Lasīšanas laiks: 12 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 31/03/2021)

Mēs nesen rakstīja blogu par Izjādes ar bērniem vilcienā un deva jums dažus padomus, saglabājot jūsu mazuļus izklaidēs. Grāmatu lasīšana, spēlē Uno, un klausīties audiogrāmatas noteikti ir obligāti ikvienam, taču pirms došanās tur ir daudz lejupielādējamu lietotņu, kuras, mūsuprāt, ne tikai izklaidēs, bet arī palīdzēs izveidot jūsu ceļojums vairāk organizē un jautri! No App Store, lai Google Play, mēs esam noapaļojot uz augšu dažus no labākajiem 23 Lietotnes Jums jālejupielādē Ceļošana. Viss, kas Jums nepieciešams, ir viedtālrunis, un dažkārt pirms nākamā reisa.

 

1. Vietu, uzturēšanās: Airbnb

Vai tas ir juridisks pilsētā jūs apmeklējat, vai ne, Airbnb ir sadzīves nosaukums. Šis noteikti ir viens no Apps jums ir nepieciešams, lai lejupielādētu pirms ceļojuma. Šī programma piedāvā tālu lētākas cenas, un vairāk autentisks pieredzi, ļaujot lietotājiem palikt ar vietējiem, vai viņu mājās. Šī lietotne piedāvā arī funkciju sauc Braucieni, kas piedāvā pieredzi, lai izvēlētos no jūsu uzturēšanās laikā. Mēs esam pārliecināti, ka nebūs ilgi, kamēr tā piedāvā visu, kas jums ir nepieciešams vienā piegājienā, bet tagad, viņu piedāvātās iespējas noteikti ir vērts lejupielādēt.

Dižona uz Parīzi ar vilcienu

Reims uz Parīzi ar vilcienu

Lille uz Parīzi ar vilcienu

Londona uz Amsterdamu ar vilcienu

Lietotnes, jums ir nepieciešams, lai lejupielādētu pirms ceļojuma

 

2. Lietotnes, kuras jums ir nepieciešams lejupielādēt pirms ceļojuma uz pēdējā brīža viesnīcas numuru: Hotel Tonight

Realitāte ir tāda, ka dažkārt jūsu Airbnb kritīs cauri. Tas ir vienīgais negatīvie lietotnes. Bet ne jāuztraucas, jūs varat būt plāns B. Hotel Šovakar ir uzticams pakalpojums, kas plaukst par pēdējā brīža piedāvājumi. Uzņēmuma partneri ar viesnīcām piedāvāt atlaides tukšu telpu, un jūs varēsiet pasūtīt vienu, kas saskaņā 10 sekundes. Jūs arī saņemsiet 24/7 klientu apkalpošana no viesnīcas Šovakar komanda, gadījumā, ja kaut kas noiet greizi.

No Londonas uz Briseli ar vilcienu

Londonas uz Parīzi ar vilcienu

Linca uz Zalcburgu ar vilcienu

Ekskursijas uz Parīzi ar vilcienu

Lietotnes, jums ir nepieciešams, lai lejupielādētu pirms ceļojuma

 

3. Lietotnes, kuras lejupielādēt pirms ceļojuma iepriekš rezervētām lētām viesnīcām: piltuve

Hopper ir lidojumu un viesnīcu app, kas atrod jums labākās cenas rezervēšanas. Tā analizē datus, lai izsekotu cenas un prognozēt lētāko reizes rezervju telpām un grāmatu lidojumiem. Saskaņā ar tās tīmekļa vietni, tā lepojas ar 95% veiksmes rādītājs prognozes par atrunām līdz gadam iepriekš. Nav slikti!

