Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 27/03/2021)

geležinkelių transportas yra labiausiai aplinką tausojančių būdas keliauti. Šiltnamio efektas dujų kiekį vienam kilometrui geležinkelio transportu yra 80% mažiau nei automobilių. Kai kuriose šalyse, mažiau nei 3% Visų transporto dujų emisijų iš traukinių. Tik metodai labiau teršia aplinką nei traukiniai vaikščioti ir dviračių. ten Yra daug priežasčių, kodėl renkasi keliauti traukiniu yra draugiškas aplinkai ir norėtume pasidalyti su jumis!

Tipiškas traukinys linija gali atlikti 50,000 žmonių per valandą. Palyginkite tai su greitkelis juostos, kuris gali judėti tik 2,500 žmonių per valandą.

 

 

Peržiūrėti šį postą apie Instagram

 

Nigelio C Williamsono pasidalinta žinutė (@terealnigelcw)

 

Kai kontrastingos autotransportą su geležinkeliu, išorės išlaidos, triukšmas, oro tarša, nelaimingų atsitikimų, ir infrastruktūros nusidėvėjimo, ir perkrovos yra daug mažesnės traukiniai, nei naudojant privačią transporto priemonę.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Roterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

Triukšmo tarša – Kodėl pasirinkti keliauti traukiniu yra draugiškas aplinkai

Triukšmo tarša yra neigiamas triukšmo poveikis žmonėms ir gyvūnai. Tai tiesioginis rezultatas prastas miesto planavimas. Problemos nuo triukšmo tarša datuojamas senovės Romoje! šiandien, triukšmo taršos iš automobilių gali sukelti žalą žmonių psichologinę būseną. Simptomai yra hipertenzija, aukštos streso, spengimas ausyse, miego sutrikimai, ir kiti kenksmingi poveikiai.

Šiuo metu, yra priemonės apriboti kelyje triukšmo poveikį. priemonės apima triukšmo barjerus, apriboti transporto priemonės greitį, pakeitimo važiuojamoji dalis tekstūrą, taip pat eismo kontrolės, kurios leidžia sklandžiai transporto priemonės srautas. Tai reiškia, kad automobiliai eismo kontrolės sistemą reikės naudoti savo stabdžius ir pagreitis mažiau.

Traukinys yra draugiškas aplinkai ir kad yra labai svarbu. Indija mato pardavimus automobiliai vis kasmet. Kinija Prognozuojama, kad 300 milijonų automobilių dėl kelių 2030. Aviacijos ir laivų kelionės taip pat pridedant prie pasaulinių CO2 emisijų. Atrodo, kad iš visų transporto rūšių, tik traukiniai išlaiko mažai teršalų ir tvarus ateičiai.

Elektriniai ir hibridiniai automobiliai yra akivaizdžiai geriau aplinkai, nei tradicinių automobilių, bet problema šiandien yra tai, kad šie automobiliai yra per brangūs, kad bus parduota iki tokio lygio, kad bus subalansuoti neigiamas pasekmes automobiliams.

Riminis į Florenciją traukiniai

Roma Florencija traukiniai

Florencija į Romą traukiniai

Venecija Florencija traukiniai

 

 

Dyzeliniai traukiniai ir elektriniai traukiniai

Yra skirtumas tarp dyzelinis traukiniai ir elektros traukiniai. Elektriniai traukiniai skleisti 20-35% mažiau anglies nei dyzeliniai traukiniai. Traukinys yra draugiškas aplinkai, ypač Elektriniai traukiniai, kurie yra powered by atsinaujinančios energijos ir pasiūla kelionės anglies be. emisijos iš traukiniai Europoje bus sumažinti dar 50% iki 2030. Šie skaičiai yra puikus, nes traukiniai sudaro 8.5% visų kelionių veiklos.

Kelnas Frankfurtas traukiniai

Miunchenas Frankfurto traukinių

Hanoveris Frankfurto traukinių

Hamburgas Frankfurto traukinių

 

 

Peržiūrėti šį postą apie Instagram

 

Įrašas, kurį pasidalino Dave'as Wheeleris (@davewheelerstudio)

Traukiniuose arba plokštumos – kodėl renkasi keliauti traukiniu yra draugiškas aplinkai

Pagrindinis svarbus elementas, kai lyginant traukinių plokštumų yra tai, kad lėktuvai reikia naudoti neįtikėtiną kiekį kuro tiek pakilimo ir nusileidimo. taip pat, kai žmonės keliauti lėktuvu, jie linkę patekti į automobiliu oro uosto. Tai prisideda prie CO2 emisijų savo kelionę. Tai daro vartojate tarpmiestinis traukinys jokio galvos skausmo dėl aplinkos.

Yra buvę keletas pastarojo meto pokyčiai, ypač žmonėms keliaujate verslo kurie informavo kelionių agentų anglies poveikį jų skrydžių. taip pat, nuošalyje nuo aplinkos, tai labai sunku pasiekti miesto centrus automobiliu, o, jei esate ant traukinio, turite tiesioginę prieigą prie metropolinių centrų. tai, dažniau nei ne, Taip pat tai reiškia, kad yra daug greičiau keliauti traukiniu, nei bet kuriuo kitu metodu.

Genuja Milanas traukiniai

Roma į Milaną traukiniai

Bolonijos į Milaną traukiniai

Veronos į Milaną traukiniai

 

Apibendrinant, traukinys yra ekologiškas ir ekologiškiausias būdas keliauti, taip pat suteikia patogumą žmonėms, keliaujantiems tiek verslo reikalais, tiek pramogoms. Į automobilių padidėjimas kelyje reiškia, kad perkrovos ir taršos daugėja ir traukiniai transporto atsakymas apsaugoti aplinką.

 

Ieškote pirkti traukinio bilietus su be rezervacijos mokesčių? Eiti į www.saveatrain.com Norėdami gauti prieigą prie pigiausių traukinių kursų.

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje į jūsų svetainę, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwhy-choosing-to-travel-by-train-is-environmentally-friendly%2F%3Flang%3Dlt - (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)