Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 12/03/2022)

Kiekvienas, kuris kada nors žiūrėjo filmą apie kopimą į kalnus, žino, kad pasiekti Everesto viršūnę nėra lengva užduotis. Pasiekti Everesto bazinę stovyklą taip pat nėra piknikas, bet daugumai žmonių tai daug lengviau pasiekiamas tikslas. There are many different ways to do it, and it all depends on what you’re looking for in an experience. Galite žygiuoti, fly or take a bus, and there are different routes you can take as well. Make sure to do your research and choose the option that’s right for you. Čia yra 3 Geriausi Everesto bazinės stovyklos būdai.

 

1) Trekking To Everest Base Camp

This is the most popular way to do Everest Base Camp, and also the cheapest. It’s possible to do it as an organized trip or on your own. If you’re looking for the least expensive option, Nepal is where you’ll want to head. The downside is that there are no roads beyond Namche Bazaar and Luklaso if anything were to happen and you can’t continue, then you’ll have a very long walk back down to Pokhara!

It usually takes around 10 dienų iki hike to the base of Mount Everest iš Luklos. Maršrutas eina Dudh Kosi upe ir eina per Phakding kaimus, Namche turgus, Tengboche, Pheriche, ir Lobuche. Paskutinis pakilimas į bazinę stovyklą yra sudėtingas, bet vaizdai to verti!

Everesto bazinės stovyklos aukštis yra 17,598 pėdų (5,364 metrų). Žygis į Everesto bazinę stovyklą yra sudėtinga, bet naudinga patirtis, ir vaizdas į Everesto kalną yra visiškai stulbinantis. Būtinai padarykite daug nuotraukų!

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

Trekking To Everest Base Camp

 

2) Žygiai

Populiariausias būdas patekti į Everesto bazinę stovyklą yra žygiai pėsčiomis. Tai puikus būdas pamatyti kaimą ir tuo pačiu metu mankštintis. Žygis trunka apie dvi savaites, ir yra daug įvairių maršrutų, iš kurių galite rinktis. Būtinai atlikite savo tyrimą ir pasirinkite jums tinkamą maršrutą!

Prieš išvykdami būtinai treniruokitės. Nevalgykite tonų greito maisto ir nepasirodykite tikėdamiesi, kad būsite pasiruošę šiam žygiui. Raumenų auginimas nepridedant per daug kūno riebalų yra svarbus, jei norite pasiekti bazinę stovyklą!

Pakuotės šviesa, bet nesupakuoti per lengvi. Jums reikia pakankamai atsargų dviem savaitėms kelionei – įskaitant papildomus drabužius, medicinos reikmenys, ir visa kita, ko jums gali prireikti – todėl nesistenkite sutaupyti svorio nusikirpdami dantų šepetėlį ar praleisdami lietpaltį. Atminkite, kad viską turite neštis patys.

Tempkite save! Žygiai nuo aušros iki sutemų kiekvieną dieną jus greitai nualins, juolab kad nėra plokščios žemės – kiekvienas žingsnis bus arba įkalnėn, arba nuokalnėn. Padalinkite jį į mažesnius segmentus ir dažnai darykite pertraukas.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

 

3) Ekskursija malūnsparniu į Everesto bazinę stovyklą

Tai greičiausias būdas atlikti Everesto bazinę stovyklą, bet ir brangiausias. Yra daugybė įmonių, kurios siūlo a Ekskursija malūnsparniu į Everesto bazinę stovyklą ir tai puikus būdas pamatyti Everestą ir apylinkes. Jei bandote nuspręsti tarp šios parinkties ir žygių, pagalvok, kiek turi laiko – jei nori išleisti 20 dienų vaikščioti po kaimą, tada būtinai apsiaukite batus ir pradėkite vaikščioti!