Zalcburga uz Vīni ar vilcienu

Minhene uz Vīni ar vilcienu

Grāca uz Vīni ar vilcienu

Prāga uz Vīni ar vilcienu

viesnīca Billboard

 

4. Lietotnes, kas jums jāielādē pirms ceļojuma cenu salīdzināšanas: kajaks

Kamēr mēs esam jau ieguvuši dažas progr šeit izmitināšanas un ceļojuma plānus, Kayak ir all-in-one app, kas palīdz salīdzināt cenas starp dažādiem meklētājprogrammās visiem jūsu ceļošanas vajadzībām. Tas ietver viesnīcas, lidojumi, auto noma, un pat ceļojumu paketes. Izmantojiet lielo salīdzinājumu daudzumu, lai rezervētu visus nepieciešamos ceļojumus vienā vietā.

Minhene līdz Zalcburgai ar vilcienu

Vīne uz Zalcburgu ar vilcienu

Grāca uz Zalcburgu ar vilcienu

No Londonas uz Lionu ar vilcienu

 

5. Lietotnes, kas jums jāielādē pirms ceļojuma, lai iegūtu vilciena biļetes: Saglabāt vilcienu

Ja jūs esat ceļojumā visā Eiropā, tur ir laba iespēja, jums tiks padarot savu ceļu ar vilcienu. Publiskais transports iespējas Eiropā ir slaveni ar savu krosa saites, un, lai gan lidojumi ir ātri, vilcieni ir ērtāk, biežāk, un pakalpojumu daudz vairāk maršruti. Gadījumā, ja tu esi vajadzīga vilciena biļetes, lejupielādēt Saglabāt vilcienu lietojumprogrammu, lai iepirkuma lēti un viegli.

Diseldorfa uz Minheni ar vilcienu

Drēzdene uz Minheni ar vilcienu

Nirnberga uz Minheni ar vilcienu

Bonna uz Minheni ar vilcienu

Lietotnes, jums ir nepieciešams, lai lejupielādētu pirms ceļojuma

 

6. Lietotnes, kuras lejupielādēt pirms došanās ceļā uz izklaidi, atrodoties ceļā: Netflix

Tagad mēs visi zinām, kas Netflix ir. Ja jums nav, Laipni lūgti pilnīgi jaunu pasauli! Pierakstīties uz bezmaksas izmēģinājuma, lejupielādēt visus iecienītākās pārraides vai filmas un skatīties tos, kamēr jūs esat vilcienā, bez nepieciešamības WiFi! Paturiet prātā, ka dažādi šovi ir pieejami saskaņā ar to, ko valsts tu apmeklē, Tātad, ja jūs esat pilnīgi atkarīgi viens, pārliecinieties, lai lejupielādētu tik daudz epizodes, kā iespējams, pirms šķērsot robežu!

Amsterdama uz Londonu ar vilcienu

Roterdama uz Londonu ar vilcienu

No Parīzes uz Londonu ar vilcienu

Brisele uz Londonu ar vilcienu

Netflix Izklaide

 

7. Lai Split savus izdevumus Ar draugiem: Splittr

Ceļošana ar draugiem? liels! Viens no vienkāršākajiem veidiem, lai lietas, lai saņemtu neērts, ir, ja jums nav sadalīt jūsu ceļošanas līdzekļus pareizi. Izvairieties no konfliktiem un izmantojiet mobilo tālruni, lai ērti sadalītu izdevumus starp draugiem. Ja jums ir grupa, tas ir viens no progr jums ir nepieciešams lejupielādēt, pirms ceļojuma. Splittr ir īpaši cilvēkiem, kuri ceļo. Ievadiet izdevumus, atrodoties ceļā, tai skaitā, kuri maksā, ko un app darīs pārējo.

Apmeklējot dažādas valstis ar dažādām valūtām? Nekādu problēmu. Visi valūtas tiek atbalstīti, un jūs varat sajaukt naudu, bez darīt valūtas konvertēšanas pats.

Amsterdama uz Berlīni lietus laikā

Leipciga uz Berlīni ar vilcienu

Hanovere uz Berlīni ar vilcienu

Hamburga uz Berlīni ar vilcienu

Lietotnes, jums ir nepieciešams, lai lejupielādētu pirms ceļojuma

 

8. Lai uzzinātu, cik daudz Padoms: Globe padomi

Kaut arī šī lietotne ir pieejama tikai iOS, GlobeTips ir brīnišķīgs līdzeklis, lai palīdzētu tiem, sajaukt par izgāšanas starptautiski. Tas jo īpaši attiecas uz ceļotājiem, kuri pieraduši uz ekonomiku balstīta ekonomika kuri cīnās, atrodoties ārzemēs. Vai jūs esat Francijā vai Spānijā, izmantojiet GlobeTips priekšrocības, lai uzzinātu, cik daudz naudas jāmaksā visām profesijām.

