Lasīšanas laiks: 3 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 31/03/2021)

Bernina Express ir viena no skaistākajām vilcienu braucieni pasaulē. Pirmkārt, Uz Raumas līnija no Dombås līdz Åndalsnes (Norvēģija), Jūs varat baudīt skatu uz augstas virsotnes. Turklāt, ejot garām, jūs varat redzēt kalnu nogāzes un plato Raumas upe. Turklāt, jūs varat arī redzēt Eiropas augstāko klinšu seju Trollveggen, un krāšņs vistas tilts.

 

Kur sākas Bernina Express vilciena ceļojums – Itālija

Cinque Terre Itālija
Lieliska attēls Cinque Terre Itālijā.

 

Uz Piecas zemes starp Levanto un La Spezia (Itālija), jūs garām Attēlu perfekts ciematos, olīvu audzes, vīna dārzi, un neaizmirstams tirkīzs Ligūrijas Jūra. Par Centrālā Reinas dzelzceļa starp Bingenas un Koblenc (Vācija) ir kā kaut kas no pasakas ar senās pilis virs ūdeņiem.

Iespējams skaistākajām un enchanting skatuvisks dzelzceļš braukt Eiropā ir Bernīnas ekspresis. No visiem skatuvisks Šveices braucieni ar vilcienu, Bernina ir visskaistākā. Šajā braucienā ar vilcienu piedāvājumu panorāmas skatu no Put & Sentmorica austrumu Šveicē dienvidiem uz Tirano ziemeļos Itālijā. Šis brauciens ar vilcienu aizņem aptuveni 4 stundas, kā jūs aptver 90 jūdzes no Šveices ledus līdz Itālijas saulei. Šis ceļojums nozīmē 55 tuneļi un vairāk 196 tilti. Dzelzceļa bija ir beidzies 120 gadus vecs, un ir UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Bernina Express dalās rinda Glacier Express un aptver visu Landwasser viadukts. Tuvu Pontresina, vilciens paceļas Bernina Pass, tad Morterača ledājs. Vilciena augstākais punkts ir plkst Paliatīvā Bernina kas atrodas virs 7000 pēdas virs jūras līmeņa.

No otras puses, šī kalna, vilciens iet ar masu koku pirms apstāšanās pie gleznainā ciematā Poschiavo. Vilciens tad ieņēmumus uz episko Brusio Spirālveida viadukts. Gandrīz visas fotogrāfijas par šo braucienu notiek tur.

Cologne uz Koblenz Vilcieni

Bonn uz Koblenz Vilcieni

Essen uz Koblenz Vilcieni

Trier uz Koblenz Vilcieni

 

 

Key informācija

Te ir daži galvenā ceļojuma informācija ja domājat braukt ar Bernina Express vilcienu;

  • Ja Jums ir ceļo ziemā, northbound maršruts pārsvarā ceļojumi kad tas ir tumšs, tāpēc jums būs garām daudz no skaista ainava.
  • Turklāt, Otrā klase ir ļoti laba šajā vilcienā ar visiem tiem pašiem pakalpojumiem kā pirmās klases, tāpēc nav nepieciešams maksāt papildus naudu, ja jūs vēlaties, nedaudz mazāk pārpildīts sēdvietu.
  • Uz southbound vilciens, jūs vēlaties būt sēž uz labajā pusē vilcienu. Tā kā Šveice ainava var apskatīt no šīs puses. un uz ziemeļu, vilcienā, Jūs vēlaties, lai sēdēt uz kreisajā pusē.
  • Lielie panorāmas logi neatveriet. Ir nelielas atveres pie vilciena durvīm. Jūs varat veikt savu fotogrāfijas no tiem (nepastāvot atspoguļojums).

Zurich uz Zermatt Vilcieni

Ženēva uz Zermatt Vilcieni

Bern uz Zermatt Vilcieni

Lucerne uz Zermatt Vilcieni

 

Grāmatu biļetes uz Bernina Express

Vai Jūs plānojat ceļojumu uz Bernina Express? Kāpēc ne veikt 3 minūtes un atrast lētāki vilciena biļetes ieslēgts www.saveatrain.com. Aizpildiet datumu un laiku, ka jūs vēlētos ceļot, un mēs nodrošināsim jūs ar labāko cenu par jūsu braucienam, par kuriem var maksāt vairākos veidos, ieskaitot Paypal un Bitcoin.

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, tad noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbeautiful-bernina-express%2F%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods)