bendrovių, kurios pradėtos aukščiausius kainų augimui 2018 buvo Šiaurinis (4.7%), TransPennine Express " (4.6%), CrossCountry (4.1%), Merseyrail (3.6%), ir Mergelių traukiniai (3.1%).

Atliktas tyrimas VoucherCloud rodo, kad keleiviai JK traukinių mokėti didžiulis 50 pensų už mylių keliavo. Palyginti su kitomis ES šalimis, kur už mylios kaina 19 pensų.

Londonas Frankfurto traukinių

Paryžius į Londoną traukiniai

Londonas Kelnas traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

 

Patarimai taupyti pinigus JK Traukiniai

  1. Vaikščioti ar ciklas

Kadangi traukinių kainos eiti pagal skirtingų linijų. Gali būti, kad yra linija, kuri jums yra geresnė, bet neveikia per vietinę traukinių stotis. Tokiu atveju, galite nueiti arba važiuoti dviračiu 10-15 minučių, kad pasiektumėte stotį geresne kaina, Tas pats pasakytina ir rasti stotį savo grįžimo.

 

  1. Padalinkite savo kelionę

Dėl to, kaip sąžiningai traukiniu kainos šiuo metu yra apskaičiuojamas nuo JK traukinių, ji iš tikrųjų gali būti pigiau pirkti du ar tris bilietus į gauti į savo Kelionės tikslas nei perkant vieną tiesioginį bilietą. Jei keliaujate iš Liverpulio į Londoną pavyzdžiui, jums pigiau nusipirkti bilietą iš Liverpulio į Crewe, o paskui Crewe į Londoną, nei perkant tiesiogiai Liverpulis-London bilietą. Daugiau informacijos apie dalijant savo kelionės čekį iš Split skaičiuotuvai.

 

3) Registruotis su bilietų pardavėjų

Kai jūs registruojatės su bilietų mažmenininkas galite gauti nauda Kaip 25% nuolaidą kitam kelionę arba nemokamais karštais gėrimais.

 

Taupykite pinigus traukiniuose Visur

Ar jūs planuojate kelionę traukiniu Europoje? Kodėl gi ne 3 minutes ir rasti pigesnės traukinių bilietus IšsaugotiAtrain. Užpildykite datą ir laiką, kad jūs norėtumėte keliauti, ir mes pateiksime jums geriausią kainos Jūsų kelionę, kad galite mokėti už įvairiais būdais.

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fuk-train-ride-prices-vs-europe%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)