Nirnberga līdz Štutgartei ar vilcienu

Minhene līdz Štutgarte ar vilcienu

Frankfurte līdz Štutgarte ar vilcienu

Heidelberga līdz Štutgartei ar vilcienu

Lietotnes, jums ir nepieciešams, lai lejupielādētu pirms ceļojuma

 

9. Lai Chill Out: mierīgs

Ja esat nervu ceļotājs, viena no lietotnēm, kas jums nepieciešams lejupielādēt pirms ceļojuma, ir mierīga, tā ir lietotne, kas būs jūsu labākais draugs. Šis ērts ceļošanas līdzeklis ir kravas dažādu meditācijas par nemiers, Self-nomierinošas, elpošana, un vēl. Tā arī piedāvā nomierinošas skaņas, kas palīdzēs jums atpūsties. Pats kā stresains ceļotājs, Mierīgs palīdz man saglabāt manu, labi, mierīgs uz ceļa.

Parīze līdz Strasbūrai ar vilcienu

Luksemburga uz Strasbūru ar vilcienu

Nensija uz Strasbūru ar vilcienu

Dijon uz Strasbūru ar vilcienu

joga poza

 

10. Lai saglabātu savu atmiņas: Live pārgājienu dokumentētājs

Rakstīšana žurnālā ir old-school lieliski. Bet kaut kas uz papīra nozīmē, ka jūs riskējat zaudēt, it īpaši, ja jūs apmeklējot vairākas valstis. Vēl viena no lietotnēm, kas lejupielādējama pirms ceļojuma, ir vietne livetrekker.com. Žurnāls jūsu ceļo, lai jūs varētu atskatīties uz saviem ceļojumiem uz interaktīvo karti. Lietotne dziesmas jums, kā jums iet, marķēšana sarkanu līniju gar ar karti par precīzu maršruta esat lietojis; app arī uzrauga jūsu ātrumu un augstumu, padarot to liels piedzīvojumu ceļotājiem. Pievieno attēlus, video, audio, un teksts pa ceļam, izveidojot multimediju ceļojuma dienasgrāmatu jūs varat dalīties! bezmaksas, iOS un Android, livetrekker.com

Rimini uz Milānu ar vilcienu

Roma no Milānas ar vilcienu

Boloņa uz Milānu ar vilcienu

Verona uz Milānu ar vilcienu

 

 

11. Lai Keep Yourself organizēts: PackPoint

Tas ir iespējams tikai uztraukums notiek piedzīvojumu, bet tur vienmēr kaut kas mums aizmirst to darīt vai iepakojums pirms brauciena. Par laimi tehnoloģija ir šeit, lai saglabātu dienā atkal. Lejupielādēt PackPoint! Tas izskatās pēc laika prognoze datumiem un vietām jūsu ceļojumam. Tas arī lūgt jums izvēlēties darbības jūs varat piedalīties saviem ceļojumiem laikā, piemēram, tikšanās uzņēmējdarbībai, peldēties pie baseina, vai iedomātā vakariņas. Tad tas būs piedāvāt pat iepakojuma posteņu sarakstu, jums vajadzētu dot, pamatojoties uz šīm darbībām. Stilīgi, pa labi? Varat arī dalīties ar to, kas jums ir atraduši ar draugiem, padarot to ceļošanu vieglāku, pārāk! tik atceros šo svarīgo galu Apps jums lejupielādēt pirms ceļojuma.

