Lasīšanas laiks: 8 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 29/06/2021)

Visā Sibīrijas taigā, senākais Baikāla ezers, savvaļas Kamčatka uz Maskavu, šis 12 pārsteidzošās apskates vietas Krievijā atņems elpu. Vienkārši izvēlieties ceļojuma veidu, iesaiņojiet siltus cimdus vai lietusmēteli viltīgam laikam, un sekojiet mums uz Krieviju.

  • Dzelzceļa transports ir Eco-Friendly veids, kā ceļot. Šis raksts ir rakstīts, lai izglītotu par Train Travel ko ietaupīt vilcienu, Par Lētākā vilcienu biļešu vietne Pasaulē.

 

1. Altaja kalni

Starp Krieviju, Mongolija, Ķīna, un Kazahstānas Altaja apgabals ir mājvieta 700 ezeri, meži, un augstākā Sibīrijas virsotne Mt Belushka, pie 4506 m. Altaja ir tikko apdzīvota, tātad jūs atradīsit to mūsdienu civilizācijas neskartu, un tevi sveiks tikai mežonīgākā daba un savvaļas dzīvnieki.

Papildus, ja esat piedzīvojumu pilns ceļotājs, tad ceļojums uz jebkuru no 1499 ledāji Altajā jūs pārsteigs. Turklāt, plostošana lielākās Katūnas un Bijas upēs ir episka pieredze. No otras puses, savvaļas dzīvnieku safari var būt relaksējošāka iespēja. Jūs varētu iegūt retu iespēju satikt sniega leopardu, ābece, lūši, un vairāk nekā 300 putnu sugas. Bez šaubām, Altaja ir viena no labākajām savvaļas dzīvnieku galamērķi Eiropā un pārsteidzoša apskates vieta Krievijā.

 

Gleznainie Altaja kalni Krievijā

 

2. Kazaņa

Kazaņa ir arhitektūras debesis Tatarstānas Republikā, Krievijas rietumi. Tatāru pasaules centrs atrodas Volgas krastā, un Kazankas upes, un uzskatāma par piekto lielāko Krievijas pilsētu.

Kā iepriekš minēts, Kazaņas galveno vietu arhitektūra piesaistīs jūsu uzmanību ar balto un zilo krāsu un dizainu. Piemēram, Kazaņas Kremlis, pasaules mantojuma objekts, Kul Šarifa mošeja, Epifānijas katedrāle, ir tikai dažas no vietām, kuras jūs varētu apmeklēt, lai uzzinātu vairāk par tatāru kultūru.

 

Kazaņas Krievijas skats

 

3. Pārsteidzošas apskates vietas Krievijā: Baikāls

Vecākais ezers pasaules vēsturē, Ir izveidojies Baikāla ezers 25 pirms miljoniem gadu. Tā ledainā un milzīgā virsma padara Baikāla ezeru par ziemas pievilcību Sibīrijā, un vasarā, jūs varat ielēkt skaidrākajos ūdeņos Eiropā, vai izpētīt retākos savvaļas dzīvniekus pasaulē.

Kruīzs, apbrīnojot no Baikāla takas kājām, vai arī bārbekjū Krievijas apbrīnojamākā ezera krastā, jums būs prātu plosošs piedzīvojums. Apkārt priedes, Taiga un tuksnesis ir a brauciens ar vilcienu no tuvākās pilsētas Irkutskas, vēl viena aizraujoša apskates vieta Krievijā. Lai to visu papildinātu, jūs varētu sākt savu Baikāla piedzīvojumu no Ķīnas vai Krievijas, izmantojot Transsibīrijas vilcienu, vasarā vai ziemā.

 

Sasalušas apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Krievijā: Baikāls

 

4. Sanktpēterburga

Caru pilsēta un leģendārās pilis, Sanktpēterburga ir iedvesmojusi dzejniekus un rakstniekus. Ja neesat bijis Sanktpēterburgā, jūs īsti neesat redzējuši Krieviju, jo šī pilsēta ir viena no slavenākajām un iespaidīgākajām Krievijas ikonām.

Ermitāža, Katrīnas pils, ziemas pils, un Pēterhofas dārzi, ir tikai elpu aizraujoši. Katrs jūsu veiktais solis tuvinās jūs krievu pasakai un apburs. Sanktpēterburgas vēsture un arhitektūra padara to par obligātu apskates vietu Krievijā un, protams, par vienu no populārākajām vietām 12 apbrīnojamākās vietas Krievijā.

