Lasīšanas laiks: 5 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 15/01/2022)

Eiropas daba un ainavas ir iedvesmojušas pasakas. Plašajās zemēs dzīvo pārsteidzoši pārgājienu takas kas noved pie dažiem visneparastākajiem brīnumiem pasaulē. Ievērojamas alas Ungārijā, Grand Canyon ar tirkīza ūdeni Francijā, ledus pilis Austrijā, un piramīdas formas kalnu Itālijā, ir 5 no labākajiem dabas brīnumiem Eiropā.

Šie dabas brīnumi atvilks elpu, un nodrošiniet pārsteidzošu ainavu labākajām brīvdienām Eiropā. Neatkarīgi no tā, vai jūs labprāt dodaties pārgājienos vai braucat ar vagoniņu, šie 5 brīnumi ir vienkārši jāapmeklē jebkurš ceļojums uz Eiropu, vismaz reizi mūžā.

 

1. Labākie Eiropas brīnumi: Eisriesenwelt, Austrija

Jūs varētu atcerēties Zalcburgu no mūzikas skaņām un Von Trapp bērniem, kas dziedāja uz kalniem. bet, zem Hochkogel kalniem, slēpj lielāko alu Eiropā. Eisriesnwelt ledus ala Austrijā ir viens no intriģējošākajiem dabas brīnumiem Eiropā. Galvenokārt, Šajā 3000 kvadrātmetru lielajā vietā ir izcelta ledus pils, Eispalasti.

Šī dabas parādība ir lielākā ledus ala pasaulē, un to radīja ledus veidošanās zem lavas vai kaļķakmens zem zemes.

Kā es varu nokļūt Eisriesnwelt ledus alā?

Interesanti, ka šī 40 km ala atrodas vilciena brauciena attālumā no Zalcburgas, un vilcieni izbrauc katru stundu. Turklāt no Verfenas, tur ir 15 minūšu brauciens ar mikroautobusu līdz alai. Turklāt, lielākā daļa tūristu uz Vāciju, neesat atklājis šo dabas brīnumu, tāpēc jūs varētu būt viens no īpašajiem pētniekiem. Jūs varētu veikt 4 stundu pārgājienu augšup vai 3 stundu ilgs rāms ceļojums ar braucienu ar vagoniņu.

Minhene - Zalcburga Vilciena cenas

Cenas no Vīnes līdz Zalcburgai

Grācas līdz Zalcburgas vilcienu cenas

Lincas līdz Zalcburgas vilcienu cenas

 

 

2. Labākie Eiropas brīnumi: Verdonas aiza, Francija

Francijas Lielais kanjons stiepjas līdz Provansas dienvidu reģionam. Stāvas klintis un kaļķakmens, izveidojiet iespaidīgu fonu neticami skaistajam ezera ūdenim. tāpēc, šī dabas brīnuma unikālais nosaukums “Gorges du Verdon” nozīmē zaļās aizas, franciski.

Šis apbrīnojamais Provansas ezers ir lieliski piemērots vasaras peldēšanai un atdzesēšanai, kā arī pārgājienu paradīze. Tur ir 1500 takas aizrautīgiem kāpējiem, kuri no augšas vēlas apbrīnot šo Eiropas brīnumu. Tātad, jūs izvēlaties, ja jūs vienkārši gribas mazgāties saulē laivā, vai atklāt kājām.

Kā es varu nokļūt Gorges Du Verdon?

Tuvākā pilsēta ir Moustiers-Sainte-Marie, un jūs varat tur nokļūt ar vilcienu no Parīzes. Pēc tam dodieties uz ieeju pie tilta Pont du Galettes, iekļūt šajā dabas brīnumā.

Parīzes līdz Marseļas vilcienu cenas

Marseļa līdz Parīze Vilciena cenas

Londonas līdz Parīzes vilcienu cenas

Marseļa līdz Klermonta Ferranda vilcienu cenas

 

Turquoise water in The Verdon Gorge, France

 

3. Labākie Eiropas brīnumi: Materhorns, Itālija

Monte Cervino Ziemeļitālijā ir 4,478 metrus virs jūras līmeņa. Papildus, Matterhorn ir slavena ar savu gandrīz ideālo piramīdas formu. Matterhorn tika dabiski izveidots, kad Āfrikas un Eiropas zemes vienkārši sagrāva viena otru. Šīs zemes kustības rezultātā, grandiozais roks atrada ceļu uz virsotni.

Ja jūs meklējat neaizmirstamu pieredzi Matterhorn, tad palieciet iglu ciematā pie kalna pamatnes. Ledus un sniegs iglu uzņem ceļotājus uz neaizmirstamu nakti. Ja jūs baidāties no aukstuma, dzēriens pie bāra sildīs jūs, kad zvaigžņotajā naktī apbrīnojat skaisto kalnu.

Kā es varu nokļūt Materhornā?

Šis dabas brīnums ir tikai sākumpunkts jūsu apbrīnojamajā ceļojumā. Uz Materhornas ledāju var ceļot pa vilciens ceļot no Zermatas. Augstākajā dzelzceļa stacijā Eiropā, jūs varat apbrīnot 360 ° Itālijas panorāmu, Šveice, un Francija. Tas nozīmē, ka pavasarī jūs varat iegūt perfektu attēlu no jebkura leņķa, vasara, vai ziemā apsniguši.

Bāzeles un Interlakenas vilcienu cenas

Cenas no Ženēvas uz Zermatu

Bernes līdz Zermatas vilcienu cenas

Vilcienu cenas no Lucernas uz Zermatu

 

The sky above Matterhorn is a natural wonder of Italy

 

4. Aggtelekas alas, Ungārija

Aggtelek alas ir brīnišķīgs dabas brīnums Eiropā. Neparastais nosaukums nozīmē ‘pilošs ūdens’, kas radies dabiskā ūdens pilēšanas procesā caur akmeni. sekojoši, avots skaistām formām lieliskajās Aggtelekas alās Nacionālais parks.

Baradla Domica ala ir 25 km gara pilienveida alu sistēma starp Ungāriju un Slovākiju. Tādējādi tas ir arī a UNESCO Pasaules mantojuma vietā.

Kā es varu nokļūt Baradla Domica alās?

Aggtelek alas ir 4 stundas garas brauciens ar vilcienu no Budapeštas ar izmaiņām. Tātad, ja Jums ir dienas brauciena plānošana no Budapeštas, tas var būt mazliet saspringts.

Cenas no Vīnes līdz Budapeštai

Prāgas - Budapeštas vilcienu cenas

Minhene - Budapešta vilcienu cenas

Grācas uz Budapeštu vilcienu cenas

 

Aggtelek Caves, Hungary lighted

 

5. Labākie Eiropas brīnumi: Black Forest, Vācija

Slavena ar mistiskajiem un blīvajiem kokiem, par Melnais mežs Vācijā ir aizraujošs Eiropas dabas brīnums. Šī iespaidīgā Bādenes-Virtembergas kalnu grēda ir iedvesmojusi daudzas leģendas, kā Grimma pasakas. Šajā vietā jūs iziet no Bādenbādenes kūrortpilsētas, un apburtajā pasaku un dzegužu mežā.

Ja jūs interesē piedzīvojums, Tribergas ūdenskritums, gaida meža pārgājienu taku. Vēl viens lielisks veids, kā izpētīt šo lielisko dabas brīnumu Vācijā, ir pārgājieni gida pavadībā, jo pēdējais, ko vēlaties, ir pazust mežainajās zemēs..

Noslēgumā, šie 5 labākie Eiropas brīnumi ir visi pasaules lielākie noslēpumi. Tātad, jūs noteikti varat izpētīt Eiropu kā tūristu un darīt populāru apskates maršruts, vai arī jūs varat atklāt un redzēt paši skaistākās un elpu aizraujošākās Eiropas ainavas. Lielākā daļa, svarīgi, visi šie dabas brīnumi ir pieejami ar vilcienu un citiem transporta līdzekļiem, no Eiropas centrālajām pilsētām.

Ofenburga - Freiburga vilcienu cenas

Štutgartes līdz Freiburgas vilcienu cenas

Leipcigas līdz Freiburgas vilcienu cenas

No Nirnbergas uz Freiburgu vilcienu cenas

 

The Black Forest is a natural wonder of Europe

 

šeit Saglabāt vilcienu, mēs ar prieku palīdzēsim jums atrast, kā ar vilcienu nokļūt kādā no šiem dabas brīnumiem.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ziņojumu “5 labākie Eiropas brīnumi”? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-natural-wonders-europe/?lang=lv Visiem, kas noklusina, tacu– (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)