Brisele uz Amsterdamu ar vilcienu

Hamburga uz Amsterdamu ar vilcienu

Berlīne līdz Amsterdama ar vilcienu

Parīze uz Amsterdamu ar vilcienu

Lietotnes, jums ir nepieciešams, lai lejupielādētu pirms ceļojuma

 

12. Padomu par darbību: TripAdvisor

TripAdvisor ir super app, kas var dot jums miljoniem atsauksmes par tikai par kaut ko, ātrs un vienkāršs veids! Labākā daļa par to, ka atsauksmes, atzinumi, video, un fotogrāfijas ir no reāliem cilvēkiem, lai jūs zināt, tas ir likumīgi! Izmēģiniet TripAdvisor s Near Me funkciju, lai atrastu labi pārskatītās vietas tuvumā, bet labākā īpašība lietotne var piedāvāt, ir to valstu skaits, ko tā atbalsta - tas ir gandrīz visur, padarot to par nepieciešamo ceļvedis katram ceļotājam. Jūs varat arī uzdot konkrētus ceļojuma jautājumus app forumos vai pievienot savus pārskatus līdzīgā veidā, lai palīdzētu.

Ķelne līdz Frankfurtei ar vilcienu

Minhene līdz Frankfurtei ar vilcienu

Hanovere uz Frankfurti ar vilcienu

Hamburga uz Frankfurti ar vilcienu

 

13. Iemācīties runāt kā vietējā: Duolingo

Lai gan runājot lēnām ar pārspīlēts roku žestus, šķiet jautri, dažreiz tā var iegūt mazliet nogurdinošs. Ievadiet Duolingo. Ja jūs nopietni par kļūst ar vietējiem, lejupielādēt šo lietotni!

Tā piedāvā iesācējs līmeņa kursus, bet tas ir arī lielisks līdzeklis, lai tiem, kas vēlas atsvaidzināt dažādās valodās. Jūs varat arī tērzēt ar botus atsevišķās valodās. Tas var būt īpaši noderīga, ja jūs mēģināt mācīties frāzes jūs varētu izmantot visvairāk ārzemēs.

Luksemburga uz Briseli ar vilcienu

Antverpene uz Briseli ar vilcienu

Amsterdama uz Briseli ar vilcienu

No Parīzes uz Briseli ar vilcienu

 

14. Uzzināt, ko viņi saka: Google Translate App

Kamēr mēs esam jau ieteikts Duolingo, ja tu esi laika trūkumu un vēlas sazināties reālajā laikā, Google Translate ir lietotnei izmantošanu. Tā piedāvā balss atpazīšanas un būtībā katru svešvalodu jūs kādreiz sastapšanās, padarot šo par vienu no labākajiem tulkošanas progr ap. Tas ir laipns, vai tev Android vai iPhone, un ir vēl lietojams bezsaistē.

Berlīne līdz Drēzdenei ar vilcienu

Hannovere uz Drēzdeni ar vilcienu

Potsdama uz Drēzdeni ar vilcienu

Nirnberga uz Drēzdeni ar vilcienu

 

 

15. Iegūt jaunus draugus: Satikties

Ja jūs esat tāda veida ceļotājam, kas patīk iegūt jaunus draugus ceļojot, izskatās ne tālāk. Meetup ir app veltīta, lai palīdzētu jums sasniegt līdzīgi domājošiem ļaudīm visā pasaulē. Jūs varat veidot interešu grupas, un izveidot notikumus, piemēram, bārs pārmeklē un maltītes ar vietējiem. Lietotnes pat ir iestatījumu ģimenēm piedalīties kazlēnu draudzīgas darbības. jauks!

Nirnberga uz Prāgu ar vilcienu

Minhene līdz Prāgai ar vilcienu

Berlīne līdz Prāgai ar vilcienu

Vīne uz Prāgu ar vilcienu

 

16. To Get Around kad jūs ieradīsieties: Uber

Lai gan mums vienmēr būs iesakām izmantot vilcienu, nevis auto ceļojot, Ja jums atrast sev ierodas vēlu naktī vai pozīcijā kaut kur bez darba jums būs nepieciešams izmantot Uber. Kaut arī ne visi valstij ir Uber vai tā ASV konkurents Lyft, Gandrīz katrā valstī ir taksometru app par kādu. Vai jūs esat Kazahstānā un Francijā, atrodiet vietējo taksometru lietotni un pirms ieleciet vilcienā, noteikti lejupielādējiet to.