 

Neva River in Saint Petersburg Is one of Russia's Amazing Places to Visit

 

5. Kamčatkas

Savvaļas, milzīgs, skaists, un pārsteidzoši, Kamčatka jūs gaida gandrīz pasaules galā. Kamčatkas pussala atrodas Krievijas tālajos austrumos, mājās gandrīz 300 vulkāni, lielākā daļa ir aktīvi, un visvairāk prātojošie skati uz Kluso okeānu un Krievijas tuksnesi. Par Kamčatkas brīnumiem zina ļoti maz, tāpēc Kamčatka ir neapbrīnojamākā un neparastākā apskates vieta Krievijā.

Jūs redzēsiet, ka sasniegt Kamčatkas brīnumus nav tik vienkārši, tā attālās atrašanās vietas dēļ. tomēr, kad jūs darāt, jūs būsiet pārsteigts par pirmatnējo dabu, dabas brīnumi: par karstie avoti, upes, savvaļas dzīvnieki, un, protams, vulkāni. A vulkāna ekspedīcija ir viena no ekstrēmākajām un saviļņojošākajām lietām Kamčatkā. Piemēram, Klyuchevskaya Sopka ir augstākā virsotne un aktīvs vulkāns, vēlamais galamērķis daudziem ceļotājiem Kamčatkā.

 

 

6. Pārsteidzošas apskates vietas Krievijā: Soči

Melnās jūras piekrastē, zaļu kalnu un kūrortu ieskauts, Soči ir galvenais vasaras brīvdienu galamērķis Krievijā. Soči ir tik populāri, ka pilsēta to piesaista 4 miljoniem cilvēku katru gadu, priekš viņiem vasaras brīvdienas pie jūras.

Papildus sauļošanās, Soču dendrārijs, vai mazā Itālija, ir lieliski piemērots panorāmas skatu uz Melno jūru un Sočiem, un klīst pa dārziem, apbrīnojot pāvus.

Secināt, nav labākas vietas relaksējošām brīvdienām, Krievijas stilā, Krievijā nekā Sočos. tāpēc, tas nav pārsteidzoši, ka jūs varētu ceļot uz Sočiem no Maskavas un jebkura Krievijas punkta, kā arī no Vidusāzijas un Austrumeiropas, ar vilcienu.

 

panorāmas skats uz Sočiem

 

7. Veļikijs Novgoroda

Veļikij Novgorodā mums ir goda vieta 12 apbrīnojamākās apskates vietas Krievijā. Varētu teikt, ka lielais Novogrods ir vieta, kur Krievija ir kļuvusi par lielisko valsti, kāda tā ir šodien. Atpakaļ 9. datumā gadsimts, Veļikijs Novogrod bija tur, kur princis Ruriks, uz 862 paziņoja mūsdienu Krievijas valsts un padarīja Novogrodu par tirdzniecības centru, demokrātija, un lasītprasme starp Krieviju un Balkāniem.

tā, ja jūs esat Krievijas vēsturē, Veļikijam Novogrodam jābūt jūsu spaiņu sarakstā. Novogrodas Kremļa cietoksnis, Katedrāles Sv. Sofija ir taisnīga 2 no obligāti apskatāmajām vietām Veļikij Novogrodā, kas jūs pārsteigs. Nostājos 800 gadiem, domājiet tikai par stāstiem un notikumiem, kas šeit notika.

 

Tilts Veļikijnovgorodas Krievijā

 

8. Pārsteidzošas apskates vietas Krievijā: Olhonas sala

Baikāla ezers ir tik liels, ka mums bija jāpievieno vēl viena apbrīnojama vieta, kuru vajadzētu apmeklēt Krievijā. Olhonas sala ir lielākā Baikāla ezera sala, pēc izmēra līdzīga Ņujorkai. Salā dzīvo domājoši meži, akmeņaina ainava, un tikai 150000 iedzīvotāji, atšķirībā no Ņujorkas.

tomēr, Olhonas sala ir iecienīta vieta ceļotājiem, kas apmeklē Baikalas ezeru. Tas nozīmē, ka vasarā var ierasties peldēties tīrā neskartā ezera ūdenī un ienirt pasaules dziļākajā ezerā. Ziemā, no otras puses, jūs varat nākt apbrīnot vecāko ezeru pasaulē, savā ziemas tērpā, sastingusi un skaista baltā krāsā.

Sala atrodas prāmja attālumā no Sakhuyurta, un, domājams, ka burjatiešiem tā ir 1 no pieciem globālajiem šamaņu enerģijas poliem. Patiesībā, salas centrā var atrast šamaņu klintis.

