Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 13/05/2022)

Kelionės yra puikus būdas pažinti kultūras, vietos, ir žmonės. Keliaudami išmokstame tiek daug, kad kartais atrodo, kad neįmanoma prisiminti visų puikių vietų ir dalykų, kuriuos padarėme. Tačiau, šie 10 Kelionių prisiminimų dokumentavimo būdai leis jūsų prisiminimams gyventi amžinai, tavo širdyje, ir namo. Nuo scrapbooking iki socialinės žiniasklaidos, yra nuostabus būdas kiekvienam keliautojui iš naujo išgyventi akimirkas kada tik panorėjus.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

1. Kelionių prisiminimų dokumentavimo būdai: Kelionių žurnalas

Užsirašyti mažus anekdotus iš savo kelionė per Italiją, arba alaus sodas Prahoje, prisimindamas, kaip tą dieną švietė saulė, arba alaus skonis, nes būtent smulkmenos daro kelionę nepamirštamą. Kelionių žurnalo vedimas yra puikus būdas dokumentuoti kelionės prisiminimus.

Kasdienis rašymas kelionių žurnale, ar ypatingomis akimirkomis, viskas priklauso nuo jūsų. Kai kuriems patinka rašyti svarbiausių dienos įvykių santrauką, Dienos pabaigoje, o kiti su savimi nešiojasi nedidelį sąsiuvinį, kad būtų galima viską dokumentuoti, kai tai įvyksta, jei yra tendencija pamiršti vietų pavadinimus, ir žmonės, įvykius. Kaip nuostabu namuose vartyti kelionių žurnalą, ar net kitame jūsų kelionės taške, ir prisiminkite nuostabius žmones, kuriuos sutikote, ir aplankytos vietos, ir tikrai pamatysite, kiek toli nukeliavote.

Dižonas į Provence traukiniai

Paryžius Provence traukiniai

Lionas Provence traukiniai

Marselis Provence traukiniai

 

Document Your Travel Memories In A Travel Journal

 

2. Sukurkite kelionių iškarpų knygą

Nuotraukų maišymas, kortelės, žemėlapiai, arba atvirukus į iškarpų knygelę yra įdomus būdas dokumentuoti kelionių prisiminimus. Be to, if you are a creative person, tada greičiausiai sukursite nuostabų iškarpų albumą. In a similar way, į nepamirštamų vietų Lankymūsi, praturtina mūsų gyvenimą ir papildo mūsų, kaip žmonių, tapatybę, ir keliautojai, ir sluoksniai, kuriuos įtrauksite į iškarpų albumą. Lipdukų sluoksniai, popieriaus skiauteles, nuotraukos, ir rašytiniai prisiminimai, papildys jūsų asmenį, ir tavo vidinis pasaulis.

Papildomai, iškarpų albumai yra puikus būdas pasidalinti savo kelionėmis su draugais ir šeima. iškarpų albumai yra puikus būdas pasidalinti savo kelionėmis su draugais ir šeima, iškarpų albumai yra puikus būdas pasidalinti savo kelionėmis su draugais ir šeima, kultūra, iškarpų albumai yra puikus būdas pasidalinti savo kelionėmis su draugais ir šeima, iškarpų albumai yra puikus būdas pasidalinti savo kelionėmis su draugais ir šeima, iškarpų albumai yra puikus būdas pasidalinti savo kelionėmis su draugais ir šeima, iškarpų albumai yra puikus būdas pasidalinti savo kelionėmis su draugais ir šeima, paslaptis, ir žavi knyga, skirta žmonėms, kurie ten nekeliavo, pristatyti vietas.

Milanas Neapolis traukiniai

Florencija Neapolis traukiniai

Venecija Neapolis traukiniai

Piza į Neapolis traukiniai

 

A Travel Scrap Book

 

3. Sukurkite savo nuotraukų albumą

iškarpų albumai yra puikus būdas pasidalinti savo kelionėmis su draugais ir šeima; iškarpų albumai yra puikus būdas pasidalinti savo kelionėmis su draugais ir šeima, iškarpų albumai yra puikus būdas pasidalinti savo kelionėmis su draugais ir šeima. Tačiau, iškarpų albumai yra puikus būdas pasidalinti savo kelionėmis su draugais ir šeima, iškarpų albumai yra puikus būdas pasidalinti savo kelionėmis su draugais ir šeima, iškarpų albumai yra puikus būdas pasidalinti savo kelionėmis su draugais ir šeima. Todėl, nuotraukų albumas yra puikus būdas dokumentuoti kelionių prisiminimus.

Vienu paspaudimu užfiksuosite Airijos ar Toskanos paplūdimio grožį saulėlydžio metu. Tada, galite pasirinkti ypatingiausias nuotraukas, ir surinkti juos į skaitmeninį albumą, su mažomis natomis, datas, ir nedideli priminimai, padėsiantys pasidalinti savo kelionės istorija. Be to, nuotraukų albumas neužima per daug vietos saugojimui, ir galite pastatyti ant kavos staliuko, arba sukurkite unikalią lentyną visiems savo kelionių nuotraukų albumams.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

Design Your Photo Album

 

4. Kelionių prisiminimų dokumentavimo būdai: Iliustracijos

Sėdi Versalio soduose ar mėgaujasi Amalfio pakrantės vaizdai – 2 neįprasčiausių vietų Europoje, staiga kyla noras užfiksuoti nuostabų vaizdą. Taigi, tokiomis akimirkomis, galite išsitraukti kišeninį bloknotą ir pradėti piešti akimirkas bei vietas prieš jus.

Nors piešimas skamba kaip labai kūrybiškas būdas dokumentuoti kelionės prisiminimus, tam nebūtinai reikia turėti talentą tapyti ar iliustruoti. Be to, jūsų iliustracijos neturi būti tokio paties lygio kaip Monet. Kadangi iliustruojant kelionių prisiminimus svarbiausia, kad jie būtų asmeniški, ir turėkite pilną lentyną savo kelionių iliustracijų, kad prisimintumėte nuostabias keliones po Europą.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

Document Your Travel Memories In Illustrations

 

5. Rinkti ir rodyti atvirukus

Pakabinkite juos ant šaldytuvo, padaryti koliažą svetainei, arba įkvėpimo siena, atvirukai yra nuostabūs suvenyrai. Papildomai, atvirukai yra vienas geriausių būdų dokumentuoti kelionių prisiminimus, yra lengvai gaunami, ir jums nereikia jokių pastangų. Parduodama kiekvienoje dovanų parduotuvėje, ir gatvės turgus, atvirukai yra populiarus suvenyras, kelionę prisiminti.

Nantas į Bordo traukiniai

Paryžius Bordo traukiniai

Lionas Bordo traukiniai

Marselio į Bordo traukiniai

 

Collect And Display Postcards

 

6. Kelionių prisiminimų dokumentavimo būdai: Vlogavimas

Vaizdo įrašų dienoraščio vedimas, arba kitaip tariant, Vlogai yra puikus būdas dokumentuoti kelionių prisiminimus, kad truktų visą gyvenimą. Paimk fotoaparatą, arba telefonas su aukščiausios klasės kamera, ir susikurkite „YouTube“ paskyrą, kad galėtumėte įkelti kelionių vaizdo įrašus, ir tavo nuotykiai gyvuos amžinai. Vlogavimas leidžia pasirinkti geriausius kadrus, pasakoti istorijas, ir dokumentuokite akimirkas – savo požiūriu.

Be to, Vlogai yra puikus būdas dalytis vietomis su pasauliu. Pirmiausia, Vlogų rašymas yra asmeninis ir neturi paslėptos rinkodaros darbotvarkės. antra, Vlogai rodo žmonėms mažiau žinomus faktus ir anekdotus, esančius už populiarių vietų visame pasaulyje. Taigi, vaizdo įrašų rašymas yra puiki ekologiška priemonė, leidžia dalintis konkrečios kultūros istorijomis, Nemokamas, ir dienotvarkę, su keliautojų pasauliu.

 

 

7. Tinklaraščių rašymas

Kita vaizdo įrašų rašymo forma ir skaitmeninė kelionių žurnalo forma yra dienoraščiai. Šiandien tiesioginių tinklaraščių skaičius yra puikus, Taigi, jei nesate tikri, internete galite rasti daug kelionių tinklaraščių pavyzdžių kaip sukurti savo kelionių tinklaraštį. Keliais žodžiais, galite lengvai sukurti savo tinklaraštį „WordPress“., įkelti kelionių nuotraukas, maršrutai, mintys, ir dar.