Minhene līdz Cīrihe ar vilcienu

Berlīne līdz Cīrihe ar vilcienu

Bāzele uz Cīrihi ar vilcienu

Vīne uz Cīrihi ar vilcienu

Lietotnes, jums ir nepieciešams, lai lejupielādētu pirms ceļojuma

 

17. Lai pārvietotos Tie tinumu ielām: Google Maps App

Kad esat izkāpušas un atrast sev wandering ielās meklē labāko bagetes, jums Google Maps, lai saņemtu ap. Kāpēc? Tā kā Google Maps ir viens no pasaules labākajiem navigācijas progr. No ejot kājām vilcienu sarakstos, Google ir jums segtas. Vēl labāk, Jūs varat lejupielādēt kartes, kuras var izmantot bezsaistē, kas nozīmē, ka apgabalos ar plankumainu WiFi jūs joprojām varat atrast šo slēpto bistro pa aleju.

Lai lejupielādētu kartēm, vienkārši doties uz Google Maps savā viedtālrunī un dodieties uz karti, kuru vēlaties izmantot. Pēc tam, kad tā ir vērsta uz vēlamo atrašanās vietu, ieraksti “OK kartes” meklēšanas joslā. Google sāks lejupielādēt bezsaistes kartes tālrunī, lai jūs varētu izmantot jebkurā laikā. Tieši tā!

La Rochelle uz Nantes ar vilcienu

Tulūza līdz La Rošela ar vilcienu

Bordo uz La Rošelu ar vilcienu

Parīze līdz La Rošele ar vilcienu

navigācijas progr

 

18. Lietotnes, kuras lejupielādēt, lai izsekotu jūsu ceļojumam: TripIt

TripIt ir ceļojumu izsekošanas lietotne, kas palīdz organizēt visa jūsu ceļojuma informācija vienā vietā. No lidojumu rezervācijām viesnīcu rezervēšana, TripIt organizē viss par viegli lasāmu maršruts, kas tur jūs uz ceļa. Nu saistīt savus kontus tieši lietotni, vai pārsūtiet visus apstiprinājuma e-pastus, un TripIt darīs pārējo. Pieejams darbvirsmas, Android, vai Apple iPhone, jūs varēsiet to izmantot jebkur pasaulē.

Dženova uz Venēciju ar vilcienu

Turīna uz Venēciju ar vilcienu

Parma uz Venēciju ar vilcienu

La Spezia uz Venēciju ar vilcienu

 

19. Lai Know Your valūtas maiņas kursa: Valūtu App ar saglabātu vilcienu

Lai gan šis varētu būt nedaudz vairāk nišu, ir daudz reizes esmu bijis uz ceļa bez datu vai Wi-Fi, un ir izmisīgi zināt maiņas kursu. Vai tas ir ēnas taksometra vadītājs, vai ceļojums, kas prasa jums maksāt skaidrā naudā, kam lietotni, rokas uz aktu, piemēram, valūtas konvertētāju, var būt nelaimes gadījums. Saglabāt vilcienu Valūtu lietotne darbus uz vai bezsaistē, lai tas vienmēr ir pieejams, kad tas ir nepieciešams.

Bāzele līdz Interlaken ar vilcienu

Berne līdz Interlaken ar vilcienu

Lucerna līdz Interlaken ar vilcienu

Cīrihe uz Interlakenu ar vilcienu

amerikāņu 100 rēķins dolāru

 

20. Par visu: WhatsApp

Ja jums nav jau ir šo lietotni savā tālrunī, dabūt to. Kaut Ziemeļamerika ir lielā mērā garām datu bāzes mobilo lietotni, WhatsApp izmanto visā pasaulē ziņapmaiņu, videozvani, un balss zvani. Tās popularitāte ir tāda, ka lielākā daļa uzņēmumu ārzemēm strādāt ar WhatsApp vairākiem papildus vai pat vietā standarta tālruņa numuru. Uzticieties mums, kad mēs sakām, ka jums būs nepieciešams lejupielādēt WhatsApp.

