Lasīšanas laiks: 7 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 30/05/2022)

Bākas ir mūsu vadošā gaisma, apgaismojot zvaigžņotas naktis un mājupceļu pie jūrniekiem daudzu gadsimtu garumā. Kamēr daži pārtrauca darbību, jums ir jānorāda desmit labākās bākas, kas paspilgtinās jūsu ceļojumus pa Eiropu jūsu maršrutā.

  • Dzelzceļa transports ir videi visdraudzīgākais veids ceļošanai. Šis raksts tika uzrakstīts, lai izglītotu par vilcienu ceļošanu, un tika izveidots ar Save A Train, Par Lētākā vilcienu biļešu vietne Pasaulē.

1. Labākās bākas Eiropā: Neist Point bāka

Ar gaismu, kas vienāda ar 480,000 sveces, Neist Point bāka kopš tā laika ir padarījis brīnišķīgās Sky salas krastus gaišāku 1909. Spilgtā gaisma spīd tālumā 24 jūdzes, vadot ceļu tirgotājiem un jūrniekiem pirmajās dienās. Mūsdienās Skotijas seno bāku apgaismo Ziemeļbāku valde Edinburgā, un kamēr tas ir modernizēts, bāka ir labi saglabājusies.

Vēl viena lieliska iezīme Nest Point bākā ir tās fantastiskā atrašanās vieta. Papildus ainaviskā ainava, jūs varat redzēt delfīnus, vaļi, un milzu haizivis, salas apkārtējo ūdeņu iedzīvotāji. Tādējādi, Neist Point bāka ir viena no labākajām vietām, ko apmeklēt Debesu salā, it īpaši saulrieta laikā. tāpēc, noteikti uzvelciet labākos pastaigu apavus un plānojiet laiku 1 stundas pārgājienam uz Neistpointas bāku.

Amsterdama uz Londonu ar vilcienu

Parīze uz Londonu ar vilcienu

Berlīne uz Londonu ar vilcienu

Brisele uz Londonu Ar vilcienu

 

Best Lighthouse in Scotland

 

2. Labākās bākas Eiropā: Saint-Mathieu bāka

Francijas tālākajā rietumu punktā, laimīgie ceļotāji var atrast burvīgo Saint-Mathieu bāku. Otra labākā bāka Eiropā atrodas skaistajā Bretaņas reģionā, blakus abatijas drupām, kas ir diezgan unikāls bākām. Tādējādi, apmeklējot vienu no labākajām bākām paspilgtiniet savus ceļojumus pa Eiropu, Jūs varat baudīt viduslaiku klostera un Pointe Saint-Mathieu relikvijas.

Stāvas klintis, piekraste, un bāka rada neaizmirstamākās ainavas. Turklāt, par patiešām brīnišķīgu panorāmas skatu uz Bretaņas piekrasti, tev vajadzētu kāpt 136 soļi. Apkopojot lietām augšu, jaukā baltā bāka jūs gaida skaistajā Plougonvelin, kur spīd gaisma un vedīs jūs uz vienu no satriecošākajām piekrastes līnijām Eiropā.

Amsterdama uz Parīzi ar vilcienu

Parīze uz Provansu ar vilcienu

Liona uz Provansu ar vilcienu

Marseļa uz Provansu ar vilcienu

 

Lighthouse On The Edge Of The Ocean

 

3. Bākas, lai paspilgtinātu jūsu ceļojumus Eiropā: Dženovas bāka

Stāvot augstu plkst 76 metri, Dženovas bāka ir pasaulē otrā augstākā klasiskā no mūra bāka. Senā bāka kalpo kā Dženovas simbols, un tā forma piesaista daudzus apmeklētājus Dženova no Florences un citas pilsētas. Izgatavots divās kvadrātveida daļās, katrs sektors ar jumta klāja terasei līdzīgu sekciju un laternu vainago visu konstrukciju. Laterna spīd lielā attālumā, spēlē savu lomu lidojuma kontrolē apkārtnē.

Dženovas bāka izgaismo skaistās Dženovas naktis, īpaši piekraste un osta. Turklāt, bāka ir diezgan iespaidīga dienas laikā, tirkīzzilās Vidusjūras un krāsaino māju fonā. Vecās Dženovas bākas ostas apmeklējums ir viena no desmit labākajām lietām Dženovā.

Milāna Genoa Vilcieni

Roma uz Genoa Vilcieni

Florence Genoa Vilcieni

Venēcija Genoa Vilcieni

 

 

4. Lindavas bāka, Vācija

Iedegas Konstances ezers kopš 1853, Lindau bāka ir maģiska vakara gaismā un dienas laikā. Toreiz, bāka darbojās ar atklātu naftas uguni, bet mūsdienās kuģi to var pārvaldīt, izmantojot radiosignālus. Trīs gadi bija nepieciešami, lai uzbūvētu bāku, kas uzņem ceļotājus Lindavas ostā.

Lai gan tas ir interesants fakts, Lindavas bāka apmeklētājus piesaista galvenokārt pateicoties savai skaista Bavārijas arhitektūra, iespaidīgs pulkstenis uz tās fasādes, un pretējās lauvas skulptūra. Turklāt, aiz jums var baudīt skatu uz Alpiem, kas pabeidz gleznaino pastkartes attēlu.

Diseldorfa uz Minheni ar vilcienu

Drēzdene uz Minheni ar vilcienu

Nirnberga uz Minheni ar vilcienu

Bonna uz Minheni ar vilcienu

 

European Сity On The Water

 

5. Punta Pennas bāka, Itālija

Austrumos no Romas, ieskauj Adrijas jūras piekraste un Apenīnu kalni, atrodas krāšņajā Abruco reģionā. Šis Itālijas dienvidu dārgakmens ir Itālijas jaunākais karstais galamērķis, atrodas arī otrā augstākā bāka Itālijā, Punta Pennas bāka.

Itālijas piekrastes apgaismojums un kuģu vadīšana mājās kopš tā laika 1906, Punta Pennas bāka ir atvērta sabiedrībai. Turklāt, apmeklētāji var uzkāpt pa spirālveida 307 pakāpju kāpnēm uz bākas virsotni, lai baudītu fantastiskus dabas skatus un, protams, smilšainās pludmales.

Milāna uz Romu ar vilcienu

Florence uz Romu ar vilcienu

Venēcija uz Romu ar vilcienu

Neapole uz Romu ar vilcienu

 

6. Starta punkta bāka Lai padarītu jūsu ceļojumu gaišāku

Vienā no visspilgtākajām vietām Eiropā, ceļotāji var atrast Start Point bāku. Atrodas uz pussalas Dienviddevonā, Anglija, krastā, kas stiepjas dziļi jūrā, attēls ir elpu aizraujošs. Tādējādi, ceļotāji nebūs pārsteigti, uzzinot, ka pastaiga līdz bākai ir viena no labākajām apkārtnē.

Ja paveicas, jūs varēsiet redzēt laivas, kas iet gar Lamanšu, kā tās ir darījušas jau vairāk nekā 150 gadiem. Tas neapšaubāmi pabeidz gleznaino skatu uz piekrasti un bāku tieši zemesraga galā. Turklāt, vēl viena pārgājienu iespēja ir pastaigas uz Beesands un Torcross par delfīnu un roņu vērošana.

 

Magical Lighthouse During The Starfall

 

7. Bāka Lielais tornis, Anglesey

Beigās viena no skaistākajām piejūras takām Eiropā, Jūs varat atrast jauko Twr Mawr Lighthouse. Atrodas Landdvinas salas tālākajā galā, ceļotāji var baudīt brīnišķīgos Snoudonijas skatus pie horizonta. Unikālais nosaukums nozīmē Lielais tornis. Tas ir krāsots baltā krāsā, un ir grūti nepamanīt bāku zaļajā kalna galā.

Twr Mawr bāka atrodas Menai šauruma galā, a 25 km garš paisuma ūdens posms, kas atdala Anglesijas salu no Velsas kontinentālās daļas. Papildus, ceļotāji uz Twr Mawr Landdwyn salā, Mazais tornis, teikts, ka tas ir uzbūvēts agrāk nekā Twr Mawr. Secināt, atrodas blakus uz mazām saliņām, Twr Mawr un Twr Bach bākas noteikti paspilgtinās jūsu ceļojumu uz gleznaino Anglesiju.

