Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 06/08/2021)

Jei jūs gyvenate Europoje ir jūs turite savaitgalis atsarginių (arba visoje savaitė!), pasakyti “taip” Lankymūsi Vatikano Miestas geležinkeliais ir mėgautis tuo Pilnas greitis!

 

Planuojate aplankyti Vatikaną?

Nuo 1929 Vatikanas buvo nepriklausoma valstybė, o mažiausias pasaulyje. dar, kad niekada sumažėjo jo šlovę, grožis, ir jos nepaprastai įkvepiantis kultūros ir istorinis reikšmė. Nors apimanti tik 0.44 Kvadratiniai kilometrai, Vatikanas turi daugybę lankytinų vietų turistai užimtas: iš St. Petro bazilika ir Siksto koplyčia (ir visa kita tarp), jums patiks kas antras praleido Vatikano.

Kiek Apsilankymas Vatikanas per geležinkelio eina, yra moderni elektrinis traukinys prieinama visiems Vatikano entuziastų. Traukinys jungia Vatikaną traukinių stotis su Popiežiškomis vilomis.

Štai keletas žvaigždučių atrakcionų Vatikano norite aplankyti ir gauti maksimalią naudą iš savo patirties Italija.

 

 

st. Petro bazilika yra labiausiai žinoma lankantis Vatikane

Didinga Sankt. Petro bazilika yra Vatikano puošmena, pastatytas ant ko manoma, kad būti ten, kur Šv. Petro laidojimo vieta.

st. Petro bazilika yra praktiškai garsių menininkų darbų suma. Absoliučiai baimę ryškus, Į St menas. Peter&#8217 standarte;s Bazilikoje prasideda prieš įveskite bažnyčia. Jūs pirmą kartą pamatyti Bernini statula Konstantino kartu su Giotto mozaikos liekanų virš pagrindinio duris. Jie papuoš portikas, ir 185m ilgio ir 46m aukščio navos pakyla iki kupolu 119 metrų virš! natūraliai, ten pat garsėja Mikelandželo Pietà, kad jūs negalite patikėti savo akimis! Matyti turtingai dekoruojami koplyčia Sakramente, Bernini didinga baroko bronzos Baldacchino, popiežiaus altorius ir daug daugiau.

Riminis į Romą traukiniai

Florencija į Romą traukiniai

Veronos į Romą traukiniai

Neapolis į Romą traukiniai

 

Siksto koplyčia

Įspūdingas savo teisę, Siksto koplyčia yra dar kitoje svetainėje gausite pamatyti, jei jūs geležinkeliu lankosi Vatikano mieste. Pastatyta popiežiaus Siksto IV 1473-84 ir atkurta iš 1980 į 1994, Siksto koplyčia turi freskomis daugelio menininkų. Ar vardai Michelangelo, Perugi, Pinturicchio, Botticelli, Rosselli, Ghirlandaio, ir Signorelli ką nors reiškia? gerai, jie padėjo padaryti iš Siksto koplyčios Sienos Renesanso tapybos viršūnę. Mikelandželas Paskutinis sprendimas dažyti viduje koplyčia yra laikoma labiausiai dramatiškas ir svarbiausias pasiekimas Europos meno.

Siksto koplyčia yra kur konklava išrinkti popiežių vyksta. kasdien, šimtai turistai grožėtis, ir - galite būti vienas jų, per daug!

 

apsilankymą Vatikano akyse seeings

„Museo Pio Clementino“ lankantis Vatikane

Vienas iš geriausių dalykų apie Apsilankymas Vatikanas geležinkeliu yra tai, kad jis leidžia jums pamatyti praktiškai visą esminiai taikikliai Vatikane.

Vatikano muziejuose yra sistemingas ekranas, kurį sukūrė popiežiai Klemensas XIV ir Pijus VI iš 1769 į 1799. Šie galerijos yra Sandėliukas Reikšmingų gabalus ir išryškinant tik keletas yra labai sunku! Kiekvienas turi kažką unikalaus pasiūlyti:

  • Salė A Croce Greca triumai turtingai papuoštas raudona porfyras sarcophagi Konstantino duktė, Constantia, ir jo motina
  • Salė delle Muse rodo Belvederio torsas, pirmą šimtmetį-BC Mikelandželas-žavisi darbas Apolonijaus Atėnų
  • Gabinetto delle Maschere turi šlovingą mozaikos aukšte teatro kaukėmis iš Villa Adriana Tivoli
  • Cortile del Belvedere "užima Belvederio Apolonas, vienas iš labiausiai žinomų skulptūrų Vatikane
  • "Galleria delle statula yra geriausių senovės Šviestuvai – Barberini Šviestuvai – Taip pat nuo Villa Adriana Tivoli

Milanas Roma traukiniai

Bolonija į Romą traukiniai

Siena į Romą traukiniai

Luka į Romą traukiniai

 

Popiežiškoji Vila Barberini

popiežiaus vasaros rezidencija, Popiežiškoji Vilos – nuo Barberini sodai buvo atvira visuomenei Kovas 2014. Įėjimas rūšies sunku rasti, nes ji nėra pažymėtos. Sodai šios nuostabios vietos baigėsi 2000 metų, dygsta per tris lygius. Jie yra stulbinantis ir gerai išdėstyti, ir galutinis lygis rodo, įvairių popiežių plombas supakuoti į gyvatvorės.

 

Norėdami mėgautis savo kelionėmis lankydamiesi Vatikaną geležinkeliu, Ieškokite savo kilmės ir rinkitės Romą Išsaugoti traukinį svetainė užsisakyti traukinio bilietas per kelias minutes ir pradėkite savo Vatikano jaudulį anksčiau, nei jūs tikėjotės!

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fvisiting-vatican-rail%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)