 

Olhonas salas apbrīnojamā vieta, Krievija

 

9. Irkutska

Ja atrodaties savā Transsibīrijas ceļojumā, tad droši vien apstāsies Irkutskā, neoficiālā Austrumu Sibīrijas galvaspilsēta. 19gadsimta krievu baznīcas, koka brūnas un zilas krāsas mājas, Sibīrijas Taiga, Irkutsk ir skaista vēsturiska pilsēta.

Turklāt, Kādreiz Irkutska bija daudzu krievu muižnieku un intelektuāļu trimdas vieta Sibīrijā, ja valdošā valdība nolemtu, ka viņi ir pret varu. tā, Irkutskā un Sibīrijas taigā ir daudz krievu dzejas un literatūras darbu. Tomēr, šodien Irkutsk ir skaista pilsēta: bloķēt 13 koka 18. gadsimta māju, Pestītāja baznīca, un Bronshteyn galerija ir dažas no vietām, kuras jums vajadzētu apmeklēt.

 

Veca māja Irkutskā, Krievijā

 

10. Pārsteidzošas apskates vietas Krievijā: Stolbija dabas rezervāts

Jeņisejas upes krastā, Stolbija dabas rezervāts atrodas tieši uz dienvidiem no Krasnojarskas pilsētas. Rezervē nav skaistuma no tops 5 skaistākie dabas rezervāti Eiropā. Pēc ilga brauciena ar Transsibīrijas vilcienu pāri Krievijai, jūs atklāsiet, ka, klīstot pa rezervātu, jūsu garastāvoklis pamodina miegaino ķermeni un dvēseli.

Stolbijam ir 5 galvenās krāsas kodētās takas, tāpēc jūs nepazudīsit daudzās mazajās meža takās. Kad esat sasniedzis dziļi mežā, jūs atklāsiet rezervāta nosaukuma izcelsmi. Tur ir 100 stolby - akmeņaini akmens stabi, iespaidīgi un augsti stolby puduri koku vidū.

Apmeklējot šo skaisto dabas parku, ir jāizbauda vislabākā mātes daba. Nekas nav tāds kā Krievijas mežu smarža un skats, vasarā vai ziemā. tomēr, ja plānojat ziemas braucienu, ātri atgādiniet, ka jāvelk daudz slāņu, jo Sibīrija kļūst ļoti auksta un sniegota.

 

Pārsteidzošas apskates vietas Krievijā: Stolbija dabas rezervāts

 

11. Maskava

Krāsains Arbats, Kremlis un Sarkanais laukums, St. Bazilika katedrāle, un Moskva upe, iezīme katrā pastkartē, attēls, un gabals par Maskavu. tomēr, tikai līdz jūs sperat kāju šajās brīnišķīgajās vietās, ka jūs patiešām novērtējat viņu varenību un skaistumu. Par Maskavas skaisto šarmu nav šaubu. tā, tas nav pārsteidzoši, ka galvaspilsēta ir viena no 12 apbrīnojamākās apskates vietas Krievijā.

Kamēr Maskava ir elpu aizraujoša, metro staciju pazemes pilsēta ir tikpat lieliska. Pilsēta pastaigas ekskursija Maskavas pazemē ir viena no labākajām lietām, kas jādara Maskavā. Šeit, jūs saņemsiet daudz informācijas par mākslu, dizains, un katras stacijas vēsture, kā arī pilsēta, no vietējiem.

 

Nakts laiks Maskavas Sarkanajā laukumā

 

12. Pārsteidzošas apskates vietas Krievijā: Kizhi sala

Koka baznīcas, astoņstūrains pulksteņa tornis, kas pilnībā izgatavots no koka, veido unikālo Kizhi Pogost. Šo neparasto koka konstrukciju kompleksu izgatavoja galdnieki, vienā no Onega ezera salām. Jūs būsiet pārsteigts, uzzinot, ka šāda veida modeļi bija populāri senos laikos. Šīs koka telpas bija populāras draudzes telpas 16. gadsimtā, un varbūt agrāk.

Kaut arī baznīcas Krievijā nav reta parādība, koka baznīcas ir. Kizhi sala ir brīnišķīgs krievu amatnieku piemērs. Kizhi sala ir a UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, un viens no pasaules brīnumiem, kā viss komplekss, lieliski iekļaujas dabas ainavā.

 

Koka baznīcas Kižu salā

 

šeit Saglabāt vilcienu, mēs ar prieku palīdzēsim jums plānot neaizmirstamu ceļojumu uz šiem 12 pārsteidzošas vietas Krievijā ar vilcienu.

 

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņojumu “ 12 Pārsteidzošas apskates vietas Krievijā ”? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flv%2Famazing-places-visit-russia%2F - (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)