Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 02/09/2022)

Požeminis Menas metro stočių, atrodo, nauja muziejus žmonių. Jie tampa nauja must-see paskirties meno ir dizaino entuziastams. Kas gi galėjo pagalvoti,? Kai kurie iš labiausiai įkvepiančių viešųjų erdvių, Daugelyje miestų galima rasti didelio masto meną ir dizainą’ metro stotys. Be to, Požeminis Menas atneša daugiau nei spalvos splash metro.

Metro stočių matome į ridership ir turizmo padidėjimas. Todėl, kaip rezultatas, jie mato į bendruomenės prasme padidinti.

Menas transportu taip pat gali sukelti daugeliu kitų būdų sumažėjimas, toks kaip: Šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijos, vandalizmas, ir priemiestinių nuobodulys! Į nauda atrodo begalinė! Štai kodėl mes džiaugiamės galėdami pasidalinti geriausiais pasirinkimais Požeminis Menas – Įspūdingi metro stotys.

 

Kokybės Transportas = kokybė gyvenimai

Pagal atliktas tyrimas pagal Prancūzijos miesto plėtros institutas. Paryžiečių praleido vidutiniškai 23 dienas per metus dėl transporto. Ir tai ne išimtis. Žmonės visame pasaulyje naudoja viešasis transportas važinėti į darbą.

Ar tu žinai: kad tyrimai parodė, kad transportavimo kokybė tiesiogiai įtakoja tranzito vartotojų gyvenimo kokybę? Į patirtis kelionės tranzitu turėtų būti savaime atrakcija. "Visuomenės menas gali atkreipti dėmesį į erdvę tapatybę, padėti suprasti istorinį ar kaimynystės kultūrinė reikšmė ir jos gyventojai “.

Požeminiai meno projektus galima rasti visame pasaulyje. nuo skulptūros, mozaika, ir paveikslai. Norėdami didesnių įmonių, pavyzdžiui, įrenginių, graviūrų, ir lengvatos. Štai keletas mūsų kirtikliai.

 

subway hallway

 

Požeminis Menas – Įspūdingi metro stotys: Stokholmas, Švedija

Tai nebus staigmena kai kurie iš jūsų, kad Švedija buvo pirmoji mūsų sąraše ištirti Underground Art. Jei jums atrodo po Švedijos sostinę, rasite sudėtingą interneto požeminių traukinių linijų.

Yra daugiau nei 90 iš 100 stotys į 110km tunelis sistema. Jie kartais vadinami "ilgiausio pasaulyje meno galerija“. Jie buvo puošia, įrenginiai, mozaika, ir skulptūros 150 menininkai nuo 1950.

 

underground art in sweden

 

Štai keletas nuostabų Underground Art vaizdai

 

Underground Art - Fascinating subway stations

mesmerizing subway station

bellow ground interior design

 

Jausmas įkvėpė ištirti šiuos nuostabius Požeminis meno kūrinius? Išsaugoti traukinį gali jums ten! Užsisakykite traukinio bilietą minučių be jokių paslėptų mokesčių!

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Funderground-art-subway-stations%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)