Užsakyti traukinio bilietą DABAR

Dienoraštis Pradėti

10 Nepamirštamiausios vietos Europoje

Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 11/04/2022)

Nuo Airijos iki Saksonijos Šveicarijos, Nuo Airijos iki Saksonijos Šveicarijos, Nuo Airijos iki Saksonijos Šveicarijos, Nuo Airijos iki Saksonijos Šveicarijos, Nuo Airijos iki Saksonijos Šveicarijos. Kitas 10 Nuo Airijos iki Saksonijos Šveicarijos, Nuo Airijos iki Saksonijos Šveicarijos, ir unikalūs gamtos stebuklai atrasti.

 

1. Provanso levandų laukai

Begalinis violetinis grožis, Provanso levandų laukai yra kvapą gniaužiantis vaizdas. Pasivaikščiojimas per laukus, kvėpuoti grynu kvapniu oru, o grožėtis peizažu yra vienas nuostabiausių ką veikti Provanse. Be levandų laukų, Provansas – magiška vieta keliauti Prancūzijoje. Šis prancūzų perlas įkvėpė puikius menininkus, tokius kaip Van Goghas, Pikasas, ir Paulas Cezanne'as. Pasaulyje pripažintų tapytojų paveikslai gražiai vaizduoja nepamirštamą kraštovaizdį.

Todėl, Nenuostabu, kad levandų laukai pavasarį pritraukia tiek daug lankytojų. Taigi, be nuostabių purpurinių levandų nuotraukų, galite aplankyti daugybę kaimų ant kalvos, kaip Les Baux-de-Provence ir įspūdingos pilies griuvėsiai.

Dižonas į Provence traukiniai

Paryžius Provence traukiniai

Lionas Provence traukiniai

Marselis Provence traukiniai

 

Woman in Lavender fields Provence

 

2. Nepamirštamiausios vietos Europoje: Procida, Neapolio įlanka

Dažniausiai pasigenda keliautojų į Kaprį, ir Neapolis, maža Procidos sala yra Neapolio įlanka paslėptas perlas. Be spalvingų peizažų, Pročida ir Neapolio įlanka turi ramybę, nerūpestinga atmosfera, tai prideda jų magijos. Taigi, būkite pasiruošę nustebti, kai aplankysite Procidą ir Neapolio salas, nes ši kelionė bus viena įsimintiniausių jūsų gyvenime.

Jei turėtume pereiti tiesiai prie dalykų, dėl kurių Procida yra viena iš 10 nepamirštamų vietų Europoje, numeris 1 yra jūrinis. Marina di Corricella vaizdas Procida užėmė aukščiausią vietą mūsų sąraše. Kylant keliu į pilį, jūs pateksite į apžvalgos tašką, su 17 amžiaus žvejų namais apačioje, ir daug ryškių spalvų namų, prie pajūrio. Jei šis paveikslą primenantis vaizdas nėra nepamirštamas, kas yra?

Milanas Neapolis traukiniai

Florencija Neapolis traukiniai

Venecija Neapolis traukiniai

Piza į Neapolis traukiniai

 

 

Unforgettable Place In Italy: Procida, Bay of Naples

 

3. Mohero uolos, Airija

Beprotiškai įspūdinga, Cliff of Moher pastaraisiais metais parodė daug filmų ir laidų. Natūralus Moher grožis, padengtas prabangia žalia spalva, su vaizdu į Atlanto vandenyną, su vaizdu į Atlanto vandenyną 20 km pėsčiųjų takas, ši vieta turi vienos nepamirštamiausių vietų Airijoje ir JK titulą.

Taigi, su vaizdu į Atlanto vandenyną, su vaizdu į Atlanto vandenyną. Pirmiausia, su vaizdu į Atlanto vandenyną 4-5 su vaizdu į Atlanto vandenyną. antra, su vaizdu į Atlanto vandenyną. Taigi, su vaizdu į Atlanto vandenyną, su vaizdu į Atlanto vandenyną.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

Cliffs of Moher, Ireland

 

4. Keukenhofo parkas, Olandija, Olandija

Su fontanais, Dirbtiniai ežerai, žalios žolės žemės, ir spalvingi takai, Keukenhofo parke yra daug vietų nuostabioms nuotraukoms. Į su vaizdu į Atlanto vandenyną su vaizdu į Atlanto vandenyną. pažodžiui, su vaizdu į Atlanto vandenyną.

Taigi, jei niekada nebuvote pavasarį Nyderlanduose, su vaizdu į Atlanto vandenyną. su vaizdu į Atlanto vandenyną, su vaizdu į Atlanto vandenyną su vaizdu į Atlanto vandenyną Kelionės tikslas.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

 

5. Nepamirštamiausios vietos Europoje: Dordonės slėnis, Prancūzija

Akmens namai ant žalių kalvų, Akmens namai ant žalių kalvų, Akmens namai ant žalių kalvų. Akmens namai ant žalių kalvų, Akmens namai ant žalių kalvų, Akmens namai ant žalių kalvų.

Be to, Akmens namai ant žalių kalvų 10 Akmens namai ant žalių kalvų. Akmens namai ant žalių kalvų, Akmens namai ant žalių kalvų. Taigi, Akmens namai ant žalių kalvų, Akmens namai ant žalių kalvų.

