Lasīšanas laiks: 8 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 16/07/2021)

Okeānu dziļumos, paslēpts prom no civilizācijas, un laika neskarta, ir 10 labākās niršanas vietas pasaulē. Sākot no krāsainiem un košiem koraļļu rifiem līdz Otrā pasaules kara kuģu vrakiem, savvaļas jūras dzīve, un zilās bedrītes, sagatavojiet savu niršanas aprīkojumu, jo šī niršanas sesija vēl ir aizraujošākā.

  • Dzelzceļa transports ir Eco-Friendly veids, kā ceļot. Šis raksts ir rakstīts, lai izglītotu par Train Travel ko ietaupīt vilcienu, Par Lētākā vilcienu biļešu vietne Pasaulē.

 

1. Labākā niršanas vieta Ķīnā: Lielais mūris

10 uz Ķīnas Lielo mūri katru gadu dodas miljons tūristu, taču ļoti maz zina, ka viņi var nirt vienā no ikoniskākajām vietām pasaulē. Kamēr lielākā daļa cilvēku iet gar 21o00 km sienu, fotografējot attēlus sociālajiem medijiem, Panjiakou rezervuārs ir zemūdens niršanas vieta. Lielais Ķīnas mūris ir vienīgais pasaules brīnums, jūs faktiski varat ienirt.

Tas varētu nebūt tik aizraujoši un skaisti kā niršana Indonēzijā vai Fidži, bet skats uz Ķīnas mūri jūs absolūti pārņems. Ne tikai apbrīnot apkārtni no augšas, bet atklājot to no sākuma, no ķieģeļiem un uz augšu, tūkstošiem gadu stāvoša struktūra, dabas briesmu pārdzīvošana, dinastijas, un politiskās izmaiņas.

Labākais laiks nirt:

Niršana pie Lielā mūra Ķīnā ir sarežģīta pieredze pat pieredzējušiem ūdenslīdējiem. Iemesls ir zemā temperatūra, sasniedzot maksimumu 10 līdz 11 ° C, pie 7 metru dziļumā vasarā. tāpēc, labākais laiks niršanai Lielajā mūrī ir tikai tad, kad esat labi sagatavojies. Papildu prasība ir pabeigts minimums 100 līdz 200 niršana atpūtas nirējiem.

 

Labākā niršanas vieta Ķīnā: Lielais mūris

 

2. Labākā niršanas vieta Lielbritānijā: Velsa

Ar alām, 500 vraki, un lielisku jūras dzīvi, Velsas krasti ir pārsteidzoša vieta niršanai. Šeit jūs varat ienirt vairāk nekā 50 m attālumā no Skomera ūdens, un Skokholma, un Vidholmas salas. Redzamība ir viena no labākajām apkārtnē, ļaujot jums apbrīnot skaisto jūras dzīvi un atklāt Otrā pasaules kara drupas, ja esat vēsturē.

Neskatoties uz miegaino uztveri, Velsa patiesībā ir fantastiska niršanas vieta Eiropā. Piemēram, Skomer jūras rezervāts Pembrukšīrā ir viena no labākajām niršanas vietām Velsā: sams, delfīni, jūras gliemeži un jūraszirgi, ir tikai daži no jūras radījumiem, kurus jūs satiksiet.

Amsterdama uz Londonu ar vilcienu

Parīze uz Londonu ar vilcienu

Berlīne uz Londonu ar vilcienu

Brisele uz Londonu Ar vilcienu

 

Saulriets Velsas krastā Lielbritānijā

 

3. Labākā niršanas vieta Itālijā: Portofino

ar 20 dažādas niršanas vietas, Portofino ir vairāk nekā a burvīgā piekrastes pilsēta Eiropā. Papildus burvīgām pilsētas mājām, restorāni, un pludmales, Ligūrijas piekraste ir fantastiska niršanas vieta Eiropā.

pirmkārt, Portofino jūras rezervāts piedāvā pārsteidzošus rifus un vrakus iesācējiem un pieredzējušiem ūdenslīdējiem. otrkārt, Kristus statuja, Bezizejas Kristus ir viens no augšas 5 niršanas vietas Portofino. Pēdējais, bet ne mazāk, Kanādas MOHAWK briežu vraks ir vēl viena niršanas atrakcija 20-40 skaitītāji.

Secināt, Portofino niršanas vietas ir ideāli piemērotas pirmajai niršanai, un atklāt vēl vienu satriecošu dabas brīnums ja esat pieredzējis nirējs.

