Lasīšanas laiks: 8 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 05/11/2021)

Aizraujoši, biedējoši, interaktīvs, pazemes pasaules, vai senās villas, par 12 labākās evakuācijas istabas pasaulē, nav domāti vājprātīgajiem. Gluži pretēji, tikai drosmīgie, izveicīgiem komandas spēlētājiem un mīklu mīļotājiem izdosies glābt pasauli, un atklāj sen aizmirstus noslēpumus. Ja domājat, ka jums ir viss nepieciešamais, tad rezervējiet vienu no šiem 12 labākās evakuācijas istabas pasaulē, un mēģiniet pārspēt izredzes.

  • Dzelzceļa transports ir Eco-Friendly veids, kā ceļot. Šis raksts ir rakstīts, lai izglītotu par Train Travel ko ietaupīt vilcienu, Par Lētākā vilcienu biļešu vietne Pasaulē.

 

1. Sherlocked Escape Room Amsterdam

Nosaukts pēc slavenākā detektīva pasaulē, Sherlocked evakuācijas istaba ir viena no aizraujošākajām evakuācijas istabām pasaulē. Sherlocked varat izvēlēties starp 2 ļoti atšķirīga pieredze; Arhitekts vai velve. Viens ir 60 minūtes garš, un otrais ir 80 minūtes garš, abi ideāli piemēroti grupai 4 cilvēkiem, vecāki un pusaudži ir ļoti gaidīti.

Tomēr, galvenā atšķirība starp abām evakuācijas istabām, protams, ir aktivitāte. Arhitekts liks jums atrisināt noslēpumus jaunatklātā telpā, lai saglabātu pasaules visvairāk glabātos noslēpumus. No otras puses, glabātuve liks jums pārvērst personas par zagļiem, lai nozagtu dārgu priekšmetu no ļoti aizsargāta seifa. Daudzi pirms jums ir mēģinājuši un neizdevās, bet jūsu banda var būt veiksmīga šajā slepenajā un viltīgajā operācijā. Tātad, šī evakuācijas istaba pievienojas unikālākās lietas, ko darīt Amsterdamā.

Brisele uz Amsterdamu ar vilcienu

Londona uz Amsterdamu ar vilcienu

Berlīne uz Amsterdamu ar vilcienu

Parīze uz Amsterdamu ar vilcienu

 

Sherlocked Escape Room Amsterdam

 

2. Escape Hunt visā pasaulē

Escape Hunt istabai ir filiāles daudzās pasaules vietās, no Anglijas uz Singapūru. Ja jums patīk neparastas radības, Disneja stāsti, un Alise, tad jums patiks šī aizbēgšanas istaba un jūs ceļosit tikai Escape Hunt nolūkos, katrā valstī.

Escape Hunt istabā ir saraksts ar evakuācijas istabām, katrā valstī atšķirīgs. Marseļā, jūs meklēsit draugus pēc tam, kad Hudīni lika viņiem pazust lielajā cirkā, vai Lielbritānijā palīdz Alisei un draugiem glābt Brīnumzemi. Tātad, pasaules mīklas un noslēpumi prasa jūsu palīdzību un atjautību lielās pilsētās visā Eiropā un Āzijā.

 

Escape Hunt Worldwide

 

3. Enigma meklējumi Londonā

Atrodas Finsberijā, īss attālums no Londonas tilta un Temzas upes, Enigma Quest glābšanās piedāvājumi 3 pārsteidzoši meklējumi. Ja ceļojat kopā ar draugiem, ģimene ar bērniem, vai pāris piedzīvojumu meklējumos, tad jūs varat izvēlēties starp dziļūdens zemūdens bēgšanas istabu un miljonu mārciņu laupījumu.

Ja esat adrenalīna meklētājs, varbūt nākamās Thelma un Louise? tad Enigma Quest mīklas ir jums ideālas. Mission Wavebreak jūs izglābsit pasauli, un miljonu mārciņu laupījumā, jums būs jāsadarbojas, lai iegūtu lielāko balvu mūsdienu vēsturē. Tātad, ja domājat, ka jums ir viss nepieciešamais, tad Enigma meklējumi bēgšanas istaba Londonas centrā ir radījusi jums episku 60 minūšu piedzīvojumu.

 

 

4. Paradoksa projekts 2: Grāmatnīcas bēgšanas istaba Atēnās

Ja esat evakuācijas istabas fanātiķis, tad Paradoksa projekts 2 Atēnās ir vislielākā izglābšanās istabas pieredze. Atšķirībā no citām pārsteidzošajām evakuācijas istabām pasaulē, misija Paradox Project aizņem visu neoklasicisma māju Atēnās. Tas ir labi, jūsu meklējumi izplatās daudzās istabās un slepenās ejās šajā izcilajā mājā.