Pagrindinis skirtumas tarp dienoraščio ir kelionių žurnalo yra tas, kad tinklaraštis yra internetinė terpė, ir pasiekiamas visam pasauliui žiniatinklyje. Jūsų asmeninės mintys gali tapti virusinėmis, ir turi daug pasekėjų, kurioms patiks skaityti ir pasisemti įkvėpimo iš kelionių prisiminimų.

Liuksemburgo į Briuselio traukinių

Antverpenas į Briuselio traukinių

Amsterdamas į Briuselio traukinių

Paryžiaus į Briuselį traukiniai

Working On Your Laptop On A train

 

8. Kelionių prisiminimų dokumentavimo būdai: Instagramas

Galingiausia žiniasklaida šiuolaikiniame pasaulyje yra socialinė žiniasklaida, o jei tiksliau, Instagramas. Šiandien, galite įkelti bet kokią norimą informaciją apie bet kurią pasaulio vietą, Instagrame. Be to, kelionių tinklaraštininkai ir kelionių įtakos kūrėjai’ geriausias būdas dokumentuoti kelionių prisiminimus yra įkelti istorijas, ritės, ir paskelbia Instagram.

taigi, susikurkite spalvingą ir linksmą Instagram puslapį, dokumentuoti savo keliones, ir brangūs prisiminimai. Įsivaizduokite, kaip gražiai atrodysite spalvingame puslapyje, žiūri visus trumpus vaizdo įrašus, ir nuotraukos, kurias padarėte kelionės metu, mėnesiais, ir net kelerius ateinančius metus po jūsų kelionių.

Interlakenas į Ciurichą traukiniai

Liucerna Ciurichas traukiniai

Bernas Ciurichas traukiniai

Ženevos į Ciurichą traukiniai

 

Document Your Travel Memories On Instagram

 

9. Sukurkite prisiminimų dėžutę

Žemėlapiai, atvirukai, o muziejų bilietai yra tik keletas dalykų, kuriuos kai kurie iš mūsų mėgsta pasislėpti nuo daugybės kelionių po pasaulį. Nuostabu, kaip mažas popieriaus lapelis ar kortelė gali nukelti jus mylių atstumu, į kitokią kultūrą, laikai, iškarpų albumai yra puikus būdas pasidalinti savo kelionėmis su draugais ir šeima. Taigi, užuot visus šiuos gražius prisiminimus pasimetę kuprinėje, arba piniginė, prisiminimų dėžutės kūrimas yra puikus būdas dokumentuoti visus šiuos kelionių prisiminimus, ir saugokite juos nuo žalos.

Pavyzdžiui, galite pasiimti seną batų dėžę, papuošti jį, įdėkite visus savo kelionės prisiminimus, tada padėkite juos ant lentynos. Kita prisiminimų dėžutės idėja yra dėžutės kūrimas iš perdirbtos medienos, todėl jis yra ir ekologiškas, ir kūrybiškas. Bet kuriuo budu, prisiminimų dėžutė yra viena iš 10 specialūs kelionių prisiminimų dokumentavimo būdai.

Zalcburgas Viena traukiniai

Miunchenas į Vieną traukiniai

Gracas į Vieną traukiniai

Praha Viena traukiniai

 

Memories Box

 

10. „Track Tour Trip“ programa

Olandijos kelionė pradėti „Polarsteps“ yra vienas iš pavyzdžių, kaip galite dokumentuoti kelionių prisiminimus sparčiai besivystančiame technologijų pasaulyje. „Polarsteps“ programa leidžia sekti jūsų žingsnius, mintys, idėjos, aplankytos vietos, ir dar daug daugiau patogių savo telefono, vienu paspaudimu. Vienas nuostabus kelionės stebėjimo rezultatas – nuostabus kelionių nuotraukų albumas, pabaigoje, sukurtas ir pagamintas jūsų, mėgstamiausių akimirkų.

sudaryti, įvairių būdų, kaip dokumentuoti savo kelionės prisiminimus, nuo pirmo žingsnio yra begalinis. Nuo programėlių iki senų ir gerų kelionių žurnalų, galite pasirinkti bet kurį iš šių 10 aukščiau paminėtais būdais, dokumentuoti, Dalintis, ir iš naujo išgyvenkite savo nuostabias keliones aplink pasaulį.

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Leipcigas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

Mes Išsaugoti traukinį mielai padės suplanuoti nepamirštamą kelionę po Europą, kur galėtumėte sukurti prisiminimus visam gyvenimui.

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „10 būdų, kaip dokumentuoti kelionių prisiminimusĮ jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Fways-document-travel-memories%2F – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)