Milāna uz Portofino ar vilcienu

Venēcija uz Portofino ar vilcienu

Florence uz Portofino ar vilcienu

Turīna uz Portofino ar vilcienu

 

Kristāla ūdens niršanas vieta Portofino Itālijā

 

4. Labākā niršanas vieta Francijā: Francijas Gvadelupas salas

Karību jūras paradīzē, la Gvadelupas salas ir neliels gabals no Francijas niršanas debesīm. Šo mazo salu grupu veido La Grande Terre, un Petite Terre, mājvieta vulkānam, lietus mežs, skaista ainava un pludmales, un pats galvenais - viena no labākajām niršanas vietām Eiropā.

Gvadelupas salas nav tik populāras kā Bali vai Beliza, bet jūras dzīve šeit noteikti saglabās jūs zem ūdens visu jūsu atvaļinājumu. Kusto jūras rezervāts ir labākā niršanas vieta Gvadelupā, ar brīnišķīgu faunu un floru, tuneļi, alas bruņurupučus, un vēl daudz slēptu plankumu azartiskajam nirējam, un tiem, kas pirmo reizi vēlas vienkārši baudīt jūras dzīvi Karību jūras ūdeņos.

Labākais laiks nirt Gvadelupas salās:

Gvadelupā ūdens temperatūra visu gadu saglabājas 23–28 ° C, lai jūs varētu nākt nirt, kad vien vēlaties.

Amsterdama uz Parīzi ar vilcienu

Londona uz Parīzi ar vilcienu

Roterdama uz Parīzi ar vilcienu

Brisele uz Parīzi ar vilcienu

 

Francijas Gvadelupas salas

 

5. Orkneju salas, Skotija

Pār zaļām pļavām, kalni, un kalni, Orkneju salām ir vislabākā jūrniecības vēsture pasaulē. Burtiski, tur ir 7 kuģi Orkney ūdeņu apakšā Skotijā. Šīs vraki no Vācijas atklātās jūras flotes Scapa Flow, uz 1919.

Papildus vrakiem, dzidrajos ūdeņos ir pārsteidzoša jūras savvaļas dzīvnieki. Piemēram, Čērčila barjeru un Jesnabija vai Inganesa ūdeņi ir ideāli piemēroti savvaļas jūras dzīves novērošanai.

Labākais laiks nirt Orknejas salās:

Lieldienas līdz novembrim, kad temperatūra ir 13 ° C.

Florence uz Komo ar vilcienu

Milāna uz Komo ar vilcienu

Turīna uz Komo ar vilcienu

Dženova uz Komo ar vilcienu

 

Zemūdens vraki Orkneju salās, Skotija

 

6. Labākās niršanas vietas Eiropā: Silfra, Islande

Starp diviem kontinentiem, centrā Thingvellir nacionālais parks, visskaidrākais ūdens Islandē gaida pārsteidzošu niršanas pieredzi. Silfra unikālās ģeoloģiskās iezīmes piedāvā noslēpumainus tuneļus un dobumus pieredzējušiem ūdenslīdējiem.

Visaizraujošākais niršanas laikā Silfrā ir plaisa. Šo niršanas ceļu veidoja gada 2 cm Ziemeļamerikas un Eirāzijas tektonisko plākšņu kustība. Tas pirmo reizi tika izveidots pēc zemestrīces, bet ir pilnīgi drošs niršanai šajās dienās, lai jūs varētu sākt gatavoties neaizmirstamai niršanas pieredzei Islandes ūdeņos.

Silfrā atļautais maksimālais niršanas dziļums ir 18 skaitītāji.

Diseldorfa uz Minheni ar vilcienu

Drēzdene uz Minheni ar vilcienu

Nirnberga uz Minheni ar vilcienu

Bonna uz Minheni ar vilcienu

 

Perfekta niršana Silfrā, Islande

 

7. Labākās niršanas vietas pasaulē: Bali

Apkārt smilšu pludmales, deniņi, vulkāniskie kalni, burvju Bali ūdeņi paši par sevi ir pasaules brīnumi. Neapšaubāmi, Bali ir brīnišķīgs atvaļinājumu galamērķis un lieliski piemērots niršanai.

Bali, jūs varat sadalīt laiku starp daudzajām niršanas vietām, jo ​​tās ir visur. No krāsainiem koraļļu rifiem līdz milzu zivīm, un alas prātam plūstošām Budas statujām, Bali zem ūdens ir aizraujoša un iespaidīga niršanas un snorkelēšana.

Labākais laiks nirt Bali:

No maija līdz novembrim Bali ir niršanas sezona, un labākais laiks, lai apskatītu Manta Rays, ir no aprīļa līdz maijam.

Zalcburga uz Vīni ar vilcienu

Minhene uz Vīni ar vilcienu

Grāca uz Vīni ar vilcienu

Prāga uz Vīni ar vilcienu

 

Niršana netālu no prātu plosošām Budas statujām Bali

 

8. Labākās niršanas vietas pasaulē: Zilā caurums Belizā

125 metru dziļumā, apaļa forma, un ar lielisku skatu no gaisa, niršanas vieta Blue Hole Belizā, ir viens no augšas 10 jābūt niršanas vietām pasaulē. Šī milzu bedre atrodas tieši pie Bākas rifa Belizā, un ar labu redzamību, jūs varētu atrasties neaizmirstamā niršanas piedzīvojumā.

Atšķirībā no citām labākajām niršanas vietām mūsu sarakstā, Zilajā caurumā nav Bali skulptūru mājvieta, reta jūras dzīve, vai krāsaini rifi. Tas, ko jūs atradīsit, ir izaicinoša un iepriecinoša niršanas pieredze, kas jūs aizvedīs uz nākamo divemaster līmeni.

Labākais laiks ienirt zilajā caurumā:

No aprīļa līdz jūnijam vaļu haizivis ir labākas vērot un nirt.

Nirnberga uz Prāgu ar vilcienu

Minhene uz Prāgu ar vilcienu

Berlīne uz Prāgu ar vilcienu

Vīne uz Prāgu ar vilcienu

 

 

9. Raja Ampat |: Niršana pasaules beigās

Saglabāts prom no civilizācijas līdz 2004, Radža Ampata ir slēpta paradīze, atrodas starp Indonēziju un Austrāliju. Pateicoties šim novēlotajam atklājumam, jūras savvaļas dzīvnieki Radžas Ampatā ir vieni no mežonīgākajiem pasaulē.

Kad jūs nirt Raja Ampat, jūs atklāsiet vairāk 600 cieto koraļļu sugas vien, papildus krāsainajai un ārpus šīs pasaules esošajai jūras dzīvei. Šī unikālā pasaule atrodas pilsētas centrā 4 galvenās salas: Waigei, Batanta, Salavati, un Misool attālajā Rietumpapuā.

Ja jūs esat starp augstākā līmeņa nirēju, tad noteikti jāpiesaka nākamās niršanas brīvdienas Raja Ampat.

 

 

Labākais laiks nirt Rajē Ampatā:

Novembrim līdz aprīlim ar temperatūru, kas svārstās no 27 līdz 30 ° C.

Cīrihe uz Wengen ar vilcienu

Ženēva uz Vengenu ar vilcienu

Bernu uz Vengenu ar vilcienu

Bāzele uz Vengenu ar vilcienu

 

Niršana Raja Ampat

 

10. Labākās niršanas vietas Ķīnā: Šičengas senā pilsēta Cjaņdao ezerā

Dziļi tūkstošu salu ezerā, Džedzjanas provincē, par senā pilsēta no Ši Čena meliem. Gada dziļumā 40 skaitītāji, jūs atklāsiet zaudētās Ķīnas pilsētas brīnumus. Neskatoties uz sīvo ūdeni un laiks pagāja, pilsētas arhitektūras iezīmes, un pat koka detaļas ir labi saglabājušās.

Šo iemeslu dēļ, Ši Čengas pilsēta ir slēpta nirēju paradīze. Daudzi nāk atklāt Qiandao ezera skaistumu, bet šī zaudētā pilsēta ir vēl viens pārsteidzošs iemesls ceļot. Pilsēta un ieleja bija applūdušas 1959, bet tas ir pilnīgi drošs niršanai.

Labākais laiks nirt Šičengā:

Kritiens, pateicoties sausajam un siltajam klimatam.

Dižona uz Provansu ar vilcienu

Parīze uz Provansu ar vilcienu

Liona uz Provansu ar vilcienu

Marseļa uz Provansu ar vilcienu

 

Šičengas senā pilsēta Cjaņdao ezerā

 

šeit Saglabāt vilcienu, mēs ar prieku palīdzēsim jums plānot neaizmirstamu ceļojumu uz 10 labākās niršanas vietas pasaulē ar vilcienu.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ziņojumu “1o labākās niršanas vietas pasaulē”? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flv%2Fbest-diving-sites-world%2F- (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)