Skrydis tikrai yra greičiausias būdas patekti į Everesto bazinę stovyklą, bet tai ne visada pigiausia ar patogiausia. Priklausomai nuo to, kaip elgsitės, skrydis gali būti brangus pasiūlymas, kuriam reikia daug išankstinio planavimo – ir šiek tiek vėlesnio planavimo, jei norite daugiau laiko praleisti bazinėje stovykloje, o ne užsukti atgal iš Katmandu. Būtinai atlikite savo tyrimą ir pasirinkite jums tinkamiausią variantą!

Prieš išvykdami įsitikinkite, kad turite visas vizas ir leidimus – daugelis skrydžių į Tibetą net neįlaipins keleivių be tų dokumentų. Planuoti iš anksto, per daug; skrydžių metu sezono piko (kovo-gegužės mėn) bus brangesni nei skrydžiai ne piko metu.

 

Khumbu slėnis

Khumbu slėnis yra šiaurės rytinėje Nepalo dalyje ir jame yra visame pasaulyje žinoma Everesto bazinė stovykla.. Slėnyje taip pat gyvena daug kitų populiarių pėsčiųjų takai, įskaitant Annapurnos trasą.

Į Khumbu regionas yra graži vietovė su aukštais kalnais ir nesugadintais slėniais. Nenuostabu, kad tai toks populiarios žygeiviams ir žygeiviams!

Khumbu slėnyje yra daug įvairių kaimų, ir kiekvienas turi savo unikalų charakterį ir kultūrą. Kai kurie iš populiariausių kaimų yra Namche Bazaar, Tengboche, Pheriche, ir Lobuche.

 

AMS

Daugelis žygeivių patiria problemų dideliame aukštyje, todėl būtinai imkitės atsargumo priemonių, jei turite kokių nors ūminės kalnų ligos simptomų (AMS).

Ūminė kalnų liga (AMS) yra problema, kuri gali turėti įtakos žygeiviams ir žygeiviams dideliame aukštyje. Tai gali sukelti daugybę simptomų, nuo lengvo galvos skausmo iki gyvybei pavojingos plaučių edemos. Įsitikinkite, kad žinote AMS simptomus, ir imkitės atsargumo priemonių, jei pradėsite patirti bet kurį iš jų. Gerti daug skysčių, gerai pavalgyk, ir per daug nespausti savęs. Jei abejojate savo sveikata, visada geriausia būti atsargiems ir grįžti į žemesnį aukštį.

Everesto bazinė stovykla yra kartą gyvenime, bet įsitikinkite, kad tai jums tinkamas pasirinkimas! Žygiai iš Katmandu gali būti bauginantys, ypač todėl, kad kai kurie žmonės tame aukštyje nesijaučia visiškai lygūs. Jei nesijaučiate gerai arba nerimaujate dėl žygių per tokią sudėtingą vietovę, yra daug kitų būdų pamatyti Everesto bazinę stovyklą.

Įkopti į Mount Everesto bazinę stovyklą nėra lengva užduotis. Treniruotėms reikia mėnesių, ir kelionė į kalną netampa lengvesnė – gali būti net sunkiau! Jei esate pasiryžęs pasiekti Everesto bazinę stovyklą, būtinai atlikite savo tyrimą ir pasirinkite jums tinkamą variantą!

Everest Base Camp can be a difficult and challenging process, but it’s worth the journey to reach. There are many different routes you can take as well as methods of transportation that will help get you there faster and with less difficulty, depending on what your needs are. We hope this article has been informative for those who have never attempted Everest Base camp before or don’t know where to start!

Nantas į Bordo traukiniai

Paryžius Bordo traukiniai

Lionas Bordo traukiniai

Marselio į Bordo traukiniai

 

Hiking to Kathmandu

 

čia Išsaugoti traukinį, we are happy to share with you the 3 Geriausi Everesto bazinės stovyklos būdai.

 

 

Do you want to embed our blog post “3 Best Ways To Do Everest Base Camp” onto your site? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Fways-do-everest-base-camp%2F – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)