Turklāt, grāmatnīcas evakuācijas istaba ir a 200 minūšu misija, ko var viegli sadalīt 5-6 tematiskās bēgšanas istabas. Tātad, jūs patiesībā izbaudīsit labāko no visām pasaulēm, un tā ir nenovērtējama izglābšanās istabas pieredze. Skaisti izstrādāts komplekts ar mīklām, vairākas telpas, kāpnes, sajūsmas meklētājus gaida īsta grāmatnīca Atēnās.

Ar vilcienu no Amsterdamas uz Londonu

Parīze uz Londonu ar vilcienu

Ar vilcienu no Berlīnes uz Londonu

Ar vilcienu no Briseles uz Londonu

 

Paradox Project 2: The Bookstore Escape Room Athens

 

5. Kungs. X noslēpumu māja Šanhajā

Ja esat noguris no debesskrāpji Šanhajā, Kungs. X mīklu māja būs lielisks pārtraukums no rosīgās pilsētas. Šajā apbrīnojamajā glābšanās mājā ir 5 istabas, katram ir jāatrisina savs noslēpums. Jūs būtībā uz stundu esat ieslēgts telpā, bez priekšstata par lielo ainu. Izaicinājums ir izmantot visu telpā esošo, un pat uz ielas, lai mēģinātu atrast izeju no istabas.

Kungs. X bēgšanas telpas ir pilnas ar noslēpumiem un izaicinājumiem. Pretēji citām fantastiskajām glābšanās istabām pasaulē, šeit jūsu komandai būs jāizmanto visas maņas, novērojums, un loģika, vienkārši atrast izeju no istabas. Kungs. X Mystery House atrodas Bridža centrā 8 II, Huangpu rajons, kur piedzīvojums sākas tieši no ieejas.

 

The Mr. X Mystery House Shanghai

 

6. Bēgšanas laivas un SOS evakuācijas istabas Dublina

Neparasta evakuācijas laivu istaba Dublinas pilsētā ir viena no labākajām 10 evakuācijas istabas pasaulē. Šeit, jums vajadzēs salikt kopā visus savus prātus un enerģiju un atrast izeju no liellaivas. Patiešām, Evakuācijas laivas un SOS numuri atrodas uz liellaivas, pie Dublinas piestātnes.

tāpēc, Evakuācijas istabas Laivas un SOS ir dažas no īpašajām evakuācijas istabām pasaulē. Izeja ir pilna mīklu, koda uzlaušana, un noslēpumu risināšana. Ja bēgšanas istaba ir daļa no īpašiem svētkiem, uzņēmums pat var noorganizēt pirkstu ēdienu tuvumā esošie bāri kanāla piestātnē.

 

Escape Boats And SOS Escape Rooms Dublin

 

7. ParaPark Escape Room Budapešta

Lielākais noslēpums Budapeštā jūs gaida ParaPark bēgšanas istabas pagrabā. Jūs nolaidīsities, lai atrastu pavedienus, kas atrodas Eiropas pirmajā bēgšanas istabā. Šeit, jūs atradīsit sevi nozieguma vietā, Twin Peaks iedvesmoja. Tātad, esi gatavs spēlēt detektīvu, un palīdziet savai komandai iziet no kastes, kā jūs domājat no kastes, vai pagrabs, kas attiecas uz to.

Nozieguma vieta 95 atrodas NYC, kur bandas cīnās uz ielām, un notiek traģēdija. Tātad, jūs tiksit aicināts atrast risinājumus, saglabājiet dokumentus, lai atrastu noziedznieku pirms stundas beigām. Secināt, bēgšanas istaba ParaPark ir paredzēta sirsnīgu trilleru un kriminālstāstu cienītājiem.

Vīne uz Budapeštu ar vilcienu

Prāga uz Budapeštu ar vilcienu

Minhene uz Budapeštu ar vilcienu

Grāca uz Budapeštu ar vilcienu

 

8. Istaba Berlīne

Istabā ir 4 misijas, katrs 75 minūtes garš, katrs izaicinošs, un katrs liks jums ceļot laikā uz citu telpu. Dārgumu meklēšana Humbolta universitātē, prakse pie izcilākā spoku mednieka, vai palīdzot lielajam Berlīnes izmeklētājam noķert Berlīnes slepkavu, ir skaidrs, ka šīs misijas nav domātas viegli nobiedējamam spēlētājam.

tāpēc, rūpīgi izvēlies savu izaicinājumu, un nāk labi aprīkots ar prātu, kleita, un drosmīga sirds. Istabas aizbēgšana Berlīnē ir a 2017 Golden-Lock uzvarētājs, paredzēts izaicināt jebkuru aizbēgšanas istabas entuziastu. Turklāt, šī bēgšanas istaba ir pilnīgi vērts ceļot uz Berlīni, otro un piekto reizi.

Frankfurte uz Berlīni ar vilcienu

Leipciga uz Berlīni ar vilcienu

Hanovere uz Berlīni ar vilcienu

No Hamburgas uz Berlīni ar vilcienu

 

The Room Berlin

 

9. Katakombu evakuācijas istaba Parīzē

Šī neparastā Parīzes glābšanās istaba ir paredzēta tikai drosmīgākajiem entuziastiem. Ja neesat sapratis no nosaukuma, Katakombu bēgšanas istaba aizvedīs jūs gadsimtus atpakaļ uz tumsas vietu Parīzes pagrīdes pasaulē. Lai gan Parīze ir viena no visvairāk skaistākajām pilsētām pasaulē, tās katakombas ir baismīgas, un daži teiks mazliet biedējoši.

Tādējādi, ja sirdī esat riskants, un zosāda nav dīvaina sajūta, tad rezervējiet katakombu bēgšanas istabu. Spēlēt evakuācijas istabas spēli šeit būs uzmundrinoša pieredze un jaunas pārmaiņas no dārzu apmeklējuma, vai iepērkoties Parīze.

Amsterdama uz Parīzi ar vilcienu

Londona uz Parīzi ar vilcienu

Roterdama uz Parīzi ar vilcienu

Brisele uz Parīzi ar vilcienu

 

Bridge In Paris

 

10. Harija Potera bēgšanas istaba Prāgā

Izbēgt no Harija Potera istabas ir ģimenes misija. Dekori un puzles ir bērniem draudzīgi, ar interaktīvām figūrām, ar kurām bērni var sazināties. Turklāt, jūs un bērni saņemsiet burvju nūjiņas, lai viņi varētu izjust Harija Potera īpašo pasauli.

Harija Potera bēgšanas istaba Prāgā ir a 60 minūšu misija. Šajā maģiskajā stundā, jūsu komandai būs jāatrod trīs noslēpumā paslēpti artefakti Harijs Poters bēgšanas istaba, Harija Potera bēgšanas istaba ir jautrs un aizraujošs laiks visai ģimenei Prāgā.

Nirnberga uz Prāgu ar vilcienu

Minhene uz Prāgu ar vilcienu

Berlīne uz Prāgu ar vilcienu

Vīne uz Prāgu ar vilcienu

 

Harry Potter Escape Room Prague

 

11. Bēgšanas spēle brīvā dabā Romas villā Borghese

Visi brauc uz Itāliju pēc ēdiena, villas, un vietējais vīns. Ar bēgšanas istabu trakumu, kas iekaro pasauli, Itālijas augstākās vietas ir kļuvušas par pārsteidzošākajām glābšanās istabām. Satriecošā Villa Borghese ir sākumpunkts a 2.5 stundu mīklu risināšana. Villa ir āra evakuācijas istaba, kurā jūs ar laivu virzīsities no pavediena uz pavedienu.

Šī unikālā glābšanās istaba atrodas Romā. Tātad, kad esat pabeidzis Kolizeja izpēti, jūs atklāsit skaistas slēptās vietas Itālijas galvaspilsētā. Secināt, Villa Borghese ir labākā āra evakuācijas istaba Eiropā. Atšķirībā no pagrabiem, bibliotēkas, un katakombas, šeit jūs mijiedarbosies skaistākajā Itālijas ainavā.

Milāna uz Romu ar vilcienu

Florence uz Romu ar vilcienu

Venēcija uz Romu ar vilcienu

Neapole uz Romu ar vilcienu

 

Villa Borghese Rome

 

12. Laboratorijas evakuācijas istaba Bunschoten

Stundu no Amsterdamas, Laboratorijas evakuācijas istaba Bunschoten ir pilnīgi vērts braukt vai brauciens ar vilcienu no jebkuras vietas Eiropā. Bunschoten ir 3 bēgšanas istabas, bet labākā ir laboratorija, un viena no labākajām evakuācijas istabām Eiropā.

Lai pabeigtu izaicinošo misiju, jūs ieiesit Dr. Šteinera laboratorija, tāpat kā viņš to atstāja pirms 7o+ gadiem. Jūsu misija būs atklāt, kas notika ar nabaga ārstu, un jums būs jāapkopo visi spēki un atjautība, lai tikai atrisinātu šo noslēpumu 60 protokols. Acīmredzot, jūs varētu atnest 2-3 misijas partneri, tāpēc atcerieties rezervēt iepriekš.

 

The Laboratory Escape Room Bunschoten

 

šeit Saglabāt vilcienu, mēs ar prieku palīdzēsim jums atrisināt pasaules lielākos noslēpumus. Katra no fantastiskajām glābšanās istabu misijām ir tikai brauciens ar vilcienu no jūsu sliekšņa.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ziņu “12 labākās evakuācijas istabas pasaulē”? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flv%2Fbest-escape-rooms-world%2F – (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)