Florence uz Arezzo ar vilcienu

Perudža uz Arezzo ar vilcienu

Boloņa uz Arezzo ar vilcienu

Siena uz Arezzo vilcienu

Lietotnes, jums ir nepieciešams, lai lejupielādētu pirms ceļojuma

 

21. Lietotnes, kas jums jālejuplādē pirms ceļojuma ar lidojumu: LoungeBuddy

Lai gan tas ne vienmēr ir labākais ideja lidot, it sevišķi Eiropā, Dažreiz jums vajadzēs noķert lidojums uz galvas, kur vilcieni nevar aiziet. Ja jūs galu galā lidostā, do yourself a favor un lejupielādēt LoungeBuddy, ērts ceļojumu app, kas ļauj iegādāties atlaidi piekļuvi lidostu atpūtas. Tas ir īpaši noderīgi, uz šīm garajām layovers, kā lidostas atpūtas piedāvā bezmaksas pārtiku un dzērienus. Vēl svarīgāk, tās darbojas kā patvērums no grūstīšanās un burzma bieži var atrast lidostas termināļiem, lai jūsu nākamais gaidīšana būs patīkams.

Berlīne uz Āheni ar vilcienu

Frankfurte līdz Ķelne ar vilcienu

Drēzdene uz Ķelni ar vilcienu

Āhene uz Ķelni ar vilcienu

 

22. Ziemeļamerikāņiem Eiropā: Metric Conversion App

Kamēr citi patīk pasmieties ziemeļamerikāņiem un viņu savdabīgo ievērošanu imperatora sistēmu mērīšana, tas var radīt nopietnu pamatu bažām, kad viņi dodas uz ārzemēm. Cik ātri ir deviņdesmit kilometri stundā? Cik maksā kilograms makaronu sver? Vai visi šie jautājumi, atbildēja bez meklē muļķīgi lejupielādējot Metric Conversion lietotni tālrunī, pirms sākat savu ceļojumu vai izmantojot Saglabāt vilcienu līdzvērtīgu pieejamās lietotnes mūsu sadaļu Lietotnes Saglabāt vilcienu Blog.

Berlīne līdz Rothenburg Ob Der Tauber ar vilcienu

Štutgarte līdz Rothenburg Ob Der Tauber ar vilcienu

Minhene līdz Rothenburg Ob Der Tauber ar vilcienu

Frankfurte līdz Rothenburg Ob Der Tauber ar vilcienu

 

23. Ienākt ASV: Mobilo Pases App

Vienīgā oficiālā valdības lietotni šajā sarakstā, Mobilo Pase piedāvā ASV Muitas un robežsardzes, lai palīdzētu ceļotājiem iekļūt ASV ar vieglumu. Lejupielādēt to pirms jūs ierasties Amerikas Savienotajās Valstīs un izmantot to, lai aizpildītu savu informāciju uz jūsu mobilo tālruni. tad, iesniedziet savu formu, kad jūs pieskarties leju un izlaist masveida līniju imigrācijas kioskos ASV. Tas ir bezmaksas un viegli lietot!

Brēmene uz Nirnbergu ar vilcienu

Leipciga uz Nirnbergu ar vilcienu

Hannovere uz Nirnbergu ar vilcienu

Hamburga līdz Nirnberga ar vilcienu

Šis ir mūsu labāko lietotņu saraksts, ko var lejupielādēt pirms ceļojuma, neatkarīgi no tā, vai tas ir ilgstošā vilciena braucienā vai tikai vietējā braucienā. Ja jums ir nepieciešama papildu palīdzība ar savu ceļojumu plāniem, Saglabāt vilcienu piedāvā vilcienu biļetes lētas cenas, atbrīvojot savu budžetu vairāk jautras aktivitātes, kad jūs ierodaties galamērķī!

 

 

Vai jūs vēlaties, lai iegultu mūsu emuāra ziņojumu uz jūsu vietni? klikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fapps-download-traveling%2F%3Flang%3Dlv- (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods)