Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 05/03/2021)

Gaukite šaltojo sezono apsilankę geriausias žiemos švenčių Europoje. Festivaliai įtraukti viską nuo snowboarding į muziką, komedija, ledo skulptūrų, ir apakinti karnavaliniai paradai. Žemiau yra mūsų 5 Roundup, ką rasite vyksta visoje Europoje sausio ir vasario mėn.

 

Pradėkime nuo žiemos festivalių Europoje, ir išjungti mes einame į Škotiją

Edinburgas Hogmanay yra vienas iš geriausių pasaulio Naujųjų metų šventėms, tikrai laukiniai ir vilnonis apatiniai proga. Hogmanay yra Škotijos žodis Naujųjų metų vakaras ir Edinburgo Hogmanay festivalis tapo vienu iš didžiausių Naujųjų metų šventės pasaulyje. Edinburgo Hogmanay " yra 3 dienų festivalis pilnas renginių kad būti žibinto šviesa procesija, gyventi muzikos koncertai, šeimos įvykiai, masinis gatvės šalis, tradicinis Šokiai, fejerverkas, ir net kostiumai paradas kad baigiasi šalta DIP upėje!

 

Škotija Hogmanay yra labai unikalus tarp žiemos švenčių Europoje

 

Londonas

Londono Hyde Park Winter Wonderland grįžta į Hyde parką 2018 su savo putojančio lodowisko, didžiulis kalėdinis turgus, ir linksmų kelionių. Įsitikinkite, kad jums pinigus ir atvykti per anksti, kad būtų išvengta trūksta ant nuostabios važiuoja, kad gali išparduoti greitai! Žiemos stebuklų yra gerai žinoma populiarus, ir mes negalėjome sąrašą mūsų geriausių žiemos festivalių Europoje, be ją paminėti!

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Lilis į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

Hyde Park Winter Wonderland yra vienas iš žiemos švenčių Europoje

Liuksemburgas

Apšvietimas iki tamsios dienos ir naktys Liuksemburgo miesto yra Winterlights Liuksemburgas. Iš daugelio veiklos ir renginių pasiūla visai šeimai, į Kalėdinės mugės lieka įmonė mėgstamiausia! Galite tikėtis rankų darbo prekes, drabužiai, Žaislai, aksesuarai, ir žinoma (Mūsų mėgstamiausia) daugybė skanus maistas tiesiog laukia, kol bus paragavo! Nuo tradicinio “bulvių Kichelchen” daugiau egzotiškų skonių tolimas vietas, Yra privalo būti kažkas visiems.

Kelnas Liuksemburgo traukinių

Tryras Liuksemburgo traukinių

Mecas Liuksemburgo traukinių

Paryžius Liuksemburgo traukinių

 

Venecija

Venecija metu karnavalas yra spalvų ir mados kūrybiškumo sprogimas. Tai daro gražus kontrastas su Čili balto sniego. karnavalas (arba "Karnavalas") yra viena iš didžiausių švenčių Italijoje-o nuo Venecijos kaukės maskuotis kamuolius, Vieta daro jį kaip Venecijoje! Kaip ir matyti miesto jos labiausiai švenčių ir spalvinga idėja? Tada įdėti tai į savo sąrašą Geriausias žiemos švenčių Europoje.

Milanas Venecija traukiniai

Florencija į Veneciją traukiniai

Bolonija į Veneciją traukiniai

Roma Venecija traukiniai

 

"Il Carnevale Venecija yra vienas iš žiemos švenčių Europoje

 

Mūsų paskutinis pasirinkimas žiemos švenčių Europoje: Amsterdamas

Ieškote kažko daugiau kultūringas? Tada užsisakyti bilietą į Atviroje lauko parodoje vadinamas Amsterdamas Šviesos festivalis. Renginys pritraukia geriausius nacionalinius ir tarptautinius šviesos menininkus parodyti savo darbą visame Amsterdamo centre ir kartu jos garsus kanalai. Šiemet renginys vyks nuo 29 lapkritis 2018 until 20 sausis 2019. Kiekvienais metais, šimtai pastabose pateikiami dizainerių, architektai, ir menininkai iš viso pasaulio.

Šviesa meno instaliacija Amsterdamo Šviesos festivalis vandens paroda apšviesti kiekvieną dieną nuo 5 val iki 11 pm. Amsterdamo Šviesos festivalis po atviru dangumi ir nemokamas visiems. Puiki galimybė imtis įspūdingų nuotraukų!

Geriausias būdas patirti šį žiemos švenčių pasiimti Europoje yra apsilankyti vandens paroda valtimi. Kruizinių kanalų kompanijos kartu su meno kūriniais siūlo specialius kruizus su gidu. Į Amsterdamas Šviesos festivalis Autopilotas trunka 75 protokolas.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

 

Ar norite aplankyti bet kurį iš šių žiemos švenčių Europoje? Ten tik vienas būdas ir viena vieta tai padaryti. IšsaugotiAtrain, Be rezervacijos mokesčių, jokių problemų! Užsakyti dabar!

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwinter-festivals-europe%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)