Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 21/10/2022)

Mėnesius planavęs atostogas Europoje, blogiausia, kas gali nutikti, tai vėlavimas ir, blogiausiu atveju, kelionių atšaukimai. Traukinių streikai, perpildyti oro uostai, o turizmo pramonėje kartais pasitaiko atšauktų traukinių ir skrydžių. Čia šiame straipsnyje, patarsime, ką daryti traukinio streiko atveju Europoje ir Jungtinėje Karalystėje.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

Traukinių streikai Europoje & Jungtinė Karalystė:

Iki šiol, 2022 bus prisiminti kaip metai, kai kelionių industrija suklestėjo dėl Covid-19 atsipalaidavimo, bet tada visada būdavo keletas streikų dėl perkrovos šioje pramonėje. Liepą 2022, buvo paskelbta, kad geležinkelių darbuotojai ir darbuotojai streikuoja pirmą kartą 25 metų. todėl, tai paveikė Eurostar, tarpmiestiniai traukiniai, metro, autobusų paslauga, ir eismas visoje Britanijoje.

Tačiau, Anglija šiame chaose nėra viena. Geležinkelio darbuotojai Nyderlanduose, o Italija protestavo rugpjūčio ir rugsėjo mėn 2022. Taigi, regioniniai traukiniai iš Amsterdamo į Roterdamą, Milanas, ir kiti regioniniai traukiniai pristabdė savo paslaugas tarp 1 dieną iki 3 dienų.

 

Kodėl Europoje vyksta traukinių streikai?

Traukinių streikų Europoje priežastys įvairios. Tačiau, pagrindinės traukinių streikų priežastys – maži atlyginimai, smurtas prieš geležinkelio darbuotojus, infliacija, ir didėjančios pragyvenimo išlaidos. Pavyzdžiui, traukinių streikai įvyko Italijoje dėl smurto prieš darbuotojus, todėl geležinkelininkai paprašė papildomos apsaugos. Iš kitos pusės, infliacija buvo pagrindinė traukinių streikų visoje JK priežastis ir Škotija.

 

Būkite atnaujinami

Atostogų metu lengva viską pamiršti, o naujienų tikrinimas nėra niekieno atostogų planuose. Tačiau, laikydami atmerktas ausis, šnekučiuojasi su vietiniais, ar net su kitais turistais gali būti labai naudingi ir informatyvūs. Papildomai. vietinių naujienų tikrinimas internete savo kelionės tikslo vietoje gali sutaupyti rūpesčių, ir netikėtų maršruto pakeitimų.

Pavyzdžiui, nacionalinis geležinkelis savo svetainėje paskelbė pranešimus apie kolektyvinius veiksmus. Konkrečios streiko datos buvo nurodytos kartu su gairėmis keleiviams. Taigi, naujienų tikrinimas gali atlikti svarbų vaidmenį, kai planuojant kelionę į Europą.

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Leipcigas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

 

Traukinio bilietų užsakymas: Skaitykite Mažą šriftą

Užsakymo traukinio bilietą, niekada nebuvo paprasčiau. Be to, šiandien tu užsisakyti traukinio bilietą internetu ir jo spausdinti nereikia, įlipant į traukinį pakanka pateikti elektroninį bilietą savo mobiliajame telefone. Tačiau, dauguma žmonių prieš atlikdami užsakymą nesivargina perskaityti geležinkelių politikos ar smulkiu šriftu. Tokiu būdu, keleiviai lengvai praleidžia specialius nurodymus dėl tvarkaraščio pakeitimų, vėlavimai, o ekstremaliose situacijose – traukinių streikai.

Papildomai, jei tikitės paklausti traukinių stotyje, tada tu gali nustebti. Kartais stoties darbuotojai protestuodami prisijungia prie geležinkelininkų, taigi, bilietų kasos taip pat užsidaro dėl streikų. Todėl, visada turėtumėte perskaityti mažu šriftu užsakydami bilietus ir pranešimus apie streiko datą internete.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

Train strikes in Europe and UK

 

Atsisiųskite kelionių programas

Atsisiunčiama naudingų programėlių prieš kelionę tapo vienu iš svarbiausių dalykų, kuriuos reikia padaryti norint turėti fantastišką kelionę. Programa Išsaugoti traukinį mobiliajame telefone keliauti traukiniu yra saugiausia ir patogiausia. Programėlė padeda gauti geriausius bilietus geriausiomis kainomis ir gauti naujausią informaciją apie kelionę.

Geriausias dalykas programėlėse yra tai, kad iš karto gausite naujienas apie kelionę traukiniu, kad ir kur būtumėte. Pavyzdžiui, jei vėluoja arba keičiasi traukinio išvykimo laikas, gausite pranešimą, o tai ypač naudinga traukinių streikų atveju Europoje.

 

DUK: Ką daryti traukinio streiko atveju?

Ką daryti, jei mano pradinis traukinys būtų atšauktas?

Geležinkelių bendrovės svetainėje ieškokite alternatyvių traukinių tvarkaraščių arba susisiekite su geležinkelio agentu, iš kurio įsigijote bilietą. Dažniausiai sumažinamas traukinių skaičius, todėl galite sėsti į ankstesnį arba vėlesnį traukinį. Tokiu būdu, vis tiek keliaujate traukiniu, kuris yra greitas ir patogiausias, palyginti su važiavimu autobusu ar automobilio nuoma.

Ką daryti atvykus į geležinkelio stotį ir sužinojus apie traukinio atšaukimą?

Jei atvykstate į traukinių stotį ir suprantate, kad traukinys atšauktas, pirmiausia patikrinkite, kada bus kitas traukinys. Jeigu siūlomas traukinių grafikas yra nepakankamas, ir galite pavėluoti į kelionės tikslą, galite apsvarstyti galimybę važiuoti taksi. Galite susigrąžinti pinigus už traukinio bilietą susisiekę su geležinkelio stoties biuru arba internetu, jei traukinio bilietą užsisakėte internetu.

Zalcburgas Viena traukiniai

Miunchenas į Vieną traukiniai

Gracas į Vieną traukiniai

Praha Viena traukiniai

 

What To Do In Case Of A Train Strike?

 

Ar galiu susigrąžinti pinigus už traukinio bilietą traukinio streiko atveju??

Traukinio streiko atveju, Pinigai už traukinio bilietą gali būti grąžinti pasibaigus pradinio traukinio išvykimo laikui. Kitaip tariant, negalite prašyti grąžinti pinigų prieš pradinį kelionės laiką. Tačiau, Užsakydami traukinio bilietą geležinkelio įmonės svetainėje turėtumėte patikrinti pinigų grąžinimo politiką traukinio streiko atveju, vėlavimai, ir atšaukimai.

Interlakenas į Ciurichą traukiniai

Liucerna Ciurichas traukiniai

Bernas Ciurichas traukiniai

Ženevos į Ciurichą traukiniai

 

Pasiruošimas atostogoms reikalauja daugiau nei pasirinkti datą ir rezervuoti skrydžius, apgyvendinimas, ir geležinkelio bilietą. Puiki kelionė prasideda ieškant geriausių traukinio bilietų. Mes Išsaugoti traukinį mielai padės pasiruošti kelionei traukiniu, rasti geriausius traukinio bilietus geriausiomis kainomis, ir padės jums važiuoti traukiniu.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „Ką daryti traukinio streiko atveju Europoje“? Galite padaryti mūsų nuotraukas ir tekstą arba nurodyti mums nuorodą į šį tinklaraščio įrašą. Arba spauskite čia: hTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/en/what-to-do-train-strike-europe/ – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)