Londona uz Amsterdamu ar vilcienu

Berlīne uz Amsterdamu ar vilcienu

Berlīne uz Prāgu ar vilcienu

Vīne uz Prāgu ar vilcienu

 

Fascinating Lighthouse Landscape

 

8. Sv. Marijas bāka, Ēsmu sala

Piekļuve Sv. Marijas bāka ir sarežģīta. Skaistā bāka atrodas mazajā Bait salā, pazīstams arī kā Sv. Marijas sala. Ceļotājiem, kuri vēlas apbrīnot burvīgo Sv. Marijas bāku tuvāk var apmeklēt tikai bēguma laikā, jo Baitas sala ir plūdmaiņu sala. Sākotnēji bāka bija neliela kapliča, un tornis vēlāk pārveidots par bāku, brīdinot jūrniekus no akmeņainā krasta.

Šodien, Sv. Marijas bāka vairs nedarbojas, taču tā ir ceļojuma vērta. Piemēram, Jūs varat iekļaut pieturu šeit savā RV ceļojumā Anglijā, a unikāli radošs veids, kā ceļot pa Eiropu. beidzot, Jūs varat baudīt tasi kafijas no blakus esošajām kafejnīcām.

 

Lonely Lighthouse In England

 

9. Labākās bākas Eiropā: Ar bākas laupījumu

Stāv augstumā akmeņainajā Bretaņas krastā, lieliskā Le Creac’h bāka padara ceļu daudziem ceļotājiem gaišāku. Viena no tās īpašajām iezīmēm ir laterna, kas katru reizi mirgo 10 sekundes, tātad, ja jums ir iespēja kuģot pāri Francijas Atlantijas okeāna piekrastei, ziniet, ka Le Creac'h gaisma jums palīdzēs.

Lai gan laternas gaisma ir ļoti spēcīga, to ieskauj sarežģīts skrīnings, lai aizsargātu migrējošos putnus. tāpēc, krāšņās bākas darbība nav kaitēt jūras ekosistēmai apgabalā. Patiešām, ja plānojat ceļojumu uz skaisto franču valodu piekrastes pilsētas, noteikti apvienojiet savu ceļojumu uz Le Creach Lighthouse ar La Jument un Nividic bāku.

Parīze uz Amsterdamu ar vilcienu

Londona uz Parīzi ar vilcienu

Roterdama uz Parīzi ar vilcienu

Brisele uz Parīzi ar vilcienu

 

Lighthouse On The Edge Of The Ocean

 

10. Labākās bākas Eiropā: Mazā Kitijas bāka

Atrodas uz klints forta priekšā, par Mazā Minou bāka izgaismo kuģus’ ceļojums atpakaļ uz mājām pa Bretonas piekrasti. Forts tika uzcelts, lai aizsargātu Goulet de Brest zem Marquis de Vauban nocietinājuma 17. gadsimtā.. Vēlāk, iekš 19 gadsimtā, tika uzcelta bāka, un arkveida tilts ļāva piekļūt bākai un brīnišķīgo skatu uz piekrasti.

Papildus, šī burvīgā bāka ir slavena, pateicoties tās sarkanajam jumtam, kam ir arī sarkans signāls, kas nodziest, kad briesmas ir netālu no Les filetes plato. Kamēr Les Filettes nozīmē “meitenes” franciski, šajā gadījumā, tas attiecas uz Goulet de Brest akmeņiem. Turklāt, pateicoties šai funkcijai, jūrnieki atceras uzmanīties no šīs daļas, izmantojot mnemoniku “Kitija nosarkst, kad piesedz Meitenes” (“Minou nosarkst, kad viņš piesedz meitenes”).

Nantes Bordo Trains

Parīzes uz Bordo Vilcieni

Lyon uz Bordeaux Vilcieni

Marseļa Bordo Trains

 

Fortress On The Sea

 

šeit Saglabāt vilcienu, ar prieku palīdzēsim izplānot neaizmirstamu braucienu uz šīm bākām ar vilcienu.

 

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ierakstu “10 labākās bākas, lai padarītu gaišākus jūsu ceļojumus Eiropā?” jūsu vietnē? Varat vai nu uzņemt mūsu fotoattēlus un rakstīt tekstu, vai arī sniegt mums atzinību, izmantojot saiti uz šo emuāra ziņu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flv%2Fbest-lighthouses-europe%2F – (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)