Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 29/01/2020)

Traukiniai yra geriausias būdas keliauti Italijoje, nepriklausomai nuo sezono. tačiau, jie įrodo, kad būti saugiau ir patogesnis variantas, ypač žiemą. Žiemos traukinys kelionės Italijoje yra ne tik saugus, bet tai taip pat greitai ir efektyviai.

 

Greitųjų traukinių linijų, pavyzdžiui, Trenitalia paleisti, nustatančio teisę į Italijos centro. Trenitalia vadinamas Frecciarossa, Frecciargento arba Frecciabianca Priklausomai nuo linijos. Traukiniai susieti praktiškai kiekvieną miestą ar miestelį Italijoje, atsižvelgiant jus į kiekvieną paskirties vietą, centre. Pagrindiniai stotelės yra Salernas - Napoli (Neapolis) - romai (Roma) - Florencija (Florencija) - Bolonija - Milanas (Milanas) - Turinas (Turinas). Roma Venecija yra lygus 3 valandą ir 45 minučių kelionė, o Kelionė iš Florencijos į Romą yra tik 1 valandą ir 32 protokolas.

Dėl greičio ir patogumo yra raktas žiemos keliones traukiniu Italijoje, jūs galite aplankyti visus šalies Top miestai greitai ir patogiai. Čia yra penkių miestai keliauti į traukiniu Italijoje šią žiemą.

 

Venecija Žiemos keliones traukiniu Italijoje

 

1. Neapolis – yra Mūsų atidarytuvas žiemos keliones traukiniu Italijoje

Neapolis yra ideali tiems, kurie nori pabėgti nuo šalčio. Jis visada saulėta Neapolyje! Kai kalbama apie Kalėdų šventėms, Neapolis šviečia virš visų kitų miestų Italija. Jie turi Kalėdų Szopek, kad bus jūsų kvėpavimas. Pamatysite juos visame mieste. Daugelis sutiks, kad gražiausia vienas yra Via San Gregorio Armeno.

Milanas Neapolis traukiniai

Florencija Neapolis traukiniai

Baris į Neapolis traukiniai

Roma Neapolis traukiniai

 

 

2. Toskana

Roma Toskanos yra aukščiausios maršrutas žiemos keliones traukiniu Italijoje, nes jis yra trumpas ir valandą ir pusę traukiniu toli. Jūs galite pradėti savo dieną Italijos sostinėje mėgautis atostogų pardavimus ir apsilankę Vatikano muziejai. iki pietų, Jums gali šokinėti ant traukinio ir per mažiau nei dvi valandas, rasti sau vaizdingame Toskanos. Paimkite DIP terminio vandens SAT dangteliu off your dieną.

Milanas Siena traukiniai

Florencija Siena traukiniai

Perudža į Siena traukiniai

Roma Siena traukiniai

 

3. Palermas

Jei radote žiemą niūrus ir neapykantos šaltesnis oras; tada mokyti kelionės į Palermas. Sicilija yra jūsų pabėgti iš vėsus šiaurinis Europa, kaip ji siūlo atmosferą, kad jaučiasi artimesnis vasara arba pavasaris. Jūs taip pat negali padėti, bet įsimylėti miesto Kalėdų rinkose, Szopek, ir viduramžių žavesys.

Mesina Palermo traukiniai

Sirakūzai į Palermas traukiniai

Sicilija Palermas traukiniai

Katanija į Palermas traukiniai

 

4. Turinas

Eikite į šiaurę į Turino miesto, jei šalta slidinėjimas pabėgimas yra jūsų idėja žiemos įdomus. Turinas yra jūsų žiemos keliones traukiniu Italijoje vartai į Alpes. Nepraleiskite Luci Kaulo Artista. Tai metinis šiuolaikinis menas eksponatas kad sviecia miestą su įspūdingais šviesos įrenginių.

Milanas Turinas traukiniai

Komo ežeras Turinas traukiniai

Genuja į Turiną traukiniai

Parmos į Turiną traukiniai

 

5. Venecija

Žiema Venecija reiškia švarus, trapumą oras ir mažiau minios atitraukti jus nuo savo grožiu. Mėgaukitės gondola važiavimą arba SIP kava aikštėje. Visada šviesos sningant galimybė, kad jūsų Venecija patirtis dar labiau magiškas.

Milanas Venecija traukiniai

Padujos į Veneciją traukiniai

Bolonija į Veneciją traukiniai

Roma Venecija traukiniai

 

Žiemos keliones traukiniu Italijoje, Nereikia lėktuvams

 

Kaip pirkti bilietą žiemos keliones traukiniu Italijoje

Perkant bilietus iš anksto daro jūsų gyvenimas mažiau streso. Dėl tolimojo traukinių pavyzdžiui, Frecciarossa, Frecciargento, frecciabianca, saugomos sėdimų yra privalomi.

Perkant bilietą asmeniškai stotyje visada yra galimybė. tačiau, būti pasirengę ilgosiomis ūdomis ir nepatogumus ir didesnes kainas. Šiuo dieną ir amžius, tai tapo norma rezervuoti savo traukinių sėdynės prisijungę. Kai jis ateina į tai, kiek iš anksto galite įsigyti bilietus, atsakymas priklauso nuo tipo Italų traukinys.

Frecce traukiniai yra greitaeigiai traukiniai kad paleisti tarp pagrindinių Italijos miestų. Tu gali pirkti bilietus anksčiau kaip prieš keturis mėnesius iki savo kelionių datos. neseniai, Trenitalia paskelbė, kad tai padidintų savo užsakymo horizonto iki 6 mėnesių į priekį.

 

Užsisakykite savo vietas iš anksto, ir jums net patinka kai didelės nuolaidos. Tai geriausia pirkti bilietus jei esate tikri savo kelionės datas kaip su nuolaida ir iš anksto bilietai paprastai yra ne permainingi ir negrąžinamas. Susisiekite Išsaugoti traukinys už jokius klausimus žiemos keliones traukiniu Italijoje.

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje į jūsų svetainę, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su ryšys šiam bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwinter-train-travel-italy%2F%3Flang%3Dlt - (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)