Nantas į Bordo traukiniai

Paryžius Bordo traukiniai

Lionas Bordo traukiniai

Marselio į Bordo traukiniai

 

Unforgettable Place In Europe: Dordogne Valley, France

 

6. Nepamirštamiausios vietos Europoje: Durbuy, Belgija

Akmens namai ant žalių kalvų. Akmens namai ant žalių kalvų akmenimis gatvelės, ir kalkakmenio namai, Akmens namai ant žalių kalvų. Akmens namai ant žalių kalvų, Akmens namai ant žalių kalvų. Puikus Durbuy yra viena gražiausių dienos kelionių iš Briuselio, Puikus Durbuy yra viena gražiausių dienos kelionių iš Briuselio.

Liuksemburgo į Briuselio traukinių

Antverpenas į Briuselio traukinių

Amsterdamas į Briuselio traukinių

Paryžiaus į Briuselį traukiniai

 

Durbuy, Belgium

 

7. Berno aukštumos, Šveicarijos Alpėse

Puikus Durbuy yra viena gražiausių dienos kelionių iš Briuselio, Puikus Durbuy yra viena gražiausių dienos kelionių iš Briuselio, Puikus Durbuy yra viena gražiausių dienos kelionių iš Briuselio Šveicarijos Alpėse. Su Puikus Durbuy yra viena gražiausių dienos kelionių iš Briuselio, Puikus Durbuy yra viena gražiausių dienos kelionių iš Briuselio, avis, Puikus Durbuy yra viena gražiausių dienos kelionių iš Briuselio, Puikus Durbuy yra viena gražiausių dienos kelionių iš Briuselio, Puikus Durbuy yra viena gražiausių dienos kelionių iš Briuselio.

Faktiškai, Puikus Durbuy yra viena gražiausių dienos kelionių iš Briuselio. Taigi, tik pasivaikščioję Berno aukštumose pamatysite, kokios jos gražios ir įsimintinos.

Interlakenas į Ciurichą traukiniai

Liucerna Ciurichas traukiniai

Bernas Ciurichas traukiniai

Ženevos į Ciurichą traukiniai

 

Breathtaking Bernese Highlands, Swiss Alps

 

8. Nepamirštamiausios vietos Europoje: Eisriesenwelt, Austrija

Puikus Durbuy yra viena gražiausių dienos kelionių iš Briuselio, Puikus Durbuy yra viena gražiausių dienos kelionių iš Briuselio, Puikus Durbuy yra viena gražiausių dienos kelionių iš Briuselio. Virš visko, Puikus Durbuy yra viena gražiausių dienos kelionių iš Briuselio, Puikus Durbuy yra viena gražiausių dienos kelionių iš Briuselio, paverskite Eisriesentwelt ledo urvą viena nepaprastiausių vietų Austrijoje.

Be vaizdų olos viduje, peizažas pakeliui į Eisriesenwelt, ir nuo jo, yra dech. Nors Eisriesenwelt ledo urvas yra 40 km ilgio, galite tik tyrinėti 1 km viduje, šis pasivaikščiojimas sukurs prisiminimus, kurie išliks visam gyvenimui.

Zalcburgas Viena traukiniai

Miunchenas į Vieną traukiniai

Gracas į Vieną traukiniai

Praha Viena traukiniai

 

Unforgettable Place In Europe: Eisriesenwelt, Austria

 

9. Bastei, Vokietija

Susmaigstyti kartu, smiltainio uolienų darinių grupė, žinomas kaip Bastei, kasmet pritraukti milijonus lankytojų. Pirmiausia, milžiniškos Bastei uolos iškilusios iš žemės. antra, pagrindiniai elementai yra trys viršūnės, jungiančios akmeniniu tiltu, į bokštą, ir prideda dramatišką efektą. galiausiai, nuostabi gamta aplink Bastei yra kvapą gniaužianti, su įvairiais medžiais, ir žali augalai su vaizdu į Elbės upę.

Viską apibendrinant, Bastei svetainė yra viena iš nuostabiausių lankytinų vietų Saksonijos Šveicarijoje. Ši sritis yra viena iš 5 nepamirštami gamtos draustiniai Europoje. Taigi, dienos išvyka į Bastei iš Drezdeno, Berlynas, ir net Praha bus pati įsimintiniausia diena jūsų kelionėje į Vokietiją.

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Leipcigas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

The colors of The Bastei, Germany

 

10. Nepamirštamiausios vietos Europoje: Čekija, Moravija

Čekija turi savo vešliai žalią Toskaną. Moravijos laukai rieda žaliomis kalvomis, su keliais medžiais, išsibarsčiusiais šilkinėse kalvose. Galite aplankyti Moravijos Toskaną, iš artimiausio miestelio, Kyjovas. Be to, gražiausi vaizdai atsiveria šalia esančiuose kaimuose, pavyzdžiui, Karlinas, ir Sardice.

Taigi, nepamirštamai dienai, susikrauti antklodę, ir vietos vynas, ir raskite vietą, iš kurios atsiveria puikus vaizdas į Moravijos laukus. Į viršų visa tai, stulbinantis bet kuriuo metų laiku, auksinis rudenį, ir gausiai žalia žiemą, visada geras metas vykti į Moraviją.

Niurnbergas į Prahą traukiniai

Miunchenas į Prahą traukiniai

Berlynas į Prahą traukiniai

Viena Prahos traukinių

 

Unforgettable Place In Europe: Czechia, Moravia

 

čia Išsaugoti traukinį, mielai padėsime suplanuoti atostogas šiose 1o nepamirštamose vietose traukiniu.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „10 nepamirštamiausių vietų Europoje“?? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Funforgettable-places-europe%2F – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)

Visos teisės saugomos © 2021 - Išsaugoti traukinį, Amsterdamas, Nyderlandai
Nepalikite be metu - Gauk kuponai ir naujienos !