Lasīšanas laiks: 7 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 28/01/2022)

Sākot ar iespaidīgu seno teātri zem zvaigznēm līdz pārsteidzošām un elegantām zālēm, šie 12 labākās mūzikas vietas pasaulē ir ideālas, ja jūs patiešām vēlaties izbaudīt visu laiku labākos koncertus. Šanhaja, Berlīne, Londona, un Itālija ir tikai dažas no labākajām vietām, kur izbaudīt nākamo dzīvās mūzikas koncertu.

  • Dzelzceļa transports ir Eco-Friendly veids, kā ceļot. Šis raksts ir rakstīts, lai izglītotu par Train Travel ko ietaupīt vilcienu, Par Lētākā vilcienu biļešu vietne Pasaulē.

 

1. Labākās mūzikas vietas pasaulē: Karaliskā Alberta zāle Londonā

Atvērusi viena no slavenākajām karalienēm pasaulē, Karaliene Viktorija, Karaliskā Alberta zāle Londonā, ir viena no slavenākajām mūzikas vietām pasaulē. Ieejot, jūs uzreiz piekritīsit, ka tas patiešām ir karalisks. Sākot ar dekoru un beidzot ar atmosfēru, kad ir izslēgtas gaismas, koncerts šeit tev dos zosu.

tā kā 1871 visu stilu mūzikas cienītāji, apmeklēt Karalisko Alberta zāli 365 dienas. Tātad, vai tu esi džezs, akmens, vai klasiskās mūzikas cienītājs, dzīvās mūzikas koncerts Karaliskajā Alberta zālē ir pieredze, kuru nevēlaties palaist garām, atrodoties Londonā. Karaliskā Alberta zāle atrodas Dienvidkensingtonā, un ir viegli pieejams ar caurulīti.

Amsterdama uz Londonu ar vilcienu

Parīze uz Londonu ar vilcienu

Berlīne uz Londonu ar vilcienu

Brisele uz Londonu Ar vilcienu

 

Royal Albert Hall Music Avenue In London

 

2. O2 arēna Londonā

Otra labākā mūzikas vieta mūsu 12 labākās mūzikas vietas pasaulē ir O2 arēna Londonā. Tā ir viena no lielākajām dzīvās mūzikas vietām Eiropā, un pasaule, ar vietu a 20,000 auditorija. Turklāt, iekšā 2008 tas pat pārsniedza Medisonas laukuma dārza biļešu pārdošanu.

Princis, Cirque Du Soleil, Alīsija Kīsa, un Brit Awards, ir tikai daži no mūzikas notikumiem, kurus varat izbaudīt O2 arēnā. Jums vajadzēs ceļot ārpus Londonas centra, uz Grinviču, bet par labāko mūzikas pieredzi, tas ir pilnīgi vērts problēmu.

 

The Beautiful O2 Arena In London

 

3. Labākās mūzikas vietas pasaulē: Musikverein Vīnē, Austrija

Izstrādāts kā perfekta mūzikas kaste, elegances iemiesojums, par Wiener Musikverein, vai mūzikas apvienība, ir galvenā klasiskās mūzikas norises vieta Eiropā. Mājas Vīnes filharmonijās, mūzikas zāle veidota klasikā Eiropas tempļu stils, ar griestiem Apollo fresku.

364 dienas gadā, mūzikas mīļotājiem no visas pasaules, dodieties uz Vīni, lai iegūtu aizraujošu un neaizmirstamu mūzikas pieredzi. Pateicoties arhitektūrai, akustika, mūzika, atrašanās vieta, un atmosfēra, Musikverein atrodas augšpusē 12 labākās mūzikas vietas pasaulē.

Zalcburga uz Vīni ar vilcienu

Minhene uz Vīni ar vilcienu

Grāca uz Vīni ar vilcienu

Prāga uz Vīni ar vilcienu

 

Musikverein In Vienna, Austria is the most impressive Music Venues In The World

 

4. Veronas arēna Itālijā

Par 12 labākajām mūzikas vietām pasaulē vienkārši jānorāda labākā episkā operas izrādes vieta. Veronas arēna tika uzcelta 1. gadsimtā, un vēl šodien jūs atradīsit to stāvam uz vietas, un uzņem operas cienītājus no visas pasaules.

Veronas arēna ir brīvdabas akmens amfiteātris, un tās sienas jums pastāstīs pasakas par gladiatoriem un čukstēs popgrupu vārdus. Elipsveida forma Veronas arēnu padara par vienu no labākajām vietām Itālijā dzīvās mūzikas koncertam. Akustika, norises vieta apgaismota naktī, padara to par vienu no īpašākajām mūzikas vietām Eiropā.

Rimini uz Veronu ar vilcienu

Roma uz Veronu ar vilcienu

Florence uz Veronu ar vilcienu

Venēcija uz Veronu ar vilcienu

 

Verona Arena outdoor Music Venue In Italy

 

5. Nacionālais skatuves mākslas centrs Pekinā, Ķīna

Olas formas, modernā māksla gabals, Nacionālais skatuves mākslas centrs ir viena no iespaidīgākajām ēkām Pekinā. Papildus centra unikālajai formai, ap to ir mākslīgs ezers.

Nacionālais skatuves mākslas centrs ir labākā vieta, kur baudīt operu un dzīvo koncertus Ķīnā. Tomēr, ja vēlaties tradicionālo ķīniešu mūzikas sniegumu, tad koncertzāle ir ideāla vieta.

 

National Center for the Performing Arts In Beijing, China

 

6. Labākās mūzikas vietas pasaulē: Nimes arēna Francijā

Senākā Romas amfiteātris var uzņemt līdz pat izcilam skaitam 24,000 mūzikas mīļotājiem. Šī apbrīnojamā mūzikas vieta katru gadu piesaista tūkstošiem apmeklētāju, uz dažiem visvairāk prātu aizraujošajiem mūzikas notikumiem Francijā.

Sākot no mūsdienu popmūzikas līdz Hansam Zimmeram, dzīvās mūzikas pasākumi Nimas arēnā ir neaizmirstams. Ar sienām naktīs iedegtas krāsainās gaismās, ieslēgtas skaņas sistēmas – Koncerts šeit ir patiesi elektrificējošs.

Parīze uz Nimu ar vilcienu

Monpeljē uz Nimu ar vilcienu

Marseļa uz Nimu ar vilcienu

Patīkami Nīmam ar vilcienu

 

Nimes Special Music Festivals Venue In France

 

7. Meža graudi Berlīnē

Atrodas Olimpiskajā parkā ballīšu pilsēta Berlīne, Valdbūne ir brīvdabas amfiteātris. Pērļu ievārījums, Berlīnes filharmonijā, un Teilore Svifta ir tikai daži no māksliniekiem, kas koncertē milzīgajā mūzikas vietā.

Valdbūne pirmo reizi tika uzbūvēta Olimpiskajām spēlēm 2007 1934, bet kopš tā laika ir kļuvis par vienu no 12 labākās mūzikas vietas Vācijā, un pasaule. Jūs varētu būt viens no laimīgākajiem 20,000 cilvēki, kas apmeklē dzīvo mūziku, ieskauj meži. Šajā fantastiskajā mūzikas vietā gadu gaitā ir notikuši daudzi episki koncerti, lai jūs varētu būt daļa no mūzikas vēstures nākamajā grandiozajā mūzikas pasākumā Vācijā.

Frankfurte uz Berlīni ar vilcienu

Leipciga uz Berlīni ar vilcienu

Hanovere uz Berlīni ar vilcienu

No Hamburgas uz Berlīni ar vilcienu

 

Waldbuhne In Berlin Music Concert Venue

 

8. Yuyintang Šanhajā, Ķīna

Mūsu 12 labāko mūzikas vietu saraksts netiks papildināts ar labāko pazemes mūzikas klubu Ķīnā. Yuyintang Šanhajā nav tik liels kā citas mūzikas vietas pasaulē, bet tas ir viens no labākajiem.

