Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 10/09/2021)

Į šią, bandysime sužinoti daugiau apie Vietinis traukinio bilietą Užsakymas prisijungęs. Daugeliu atvejų, keliautojai linkę palaukti iki paskutinės akimirkos ir tada užsisakyti bilietus. Užsakymo traukinio bilietus paskutinės minutės nėra protingas dalykas daryti.

 

Vietinis traukinio bilietą

 

kartais užsisakyti traukinio bilietą internetu, siūlo išsamią informaciją apie kelionės bilietų pasiūlymus ir mokesčius. Bilietai paprastai išduodamas traukiniuose tam tikro maršruto. Jei tu keliauti per tą maršrutu kasdien, tada jūs turite įsigyti bilietus, kurie ateina su pasiūlymais.

Milanas Roma traukiniai

Florencija į Romą traukiniai

Salernas į Romą traukiniai

Neapolis į Romą traukiniai

 

Piko valanda kelionė

Jei naudojate vietinį traukinį keliauti reguliariai, tada būtų gerai žino iš kelionės pavojų be bilieto. Tai yra, kai jūs norite naudoti mėnesinius abonementus. A Mėnesio perdavimas užtikrina, kad galite keliauti be rūpesčių dėl vietos traukiniu.

Nors jūs turite užsisakyti savo bilietą iš anksto, dėl sezono pobūdžio, ticketless keliautojai linkę pop-up visur skyriuje paliekant jums visiems didelis ir sausas.

Brėmenas į Berlyną traukiniai

Leipcigas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

Sezono kelionių

Išmintingas būdas sutaupyti pinigų yra keliauti per sezono. Sezono stovi už ne-festivalis trukmė. Vasario mėnesių-Balandis ir birželio-spalis yra laikomi ne sezono metu. Keliautojai paprastai nereikia dėti Vietinis traukinio bilietą Užsakymas prisijungęs.

Salernas Florencija traukiniai

Lecce Florencija traukiniai

Baris į Romą traukiniai

Genuja į Florenciją traukiniai

 

 

Išankstinis užsakymą - tai gerai, ar blogai?

Kaip matyti iš pavadinimo eina, išankstinis užsakymas gali būti daroma per Vietinis traukinio bilietą Užsakymas prisijungęs. Kai užsisakyti bilietus iš anksto, tu gali patvirtinkite savo vietą. Jau nekalbant apie, bilietai neturi kainuoti daug.

Kadangi jūs esate tarp pirmųjų kelių užsisakyti bilietus mėnesius į priekį, tai veikia pigiau. tačiau, jūs norite žinoti, kad pažangi rezervavimo negali būti pakeistas vėliau. taip, nuspręsti dėl savo kelionę iš anksto ir tada jį užsisakyti iš anksto.

Frankfurtas į Prahą traukiniai

Miunchenas į Prahą traukiniai

Berlynas į Prahą traukiniai

Viena Prahos traukinių

 

 

Tai nėra nei gerai, nei blogai; tai tiesiog, kad jums reikia, siekiant užtikrinti, kad jūs nesate tas žmogus, kuris nusprendžia keliauti ne paskutinę akimirką.

 

kada bilietas

Jei ieškote bilieto bet kuriuo metu, tada jums bus malonu žinoti, kad jūs galite pasinaudoti jų kada tik norite. Vienintelis skirtumas tarp jų ir išankstinio užsakymo bilietų yra, kad jūs galite naudoti anytime bilietus tik kelionės dieną.

tačiau, jie nėra patikimi ir, kai esate dėl keliauti ant ilgo atstumo kelionę, tada visada geriausia pasinaudoti vietinio traukinio bilietų užsakymu internetu, ir jūs galite kreiptis į mus Išsaugoti traukinys svetainė arba naudoti mūsų "Facebook" traukinio bilietą Pagalba.

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje į jūsų svetainę, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda šiam bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwhen-you-should-do-your-local-train-ticket-booking-online%2F%3Flang%3Dlt - (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)