Tas ir intīms, un vienreizējs, tātad jūs gaida episkā mūzikas nakts. Roka fani no visas pasaules, pēdējo reizi iekļauj Yuyintang klubu savos labākajos rokklubu sarakstos 10 gadiem. tāpēc, tai varētu nebūt visiespaidīgākā ārējā fasāde, bet skaņas un vibrācijas liks tev atlekt.

 

9. Labākās mūzikas vietas pasaulē: Felsenreitschule Zalcburgā, Austrija

Kad jūs rezervējat biļeti uz Zalcburgas festivāls, kur viņi nošāva mūzikas skaņas – jūs varat būt pārliecināti, ka šī mūzikas vieta ir neticama. Par Felsenreitschule ir baroka dizaina mūzikas zāle, ar 96 pasāžas aiz skatuves.

Muzikālu priekšnesumu laikā, sienu pasāžas ir izgaismotas krāsās, valdzinot auditoriju vēl vairāk. Neatkarīgi no jūsu mūzikas vēlmēm, šovs austrijā Felsenreitschule ir notikums visām maņām – tieši kā mūzikai būtu jārīkojas un jāietekmē.

Minhene uz Zalcburgu ar vilcienu

Vīne uz Zalcburgu ar vilcienu

Grāca uz Zalcburgu ar vilcienu

Linca uz Zalcburgu ar vilcienu

 

 

10. Senais teātris Taorminā, Itālija

Ar skatu uz Kalabrijas piekrasti, seno teātri Taorminā grieķi uzcēla ap 3. gadsimtu pirms mūsu ēras. Iespaidīgā teātra mērķis bija lieliskas dramatiskas izrādes.

Ar elpu aizraujošu skatu uz jūru un zemēm, jūs atradīsit šo vienu no visvairāk bijību iedvesmojošajām mūzikas vietām pasaulē. tāpēc, ar vietu orķestrim, dejotāji, dziedātāji, jūs redzēsiet, ka šis senais teātris ir iespaidīga vieta saulrieta vai saullēkta dzīvās mūzikas pasākumu rīkošanai.

Milāna uz Romu ar vilcienu

Florence uz Romu ar vilcienu

Piza uz Romu ar vilcienu

Neapole uz Romu ar vilcienu

 

The World's Ancient Music Venue is the Theatre In Taormina, Italy

 

11. Mao Livehouse Šanhajā

Sākot no elektroniskām līdz popmūzikām, Mao Livehouse ir lielākā mūzikas norises vieta Šanhajā. Tātad, ja vēlaties uzzināt labākās Šanhajas naktsdzīves un mūzikas ainas, tad Mao Livehouse ir vietējo iedzīvotāju un tūristu IT vieta.

Mao Livehouse ir labākā skaņas sistēma Ķīnā, padarot to par labāko dzīvās mūzikas norises vietu, un vieta, kur nolaist matus un šūpoties.

 

12. Labākās mūzikas vietas pasaulē: Senais teātris oranžā krāsā, Francija

Romiešu teātris Oranžā mūzikas fanus izklaidē kopš mūsu ēras 1. gadsimta. Atrodas Oranžas pilsētā, rīko koncertus, un ikgadējais vasaras operas festivāls Francijā.

Jūs varētu būt viens no 10,000 cilvēki, kuri bauda neaizmirstamu mūzikas izrādi vislabāk saglabātajā teātrī Eiropā. Oranžais teātris ir a brauciens ar vilcienu prom no Marseļas, bet īsais vilciena brauciens jūs atgriezīs vēsturē, līdz romiešu laikiem, un uz labākajām dramatiskajām izrādēm mūzikas pasaulē.

Parīze uz Marseļu ar vilcienu

Marseļa uz Parīzi ar vilcienu

Londona uz Parīzi ar vilcienu

Marseļa uz Klermontu Ferrandu ar vilcienu

 

Plkst Saglabāt vilcienu, mēs ar prieku palīdzēsim jums plānot jūsu lieliskās brīvdienas 12 labākās mūzikas vietas pasaulē ar vilcienu.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ierakstu “12 labākās mūzikas vietas pasaulē”? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-music-venues-world%2F%3Flang%3DlvVisiem, kas noklusina, tacu– (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)